КПК

Показати повну версію : Чері Амулет

Travel
09.11.2007, 12:16
виглядає як краш-тест Chery Amulet.
тепер уяви як буде виглядати той Амулєт при такому зіткнені!

mixonoff
09.11.2007, 14:17
Ага, особливо коли йому виповниться як тому гольфику 20 років (він ще з форточками і вузькими бамперами)!!!
Ну я думаю, що Вишневий Гамлєт до 20 років не доживе, хіба в китайському музеї. І ще цікаво чи втрачає свої властивості метал кузова Golf II після 20-ти років експлуатації?

Додано через 2 хвилини
тепер уяви як буде виглядати той Амулєт при такому зіткнені!
Та я вже надивився на той краш тест Амулєта. Там водійського місця взагалі не залишається, як і дверки водія. Ті китайці свій автомобіль з фольги від шоколадок роблять.

DEMO
09.11.2007, 15:58
http://www.youtube.com/watch?v=f7rrk3ZjN-I

краш-тест чері амулет

Scirocco GTi
09.11.2007, 16:05
краш-тест чері амулет
Довелося мені з Орестом проїхати тим амулетом по нічним дорогам Київа в якості пасажира. Так ось що я хочу сказати. Хоч його і малювали з Сеата Толедо, але то не машина вийшла, а суцільний мотлох!!!! Окрім того, що кузов у неї іграшковий зварений я не знаю з якогось дуже тонкого металу і він вібрує увесь коли їде, так ще й щілини по салону такі, що вітер по салону гуляє. Ніколи і нікому не раджу купувати той мотлох.

DEMO
09.11.2007, 16:15
Довелося мені з Орестом проїхати тим амулетом по нічним дорогам Київа в якості пасажира. Так ось що я хочу сказати. Хоч його і малювали з Сеата Толедо, але то не машина вийшла, а суцільний мотлох!!!! Окрім того, що кузов у неї іграшковий зварений я не знаю з якогось дуже тонкого металу і він вібрує увесь коли їде, так ще й щілини по салону такі, що вітер по салону гуляє. Ніколи і нікому не раджу купувати той мотлох.
я не розумію на що люди сродіваються купуючи за такі гроші машину з комплектацією топ класу. Чудес в світі не буває. Доречі цікаво би було почути думку Свістуна про його нову машинку.

mixonoff
09.11.2007, 17:25
Ну як я і казав. Вони той Черрі роблять з фольги від шоколадок а панелі, гуму та іншу хімію з перероблений китайських кедів та пластикової одноразової посуди )))))))). Їхав я в таксі Черрі Амулєт. Шо я вам можу сказати....., їде м'яко, але в салоні стільки всього труситься і вібрує, а запах - у-у-у-у суцільний канцероген. Ця машина свого господаря як не в ДТП "приземлить" так років через 5 онкологією домучить. Раніше я думав шо то тільки в Дачії Логан такий "красівий" салончик з дешевих та вонючих матеріалів, але нєєє, східні друзі придумали цей візочок для кондиціонера.

scirocco
09.11.2007, 18:14
Ця машина свого господаря як не в ДТП "приземлить" так років через 5 онкологією домучить
а ще прошу не забувати, що там дує зі всіх дірок, в тому числі з дверних. Тому не варто забувати про грип, ОРЗ, ангіну та продування м'язів. Може не смертельно, але перспектива все життя ходити перекошеним або моргати одним оком теж не тішить :)

Franko
10.11.2007, 03:44
я бачив таку машинку в сім'ї з чотирьохрічною дитиною.... як мені сказали що тільки міцяць назад купили ... я думав її мініму років 5, салон вже весь обшарпаний, все трясеться, та передній панелі видно сліди дитячих ручок... які вже не відмиваються... Я думаю так буде виглядати гольф2 після 40 років юзання в забитому селі :)

scirocco
17.11.2007, 17:08
Дауж, замочили машину по-повній. Може прийде svistun і скаже щось на захист своєї ласточки?

Scirocco GTi
17.11.2007, 17:47
Може прийде svistun і скаже щось на захист своєї ласточки?
А що, якщо він щось скаже, то то гів...о у щось краще перодиться??? :lol:

KIT
18.11.2007, 13:30
можна мати банальну повагу до Свістуна, і хочаб не називати так, машину на якій він їздить...

svistun
18.11.2007, 23:10
А що, якщо він щось скаже, то то гів...о у щось краще перодиться??? :lol:

Це твоя машина ГЕНІЙ без букви Е, машина нормальна. У будь якій машині (навіть якщо вона нова), потрібні допрацювання. Те що ти бачив (краш тест) це повна фігня, я бачив його в аварії на швидкості 50 в зад іншій машині, те що я бачив мене потішило. Те що ви дивитесь це наглий наклеп. Scirocco ти їхав в мене за рулем, розкажи людям реальні враження.

Додано через 10 хвилин
Хто як дивиться за машиною, так вона і виглядає. Який хазяїн така і машина.

Додано через 11 хвилин
Хто як дивиться за машиною, так вона і виглядає. Який хазяїн така і машина.

Scirocco GTi
20.11.2007, 18:36
Це твоя машина ГЕНІЙ без букви Е, машина нормальна.
Свистіти ти вмієш, нічого не скажеш, нік оправдуєш на 100 відсотків. :lol: Але для себе я вирішив, що краще мати 20 річного сірка, ніж то китайске лайно. У НОРМАЛЬНІЙ машині ти можеш зробити доробки, але й БЕЗ НИХ у неї не будуть ніяких протягів у салоні, а протяг з під ручки відкриття двері - то ШЕДЕВР конструкторської думки(!!!), про вібраціі кузова при швидкості 80 км/г і т.п. я краще промовчу. :lol: Машина малювалася з Сеата Толедо, невже так тяжко було все досконаліше змалювати??? Машина сира повністю. Хоча й малювалася с Толедо створенного у кінці 80хх років 20 сроріччя. Я теж вживу бачив зіткнення в лоб з "запорожцем" того Амулета. Скажу, що відносно запорожця той Амулет виглядав повним мотлохом. Він не підлягає ремонту, а запорожець витримав те зіткненя на відмінно, тому що властника Амулету увезла швидка, а власник запорожця зостався давати пояснення працівникам ДАЇ. Дорога тому Амулету пвсля зіткнення тільки на свалку. А ти продовжуй тішити ся думкою, що Амулет - машина файна!!! Китайці таких українців, хто тішится з їх машин, дуже люблять!!! :lol:

svistun
20.11.2007, 19:02
Вібрація відсутня як після 80 так і при 150 км/год. А свою думку тримай при собі. Ти в нових Камреях їздив? Там також протяг з під ручок, то що це означає що це погана машина? В теперішній час майже у всіх машинах в дверках відсутній паралон і клійонка ( які можна назвати обезшумкою дверо) це спричинено самим ринком, оскільки придумали шумо і вібро ізоляційні елементи. І ніхто не каже що недобре мати 20 річну машину, я ще поки що свого Пасата неспішу продавати.
П.С. Це не тільки мій НІК це ще й моє прізвище.
:mrgreen: А от ти якраз навпаки свому невідповідаєш!:mrgreen:

Pol
20.11.2007, 19:05
свістун скільки в чері коней?

svistun
20.11.2007, 19:14
По паспорту 94. Реально неміряв.
Спеціально для зїздів і різних заходів готую свого пасата.

Pol
20.11.2007, 19:18
нееее, я хочу з тобою ще разок стати на драг. але весною. такшо ти не продавай ту чері.

svistun
20.11.2007, 19:24
Непродам, Тільки думаю що зробити з коробкою? Хочу зробити довшу третю передачу. Москалі вже практикують таке, а наші ще непробували.

Scirocco GTi
20.11.2007, 19:31
Вібрація відсутня як після 80 так і при 150 км/год. А свою думку тримай при собі. Ти в нових Камреях їздив? Там також протяг з під ручок, то що це означає що це погана машина?
Вібрацію чув не тільки я, а й ще 2 співфорумчанина. Протяги в Камрі??? Не вірю!!! :) І ти читати вмієш, чи тіко до слів моїх колупатись? Для мене показник файності машини поперед все - то безпека водія і пассажирів у ній. Впевнений, що у нової Камрі з тим показником все гарно! Про Амулет читай попередні дописи. :)

Додано через 4 хвилини
П.С. Це не тільки мій НІК це ще й моє прізвище.
А от ти якраз навпаки свому невідповідаєш!

