КПК

Показати повну версію : Аварія на Львівщині!

svistun
17.07.2007, 10:51
http://www.unian.net/ukr/news/news-203646.html

:evil: Народ як ви думаєте що буде далі? Може ще спробують на Україні провести експеремент "Як діє атомний взрив на Україну "?:evil:
Старайтесь чим поменше знаходитись на вулиці, особливо в обідні перерви!

Travel
17.07.2007, 11:40
БЛЯ СУКИ !!!!!!!!

svistun
17.07.2007, 11:50
:evil: Куда ті підари залізничники дивляться! Як вони перевозять такий груз, без відповідних засобів безпеки. Одним словом Підараси!!:evil:

CAT
17.07.2007, 11:54
ми будем світитись

Travel
17.07.2007, 11:57
ми будем світитись

ми будемо помирати !!! нах! всі блять!

Monkey
17.07.2007, 12:10
Закрийте вікна в офісах. Врубайте кондюки. Народ з Кам'янки евакуюють.

Travel
17.07.2007, 12:12
а які перші признаки помирання від тої штуки

mylka.i
17.07.2007, 12:21
Я спілкувалася з людиною, яка добре розбирається в хімії, і мені сказали, що цей вибух по силі і шкоді є рівним Чонобильському, тільки Чорнобильський на десятиліття завдає школи, а жовтий фомфор на місяці. Але на протязі тих місяців він може принести більше шкоди ніж Чорнобиль за десятиліття!!!!!
Прікол в тому, що невідомо хто буде відповідати за те, що ті вагони без належного забезпечення їхали чомусь в таку жару саме по тій колії, яка ремонтувалася і не була справна, чому апарати, які можуть утилізувати дію фосфору знаходяться в Казахстані, а не їхали разом з фосфором.
Поки ті апарати довезуть, може бути повна токсикація всього населення Львівської області, навіть з наслідками смерті.
Отак все невтішно!!!!!!!!!!
ТРИМАЙМОСЯ І БЕРЕЖІМОСЯ!!!!!!!!!!

Oleksandra
17.07.2007, 12:29
Не розводьте паніку! І не тре на всіх залізничників:evil: !
До речи середь нас є залізничники, попросимо прокоментувати!

Вот що обурює, так це що вже цілий світ знав про екол. катастрофу на зах. Україні, (мені родина з півн. Америки дзвоне і питає чи нас вже евакуйовано!) по CNN вже в 19.00 в новинах це як подія№1, російськи новини в 20.00...а наши...?мовчанка до пізньої ночи..тіпа сохраняйте люди спокій! і до сих пір читких рекомендацій щодо профілактики отруєнь та опіків! Наш партнер вчора вертався з Буську каже корови падали не могли піднестися. Сьогодні в нього дуже першить горло (хоча вікна в машині були зачинені і вмкн кліматконтроль) Порада запастися мінералкою з лужним вмістом, мінімум оголеної шкіри на вулиці, та бажано зачинити вікна.

MARTINI
17.07.2007, 12:32

найменші ознаки дії фосфору на людину - втрата апетиту, втомлюваність,
найбільші - жовтуха, опіки фосфору, які важко загоюються

ЕКОЛОГ ОКСАНА МАРИСКЕВИЧ

"Це величезна біда. Особливо, якщо зважати на те, яка зараз спека. При 44˚С фосфор плавиться, окрім того, при взаємодії з повітрям утворює випари бурого кольору. Ці випари дуже шкідливо впливають на людей, зокрема призводять до набряків легень"

========

Лікарі та "еменесники" дали головні поради мешканцям населених пунктів, уражених внаслідок горіння фосфору у селі. Ожидів Львівської області. Насамперед, громадян закликали без потреби не виходити на вулицю, закривати вікна мокрими шматами, не випускати худоби надвір і не годувати її свіжою травою.

Водночас начальник управління охорони здоров’я Львівської ОДА Ігор Герич запевнив, що небезпеки для населення немає. "Я сам майже 17 годин перебував на місці події - і як бачите, нічого страшного немає. Просто не варто панікувати", - наголосив він.

Немає небезпеки і для мешканців міста Львова. За словами заступника голови Львівської обласної ради Миколи Гориня, "80 кв км хмари, що утворилася внаслідок горіння фосфору, прямують від Ожидова в протилежному від Львова напрямку".

MARTINI
17.07.2007, 12:36
Порада запастися мінералкою з лужним вмістом Ти краще скажи конкретно, яку воду купувати, бо в магазині спитаєшся мінералку з лужним вмістом, то пошлють подалі і скажуть шо ти хам

Oleksandra
17.07.2007, 12:39

Ніхто не помре!!! Сиди в офісі, пий мінералку! перши ознаки інтоксикації в нашого працівника запершило у горлі. Лікарі сказали пити багато лужної мінералки. А...по англ.новинах сказали можуть бути довготривалі наслідки- некроз печінки та ураження кістного мозоку:sad: . Але ніхто не знає куда цей попіл понесло і ніхто не міряв його концентрацію у повітрі. Так що може тут мимо нас і пронесе, це вже взагалі як лозунг країни, авось пронесе:-?

Oleksandra
17.07.2007, 12:44
Ти краще скажи конкретно, яку воду купувати, бо в магазині спитаєшся мінералку з лужним вмістом, то пошлють подалі і скажуть шо ти хам

поляна квасова, миргородська - це найконцентрованіши.
питати не тре, тре просто прочитати " великий вміс лугів", одним словом сам вміст читай. або сода на хлопський мові. Але увуага! не обпиватися цією водою багато днів підряд і краще лікарь сказав відкоркувати і почекати поки трохи розгазується

CAT
17.07.2007, 12:51
хтось вже світиться?

Клиническая картина • I стадия - привкус чеснока, чесночный запах изо рта; раздражение слизистых оболочек, зубная боль; вздутие живота, тошнота, рвота светящимися в темноте (люминесцентными) массами с запахом чеснока, диарея • II стадия - светлый промежуток от 8 ч до нескольких дней • III стадия - рвота, диарея; увеличение печени, желтуха, нефропатия; геморрагический синдром, анемия; судороги, кома, нарушение дыхания. В дальнейшем - асептический некроз нижней челюсти с образованием секвестров.

svistun
17.07.2007, 12:56
хтось вже світиться?

Клиническая картина • I стадия - привкус чеснока, чесночный запах изо рта; раздражение слизистых оболочек, зубная боль; вздутие живота, тошнота, рвота светящимися в темноте (люминесцентными) массами с запахом чеснока, диарея • II стадия - светлый промежуток от 8 ч до нескольких дней • III стадия - рвота, диарея; увеличение печени, желтуха, нефропатия; геморрагический синдром, анемия; судороги, кома, нарушение дыхания. В дальнейшем - асептический некроз нижней челюсти с образованием секвестров.

Дуже смішно!:evil:
І дуже сильний пердьож!!!!

abarinoff
17.07.2007, 13:00
Дуже смішно!:evil:
І дуже сильний пердьож!!!!

CAT привел описание симптомов за что ему спасибо ! Конечно это не смешно, но лучше знать, чтоб вовремя реагировать...

