КПК

Показати повну версію : Пригогонка авто без розмитнення

Solaris
21.10.2007, 15:27
хочу собі пригнати донора з німців.. підкажіть як це зробити..
найбільше цікавить варіанти перевезення його через границю до нас :idea:
зустрічаю багато оголошень що продають старі гольфи не розмитнені.. може в когось є знайомі які таким займаються:?:

ZET
21.10.2007, 15:59
Маю класний сайт де можна подивитися на автомобілі та їх ціни у німетчині щоб орієнтуватися http://ru.automobile.de

Solaris
21.10.2007, 16:57
маю ще кращий 8-) http://mobile.de/ :lol:

McAr
21.10.2007, 19:07
Ловиш під границею з польської сторони нашу фуру яка вертається порожняком,заганяєш авто в кузов,завалюєш якимось хламом,щоб зразу в очі не кидалось,шукаєш потрібних людей на кордоні,кажеш,що везеш для себе і автомобілями не торгуєш і швиденько провозиш.Варіант 2-шукаєш подібну машину до своєї,ставиш на неї свої номера і своїм ходом переїжджаєш кордон.Варіант 3- просиш поляка проїхати на Україну і робиш довідку про ДТП і машина ніби іде на шрот. І 4-самий кримінальний-поляк приїжджає на Україну і авто ніби уганяють.Попереджаю!!! Всі способи кримінальні і караються законом.

Solaris
21.10.2007, 19:55
було би ше непогано дізнатись орінтовочні ціни.. бо можна по запчастинах і без кузова легально все ввезти, але то трохи не то..

Pol
22.10.2007, 00:04
Варіант 2-шукаєш подібну машину до своєї,ставиш на неї свої номера і своїм ходом переїжджаєш кордон а номер кузова тут нічого спільного не має?
3- просиш поляка проїхати на Україну і робиш довідку про ДТП і машина ніби іде на шрот. то більш правдоподібно
4-самий кримінальний-поляк приїжджає на Україну і авто ніби уганяють а поляк не може просто переїхати і залишити авто? що обовязково дтп робити чи уганяти ? чому не можна просто заїхав і залишив в колеги.?? А??

Franko
22.10.2007, 04:46
Можеш ще тут пошукати, список корисних сайтів

http://www.zhovkva.lviv.ua/catalog/index.php?CID=21

Олег М.
22.10.2007, 08:49
Варіант 2-шукаєш подібну машину до своєї,ставиш на неї свої номера і своїм ходом переїжджаєш кордон
Цей варіант вже давно не проходить!!!!
Бо кордон веде базу даних в'їзду та виїзду машин!!!! При в'їзді попадеш зразу за грати!!! Бо з такими номерами машина не перетинала кордон, відповідно як вона може вертатися з польщі?

MARTINI
22.10.2007, 10:11
Варіант номер 2 - найшвидший і найтупіший спосіб попасти в каталажку :) Простіший спосіб це хіба що підійти до райвідділу міліції і дати черговому в морду :)

Newman
22.10.2007, 10:26
ІМХО, простіше поїхати в Польшу, там купити донора і на місці все перекидати? А найнеобхідніше/найдорожче забрати в багажник?
Тоді ніхто примахуватись небуде.

Pol
22.10.2007, 19:05
наскільки відомо кузов траба розмитнювати, а всякі там запчастюльки ні, тому варіант NEWMANа найпростіший і діючий.

Solaris
22.10.2007, 20:33
ІМХО, простіше поїхати в Польшу, там купити донора і на місці все перекидати? А найнеобхідніше/найдорожче забрати в багажник?
Тоді ніхто примахуватись небуде.
ти собі уявляєш скільки це займе часу і коштів??? хіба з собою везти бригаду механіків яких також треба годувати і ложити спати..

мені брат каже шо найкращим варіантом буде поїхати з причепом туда зняти все з кузова на якійсь розборці що ганяють кузова загрузити на причеп і перевезти без проблєм.. але я хочу шоб був збір ане купа запчастин..
просто зустрічаю оголошення що продають гольфи нерозмитнені.. якось ж вони їх везуть!!! говорив з мужиком який ганяє тачки з розборкою, то він сказав шо раз таке віз і заплатив за ту парашу на границі стільки як за машину і шей знайомі митники кіпіж підняли ніби взагалі о***в навіть нерозбирає нічо пипу :)) але скільки давав не спитав бо спіхом та розмова була..
звичайно як там треба дати 1000$ то нах той кузов :)

Topol
23.10.2007, 17:34
просто зустрічаю оголошення що продають гольфи нерозмитнені.. якось ж вони їх везуть!!! :)

Везуть дуже просто - якщо є довідка про місце роботи за кордоном, чи якась подібна хня - то ти на 2 тижні можеш вїхати в Україну легально. Певно дають сотеньку-другу хабаря - і штамп в паспорт, шо ввезена машина, не ставлять. Поправте як помиляюсь.