Так, не відповідаю. Призвіще моє від Сарича - птаха родини орлиних і вона є Саричев, а прадіди мої були мисливцями з тим птахом. Ну а від того птаха до вітру у вухах один крок! :)

ЗІ Сорі, якщо образив тебе і твій Амулет, але я говорив не за твою машини, а за усю серію цієї автівки. :)

svistun
20.11.2007, 19:47
Нарахунок безпеки - якщо в голові немає клепки то і Volvo тобі недопоможе? А якщо людина взяла авто щоб перевіряти його на міцність то нехай їздить на танку в полях.
А на рахунок вібрації як будеш у Львові сядеш зі мної і попробуєш.

Scirocco GTi
20.11.2007, 19:53
Кіко то тобі коштувало, щоб ті вібрації убрати? Ти робив шумку чи ні?
Просто я підозрюю, що у Києві я їхав у Амулету простому. без доробок власником. Хоча якщо й зробити шумку, то товщини металу не добавить. :-(

Pol
20.11.2007, 20:02
Незнаю незнаю, мій знайомий також має чері і каже шо якщо мати голову і їздити нормально то креш тест не показник. Я впринципі частково згоден, але якби знав де впадеш то подушку би підложив.

п.с. Шось мені підказує що продавці чері казали ті слова перед тим як продати машини.

svistun
20.11.2007, 20:08
Штмку неробив, оскільки їх збирають в нас, взяв набор ключів і докручував все що бачив.

Pol
20.11.2007, 20:11
докручував все що бачив а головку блока?

svistun
20.11.2007, 20:12
До речі в Ланоса безпека ще гірша. Але чомусь усі мовчать, а тут почули що китаєць і вперед наганяти.

peGas
20.11.2007, 22:41
ну і дискусія
моя думка шо дійсно краще взяти 20 вв ніж новий кітаєць але то тільки зараз....
з чаосм кітайці почнуть робити кращі машини і дешеві і завалять всі ринки ними і більшість людей буде їздити саме на них

ZET
20.11.2007, 23:18
з чаосм кітайці почнуть робити кращі машини і дешеві і завалять всі ринки ними і більшість людей буде їздити саме на них
Крім VW клубу !

peGas
21.11.2007, 02:07
Крім VW клубу !

і з клубу багато хто пеерсяде..........

зараз в китайців є тіки 1 плюс ціна

не важаю шо машина є новою коли після покупки її треба шось там докручуваит чи колупатися

Pirat-7
21.11.2007, 11:20
хлопці, ті кітайські машини то всі підробки під відомі марки авто, якщо знаєте є джип Грейт вол , Сейв, то в ньго шарові опори плетіли через 15000 км. виявилось шо палець шорової з некаленого металу. в мого тата Опель Фронтера спорт, то там вже 170000 км. і були ріді шарові, де закручується гайка і став. шплінт. І ше одне фарба на тому кітайці на порогаг вже оббилась.
а піднявши його на домкрат то двері не відкрили ми , потім відкрили і не закрили. рама в два рази з тоншого металу. кроче як дивлюсь на то кітайське то аж погано робиться. через 5 років вони всі впадуть в ціні, проржавіють, короче людей дурять тими машинами.

peGas
21.11.2007, 12:42
Забув дописати
Знаю людину яка купила китайські маршутки і пустила їх на маршут.... вони так ломалися ош він навіть на ноль не вийшлов

Scirocco GTi
21.11.2007, 12:46
Незнаю незнаю, мій знайомий також має чері і каже шо якщо мати голову і їздити нормально то креш тест не показник. Я впринципі частково згоден, але якби знав де впадеш то подушку би підложив.

п.с. Шось мені підказує що продавці чері казали ті слова перед тим як продати машини.
Розумієш яка штука, якщо у тебе є голова і ти їздиш нормально, то тієї голови може не бути у того, хто може влетіти тобі у "лоба". Тому опускати безпеку автівки ну ніяк не можна, бо шалених і придурковатих водіїв в нас на дорогах до біса. :-(

peGas
21.11.2007, 13:11
Розумієш яка штука, якщо у тебе є голова і ти їздиш нормально, то тієї голови може не бути у того, хто може влетіти тобі у "лоба". Тому опускати безпеку автівки ну ніяк не можна, бо шалених і придурковатих водіїв в нас на дорогах до біса. :-(

але як не крути китайці помоєму краще вазів

Markell
21.11.2007, 13:13
Та хватає вже з тою безпекою, можна подумати, шо твій скірокко чи мій гольф набагато безпечніші. Я не спорю, шо Чері має слабенькі показники по безпеці (тим більше як для нової машини), але і гольфопасатоскіроки 20 річні теж не мають особливо чим хвалитись. Хоча 20річна чері буде менш безпечною за 20 річний гольф, це адназначна.

Rostyk
21.11.2007, 13:16
але як не крути китайці помоєму краще вазів

Ну не кажи... в мене брат їздить на 31-річній копійці... такої тиші в салоні не буває в деяких іномарках... може не та динаміка, але по якості салону, кузова й інших речей ні один амулет чи сунь хунь не зрівняється...

scirocco
21.11.2007, 15:59
А про що дискусія? Про те, чи Черрі це добра машина чи погана? Думаю, так можна сказати про кожну машину. Усі плюси є відносними і всі машини є добрі по-своєму. Я би не купував Черрі через власні потреби, але svistun їздить не так як я. Він не любить поспішати, йому не треба ганяти до Києва, йому наплювати на розгін чи якість пластмаси або матеріал деталей. Йому це не потрібно і він на це має повне право. А значить Черрі його влаштовує. А це у свою чергу означає, що для нього ця машина є кращою. Не розумію, для чого сперечатися?

Sasa
27.11.2007, 20:09
хлопці, ті кітайські машини то всі підробки під відомі марки авто
Угу, сьогодні бачив CherryQQ (Чері ку-ку) - ззовні точна копія Деу Матіза.

Vexler
23.12.2007, 16:41
Але кажуть люди, що китайська копія гірша, ніж оригінал (матіз).
Хоча я взагалі не розумію людей, які купляють такі маленькі гробики: невже за 8000-9000 баксів не можна взяти Форда Скорпіо (1997) чи щось подібне (Гольф 3) чи ще щось...

А ще ібльше не розумію людей, які купляють маленький Ніссан Мікра аж за 20000$ чи той же Тойота Яріс за 20000$. Якщо це блондинка, то я промовчу.....Але невже важко трохи подумати головою і взяти дешевший Форд Фокус / Рено Меган 2 і т.п. Не думаю, що ці машини так програють тій же Мікрі чи Ярісу.... Але, як мінімум, по розмірах, престижності, потужності - точно виграють :wink:

ІМХО

Чері Амулет - непогана машина, але метал і частково якість збірки бажає кращого. Тим більше, що наш і КИТАЙСЬКИЙ (той що дійсно з Китаю привезли) Амулет - дещо різні машини. Хоча все одно це є деякий ризик.
ВАЗ - ТАЗ відстав назавжди, так що вони ніяк не можуть бути ліпші від китайців. Навіть та ж супер-пупер тазік під ніком Пріора :)

8-)

П.С. Доречі креш-тест на авторевю - заказний (від Тазіка звісно) і це є вже доказано. ФАКТ. Тому не треба посилатися на цей ресурс. В реальності Амулет веде себе краще стосовно безпеки, ніж на тих фото.
Тим більше, що машину допустили до продажу у Європу, а там комісія такий креш-тест би не допустила ні в якому разі. Про хабарі мовчу. жертвувати життям людини в ЄС не будуть.