Olena
17.07.2007, 13:05
"80 кв км хмари, що утворилася внаслідок горіння фосфору, прямують від Ожидова в протилежному від Львова напрямку".
:evil: Непогана позиція - переживати має "протилежний напрямок", у Львові ВСЕ добре :evil:

CAT
17.07.2007, 13:10
народ - хто має знайомих в тих районах? подзвоніть і взнайте достовірну інфу а то нас дурять зі всіх сторін!

mylka.i
17.07.2007, 13:12
:evil: Непогана позиція - переживати має "протилежний напрямок", у Львові ВСЕ добре :evil:
Це не позиція, це брехня. Ніхто точно не може сказати куди іде і куди прийде та хмара!!!!!!!!
Насправді все набагато серйозніше ніж будь-хто з нас може собі уявити!

peGas
17.07.2007, 13:16
Це не позиція, це брехня. Ніхто точно не може сказати куди іде і куди прийде та хмара!!!!!!!!
Насправді все набагато серйозніше ніж будь-хто з нас може собі уявити!

Чому не можна сказати? мжна за напрямком вітру. вітер східний ми на заході нас то має оминути. Сказали шо зона ураження 90 кв км, до нас ше далеко, то село знаходиться в 60 км від львова.
Люди не кіпішуйте, я думаю якшо би було щось серйозне типу чорнобиля то шось би робилося, зараз інші часи інша влада...

CAT
17.07.2007, 13:17
Люди не кіпішуйте, я думаю якшо би було щось серйозне типу чорнобиля то шось би робилося, зараз інші часи інша влада...
наївний ти.

Monkey
17.07.2007, 13:24
Чому не можна сказати? мжна за напрямком вітру. вітер східний ми на заході нас то має оминути. Сказали шо зона ураження 90 кв км, до нас ше далеко, то село знаходиться в 60 км від львова.

Яка різниця, яка влада. Всеодно нічого не вміють!:evil: Селян, тих , темних жалко :(
Все буде добре...

peGas
17.07.2007, 13:31
наївний ти.

як ти думаєш якшо би там було шось серйозне туда б зїзджалися міністри?

mylka.i
17.07.2007, 13:35
Але конструктивно нічого не помінялося, погодьтесь, ситуації повторюються з точністю до події

roma_lviv
17.07.2007, 13:37
Тільки що телефонував в Броди до знайомої, вона розповіла, що йде евакуація населення, приїхало багато автобусів, але мало хто хоче їхати, переважно відправляють дітей. Біля автобусів проводять консультації як поводитись в даній ситуації. На вулиці людей трохи поменшало, але в салоні краси, власником якої вона є люди є і всі обговорюють цю тему.
Розповідали, що машиніст іхав, почув якийсь хлопок і 2 вагон зайнявся, від нього зайнялись інші. Пожежники гасили, але коли фосфор висихає починає горіти знову. Казали, добре що немає дощу, інакше б на нас падала кислота. Також розповідала що в повітрі присутній легенький запах часнику і декілька її клієнтів жалілись на першіння в горлі.
Від свого сусіда залізнодорожника вона дізналась, що на ції ділянці залізниці це вже 4 аварія за цей рік, але інші були меншого масштабу.

Дімон
17.07.2007, 13:42
Допис від peGas Переглянути допис Чому не можна сказати? мжна за напрямком вітру. вітер східний ми на заході нас то має оминути. Сказали шо зона ураження 90 кв км, до нас ше далеко, то село знаходиться в 60 км від львова. Люди не кіпішуйте, я думаю якшо би було щось серйозне типу чорнобиля то шось би робилося, зараз інші часи інша влада... тоді також робилося, але повідомили лише через 10 днів. Так зараз інша влада, повідомили через 6 годин, але як тоді так і тепер говориться що нічого страшного. Тоді теж казали на перших порах що нічого катастрофічного що все під контролем і..... які наслідки аварії на ЧАС , а все було під контролем. Нема чого вірити нашій владі, в чому переконалися всі вже сотні раз. Дай Бог щоб було все не так страшно, але перестрахуватися ніколи не є зайвим.

peGas
17.07.2007, 13:45
Але конструктивно нічого не помінялося, погодьтесь, ситуації повторюються з точністю до події

А шо коли сталась аварія в чорнобилі то шо політики туда зїзджались?
Ні бо зали ош там велика дупа а туту приїхали і нічого.
Уявіть шо ви на місці рудьковського? ви б тулда приїхали? я би кинув все забрав родину і втікав якогомога далі якшо би було ошсь серйозне

Monkey
17.07.2007, 13:46
З Казахстану в Польщу. Мля. Воно ж , навіть , не наше .

Дімон
17.07.2007, 13:47
Уявіть шо ви на місці рудьковського? ви б тулда приїхали? я би кинув все забрав родину і втікав якогомога далі якшо би було ошсь серйозне ІМХО ...Є ще така річ як людська жадність!!!!!! Він не міг не поїхати бо втратив би крісло під дупою і корито перед писком! То чисто моя думка!

mylka.i
17.07.2007, 13:48
Є ще така річ як людська жадність!!!!!! Він не міг не поїхати бо втратив би крісло під дупою і корито перед писком!
100%

peGas
17.07.2007, 13:48
Є ще така річ як людська жадність!!!!!! Він не міг не поїхати бо втратив би крісло під дупою і корито перед писком!

нашо тоді то крісло з тими грошима якшо нема здоровя?

Дімон
17.07.2007, 13:49
нашо тоді то крісло з тими грошима якшо нема здоровя? Згадай скільки мародерів вже 21 рік розтягують все з Чорнобиля!!!

CAT
17.07.2007, 13:51
може їдем подивимся шо там?

Дімон
17.07.2007, 13:52
може їдем подивимся шо там? я в Києві, але будучи у Львові я навпаки би їхав в другий бік!!

peGas
17.07.2007, 13:54
може їдем подивимся шо там?

ше скажи шо ти за спец хімік і будеш визначати рівень екологічної небезпеки

peGas
17.07.2007, 13:56
Згадай скільки мародерів вже 21 рік розтягують все з Чорнобиля!!!

і то правда......
але виселяють тіик місцевих людей і то не примусово, занчить то не так серйозно як чорнобиль

mylka.i
17.07.2007, 14:03
але виселяють тіик місцевих людей і то не примусово, занчить то не так серйозно як чорнобиль
Ти заядлий оптиміст! Дай Бог щоб то так і було

peGas
17.07.2007, 14:15
Ти заядлий оптиміст! Дай Бог щоб то так і було

та нетакий я вже і оптиміст але хочу вірити шо все буде гуд

CAT
17.07.2007, 14:17
та нетакий я вже і оптиміст але хочу вірити шо все буде гуд
поїдеш зімною на уражену територію проводити заміри мені тре оптимістичних спеціалістів

Дімон
17.07.2007, 14:35
та нетакий я вже і оптиміст але хочу вірити шо все буде гуд Я теж хочу вірити в те що все буде гаразд, але в мене мама у Львові живе і не можу не переживати...

Monkey
17.07.2007, 14:36
На 968м порше їдьте :)

Scirocco GTi
17.07.2007, 14:38
Нашого Ореста там не зачепить? Він десь у Карпатах там...

Sasa
17.07.2007, 14:46
Ні, то в іншу сторону взагалі. Тобто йому ще траще ніж нам.

Monkey
17.07.2007, 14:51
Не партесь . Їдем на озеро ? Може риба сама спливати почне ? :)

CAT
17.07.2007, 14:54
риба багата на фосфор

Markell
17.07.2007, 15:16
Думаю, шо казати про признаки отруєння у Львові ше ранувато, може до нас взагалі не дійде. А от Ожидів і нас. пункти навколо нього отримають як мінімум заражені грунти, водойми, мор риби і худоби. На здоров*ї місцевих це відіб*ється також не найкраще.
Цікавий факт: жовтий фосфор спричиняє серйозні токсичні ураження грунтів і грунтових вод, однак у випадку повного його вигорання зараження не буде...Навіщо тоді його гасити?
І взагалі, нема чого кіпішувати. Людей, звичайно, шкода, враховуючи шо там і так депресивний регіон.
Особливо кіпішливі можуть ходити в противогазах і костюмах хімзахисту.