Solaris
23.10.2007, 17:40
дають сотеньку-другу хабаря - і штамп в паспорт, шо ввезена машина, не ставлять.
підтверліть хтось цю інфу..
я просто маю знайомого німця 8-)

Topol
23.10.2007, 17:44
підтверліть хтось цю інфу..
я просто маю знайомого німця 8-)

Має бути так, бо за більше можна просто паспорт новий зробити та і всьо.
А то шо вїжджають сюди без проблем - то точно. Як хочеш я поцікавлюсь якими документами вони світять коли границю пересікають. Мій сусід вже рік їзде вентою з Австрії без всяких проблем.

Solaris
23.10.2007, 17:53
та той німець тоже в карпатах відпочиває і хату тут має, але можливо дешевше дотерти на місці з митником ніж німцю потім відмазуватись..

Олег М.
24.10.2007, 07:18
Везуть дуже просто - якщо є довідка про місце роботи за кордоном, чи якась подібна хня - то ти на 2 тижні можеш вїхати в Україну легально. Певно дають сотеньку-другу хабаря - і штамп в паспорт, шо ввезена машина, не ставлять.
А ще легально в'їжджають на 2 тижні машиною, а потім на кородоні за хабар роблять, що машина буцімто покинула україну в "невідомому напрямку" :) . При наймі в мене дворідна сестра 100% так зробила. Купила в Італії Гольфа-2, ним привезла свої речі в Україну, Гольфа здала на шрот і за 200 баксів зробила фіктивний виїзд машини з України.

Solaris
24.10.2007, 22:02
говорив щойно з мужиком який ганяє тачки.. він казав шо таких донорів він на бмв ганяє а на гольфа воно невартує тих грошей і нервів.. казав привезти розібрати біля границі решту продати там же :)

Topol
25.10.2007, 16:00
говорив щойно з мужиком який ганяє тачки.. він казав шо таких донорів він на бмв ганяє а на гольфа воно невартує тих грошей і нервів.. казав привезти розібрати біля границі решту продати там же :)

Щось вони всі одне і те ж торочать... Не вартує грошей... :twisted:
І то вже не перше я таке чую. Яке ж тому мужлану діло чи вартує то грошей чи нє... :twisted: Получив свої там 500-1000 долярів за перегонку - і вали собі, а нам гольфа віддай. :twisted: Хіба ні? А вони гордо кажуть - "та я таке навіть гнати не буду". Певно тому шо коли женуть беемеве, то крадуть собі троха грошей, а саму машину дешевше виторговують. А на гольфі не дуже і поторгуєшся - він кілька сотень коштує в німцях. (то середня ціна).

Фтопку таких перегонщиків! :twisted:

GTR
14.11.2007, 15:47
Я ЧУВ ШО ЯКШО МАШИНА ПОДАРОВАНА ЗАКОРДОНОМ ТО ЇЇ МОЖНА НЕ РОЗТАМОЖУВАТИ.ЯКЩО ХТОСЬ ЗНАЄ ШОСЬ ПРО ЦЕ НАПИШІТЬ

Олег М.
14.11.2007, 21:14
Я ЧУВ ШО ЯКШО МАШИНА ПОДАРОВАНА ЗАКОРДОНОМ ТО ЇЇ МОЖНА НЕ РОЗТАМОЖУВАТИ
Фігня повна!
Не розмитнюється авто для інваліда (купа геморою, див., окрему тему), або коли міняєш ПМЖ на Україну (теж окрема тема), інших варіантів не існує. Є ще варіант, коли в стантутний фоннд вносиш внесок у вигляді авто (основний засіб (див., бух облік), але теж купа геморою.

vollodya
20.02.2012, 14:46
Я ЧУВ ШО ЯКШО МАШИНА ПОДАРОВАНА ЗАКОРДОНОМ ТО ЇЇ МОЖНА НЕ РОЗТАМОЖУВАТИ.ЯКЩО ХТОСЬ ЗНАЄ ШОСЬ ПРО ЦЕ НАПИШІТЬ

О, було б це так, давно автомобілі на нашій батьківщині коштували б у 2-4 раза дешевше :)

andsag
20.02.2012, 18:47
офигеть , Вы дату поста смотрели ?