McAr
23.12.2007, 17:28
Але кажуть люди, що китайська копія гірша, ніж оригінал (матіз). Згадай як обсирали перші Лексуси- японці гімно, копія Мерса, зараз Тойота займає перше місце по продажу а нові мерси копіюють старі лексуси, то саме буде в китайців. Дивно інше - маємо в Запоріжі автозавод, а випускаємо копії корейців по в два рази завищеній ціні, а по податках займаємо друге місце в світі після Японії. Ще цікава інфа в салонах всі машини подорожчали на 25%.

Pol
23.12.2007, 23:41
що машину допустили до продажу у Європу анука докажи що чері амулет продають в польщі чи в німетчині,
так в росії україні і ще декілька країн третього світу продають такі машини.

Vexler
23.12.2007, 23:56
McAr
Оце точно підмітив!

Я думаю, що ще 5 років і китайські Чері / Джілі і т.п. будуть на рівні Хюндаїв, КІА..... І напевно всі будуть згідні зі мною. Китайці за 10 років зробили те, що ми за 40 років не змогли зробити. Я маю на увазі так швидко розвинути автомобілебудування....це ж стосується і Тазіків :)
Славута - це вобже....5000$.....це вже наглість.....

П.С. Ту ж фірму Чері замутили в 1997р., але робити тачки вона почала не зразу в 1997р., а трохи пізніше (якщо память мені правильно підказує). Я як почитав історію фірми - челюсть відпала... Ріст кількості вироблених машин шокує. Різновиди моделей також не відстає. І пофіг, що вони копіюють більшість свої машин - головне, що в економіці хоть щось почали виробляти.....якість то вже з часом прийде.....Тим більше, що Ви хочете, якщо фірмі тільки 11 років (буде).....
А в нас в Україні - тільки купи-продай.....тому розвиток повільний....і це стосується всіх сфер економіки...

П.С. Живий прилад Фокус недавно коштував 17000-18000$, а вже до 20000$ завалив. Подібна ситуація з Рено Меган 2.
Питається: А що тоді можна купити до 17000$ з відомих марок - більшість населення просто не мають грошей, щоб купити собі нове авто, яке дорожче 17 штук. Думаю більшість з Вас погодяться зі мною.

Додано через 17 хвилин
Pol
Ну подивись хоча б на цей приклад

http://www.carclub.ru/new.php?id=32540

Або сюди:

http://uk.wikipedia.org/wiki/Chery_Amulet
На ось цій сторінці ^^^ внизу є таке посилання:
http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=7434

Це є ще один доказ того, що креш-тест на сайті авторевю є заказним з боку Тазіків. Хоча немає сенсу нічого доказувати. Це вже й так ясно. Уні"таз" зараз переживає не найкращі часи, є багато конкурентів, які кращі і дешевші, тому якщо ВАЗ нічого не робитиме згадає 90-ті роки.

Pol
24.12.2007, 00:25
добре переконали амулет класна машина.

но я би собі ніколи таку не купив

Vexler
24.12.2007, 00:34
Pol
Я не хочу нікого переконувати в купівлі, просто доношу факти. Бо більшість думають, що це таке г, що взагалі. Типу гірше за ТАЗікі. А насправді воно ліпше від них в 100 раз.
Але звісно до рівня корейців їм (китайцям) ще треба трохи попрацювати :)
Я сам навіть не знаю чи би купив таку машину. Купив би лише тоді, коли попався хороший оригінальний екземпляр. А так - купівля китайців - все ж таки лотерея. Одні на них дійсно багато відїздили і горя не знають (образно кажучи), а другі - мучатся і не дуже довольні :)

Travel
24.12.2007, 10:44
моя особиста думка - краще ВАЗ 21099, чи шось таке, ніж Чері

Pol
25.12.2007, 01:32
про шо ви говорите подивіться повну комплектацію чері і повну комплектацію толедо 10 років тому (однакова.) але не варто забувати про те що 10 років тому.
то якщо сьогодні відновити виготовлення толедо 10 річну модель то коштувала вона би так само як сьогодні чері гамулет,
значить чері то не дешева машина то крок назад.
класна машина але не для покупки в 2007мому році.

McAr
25.12.2007, 17:21
Листав вечером старі журнали Мотор Ньюз, 2002р- Реклама Поло( з чотирьма фарами) ціна 8900$ , зараз майже тойсамий Поло від 18000$.Висновок- навіщо розробляти нові машини як можна влупити податок який дорівнює вартості машини, проблем з виробництвом -0, затрат-0, дохід- 100% і все на законному рівні, таких пільгам і прибуткам і наркобарони позаздрять, а Чері то так , щоб мали чим потішитись, мол нова машина і не руска а іномарка і на Толедо похожа.

Rostyk
25.12.2007, 18:35
Дискусія, думаю, беззмістовна!Якщо б хтось з нас купив Чері Амулет, він би в житті не визнав, що та машина погана. Ну психологія така. Важко визнати, що викинув гроші на вітер. А з іншого боку з нас ніхто, на щастя не є власником цієї диво машини, тому щось говорити нема сенсу.

Kinder
25.12.2007, 18:45
Але кажуть люди, що китайська копія гірша, ніж оригінал (матіз).
Хоча я взагалі не розумію людей, які купляють такі маленькі гробики: невже за 8000-9000 баксів не можна взяти Форда Скорпіо (1997) чи щось подібне (Гольф 3) чи ще щось...

А ще ібльше не розумію людей, які купляють маленький Ніссан Мікра аж за 20000$ чи той же Тойота Яріс за 20000$. Якщо це блондинка, то я промовчу.....Але невже важко трохи подумати головою і взяти дешевший Форд Фокус / Рено Меган 2 і т.п. Не думаю, що ці машини так програють тій же Мікрі чи Ярісу.... Але, як мінімум, по розмірах, престижності, потужності - точно виграють :wink:

ІМХО

Чері Амулет - непогана машина, але метал і частково якість збірки бажає кращого. Тим більше, що наш і КИТАЙСЬКИЙ (той що дійсно з Китаю привезли) Амулет - дещо різні машини. Хоча все одно це є деякий ризик.
ВАЗ - ТАЗ відстав назавжди, так що вони ніяк не можуть бути ліпші від китайців. Навіть та ж супер-пупер тазік під ніком Пріора :)

8-)

П.С. Доречі креш-тест на авторевю - заказний (від Тазіка звісно) і це є вже доказано. ФАКТ. Тому не треба посилатися на цей ресурс. В реальності Амулет веде себе краще стосовно безпеки, ніж на тих фото.
Тим більше, що машину допустили до продажу у Європу, а там комісія такий креш-тест би не допустила ні в якому разі. Про хабарі мовчу. жертвувати життям людини в ЄС не будуть.

невже за 8000-9000 баксів не можна взяти Форда Скорпіо (1997) чи щось подібне (Гольф 3) чи ще щось... Це ти висловив мабуть виключно свою думку і думку ще пару людей.
Думаю мене підтримає більшість не тільки учасників нашого клубу але й просто автолюбителів, що машини 1997 року вже побачили трішки життя.
Ще скажи 1980 року :-D .
кожен купляє те що йому потрібно! Якщо б я хздив 2-3 роки то купляв би мабуть виключно китайців і потім їх спалював :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

scirocco
26.12.2007, 14:54
Немає добрих або поганих машин. Є відповідні або невідповідні для власника чи його потреб.

Vexler
05.01.2008, 11:44
Доречі, забув показати Вам реальні аварії на Амулетах, щоб остаточно спростувати ту брехню від авторевю.

http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Board=chinacar&Number=1586743&page=0&fpart=2

Бажано подивитися всі 4 сторінки цього форуму. Тоді побачите дійсно все.