Sasa
17.07.2007, 15:32
Гасити його треба для того щоб токсичний дим не валив в атмосферу!

Scirocco GTi
17.07.2007, 15:55
Гасити його треба для того щоб токсичний дим не валив в атмосферу!

+1. Так що або заразні води та грунт. або повітря. :-( Дуже херовий розклад!!! :-(

Geremy
17.07.2007, 16:09
Мля, в мене малий з бабою в Камянці Бузькій...

DEMO
17.07.2007, 16:10
Мля, в мене малий з бабою в Камянці Бузькій...
ти ще тут ??
дик поїдь забери

Monkey
17.07.2007, 16:20
Дійсно

Дімон
17.07.2007, 16:24
Мля, в мене малий з бабою в Камянці Бузькій... я би не всидів, вже би забрав

Oleksandra
17.07.2007, 16:37
народ - хто має знайомих в тих районах? подзвоніть і взнайте достовірну інфу а то нас дурять зі всіх сторін!

парадокс у тому що чим далі від епіцентру - тим меньше інфи!!

люди з тих районів дзвонять сюда, ти питають що сталося і чому їм пропонують тимчасово покинути домівки. просять про пораду ЩО ЇМ РОБИТИ!

Oleksandra
17.07.2007, 16:51
поїдеш зімною на уражену територію проводити заміри мені тре оптимістичних спеціалістів

а в якості кого ти збираєшся це робити? ти працюєш-:roll: ?

CAT
17.07.2007, 17:37
а в якості кого ти збираєшся це робити? ти працюєш- ?
я не поїду еікуди бо я в хімії майже ноль... це я хотів полякати Пегаса:) насправді то всьо не смішно... найбільше варто переживати також за нефахове усунення наслідків і того шо вони потім можуть десь вилізти в вигляді кислотних дощів чи отруєння грунтових вод, а також уражених продуктів...
а ше харить шо знов через типове українське розп...здяйство сталась катастрофа і шо нам знов не кажуть всьої правди.

Newman
17.07.2007, 18:16
А не скажуть тому шо такий небезпечний груз везуть по дозволу якогось міністра, який бабло за транзит вже давно потратив і забув!
...і вже не та влада ?....

Бейліс
17.07.2007, 18:21
бля салат прикольний виросте!!! ядовитий буде!!!

Oleksandra
17.07.2007, 18:28
бля салат прикольний виросте!!! ядовитий буде!!!

імпортний будеш купляти:mrgreen:

без салату тема аж (чи тільки) півдня протрималась!:?

Monkey
17.07.2007, 18:32
Як там того міністра транспорту і зв'язку ? Його в відставку збираються відправити :) От того, пеГасе, він і там.

CAT
17.07.2007, 18:33
і тут салат..... а якшо б то цистерни з відваром салату були...

Monkey
17.07.2007, 18:35
Було б весело і радісно :)

peGas
17.07.2007, 18:35
я не поїду еікуди бо я в хімії майже ноль... це я хотів полякати Пегаса:) .

жаль а я думав шо даш покататись на свому бмв :mrgreen:

MARTINI
17.07.2007, 18:38
http://pics.livejournal.com/drugoi/pic/008qe047.jpg
© AP

Так горит желтый фосфор.

http://pics.livejournal.com/drugoi/pic/008qfa80.jpg

http://pics.livejournal.com/drugoi/pic/008qgz03.jpg

http://pics.livejournal.com/drugoi/pic/008qh9k8.jpg

Бейліс
17.07.2007, 18:39
імпортний будеш купляти:mrgreen:

без салату тема аж (чи тільки) півдня протрималась!:?

якщо наш форум буде без салату то він помре! наш форум це сплошний салат! він ж зелений!!:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

CAT
17.07.2007, 18:39
жаль а я думав шо даш покататись на свому бмв
не дам бо тобі перед тим тре трошки поїздити на чому двохлітровому шоб привикнути а то ти після 1.4 даш газу і ми поїдем в паркан

Monkey
17.07.2007, 18:42
Желтый фосфор , ядовито огнеопасно...
От срань.
А ті чуваки ним дихають поки гасять. І здоров'я їм потрібне не менше ніж решті людей. І це за ту зарплату...

Sasa
17.07.2007, 18:45
:shock: Куяссе! :-(

514rabbit
17.07.2007, 20:57
:sad:

Scirocco GTi
17.07.2007, 21:23
Фото тут: http://pk.kiev.ua/foto/country/2007/07/17/114736-14911.html

peGas
18.07.2007, 00:18
не дам бо тобі перед тим тре трошки поїздити на чому двохлітровому шоб привикнути а то ти після 1.4 даш газу і ми поїдем в паркан

в мого татка 2 літра 137 кобилок, деколи вожу себе в ньому тому не переживай :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: просто скажи шо не хочеш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Желтый фосфор , ядовито огнеопасно...
От срань.
А ті чуваки ним дихають поки гасять. І здоров'я їм потрібне не менше ніж решті людей. І це за ту зарплату...

на фотці видно шо вони в противогазах.

Хоть би т всьо добре закінчилось....

Monkey
18.07.2007, 00:38
На першу фотку поглянь.

peGas
18.07.2007, 00:51
На першу фотку поглянь.

а на останій з противогазом...

CAT
18.07.2007, 01:09
Катастрофа на Львівщині суттєво перебільшена
професор Віктор ЯВОРСЬКИЙ / 17.07.2007

Вчорашня надзвичайна ситуація на Львівщині породила чимало фантазій і паніки. І приклалися до цього насамперед наші державні мужі. Слова, сказані віце-прем´єр-міністром Олександром Кузьмуком про те, що стався «другий Чорнобиль», тільки нагнітають ситуацію і призводять до масової паніки. Хіба, крім «Чорнобиля», людям нічого було сказати?

Насправді ситуація виглядає не так страшно, як це описав Кузьмук. Його проблема полягає в тому, що наша влада в принципі не навчена говорити людям правду.

Отож, чим загрожує людям загорання фосфору і як його утилізувати?

По-перше, фосфор як такий – один із чотирьох хімічних елементів поряд з азотом, калієм і сіркою, необхідний для нормального життя рослин, тварин і нас з вами. Його вносять у вигляді солей в грунт, щоб отримати хороший врожай.

Через Львівську область перевозили так званий білий фосфор, який також називають жовтим. Температура плавлення цього хімічного елементу – 44 градуси. Кипить фосфор при 280 градусах. Сам фосфор (у чистому вигляді), і його випари справді небезпечні для людини. Ці пари проникають крізь шкіру, втягуються нашим організмом, вимивають з нього кальцій і магній, викликають екзему і так далі. Але це може трапитися тільки в тому випадку, коли мати з ним безпосередній контакт. Саме тому найбільше й постраждали працівники МНС - адже фосфор потрапив їм на шкіру.

По-друге, фосфор горів - при згорянні утворюється пятиоксид. Це сполука, яка дуже жадібно поглинає вологу і таким чином перетворюється в ортофосфорну кислоту, яку застосовують, наприклад, коли треба щось осушити. Ортофосфорна кислота нейтралізується і перетворюється на добриво, яким ми кожного року удобрюємо грунт. Отже, після загорання фосфору утворився пятиоксид в парах, який з´єднався з водяними парами і утворився туман, що одразу поширився на прилеглі села.