MARTINI
06.08.2008, 13:03
Отзыв владельца Чери Амулет. Берите не глядя http://forum.lvivport.com/images/smilies/smile.gif
http://allcars.net.ua/uploads/posts/2008-06/1214847269_130037.jpg
Являюсь острым приверженцом автомобилей всех марок китайского производства. Вся моя родня ездила только на китайских автомобилях, включая прадеда и прапрадеда. Купил себе Amulet 2008 года выпуска, цвет хамелион и отъездил на нем около 500 000 км. Очень доволен покупкой. Двигатель постоянно проходит обкатку и с каждой 10 тысячей километров едет все быстрее и быстрее. В прошлые выходные участвовал в гонках, у ребят на Бентли и Феррари не было шансов. Разгон до сотни уже менее 3 секунд. Расход по пробкам конечно великоват(около 2х литров 76) но при этом со светофора первый всегда. Тормоза жесткие но очень короткие(встаю как закопанный). Управляемость просто сказка, ни кренов, ни заносов нет даже за 240км\ч в повороте 90 градусов. Надежность феноменальная, колодки ходят после списания авто еще на трех машинах, двигатель миллиардник, металл кузова твердый (полностью цинк) не гниет. В авариях был уже несколько раз(с А6, S600, Камаз и др), у всех при этом машины в хлам, у меня же даже краска не облезла. Только при лобовом столкновении с Камазом один раз отклеилась первая буква А в слове Amulet, что тут же исправили по гарантии с выездом к месту столкновения. Сервис кстати плохой, всегда дают масло на долив(по гарантии бесплатно) и ищут хоть какие нибудь поломки чтоб хоть на чем то денег срубить. Резина штатная не стирается вообще, при этом дорогу держит и зимой и летом как заклеенная. Внешний вид у машины с каждым днем становится все лучше и лучше. На дороге все меня останавливают, и девки, и менты, и водители дорогих иномарок, просят рассказать о машине, и поменяться с ними на их джипы и внедорожники. Но я не соглашаюсь, так как проходимость у Амулета хорошая, овраги не замечает, реки проходит ходом, а недавно соседский трактор вытащил из целины. Узнавал за сколько можно мою машину продать и понял, что с каждым годом она становится все дороже и дороже, выгодное вложение денег. Думаю купить еще две, продать их лет через десять и купить себе яхту(тоже китайскую).Все мои друзья уже пересели на Амулеты. Не буду никому ничего советовать, но я доволен!
http://forum.lvivport.com/images/smilies/padonak.gif

Travel
06.08.2008, 13:18
трава була зачьот і то мабуть не трава а якісь кіслоти і то дуже багато.

Р.С.
мені тесть розказував що бачив на мойці як мужик здирав з машини всі шильдікі чері на питання нашо ти так робиш він відповів : Шо всі знають про те що чері гімно но невсі знають як ті чері виглядають тому менше народу буде знати шо машина на якій він їздить гімно.

Олег М.
06.08.2008, 15:46
Чері Амулет Отзыв владельца
Де таку травку знайшов?

Kinder
06.08.2008, 19:20
Свістуну читаючи цю тему мабуть шуба завертається, та побійтеся Бога народ :mrgreen:

Pol
06.08.2008, 22:28
Я не курю. Але лишіть мені.

ArniXXX
07.08.2008, 02:12
Нарахунок безпеки - якщо в голові немає клепки то і Volvo тобі недопоможе? А якщо людина взяла авто щоб перевіряти його на міцність то нехай їздить на танку в полях.

Я противник тих чері, геллі і так далі. Шановний, реально машини підривні, тиха хода і досить мякі, але віри до них немаю. не хочу ставати на чиюсь сторону, але просто передам свою відчуття.

Підвозив мене знайомий на чері. Прийшов дудому, і жінка погнала мене в душ, а ввесь одяг забрала в стірку, і сказала що вд мене несе якимось бензопластмасохімотрілом. Чесно аж волосся пройняло. А ще у одного знайомого відпала морда. Він вчвстно на зіпинив корозію, і морда за місяць!!! Відгнила. Автівці 2 роки! Сварщик крив матом так що було чути далеко. Ледви пришмаркав, казав що такого "Заліза" ще не бачив. І останне. Це думка людини якій я, і тільки їй довіряю покраску своїх авто. Одним словом він підкрашував після дрібного дтп китайця. Закінчилось тим що він пхнув ногою по дверях, бо був злий як перець. Обшивка від тиску полівізатора гуляе як дівка пяна. Хрен нормально покрасиш.

Одним словом я то за машину не вважаю. Хочу їх бачити через 4 роки.

svistun
08.08.2008, 10:02
Свістуну читаючи цю тему мабуть шуба завертається, та побійтеся Бога народ :mrgreen:
В мене почуття гумору невідсутнє, я сам довго сміявся як побачив цей відгук. А взагалі в мене на це авто є своя думка і свій висновок після 10 місяців їзди на ньому.
А взагалі на ньому дуже цікаво їздити, коли по дорозі на миколаїв обганяєш якусь круту автівку і його починає дусити жаба, він аж запінюється коли намагається мене обігнати, декому получається, а декому ні.

MARTINI
08.08.2008, 11:22
він аж запінюється коли намагається мене обігнати, декому получається, а декому ні. Знаєш, друже, то мені нагадує анекдот про Неуловімого Джо...
- А чого він Неуловімий?
- Ну а нах він комусь нужен...
От так само той, хто на крутій тачці схоче тебе обігнати, то обжене, а кому ці приколи нах не потрібні, той собі і далі їде спокійно, він же в Миколаїв прямує, а не на цвинтар. Дорога - то не гоночна траса, а машина, яка би крута не була - то не болід.

Я наприклад люблю їхати 100-110. Двіжок тихенько собі на спокійниї обертах тягне машину? В салоні тиша, зустрічне повітря не шумить, бензинчик економно палиться. І якшо мене на швидкості 115 об"їзжає якась славута чи чері, то я ще прийму вправо і дорогу уступлю, незважаючи на те, що при бажанні трошки сильніше натиснути газ, і той шумахер залишається далеко позаду курити мій вихлоп. Але нафік воно мені треба, що і кому доводити? І тому смішно стає, коли такі "гонщики" потім розказують шо вони обганяють круті чи спортивні машини.

Sasa
09.08.2008, 14:20
А ще у одного знайомого відпала морда. Він вчвстно на зіпинив корозію, і морда за місяць!!! Відгнила.
Вибач але важко повірити. Який би метал не був "китайський" але не може він за місяць прогнити. Що з морди відпало? Може він ввалився на ній так що лонжерони/стакани потріскали і через місяць їзди в такому стані кузова він не витримав і розвалився!? Тоді повірю, але корозія вже тут практично нідочого. Он Свістун тоцнув капот - вже пів року їздить і жодних скрізних дир нема.

Обшивка від тиску полівізатора гуляе як дівка пяна
То взагалі абсурд. Який тиск пульвера!?

Я також не прихильник китайського автопрому але чомусь в це мені не віриться.

mixonoff
09.08.2008, 20:10
То взагалі абсурд. Який тиск пульвера!?Взагалі тиск який дає компресор на пульверизатор залежить від фарби якою користуються і типом розпилювача, і коливається від 1-4 атмосфер

svistun
11.08.2008, 11:37
Я наприклад люблю їхати 100-110. Двіжок тихенько собі на спокійниї обертах тягне машину? В салоні тиша, зустрічне повітря не шумить, бензинчик економно палиться. І якшо мене на швидкості 115 об"їзжає якась славута чи чері, то я ще прийму вправо і дорогу уступлю, незважаючи на те, що при бажанні трошки сильніше натиснути газ, і той шумахер залишається далеко позаду курити мій вихлоп. Але нафік воно мені треба, що і кому доводити? І тому смішно стає, коли такі "гонщики" потім розказують шо вони обганяють круті чи спортивні машини.
Я некажу що я їх обганяю навмисне, просто моя швидкість по цій трасі 130 і коли я їх обганяю в більшості неначе дах зриває, от наприклад живий приклад їхав в пятницю в вечері на жовкву ну і трохи спішив, але швидкість неперевищувавала 110-130, оберу на обгін БМВ 3 купе коли вирівнююсь з ним він помаленько починає набирати навмисне швидкість ну але все таки обганяю його після чого цей придурок бере мене на обгін під гору і підрізає оскільки йому вилітає зустрічна. Обрадувало те що перед вхздом в Жовку він з незадоволеним виразом на обличчі чпілкувався з ментами.

Олег М.
11.08.2008, 11:54
просто моя швидкість по цій трасі 130
Ой братику не раджу черріком на таких швидкостях їздити....!

svistun
11.08.2008, 15:23
Макс. шв. на якій я їхав "черріком" 180, далі страшновато. А то що ти нерадиш, обгрунтуй своє твердження.

ArniXXX
15.08.2008, 17:58
Слухай, та ніхто ж не спорить що машина підривна. Сам бачив що ті китайці дають жару нормально. Але питання в тому що машина не перевірина часом, і більшість до них ставляться скептично. Як ти гадаєш, китайці робили їм такі тест драйви я це робить Вольксваген чи Мерседес чи інші пристойні марки? Як сам оцінюєш надаійність кузова? Товщину бляхи з якої зроблені балки, якість шарових опор і.т.д. Хоча можна й поспорити ще що краще, тепереші жигулі чи ті чері, але я по цьму питанню сказати нічого не можу.

З приводу покрасок чері, поцікавтесь самі у тих хто цим займається, щось вам добре скажуть?

Як приклад, в Чернівцях таксовочна фірма взяла 10 шт. Уже через 4 місяці машини спродали. Це про щось говорить?

Олег М.
16.08.2008, 12:14
Як приклад, в Чернівцях таксовочна фірма взяла 10 шт. Уже через 4 місяці машини спродали. Це про щось говорить?
Хай живе Диво Лайнос! :) Краща машина таксистыв!

Pol
18.08.2008, 23:01
Як приклад, в Чернівцях таксовочна фірма взяла 10 шт. Уже через 4 місяці машини спродали. Це про щось говорить?[/QUOTE]
та говорить про те що таксисти на китайчиках жваві хлопята за 4 місяці виїздили весь моторесурс матсубісівського мотора і сеатовського кузова.

ArniXXX
18.08.2008, 23:51
Хай живе Диво Лайнос! :) Краща машина таксистыв!

Ні, зараз в них в моді Шевроле Авео :-D

Sasa
21.08.2008, 02:52
Взагалі тиск який дає компресор на пульверизатор залежить від фарби якою користуються і типом розпилювача, і коливається від 1-4 атмосфер
Так, це доволі суттєвий тиск для 1см^2. Проте це тиск в самому шлангу/пістолеті, і аж ніяк не кінцевий тиск який попадає на метал оскільки площа розсіювання буде складати не менше 100см^2.

peGas
03.10.2008, 14:08
чув шо в амулета бензобак з пласмаси, то правда?

Адріан
03.10.2008, 14:25
В мене тоже бак з пластмаси, але то нічо неозначає, а навіть девчому плюс.

Pirat-7
03.10.2008, 14:45
а шо тут дивного, гольф 2-джета2, Т-4 , теж мають бак з пластмаси.:shock::shock::shock:

DEMO
03.10.2008, 15:16
Черри "Амулет" - машина-убийца

Хочу предложить столь любимую мною тему китайского автопрома: Ctujlyz на СТО при прохождении ТО своего автомобиля обратил внимание на "подвешенный" "Cherry Amulet". Я пообещал менеджеру, что сделаю фото лишь автомобиля, но без указания станции ТО.
http://ua.fishki.net/picsw/102008/01/cherri/tn.jpg

Представленные фото показывают "то, что мы не видим" снизу. Автомобиль вывешен на подъёмнике и проходит предпродажную подготовку.
Мы твердо знаем, что на "нормальном автомобиле" одной из степеней безопасности и защиты жизни и пассажиров являются поперечные "ребра" и "брусы" жесткости. Они массивны и привариваются к днищу. Что же мы видим в "Амулете"?.
Какой-то небольшой швеллер, ПРИВИНЧЕННЫЙ к днищу четырьмя болтиками "на 12"!!!
http://ua.fishki.net/picsw/102008/01/cherri/002.jpg

http://ua.fishki.net/picsw/102008/01/cherri/003.jpg

Поразил пластмассовый бензобак! А как же на АЗС вывешено предупреждение, что топливо "не отпускается" в пластиковую и стеклянную тару?
Получается, что "Амулет" нельзя вообще заправлять?
Интересно расположение бензобака - не под задними сиденьями, а под багажником. Представьте, въезжает сзади какой-то автомобиль, легко сминает бампер (из папье-маше??), и в бензобак. И как у группы "Манго-Манго": "Как ярко горит бензобак!".
А спереди - еще интереснее. Подвешен какой-то полиэтиленовый мешочек с гайками. Слесари недоумевают, это запчасти или недовинченное на заводе?

http://ua.fishki.net/picsw/102008/01/cherri/004.jpg

http://ua.fishki.net/picsw/102008/01/cherri/005.jpg

Опять же спереди: Картер двигателя ниже на 6 см, чем защитная балка. Поэтому обязательно двигатель оторвется при попадании на кочку.
Ржавчина на ступице колеса. Авто - НОВОЕ!

http://ua.fishki.net/picsw/102008/01/cherri/006.jpg

http://ua.fishki.net/picsw/102008/01/cherri/007.jpg

Ржавчина и дряной металл - сопровождают везде. Вот, как сгибается некачественный металл при подъеме автомобиля. Похоже, что это - фольга. И ржавчина, ржавчина, ржавчина... Дешева юшка - пoгана юшка..

http://ua.fishki.net/picsw/102008/01/cherri/008.jpg

http://ua.fishki.net/picsw/102008/01/cherri/009.jpg

Pirat-7
03.10.2008, 15:43
ужасссссс. в пасаті Б-3 тоже бак пласмасовий.

Адріан
03.10.2008, 15:49
Мішечок з болтами 5 БАЛІВ!!!:mrgreen: ржавчина на порозі також заворожує:shock:, а на рахунок решта фото нормально, як у всіх.

dido
03.10.2008, 17:32
В мене на Б4 теж бак з пласмаси

Олег М.
03.10.2008, 17:49
Чуваки! Купляйте Черрі класна тачка!!! - гній возити!!!:mrgreen:

Pol
03.10.2008, 18:02
Черрі класна тачка!!! - гній возити!!!
не не підходить , пробував, тяжко вигружати запаска мішає.

Scirocco GTi
03.10.2008, 18:11
В мене на Б4 теж бак з пласмаси

І у Г2, 3, 4, 5 баки пластикові! А ще Чері з Толедо малювали, А Толіка - спеціалісти ВАГ. :)

ArniXXX
10.10.2008, 21:43
ужасссссс. в пасаті Б-3 тоже бак пласмасовий.

Те що він пластмасовый це супер. Але велике значення має якість пластмаси. Баки на б3 відїздили роки! І ділом довели свою надійність. А от як через пару морозів бак в чері скаже трісь? То щасливий власник певно скаже ОЙ!

Особисто мене вже ніхто не переконає. Чері це гуно!

svistun
08.09.2009, 22:22
Ну хлопці машина перевірена часом, До сих пір їжджу і так як їздив, і що ви тепер скажите? Гній возити будите у своїх, якщо маєте бажання, мені гній возити не потрібно, якщо щось маєте проти обгрунтовуйте хочу чути. А якщо хочете гноюпишіть адресу, за окрему плату можу доставити але не машиною.

Vexler
08.09.2009, 23:15
Моє скромне ІМХО- для перевозки дупи машина нормальна. По надійності може бути, хоча наша криворука укр. зборка дає свої плоди, бо ориг. китайське Чері і наше Чері - то дві різні вишеньки!
Мій вердикт - їздити можна,і як перше авто - тоже непоганий варіант.

RomanoProddi
08.09.2009, 23:54
їздити - НЕ МОЖНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bomb::bomb::bomb:

сам на власні очі бачив як те Шері при швидкості 100 злетіло в пвороті з траси!!!!!!! на тому повороті навіть Тази швидкість не збавляють.

і ще поблизу Луцька в одному селі сталось ДТП. давненько було. На те ДТП вийшло дивитись все село!!!!і ржали як коні!!!!!!!!!!:D
Прикол в тому - виїхала Волга 21 на перехреся і в неї влітає Гамлєт. в того Гамлєта передок вилетів в город, прям відрубало разом з мотором і всією фігньою. у Волги - прим*яте крило і завернутий металічний бампер. Я сам вмирав з того побаченого:D.
пі.ся. Мужику Щері повезло - залишився цілий....