Цей туман (маленькі крапельки фосфорної кислоти) також шкідливий: якщо ним безпосередньо дихати, відбудеться подразнення (аж до опіків) всіх дихальних шляхів – і людей, і тварин. Проте, коли цей туман осяде на землю, кислота тут же реагує з мінералами грунту, і перетворюється у фосфорне добриво. В цьому випадку вже не буде ніякої шкоди для людей. Хіба, якщо ці крапельки впадуть на якусь рослину, то може їй зашкодити.

Це означає, що район, куди пішла кислотна хмара, повинен бути очищений від людей і тварин. Найкраще – якщо піше дощ. Тоді взагалі б усе змило і кислота пішла б у землю. Навіть проста питна вода зв´язує цю кислоту – адже у воді є кальцій і магній, і фосфорна кислота моментально реагує з цими елементами.

Так що найстрашніше вже позаду. В повітря пішов окис, який з´єднався з парами води і утворився туман фосфорної кислоти. Це слабка кислота, яка, ще раз наголошую, навіть необхідна для грунту.

І не треба з цього роздувати катастрофічну проблему. Туман осяде за день-два в землю, бо на Львівщині велика вологість – 95 %.

Фосфор, який ще залишився на станції необхідно звідти зібрати і вивезти - звісно, у спеціальному одязі, щоб недопустити контакту із тілом. У нас є заводи в Дніпродзержинську, де переробляють білий фосфор у фосфорну кислоту, а потім нейтралізують її, і отримують добриво. Крім удобрення полів і городів, цю фосфорну кислоту також застосовують автомобілісти, коли хочуть захистити дно автомобіля від корозії. Перш ніж наносити антикорозійну фарбу, автомобіль обробляють фосфорною кислотою. Тому, як бачимо, вона не є шкідлива, а, навпаки, потрібна людям і рослинам для нормального розвитку.

Так що робити шум, що це катастрофа світового рівня – доволі неетично і непрофесійно.

Віктор Яворський, професор, академік, завідувач кафедри хімії і технології неорганічних речовин Національного університету "Львівська політехніка"

Дімон
18.07.2007, 10:24
ДАЙ БОГ щоб Все так і було.

Geremy
18.07.2007, 11:46
Вчора весь день регулірно був у контакті з родиною, перша думка була справді - вивозити якнайдалі, але зараз так склались обставини, що єдиною альтернативою є Київ, до якого щоб доїхати - треба було б проїхати через Буськ (( що, на мою думку може бути ще гірше, ніж як просто будуть там.
Народ теж не дурний - всі позакривались в хатах, на двір виходять мінімально, малий вперше взагалі не захотів іти бавитись надвір (кажуть в дітей інстинкти краще розвинуті).
Мене заспокоїло те, що вітер вже 2 дні дме на схід, тобто вся бяка йде в сторону Ровно, і на Львів ніяк не може потрапити...
Страшнувато звичайно покладатись на вітер у такому питанні, але заспокоїло - вже все погасили, тепер само все в повітрі розчиниться, і загроза їм є такою ж як і для мешканців Бродів чи Радехова.

Scirocco GTi
18.07.2007, 12:33
Читаємо про заскодження здоровью жовтим фосфором тут:
http://job.ukr.net/news/2007/07/18/13220/
І ще тут дуже цікава ссилка.
http://www.from-ua.com/news/9caecab6a5e85.html

ЗІ Ссилки взяті тут: http://www.4ik.com.ua/forum/viewtopic.php?p=37947#37947

Kinder
18.07.2007, 18:59
А шо коли сталась аварія в чорнобилі то шо політики туда зїзджались?
Ні бо зали ош там велика дупа а туту приїхали і нічого.
Уявіть шо ви на місці рудьковського? ви б тулда приїхали? я би кинув все забрав родину і втікав якогомога далі якшо би було ошсь серйозне
ми завжди знали що ти патріот, головне з Фольцваген клубу в Логан клуб не втечи :-(

CAT
18.07.2007, 19:02
а на останій з противогазом...
дачія логан 1.4

vovka
18.07.2007, 19:37
Ну якщо він боягуз і настільки безвідповідальний то нехай втікає.. Але спочатку хай рапорт на звільнення з посади міністра подає.. Тільки вот щось не спішить у відставку :)

peGas
18.07.2007, 19:41
ми завжди знали що ти патріот, головне з Фольцваген клубу в Логан клуб не втечи :-(

дачія логан 1.4

Ви шо змовились проти мене? На дачію мене посадиит захотіли? фіг вам.

Kinder
18.07.2007, 19:45
Насправді я не розумію чого цю катастрофу прирівнювати до Чорнобильської.
Наскільки розбираюся в атомній енергетиці, а вчився і диплом писав по атомних, то вважаю що на Чорнобилі був уран який кидали смертники шуфлями (відкидали) під відкритим небом, то куди гірше ніж жовтий фосфор. І етап розпаду не згадаю яких саме ізотопів 196 років, а не 20 і не 50 як кажуть. Думаю Чорнобиль кууди глобальніше і довгосмертельніше :???: Але чомусь ніхто реально так і не напише інструкцію, куди тікати, що вживати а що не вживати окрім води, фруктів і молока і який перод часу є реальна небезпека після спалаху жовтого/білого фосфору.

Kinder
18.07.2007, 19:47
Ви шо змовились проти мене? На дачію мене посадиит захотіли? фіг вам.
ми не про Дачію, ми про патріотизм
а то що ти би втік перший ми це вже зрозуміли :roll: :-D

Olena
18.07.2007, 19:51
На дачію мене посадиит захотіли? фіг вам.
:mrgreen: не погоджуйся ні в якому разі - вже тоді краще Волга :mrgreen:

peGas
18.07.2007, 19:55
ми не про Дачію, ми про патріотизм
а то що ти би втік перший ми це вже зрозуміли :roll: :-D

дуже смішно....
типу від того шо коли уда приїхде міністр транспорту шось має регулюватись? тим би мав азйматись міністер з надзвочайинх ситуацій, ну тоді він знає на шо він йде і шо в нього за посада а міністр транспорту до чого?

П.С. в нашому випадку добре шо не приїхав міністр з надзвичайинх ситуацій :mrgreen: :mrgreen:

LOM
18.07.2007, 22:03
Короче,

LOM
18.07.2007, 22:04
Короче, сами не знают - какой ущерб.
Раз специалисты из разных стран приежают.
Поживем увидим, кто виноват или кого зделают виноватым, а людей жалко.

Antoxa
19.07.2007, 00:13
Був два дня на озері приїхав тільки, а тут на прікол...
2 Манкі, риба ше не спливала.
П.С. Думаю що нас рахують як піддослідних кролеків, просто так, такі речі не стаются!!!

Pioneer
19.07.2007, 01:05
Закрийте вікна в офісах. Врубайте кондюки. Народ з Кам'янки евакуюють.
Агав Камянці, я приїхав до баби в Радехів віддихнути побув пару днів і коли то сталось мама прилетіла зі Львова позбирала всі манатки і забрала мене до дому, бо там вже було неможливо дихати нема чим очі печуть ітд:cry:

Geremy
19.07.2007, 11:11
Народ з Кам'янки евакуюють.
Нікого нікуда не евакуюють... Ніби-то все вже більш-менш, народ заспокоївся, і ходить собі купатися, їсть огірки з городу, правда мама все подвіря посилено обливає водою... Як хімік за освітою, вона чомусь почувається спокійно...
Ну і ще для роздумів http://www.maidan.org.ua/static/mai/1184712360.html

NCRPI
19.07.2007, 12:44
Куда ті підари залізничники дивляться! Як вони перевозять такий груз, без відповідних засобів безпеки. Одним словом Підараси!!

Я би порпросив не ображати людей, якщо ти в тому розбирєшся, як баран на зірках!!!!!
Поїзд рухався зі швидкістю 55 км/год, при такій швидкості, якщо стається схід то максимум вагони перевертаються, фосфор перевозиться в спец. цистернах під відповідним тиском за кий відповідає ціла купа клапаніів!

DEMO
19.07.2007, 13:02
Я би порпросив не ображати людей, якщо ти в тому розбирєшся, як баран на зірках!!!!! Поїзд рухався зі швидкістю 55 км/год, при такій швидкості, якщо стається схід томаксимум вагони перевертаються, фосфор перевозиться в спец. цистернах під відповідним тиском за кий відповідає ціла купа клапаніів!

тема вибухнутих вагонів не розкрита...
якшо ти в тому розбираєшся більше ніж ми то поясни нам більше. Бо я наприклад також вважаю що в трагедії винен тільки людський фактор... підараси.
Я можу помилятись тому будь-ласка поясни чому залізничники відповідальні за то невинні жертви обставин, а не підараси(твій попередній пост того не спростовує) ?

NCRPI
19.07.2007, 14:15
Якщо б у мене було б більше інфрмації, то вона обов"язково була викладена! Нас аналогічно інформують, як і всіх!
На даний момент станом на 12:30 у м.Львові перевищення номр у повітрі шкідливих речовин, зокрема фосфору, не виявлено - це повідомлення з санепідем станції Львівської залізниці. Проби повітря беруть кожні 30 хв.
Я не збираюсь переконувати всіх, що залаізниця не винна, але всі ми люди виховані (я надіюсь) і можемо висловлюватись культурно, а в кого бракує слів - це його проблеми!

DEMO
19.07.2007, 14:20
Якщо б у мене було б більше інфрмації, то вона обов"язково була викладена! Нас аналогічно інформують, як і всіх! На даний момент станом на 12:30 у м.Львові перевищення номр у повітрі шкідливих речовин, зокрема фосфору, не виявлено - це повідомлення з санепідем станції Львівської залізниці. Проби повітря беруть кожні 30 хв. Я не збираюсь переконувати всіх, що залаізниця не винна, але всі ми люди виховані (я надіюсь) і можемо висловлюватись культурно, а в кого бракує слів - це його проблеми!

Ок ти правий ми повинні більш толерантно ставитись до люей які травлять нас і наших дітей через свою халатність... я сподіваюсь ти згідний що то була халатність ?

в попередньому пості ти просто писав з натяком на те що ти володієш технічним боком питання. От я і подумав що було би цікаво взнати більше про техначні причини.

NCRPI
19.07.2007, 14:32
Я цього не заперечую!

Все чим володів тим і поділився мав розмову з людьми, які знаються на цій справі краще! На цій ділянці іде ремонт і там поміняна колія на нову, відповідно перед тим, як відкривають колії після ремонту для руху поїздів її перевіряють і машини і люди!!!!

Geremy
24.07.2007, 17:29
Хеллоффф
Зараз перебуваю в епіцентрі подій - в Камянці-Бузькій...
Все нормально, риба жива, корови і свині щасливі, вода більш-менш чистенька, риба і жаби плавають, не мутують...
Сиділи стратеги з циркулями і картою, усе перевіряли - заспокоїлись. Брали проби повітря (свої) - тута нічого не зачепило...
Хіба воду з крану не пють, бо є можливість попадання фосфору (прорахувало де водозаборник стоїть), але з криниці йде на ура, туда не попаде...

Monkey
24.07.2007, 18:53
Хеллоффф
Зараз перебуваю в епіцентрі подій - в Камянці-Бузькій...
Все нормально, риба жива, корови і свині щасливі, вода більш-менш чистенька, риба і жаби плавають, не мутують...
Сиділи стратеги з циркулями і картою, усе перевіряли - заспокоїлись. Брали проби повітря (свої) - тута нічого не зачепило...
Хіба воду з крану не пють, бо є можливість попадання фосфору (прорахувало де водозаборник стоїть), але з криниці йде на ура, туда не попаде...

Я позавчора через неї проїздив.
Фосфор, наскільки мені відомо - не радіація, і викликає не мутації.

Geremy
25.07.2007, 00:49
корови від фосфорної кислоти (росяниста трава) де-не-де поздихали, але там куда вітер дув

Pol
28.07.2007, 20:19
просто після дійсно трагедії Чорнобиль, люди так настрашені, що любу аварію, (а тим паче вагони і якись там фосфор) роздують так, що через пару днів самі не впізнають тої історії, а тут ще вибори не за горами.

svistun
30.07.2007, 18:57
Я би порпросив не ображати людей, якщо ти в тому розбирєшся, як баран на зірках!!!!!
Поїзд рухався зі швидкістю 55 км/год, при такій швидкості, якщо стається схід то максимум вагони перевертаються, фосфор перевозиться в спец. цистернах під відповідним тиском за кий відповідає ціла купа клапаніів!

Хто пустив цю речовину в Україну? Технічний стан цистерн невідповідав нормам, цистерни повинні мали би мати якесь охолодження ( все ж таки не зимою перевозили). Я від своїх слів невідмовлюсь до тих пір доки небуде доведено що то не залізниця в тому винна!:evil:

BaNdeRa
01.08.2007, 15:18
Хтось там просить людей-залізничників не ображати, а як їх можна не ображати, якщо вже стало традицією аварії на залізниці і раз на тиждень має статись якась аварія. В Тернополі вчора вантажний потяг здавав заднім ходом і протаранив вагони, які там стояли, в результаті чого перевернулись шість вагонів і було пошкоджено дорожнє полотно. На даний момент там дві версії: винен машиніст або стрілочники, які переводять стрілки, тобто зрозуміло шо хтось із них був врєзаний або, шо більш імовірно - були врєзані ВСІ!
P.S. Ціни на квитки піднімаються стабільно, а от безпека перевезень на залізничному транспорті навпаки починає стабільно падати :evil: Коли вже нарешті хтось буде за це відповідати?

NCRPI
01.08.2007, 20:20
де-не-де поздихали
Де саме корови поздихали?

NCRPI
01.08.2007, 20:22
Хто пустив цю речовину в Україну?
Прикордонна і митна служби України
Технічний стан цистерн невідповідав нормам, цистерни повинні мали би мати якесь охолодження ( все ж таки не зимою перевозили)
Звідки такі дані?

NCRPI
01.08.2007, 20:25
Хтось там
Мене звати Дмитро, а нік NCRPI, якщо ти не бачив!

тобто зрозуміло шо хтось із них був врєзаний або, шо більш імовірно - були врєзані ВСІ!
З чого зрозуміло? З твоїх "тверезих" думок нічого не зрозуміло

Pol
02.08.2007, 01:05
не сумнівайтесь, винуватого назначуть скоро, можливо то буде стрілочник він завжди крайній і робота в нього низькооплачувана!