Victorlas
09.09.2009, 01:08
Ще розваз через 50 тис нормалізувати нереально, жере резину))))))
Хлопезь вже замучався її міняти)))))))
Але каже машина добра, нічого не ламаеться)))))))

RomanoProddi
09.09.2009, 12:32
бо типірка вона сі стоїть в хліві))))))))))))))))))))))))))

Олег М.
09.09.2009, 18:05
Тільки розвалити її ніхто не може :))))))))))))))

Siko
09.09.2009, 23:20
Допис від peGas

Крім VW клубу !
+++++++++5

Siko
09.09.2009, 23:37
Історій багато, в кожного своя думка....
Але чомусь аргументів Проти набагато більше, аніж ЗА. Мабуть це привід задуматись.
Іржа на порогах, пакетики з гвинтиками - це звичайно класно, але уявіть собі ситуацію: ви, SVISTUN,їдете на швидкості 180 км/год по трасі і тута виявляється, що одини з тих самих гвинтиків мав би зараз мирно собі відпочивати на штоці амортизатора... а тут ямочка і ... Я б так не ризикнув.
+Віддати більше 10000 американських гривень за машину, про яку всі кажуть, що то є г...о і підтверджують це конкретними фактами.... Думаю тута достатньо фото, відео і просто конкретних випадків з життя. Які Вам ще докази потрібні?..
ІМХО - Я б задаром не взяв, ну хіба курам нестись в село...
А Вам порада: Не тисніть сильно тапком до бляхи і нехай береже Вас Бог від всякого злого...

Sasa
09.09.2009, 23:51
Але чомусь аргументів Проти набагато більше, аніж ЗА.
Власників того апарату не так вже й багато а противників усього китайського купа. Це "проти" сформовано в основному упередженістю.
+Віддати більше 10000 американських гривень за машину,
Він коштує менше 8-ми тис в топовій комплектації

Ось про неї відклики (http://market.autoua.net/catalog/cars/chery/amulet/comments/)

Siko
10.09.2009, 00:39
+ 3 відсотки податку ПФ,
+плата за першу реєстрацію,
+ 6,2 відсотка - страховка... Як то, нова а не застрахована... Тим бвльше така, ТОПОВА:))
+ купи магнітолку, коврики, постав сигланку, затонуй, мінімальні маєчки на сидіння, чохол на руль, щоб не було такої історії, як з дитячими ручками на панелі...
Всього - Сядь і порахуй перед тим, як спорити...

Victorlas
10.09.2009, 02:28
Вибачте там я з помилкою написав))) Я мав на увазі розвал коліс)))

svistun
10.09.2009, 10:19
Але чомусь аргументів Проти набагато більше, аніж ЗА
Я вже писав, що це говорять такі як ви, ті хто на ній неїздив, за ці гроші це ідеальний варіант. Ще розваз через 50 тис нормалізувати нереально, жере резину)))))) Ну якщо тут неможливо його зробити, то і в будь якого Гольфа 2, чи Сеата толледо також це неможливо. Мій товариш який наїздив вже майже 60 тис, недавно робив, і все гаразд.

Victorlas
10.09.2009, 10:27
Там кузов веде і повернути розвал в потрібне положення без розпилювання кріпежних отворів нереально!

svistun
10.09.2009, 12:16
Повести його може від хорошого удару, а просто так ще ні в кого нічого не вело.

slipknot
10.09.2009, 12:56
Когда то на малярке видел бампер Амулета , никогда не думал что бампер такой легкий и просвечиваться как бумага может !

RomanoProddi
10.09.2009, 13:43
Я вже писав, що це говорять такі як ви, ті хто на ній неїздив, за ці гроші це ідеальний варіант.
за такі гроші краще взяти 4-5 таврій, або 2-3 Славути. хоч якась вигода. одне з одного скрутити можна. І на пару років не треба купувати запчастин)))))))

Sasa
10.09.2009, 16:21
вчора дивився - Чері коштувало 55-65 тис грн.
Сьогодні - 67 914,00 грн. 77 364,00 грн.

Scirocco GTi
10.09.2009, 18:40
Тільки факти. Сьогодні оглянули Амулета співробітниці. 2,5 роки 23 000 км пробігу. Під заміну. Всі аммортизатори, передній правий зовнішний ШРУС і якийсь з підшмпників ступеці спереду.

RomanoProddi
10.09.2009, 18:45
Тільки факти. Сьогодні оглянули Амулета співробітниці. 2,5 роки 23 000 км пробігу. Під заміну. Всі аммортизатори, передній правий зовнішний ШРУС і якийсь з підшмпників ступеці спереду.
кароче потрібне нове авто:D:D:D

Scirocco GTi
10.09.2009, 19:01
Мене вразило те. що такий малий пробіг, а аммортизатори всі під заміну й ШРУС теж.

RomanoProddi
10.09.2009, 19:12
Мене вразило те. що такий малий пробіг, а аммортизатори всі під заміну й ШРУС теж.
мене також вражає - ще не встиг шнурівки добре затягнути на тих кітайсцьких кєдах - так вже підошва відпала.:D:D:D

гумно той гАмлет

Siko
10.09.2009, 20:44
Повести його може від хорошого удару, а просто так ще ні в кого нічого не вело.
Випадок з практики... розказували хлопці з сервісу, які ремонтували той Омлет...
Купив собі дядько Того возика, приїхав під будинок, поставив на ніч... Воно ж застраховане. Та тільки біда в тому, що поставив правим переднім колесом на бордюр. :)
Зранку встав, а руки сверблять до машики... Він їхати, а тут щось не так... Боком їде... Зупинився, вийшов.... А воно по осі від переднього правого колеса і до лівої дверної стійки просто ЗІГНУЛОСЬ!!!!!! :-D
ПІ СІ: Гарантійний сервіс сказав, що то не рекламація і ремонтувати не будуть...(От таке от коротке життя в Омлета)

RomanoProddi
11.09.2009, 09:53
ЧЕРІ АМУЛЕТ - в перекладі означає Омлет (яєчня) з вишнями)))))):D
Всі добре знають, як готується омлет.
беремо 2 яйця, пів-стакана муки, і стакан молока. Все збиваємо, мішаємо і на сковорідку. Зжарилось - на тарілку і їмо.

Так і тут - всі болти по гаражі збираємо, кусочки уголків, бляхи - вкидаємо в один контейнер, топимо, варимо, виливаємо в форму. Потім не дивуйтесь, якщо знайдете під низом болтики, що просто висять. це те ж саме, що ненароком шкарлупа попала в омлет.:D:D:D:D:D:D:D:D

dido
11.09.2009, 10:08
В мого друга є Амулетик, він ним накатав вже 65000 км, значиться так: 15000 км - заміна сайлентблоків нижніх ричагів і втулок стабілізатора, 20000 км - заміна гальмівних колодок (людина не льотчик їздить акуратно), 35000 заміна всіх амортизаторів, + заміна сайлентблоків верхніх ричагів, 48000 - заміна гуми, ну і нарешті 65000 км якогось дива потекли соти на радіаторі, пробував паяти - невиходить, новий щось 2500 на шротах немає, от і стоїть тепер в гаражі.
Тепер скажу про власний досвід водіння тої автівки: відносно керованості і злітання з дороги на невеликому повороті то туфта і на пассаті з дуру можна вилетіти, Амулет дороги тримається добре, мотор і коробка нарікань немає ніяких, шруси впринципі на 65000 км також невиказували проблем, в салоні справді сильно все тарабанить, як на мене самий більший мінус салону це запах навіть через 2 року експлуатації він ніде не дівся і сильно нагадує про себе, всі ризинки ходової це один в один 3 гольф, після того як замінив то проблем немає, амортизатори передні підходять з пассата Б3, а от задні замінників немають, або ставити оригінал на 25000 км, більше їх не вистачає чомусь, або переробляти з Б3, моторчик досить різвий, ніяких деформацій металу,покрайній мірі я, небачив, кондиціонер і електрика проблем невикликала, ржавчини за 2 роки ніде немає (авто пройшло обробку кузова від корозії перед тим як забирали її з салону), бампер був коцнутий в стопчик і відбито кусок - товщина становить 4 мм (я б несказав що паперосна бумага), керується авто добре (нетак як пассат)))))), але набагато краще ТАЗу), передачі вмикаються легенко і чітко. Вцілому по авто моя думка ІМХО - якщо вибирати між 14 річним Б4 і новим Амулетом то особисто я вибрав Б4 (тут навіть немає про що сперечатися), але якщо вибирати між новим ТАЗом і Черріком то я б вибрав Черріка, ТАЗ новий ломиться не меньше ніж Черрік (може й більше) а от запчастини від Гольфа туди не підходять)))), так що хлопці нетреба виносити думку якщо самі не юзали а десь побачили чи хтось колись десь казав, все залежить від прокладки між сідушкою і рулем. Все вище ІМХО! І щасливої всім дороги)))))))))))).