BaNdeRa
02.08.2007, 09:34
Мене звати Дмитро, а нік NCRPI, якщо ти не бачив!
Бачив я твій нік, але не хотів персоніфікувати і звертався до всіх, вибач якщо тебе образив але, все ж таки, якщо ти вже вирішуєш відповісти на допис, то не виривай з нього окремі речення, а відповідай повністю на все, що я там написав, зокрема про ціни на квитки і безпеку на залізниці. Тому що такого халатного відношення в залізничників до своїх безпосередніх обовязків не було вже давно.
P.S. Повір мені, я не бакланю всіх залізничників, в мене дід 40 років пропрацював на залізниці, але зараз ці "ізбрані" підривають імідж всієї залізниці, ше й мало того нашої з тобою держави.:-(

roma_lviv
03.08.2007, 14:10
Ось тільки що прослухав Львівські новини по радіо і оголосили, що знову той фосфор загорівся і якась там хмарка вже літає.
Щось нам знову бреше наша влада, про те, що фосфор вивезли, грунти куди фосфор прник також вивезли, а з чого би то він загорівся? Значить або брехали про вивіз грунту або погано почистили ту землю.

Sasa
03.08.2007, 14:35
Вони там що всі подуріли...!?

За попередніми висновками фахівців, які в даний час працюють на місці пожежі на нафтобазі у Львові, причиною пожежі стало зіткнення вантажного потяга з цистернами. Про це кореспонденту УНІАН (http://www.unian.net/) повідомив начальник ГУ МНС у Львівській області Сергій Дмитровський.
За його словами, під час виконання маневрів вантажний потяг з цистернами зіткнувся з цистернами, наповненими бензином, які стояли біля складів. Внаслідок зіткнення одна з цистерн розгерметизувалася і зайнялася. Зараз на місці працює слідчо-оперативна група, яка з’ясовує всі деталі, що призвели до пожежі.
Також С.Дмитровський наголосив на незадовільному стані протипожежної безпеки на нафтобазі. «Пожежна водойма була заповнена лише наполовину, територія захаращена, що утруднювало під’їзди, некомплект необхідних вогнегасних засобів та недостатня кількість піноутворювача. Це все мало місце на такому підприємстві з підвищеною вогненебезпекою, як нафтобаза», - зазначив С.Дмитровський.
Сьогодні, 3 серпня, у Львові близько 6.00 на складах нафтобази, що знаходиться неподалік старовинної центральної частини міста на вул. Пластовій, виникла пожежа. Для ліквідації пожежі на території нафтобази оперативно були задіяні спецпідрозділи МНС. Пожежу було ліквідовано за дві години. Повністю згоріли складські приміщення нафтобази, 5 цистерн з бензином, пожежникам вдалось запобігти загорянню двох цистерн з бензином.
Потерпілих немає.

Джерело: http://lviv.proua.com/news/2007/08/03/125256.html

Geremy
03.08.2007, 19:45
Де саме корови поздихали?
Я на жаль не володію точною інформацією, чутки ходять що поздихали вони в районі Лопатина та Нивиць... не то 4 не то 7...
Щоправда виною, як пояснюється, були люди - які повиганяли їх зранку пастись, в той час як дим "фосфорний" сів на землю легеньким туманом, і у взаємодії з ранковою росою зробив з трави кислоту, що і призвело до таких драматичних наслідків...

NCRPI
04.08.2007, 21:29
Я не з образливих, аварії на залізниці були завжди, але про них не так афішували як зараз. Хтось чув, що на початку червня на ст.Клепарів з цистерни, яка знаходилась в складі вантажного поїзда почала витікати речовина не відомого складу з різким запахом викликали і МНС і санстанцію всі походили, подивились і роз"їхались хто куди, а цистерну відігнали на віддалену колію поки та гадость не стекла цистерна так і стояла!
Я чудово розумію, що всіх вкурвлює, ціни піднімають а толком нічого не змінюється і мене це вкурвлює бо я з тим стикаюсь майже кожний день на роботі, але ж аналогічно і з якістю наших доріг, які ми податки платим при проходженні тех.огляду і куди вони ідуть???

scirocco
05.08.2007, 01:41
Маю інформацію, що у львівському військовому госпіталі була зафіксована смерть людини (людей?) від фосфорного отруєння. Міністр медицини заявив, що йому не відомі летальні випадки. Але госпіталь не підпорядковується мінздраву а тільки міноборони. Так що все ймовірно...

peGas
07.08.2007, 00:57
Я як їхав на море поїздом то проїзджав біля аварії, ну там і народу пахало......
бачив 3 жовті цистерни (такі як а неті на фотках0 тіки замість надпису жовтий фосфор було замальовано чорною фарбою.
не одну пожежну машину бачив я так і не поняв шо вони там робили

Victorlas
07.08.2007, 02:19
Трохи не по темі, але дивлячись на назву можна писать тут. Вчора бачив по телику про автомобільну аварию. Фура виїхала на зустрічну смугу, в ней влетіла легковушка (яка роздивитися не встиг) и Мерс микроавтобус. В легковусі загинуло 3, залишився лише син. В Мерсі здається одна смерть. Водій вантажівки не травмований. Він не впорався з керуванням, ніби то щось сталося з причіпом

NCRPI
08.08.2007, 00:28
Я як їхав на море поїздом то проїзджав біля аварії, ну там і народу пахало
Яким ти поїздом їхав і якого числа?

DEMO
08.08.2007, 11:36
Я як їхав на море поїздом то проїзджав біля аварії
Пегасе ти певно шось інше бачив наш міністр транспорту і МНС запевняли один поперед одного шо поїзди їхали в обїзд або відмінялись взагалі... скажи чому я маю вірити тобі а не таким достойним людям ? ;)

і після того хтось буде говорити про то шо народ маоно владі не довіряє

peGas
08.08.2007, 12:51
Яким ти поїздом їхав і якого числа?

86 поїзд львів сімферополь 23 липня

Пегасе ти певно шось інше бачив наш міністр транспорту і МНС запевняли один поперед одного шо поїзди їхали в обїзд або відмінялись взагалі... скажи чому я маю вірити тобі а не таким достойним людям ? ;)

і після того хтось буде говорити про то шо народ маоно владі не довіряє

Та я таке тоже чув, чув навіть то шо поїзди до 5 годин запізнюються, а мені ж їхаит більше доби думав піпец, а тут ми їдем а роботяг ... пожежників немерено десь напротязі 2 км точно. Ми шо в красному стояли шо в ожидові.
з нами дівчина їхали з золочева то вона казала коли то стаолсь то в селі залишились тіки ті шо працють всі інші виїхали

Kinder
08.08.2007, 20:28

Та я таке тоже чув, чув навіть то шо поїзди до 5 годин запізнюються, а мені ж їхаит більше доби думав піпец, а тут ми їдем а роботяг ... пожежників немерено десь напротязі 2 км точно. Ми шо в красному стояли шо в ожидові.
з нами дівчина їхали з золочева то вона казала коли то стаолсь то в селі залишились тіки ті шо працють всі інші виїхали
думаю та дівчонка зі Золочева ще багато чоооооооого тобі розказала :mrgreen:

Pol
09.08.2007, 01:21
Я як їхав на море поїздом то проїзджав біля аварії, ну там і народу пахало......
бачив 3 жовті цистерни (такі як а неті на фотках0 тіки замість надпису жовтий фосфор було замальовано чорною фарбою.
не одну пожежну машину бачив я так і не поняв шо вони там робили
Та ти шоо

NCRPI
09.08.2007, 10:51
Через Красне ти їхав не заперечую, але через Ожидів аж ніяк тому що поїзд 86 їде через Тернопіль, якщо ти не зауважив, а це друга гілка залізниці. В Красному "розходиться" колія одна "пішла" на Ожидів, Броди, Здолбунів, а друга на Золочів, Тернопіль, Хмельницький.
Де ти бачив "роботяг ... пожежників немерено десь напротязі 2 км точно" ? Можливо ти їх перепутав з хлопцями, які колію ремонтують? З чого ти взяв, що то пожежники були?

peGas
09.08.2007, 12:17
Через Красне ти їхав не заперечую, але через Ожидів аж ніяк тому що поїзд 86 їде через Тернопіль, якщо ти не зауважив, а це друга гілка залізниці. В Красному "розходиться" колія одна "пішла" на Ожидів, Броди, Здолбунів, а друга на Золочів, Тернопіль, Хмельницький.
Де ти бачив "роботяг ... пожежників немерено десь напротязі 2 км точно" ? Можливо ти їх перепутав з хлопцями, які колію ремонтують? З чого ти взяв, що то пожежники були?

так дійсно з ожидовим я загнався....
так це були ті що ремонтували колію але чомусь було багато пожежних машин.

Travel
09.08.2007, 12:22

І снова здравствуйте !!!:-D

Kinder
09.08.2007, 14:05
мабуть хлопці були після будуна і могли загорітися, вот їм цілу пожежну дивізію дали, палило хлопців однако :mrgreen:

NCRPI
10.08.2007, 23:37
Ти розпізнав пожежні машини по кольору чи по напису 01?????

Monkey
11.08.2007, 10:41
Хтось світиться? Випадають зуби ? Ноги вигинаються в всі сторони ? :)
Все не так погано, як людей лякали :) Чи я - оптиміст ?

Pirat-7
11.08.2007, 11:13
Волося випадає з зі всіх місць!!!?

peGas
11.08.2007, 13:38
Ти розпізнав пожежні машини по кольору чи по напису 01?????

думаєш я памятаю?
я загнався шо через ожидів їхав, тіки тому шо реально забув кудою я їхав

Sasa
20.10.2009, 15:32
А ось тут аварія в Перми (http://www.berloga.net/view.php?id=79798)
Просто ппц

ENERGY
20.10.2009, 15:57
Жесть. Добре що ніхто не загинув, хоча той перший мужичок родився точно в сорочці :) Та ще й дивно як автобус проїхав стільки навіть без гальм, таке враження що водій навпаки там на газ жав!

GDM
20.10.2009, 17:33
А ось тут аварія в Перми
Просто ппц

Буквально вчора бачив це по ОРТ. Чоловік прям зперед коліс вискочив і машини і автобуса.

petro_fm
21.10.2009, 00:43
чесно кажучи водій-сам тормоз:morning2:
без гальм ще є ключ запалення, ручник, зчеплення,передачу вимкнути/вибити можна, та на худий кінець в стовп впертись
може він покурив гарно і йому здалось шо він в кінотеатрі сидить :D

Олег М.
02.09.2010, 19:44
Вразив відеоролік
Рекомендую всім подивитися! Особливо тим хто любить поганяти бездумно!
http://drugasmuga.com/rating/106.html

Васьок або ZiK
02.09.2010, 19:54
звичайно шо вразив , народ таке питання хто знає процидуру з ДАІ , коли є наїзд на пішохода , але з вини пішохода .

Yur
02.09.2010, 19:59
народ таке питання хто знає процидуру з ДАІ , коли є наїзд на пішохода , але з вини пішохода .
Для цього є відповідний розділ на форумі!!!

mixonoff
02.09.2010, 20:01
От би замість тупих ток-шоу в прайм-тайм та реклами бухла, курива та всякої іншої мутоти, прокрутити цей ролик в єфірі телебачення, авось би пару міліонів людей задумались... А то кожен день по пару десятків смертей, я к на війні... Заіпав той бардак на дорогах.

gora
02.09.2010, 22:37
Особливо важко дивитися ці кадри якщо сам переживав подібне!!!! Боже борони!!!!

TELESYK
02.09.2010, 22:47
Особливо важко дивитися ці кадри якщо сам переживав подібне!!!! Боже борони!!!!..........+1

Олег М.
03.09.2010, 00:41
Сьогодні у Львові в проміжкуз 10,30 до 14,00 бачив три аварії, правда не значні, але на мою думку всі три аварії тупі, із-за не дотримання елементарних ПДР. Статистика жахлива!

Адріан
03.09.2010, 14:52
Ролик вже хтось видалив, не встиг глянути.

scirocco
07.09.2010, 10:30
Ролик вже хтось видалив, не встиг глянути. Тобі повезло, там кадри того, як розрізають пішохода, як дитина вилітає з вікна машини і потрапляє під іншу ну і все таке. Не знаю, чому це має мене дисциплінувати, я ж від того ПДР не знатиму краще...

Kinder
12.07.2012, 00:10
Немаю чим похвалитися, але майже заново народився.
В себе біля дому йшов на стоянку з малим, малий на вечір завжди любить покрутити руль, повключати аварійки та послухати музику в авто на стоянці.
Все це відбувалося на Лінкольна зі сторони церкви. Переходячи на стоянку дорогу ми завжди дивимося наліво, а потім направо (так вчу малого), зліва нікого, справа три машини, дві близько, а третя далеко, пропустили дві і перейшли дорогу. Ніби на цьому місці нічого особливого, як раптом чую страшний піск тормозів і їблик сильнєйший удар. Та машина перед якою ми встигли СПОКІЙНО перейти (потім люди казали то був білий бус) повернула ліворуч не пропустивши зустрічну Лачеті. Я малого за руку і давай до стоянки тікати, аж бачу машина вилітає на обочину в мою сторону і збиває з усієї дурі електричний стовб, тут я малого просто беру за руку і як мішок бульби тягну від сторони аварії, бо почав падати стовб і рватися проводи і купа іскор як на новий рік. Траекторію машини не можливо було вгадати, але коли ми втікали то вона збивши лектростовб нах, ще летіла і проїхала поруч нас 1,5 метри і за 10 метрів від нас зупинилася в траві на обочині.
Слава Богу малий не перелякався а о-ху їв і запитався нашо дядя збив стовб і стільки іскор навкруги:diablo:
Я зрозумів, що з малим все гут і кинувся до Лечетті дивитися чи чувак живий і чи не горить машина і чи не прижало його. Він вийшов не ушкодженим і сказав що все гут і швидкої не треба. Я малого забрав на охорону стоянки і думав бігти дивитися до іншої машини, але проводи іскрили і пройти було нереально. А виявляся виноватець ДТП, повертаючи наліво, отримавши удар в заднє праве крило навіть не зупиняючись поїхав далі - С У К А!
В момент удару машини об машину ми з малим стояли саме на траекторії крушіння (польоту) другої машини.
А тепер саме цікаве, коли я повернувся ще раз до машини з водієм яким я говорив, ще раз спитати чи потрібна допомога - його більше не було і більше його ніхто не бачив.
Не буду проговорювати свої думки та версії, але чувака на бусі ніхто не знайде, хоча було багато свідків прохожих, а цей власник напише заднім числом, що машина в угоні і винних не буде. Виступати свідком було влом, ДАЇ було досить дивним, навіть не шукали свідків, а справу мабуть ітак сфальсифікують.
Машину забрали на евакуаторі на експертизу.
А правда поза межами досяжності!

Не перевищуйте швидкості і будьте пильними!

Shaggy
12.07.2012, 00:23
Слава Богу, що все гаразд з тобою і сином! Буває ж таке... Я просто шокований.

scirocco
12.07.2012, 00:48
Молодець, зреагував правильно. Бережімо себе.