І ще додам, самі більше мене в нему поражає те, що після 65000 км ніякого підтікання паливомастильних матеріалів на двигуні і КПП, загляньте під капот ТАЗів з таким пробігом!

RomanoProddi
11.09.2009, 10:14
ржавчини за 2 роки ніде немає (авто пройшло обробку кузова від корозії перед тим як забирали її з салону),
мабуть його занурили в ванну зі смолою))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Вважай - ніде не видно, це не означає, що її нема. Потім може бути дуже прикольно, коли з мастикою відпадає кусок металу))))))
всі ризинки ходової це один в один 3 гольф, після того як замінив то проблем немає, амортизатори передні підходять з пассата Б3, а от задні замінників немають, або ставити оригінал на 25000 км, більше їх не вистачає чомусь, або переробляти з Б3, моторчик досить різвий, ніяких деформацій
то може краще Б3 взяти ніж щось там кулібіти???

dido
11.09.2009, 10:19
то може краще Б3 взяти ніж щось там кулібіти???

Я написакв свою думку по авто Амулет, я особисто навіть нерозглядав його як майбутню автівку коли купував пассата, але є люди які принципово хотять нове авто і переконати їх в тому що Б3 буде кращим (невикликає ніяких сумнівів) неможливо!

Scirocco GTi
11.09.2009, 12:05
+ заміна сайлентблоків верхніх ричагів
Які ще верхні ричаги?
після 65000 км ніякого підтікання паливомастильних матеріалів на двигуні і КПП
На цьому Чері, що дивився з під клапанної кришки є підтьоки мастила. Ущільнювач на заміну. Двигун 1,6 лицензійний Форд.

RomanoProddi
11.09.2009, 12:09
І ще додам, самі більше мене в нему поражає те, що після 65000 км ніякого підтікання паливомастильних матеріалів на двигуні і КПП
тому що мабуть вже все витекло))))))))))))))))) або забули залити

Victorlas
11.09.2009, 12:10
Я вважаю ТАЗ краще!
Чери поштке мало, а запчастини дорогі.

serg9
11.09.2009, 12:38
Які ще верхні ричаги?

На цьому Чері, що дивився з під клапанної кришки є підтьоки мастила. Ущільнювач на заміну. Двигун 1,6 лицензійний Форд.

Як на мене, то розмова перейшла в русло "дурак - сам дурак".
Я вважаю, що якщо людина (dido) висловила досвід експлуатації автомобіля, то це не означає, що її треба переконати в її ж неправоті.
Кожен має право на свою думку і ніхто не зобов"язаний вважати саме так, як вважаєте ви. Тому що все написане - це суб"єктивна думка.
имхо набагато ввічливіше було б просто приводити аргументи а не спорити, що хтось правий а хтось ні.

dido
11.09.2009, 13:06
Які ще верхні ричаги?

Тут я вибачаюся:mocking:!!! Я просто коли писав то говорив зі своїм колегою про його ВАЗ-2107, він розказував як міняв верхні ричаги, мав на увазі опори, ще раз вибачте друзі за глупость:mocking::mocking::mocking:

Zh@riK
11.09.2009, 13:16
і я свої 5 копійок вставлю.
тут просто без слів. тільки аргументи. я проти таких катафалків на дорозі
http://www.autoreview.ru/tmp/crash_amulet/

Scirocco GTi
11.09.2009, 15:18
Як на мене, то розмова перейшла в русло "дурак - сам дурак".
А ніхто йому й не каже, що він дурний. Просто нема на Черрі ніяких верхніх ричагів! Він й сам визнав свою помилку. Так що не треба пусте в порожне переливати!
А с приводу підтікань... Я написав те, що сам бачив. І не бачу нічого в тому цитата: "дурак - сам дурак".

Sasa
13.09.2009, 01:41
я свої 5 копійок вставлю. тут просто без слів. тільки аргументи. я проти таких катафалків на дорозі http://www.autoreview.ru/tmp/crash_amulet/
Ця стаття вже давно на теренах інтернету і у ній є 1 маленька дрібничка. Якщо ти не помітив то на розбитому капоті красується така собі наклеєчка "АВТОВАЗ" з логотипом лада :) Як ти думаєш чи може така наклейка вплинути на швидкість руху і результати підопитного автомобіля який знаходиться в одному ціновому діапазоні з Ладами? ;)

Zh@riK
14.09.2009, 11:48
Ця стаття вже давно на теренах інтернету і у ній є 1 маленька дрібничка. Якщо ти не помітив то на розбитому капоті красується така собі наклеєчка "АВТОВАЗ" з логотипом лада :) Як ти думаєш чи може така наклейка вплинути на швидкість руху і результати підопитного автомобіля який знаходиться в одному ціновому діапазоні з Ладами? ;)

Саша, я натайпав в гуглі "краштест черрі" - куча ссилок, на відкритих сторніках ідея краш тесту та сама - машину в букву ЗЮ перекошує, неважно хто той тест робив, чи росіяни, чи німці, чи хто інший...
моє ІМХО - уникаю тих машин на дорозі (не їду ззаді них, спереді, збоку і тд), та і ніколи цього не куплю.

dido
14.09.2009, 12:18
моє ІМХО - уникаю тих машин на дорозі (не їду ззаді них, спереді, збоку і тд), та і ніколи цього не куплю.

Якщо уважно подивитися той сайт то там є краштест ВАЗ-2107, то знего випливає що до даного авто взагалі неможна підїжати ближче 10 км!

ярик
14.09.2009, 12:46
можна багато і довго сперечатись аж до "посиніння",але наведу особистий приклад:рік тому подорожували ми з сімєю по европі.проїзжали бусом транзитом:польшу,чехію,австрію.Італію "пройшлись" правим узбережям до сицилії.На острові відвідали всі можливі видатні місця(включаючи острова Вулкано і т.д.).Назад повертались лівим "берегом"(виняток - з Верони У Венецію їхали поїздом,а дальше на байдарках:D).з італії вертались через словакію,румунію(на Чоп),проїзжали Будапешт.так от ...до чого веду...ЖОДНОГО КИТАЙЦЯ на тих дорогах я не замітив!!!тобто допуску в цивілізованих країнах вони(КИТАЙЦІ)не мають...на разі.

Sasa
14.09.2009, 17:42
тобто допуску в цивілізованих країнах вони(КИТАЙЦІ)не мають...на разі
Був цього літа в Хорватії. Твоя правда такої купи китаю як у нас я там не бачив. Проте бачив китайця (копія Опеля Фронтери) на їхніх номерах... може щось би ще бачив але спеціально не шукав.
Доречі там таке "обіліє" старих жуків!!! Валом просто.