VovaVirus
12.07.2012, 02:02
Молодець, зреагував правильно. Бережімо себе.
+
Живу недалеко, бачив машину і не міг зрозуміти як це все сталося.
Отже думаю було два порушники, бус - не пропустив, Лачетті - гнався за неприємністю. На малій швидкості стовп не звалиш.

KIT
12.07.2012, 02:17
Вітаю зі ще одним днем народження. Молодець, правильно реагуєш в екстрених ситуаціях. Добре що всі живі і добре, що з малим все нормально.

+1, не розумію як лачетті стільки натворило?.. абс-и і те де, і вона не змогла перед бусом відтормозитись ? чи швидкість і відстань були не оптимальні ?*

dima1405
12.07.2012, 10:11
+1, не розумію як лачетті стільки натворило?.. абс-и і те де, і вона не змогла перед бусом відтормозитись ? чи швидкість і відстань були не оптимальні ?* Коли їдиш на "на бриючому польоті" то ніякі АБСи Брейк асісти і т.д. просто не включаються (пишу з власного досвіду) все відбувається за долю секунди.
Слава Богу що маєте гарну реакцію і козака з міцними нервами!

Elza
12.07.2012, 10:15
Мммм...да-історія... Добре все, що добре закінчується. На дорозі завжди треба розраховувати на якогось прид...ка. А їх, нажаль, багато на наших дорогах. В мене минулого тижня теж була "історія". Виїжджала в Пустомитах із заправки. Стою при виїзді, чекаю поки машини переїдуть по головній. Повертаю голову в ліво і бачу несеться хонда...а перед нею дєд на жигулю...і шось мені так не сподобалося як та хонда їде - якось странно так...Я ще так руку смикнула до коробки передач і в голові майнула думка " від"їду я трошки назад", я тільки цафнула 3 метри... і тут - трах....прямо мені перед носом та хонда лупить жигуля, що його викидає чуть не на колонку заправки... Я там просто ох...ла...Жигуля скало в двоє, добре що дідок живий залишився, а коли з ходни вийшла блондінка...( не в обіду баришням з волоссям кольору "блон" ) я просто подякувала Бозі,що у мене "спрацювала чуйка" і що всі залишилися живі :)

MrWolf777
12.07.2012, 10:36
нащастя всі живі , а ще нащастя у нас є практика, інтуїція,розум, і реакція, адже як би там небуло,автомобіль це засіб "повишеної" небезпеки,будьмо розумні і давайте думати наперед, щоб себе і рідних осторегти та оберегти

kym
12.07.2012, 13:11
Вчора сам чуть не зробив аварію.....
Виїжджав з території однієї бази на вулицю по якій машини їздять з частотою одна в пів години... дорога як після війни... Висунув морду ... подивився в ліво в право ... нікого нема і поїхав наліво... Не проїхав і 10 метрів чую сильне пібікання мотоцикліста... обганяє ...крутить пальцем коло голови і іде дальше.... А я його точно не бачив. Причому вся їзда була дуже повільна бо дорога така що і не розженешся і в принципі мене можна було обїхати з любої сторони бо не було машин а дорога доволі широка... але при умові що швидкість мотоцикліста була адекватна дорозі.... як він їхав до того невідомо, але мене обганяв на малій швидкості. Блін годину не міг заспокоїтись чому його не побачив....

MARTINI
12.07.2012, 13:53
Вчора їду ровером на Площі Соборній від Франка до Винниченка, під"їжджаю до перехрестя з Пекарською, і тут якесь чмо на ланосі, яке їхало мені назустріч, нагло повертає ліворуч на Пекарську. Ледве встиг загальмувати шоб йому не в"їхати в двері. Це при тому, що поворот на Пекарську звідти заборонений, не кажучи вже про те, що повертаючи ліворуч слід пропускати тих, хто їде назустріч.

Рагулів на дорозі дохрена, які найелементарніших ПДР не знають. Треба бути завжди на сторожі

Vexler
12.07.2012, 14:05
Рагулів на дорозі дохрена, які найелементарніших ПДР не знають. Треба бути завжди на сторожі
+1000000000000000000

Elza
12.07.2012, 14:13
Це при тому, що поворот на Пекарську звідти заборонений, не кажучи вже про те, що повертаючи ліворуч слід пропускати тих, хто їде назустріч. Там постійно всі провтикують знак, чи просто ігнорують, бо їм - відітєлі, впадло повернути по правилах на право, їдучи з центру і потім рулити на Пекарську - пропускаючи з головної...Нафіга..? "Я лох - їду як хочу - під знак...А велосипедист хіба учасник дорожнього руху...???" Копати б таких в дупу...

rusmaks
12.07.2012, 14:24
Я в неділю теж чуть в "рагуля" не в'їхав. На початку Куліша(як їхати з Чорновола) їду в лівому ряді, а попереду в правому шевроле плететься, і тільки я хотів прибавити швидкість, як те "теля" починає повертати наліво в першу вуличку. Я ж звісно в педальку тормозу і одночасно в клаксон, а те "теля" висунуло голову у вікно подивилось на мене і спокійно поїхало далі. Як би раніше трохи дав газу, то заїхав би йому в бочину конкретно.

Elza
12.07.2012, 14:29
те "теля" починає повертати наліво в першу вуличку. Ага...таке враження що сигнал повороту якраз не для тих "телят" придумали... Раз той поворот є - то треба його включати, нє? А то думай і здогадуйся куди той "олень" думає рулити...

diesel757
12.07.2012, 14:38
Я в неділю теж чуть в "рагуля" не в'їхав. На початку Куліша(як їхати з Чорновола) їду в лівому ряді, а попереду в правому шевроле плететься, і тільки я хотів прибавити швидкість, як те "теля" починає повертати наліво в першу вуличку. Я ж звісно в педальку тормозу і одночасно в клаксон, а те "теля" висунуло голову у вікно подивилось на мене і спокійно поїхало далі. Як би раніше трохи дав газу, то заїхав би йому в бочину конкретно.

Кожного ранку там проїжжаю, особливо кумарять рагулі на жовтих автобусах, для котрих не існує понняття "дивитись у ліве дзеркало заднього виду". І постійно вони там один на перед другого вирулюють, а цього тижня полупаторок так стартував з зупинки з виворотом в ліву полосу в кінці Куліша, що прийшось "різко бити по тормозах", обурює те, що їм фіолетово, кого вони везуть чи людей, чи дрова.
ПИ.СИ. Я не за всіх пишу, а за основну масу, котрі самі не поважають себе, тим паче як вони можуть поважати перевозимий особовий склад.

Kinder
12.07.2012, 14:39
+ Живу недалеко, бачив машину і не міг зрозуміти як це все сталося. Отже думаю було два порушники, бус - не пропустив, Лачетті - гнався за неприємністю. На малій швидкості стовп не звалиш.100-120 км/год мало бути як пити дати

Kinder
12.07.2012, 14:46
+1, не розумію як лачетті стільки натворило?.. абс-и і те де, і вона не змогла перед бусом відтормозитись ? чи швидкість і відстань були не оптимальні ?*Натворило не Лачетті а бус, він просто тупо повернув перед Лачетті. Водій Лачетті мабуть такого маневра просто не чекав і тупо валив в буса. АБС не спрацювало бо був дикий писк гальм, але ще гірше не спрацювали жодна з подушок безпеки, хоча фізика удару була така, що усі датчики мали спрацювати.