Якщо уважно подивитися той сайт то там є краштест ВАЗ-2107
На скільки мені відомо то 7-ка і 5-ка поступаються тільки таврії.
уникаю тих машин на дорозі (не їду ззаді них, спереді, збоку і тд)
Твоя логіка мені не зрозуміла. Ти вважаєш що ця машина небезпечніша за 30-річну капєйку?
та і ніколи цього не куплю.
Ну тут сперечатисьне буду... Хоча ніколи не кажи ніколи. Судячи з розмірів кроків що робить китайська автоіндустрія я б не зарікався. Поживем - побачим

Victorlas
14.09.2009, 17:50
Проте бачив китайця (копія Опеля Фронтери) на їхніх номерах... може щось би ще бачив але спеціально не шукав.
В нас теж такі бувають!

dima1405
15.09.2009, 01:34
Кожен з нас отримавши водійське посвідчення мріяв і рвався з першої хвилини сісти за кермо як офіційний водій, і покласти товстий і длинний на гайців, які стоять на узбіччі! А коли купували свій перший автомобіль? невже хтось переймався питанням:"скільки зірочок в нього по краш-тестах?", чи в когось хочаб думка проскакувала в той момент коли отримували посвідчення та купували авто "а що буде зі мною, чи автівкою якщо я вїду в КАМАЗ?"(тьфу-тьфу-тьфу) - звісно ніхто не задавав цього питання. А на рахунок амулету і тому подібних автівок: представим два варіанти. Перший: беремо за приклад опель кадет 89 року випуску(на гольф рука не піднялась) базова модель- 1,3, карб, звичайні гальма, звичайний салон, гума і т.д. Другий варіант тойже кадет тогож 89 року випуску але: двигун 1,6спорт(це лише приклад) коробка автомат, гальма дискові по колу+абс, салон з бортовим ком"ютером, кондюком, двома подушками безпеки. Обидва варіанти коштують одинаково. Ітак який варіант ви виберете? 99% вибирають другий- чому бо комплектація краща, 1%- вибрав перший варіант бо перепутав його з другим. Йдемо далі при швидкості 60 км/год розбиваємо їх - урон одинаковий що там що там, але ми при покупці авто за 8 тис уо не збираємося його розбивати, а збираємося кожен день з комфортом їздити на роботу, до родичів і т.д. Де комфортніше їздити в авто в якому працює кондиціонер чи в авто в якому вікна опущено повністю і вітер гуде так що й акустики невистачає? Тому й вибирають чері. Поставте на ваз99 кондюк, подушки безпеки, абс, гарте тягло попрацюйте напилком ззовні та з середини авто і його будуть купувати негірше ніж амулет. Чомусь про таврію ви мовчите про краш-тести, про міцність кузова, стійкість в поворотах а вона нічим не краща від амулета. Вибір в кожного свій їздити на метро на роботу чи на власній тавріїї чи на амулеті.
P.S. з амулетом ми отримуємо кращу комплектацію за ті самі кошти інколи ціною власного здоров"я!!!

McAr
15.09.2009, 02:04
Поставте на ваз99 кондюк, подушки безпеки, абс, гарте тягло попрацюйте напилком ззовні та з середини авто і його будуть купувати негірше ніж амулет.

Небудуть:D:D:D, поясню- враховуючи нашу специфіку, менше працювати а більше заробляти + податки і додатки і калькуляція інфляції, ціна тої машини буде тотожна новій Ауді А6.:girl_angel:
Для прикладу приведу Першу Таврію яка коштувала 3 тис уо і оновлену Нову яка коштує від 5 тис уо, додали гідравліку на тормоза ,підкрилки і фарбу металік, витрам макс на 500дол, защо ще 1500?.
А китайці тим і славляться,що ціна їхніх машин які їздять і мають клімати і абееси і блистять перші дні суперово, тотожна нашим цінам на металобрухт.

Pol
07.10.2009, 00:39
ану власники так званих (супер карів). якщо згорів регулятор напруги (шоколадка) то де можна її купити? всюди продають разом з генератором (1500грн) а нафіга міняти генератор якщо згоріла шоколадка? та ще як згоріла, просто помили мотор і всьо, генератор перестав давати напругу.
довожу до відома всіх власників чері амулетів, в вас там всьо намертво припаяно, діоди і шоколадка і обмотки генератора, всьо припаяно.

Victorlas
07.10.2009, 01:19
ану власники так званих (супер карів). якщо згорів регулятор напруги (шоколадка) то де можна її купити? всюди продають разом з генератором (1500грн) а нафіга міняти генератор якщо згоріла шоколадка? та ще як згоріла, просто помили мотор і всьо, генератор перестав давати напругу. довожу до відома всіх власників чері амулетів, в вас там всьо намертво припаяно, діоди і шоколадка і обмотки генератора, всьо припаяно.
Фоколадка йде разом з генератором? Окремо її не поміняти?

RomanoProddi
07.10.2009, 10:23
в них ще й радіатори дуже слабенькі, розриваються від власного тиску. Тому приїжджають і купують радіатори з В3 пассата. двигун 1,8-2,0

я як десь їду з-заді того Амлєта, то одна нога завжди наставлена на педаль гальмів, оскільки, не дай Бог, зачепити, то в мене царапини, а втого амлєта пів-сраки нема.

ярик
07.10.2009, 10:54
Чомусь про таврію ви мовчите про краш-тести, про міцність кузова, стійкість в поворотах а вона нічим не краща від амулета.а шо тут рівняти.тавруха була спроектована ще далеко до ошмьорки,але масква не давала запустити в масове виробництво,так як не могла дозволити випуск першої передньопривідної машини на ЗАЗі а не в Тольяті !і була вона спроектована саме в Запоріжжі,і своїми силами(на відміну від восмьорки,яку "дерли" зі всього і доводили німаки),і на той час це б для нас була б революція!
по-темі:на днях допомагав дядьку ставити чохли на жилєта,знімали заднє сидіння,спинку - я в ШОЦІ ! при тому,шо в нього перед цим була авдюха квадра 100 2.2ті в ідеальному стані!

RomanoProddi
07.10.2009, 12:53
і була вона спроектована саме в Запоріжжі,і своїми силами(на відміну від восмьорки,яку "дерли" зі всього і доводили німаки),і на той час це б для нас була б революція!
а ще революція була б тоді, коли дозволили запустити в серійний випуск Волинянку, тільки мала бути вона передньоприводна і з металопластиковим кузовом. бачив колись таку. Я навіть і не думав, що її сконструювали за часів СССр. Нічим не поступається (зовнішній вигляд) Ниві-Шавралє

Sasa
07.10.2009, 14:39
на днях допомагав дядьку ставити чохли на жилєта,знімали заднє сидіння,спинку - я в ШОЦІ !
Від чого ?

ярик
07.10.2009, 15:41
Від чого ?від якості зборки!
це як тримаєш в руках дешеву криву китайську іграшку!мало того, під целофаном велюр вже був не першої свіжості (світлобежевого кольору),задній диван виконаний у вигляді поролону,практично без каркасу,тупо обтягнутий чохлом.а як обшита задня частина спинки - то треба просто бачити!
я не знаю як там мотор і підвіска,але якшо воно зроблене в такому ж дусі - мене б така перспектива не радувала б.

svistun
07.10.2009, 18:07
ану власники так званих (супер карів). якщо згорів регулятор напруги (шоколадка) то де можна її купити? всюди продають разом з генератором (1500грн) а нафіга міняти генератор якщо згоріла шоколадка? та ще як згоріла, просто помили мотор і всьо, генератор перестав давати напругу. довожу до відома всіх власників чері амулетів, в вас там всьо намертво припаяно, діоди і шоколадка і обмотки генератора, всьо припаяно.
Я з тим нестикався, але треба глянути, бо з/ч по мотору підходять від Ford CVH 1.6, може генератор також такий самий.

Siko
07.10.2009, 18:16
Є така кантора у Львові "Бендікс" називається. Займаються ЛЮБИМИ стартерами і генераторами...
Навіть від Китайських гамлетів....
Якщо є можливість поміняти саму шоколадку то вони так і зроблять, а якщо ні - то скажуть що й до чого...
Совісні люде...

Pol
07.10.2009, 21:46
дякувать. svistun (javascript:insertnick('svistun');) , Siko (javascript:insertnick('Siko');) .

Siko
08.10.2009, 01:19
"Бендікс" називається
Забув. Офіси, ну і відповідно сервіси (з ямами для демонтажу !!!) є на Садовій і на Зеленій (біля кільця ДБК).
Тре буде пояснити де точніше - в ПП дам номер телефону і зідзвонимось. поясню як туда попасти. Хоча їх ітак багато люду зна у Львові.

yatorrero
10.10.2009, 19:06
Товарищ отьездил на своём новом Амулете уже 3 тысячи км (мизерное расстояние) - уже столько всего ломалось! Особенно в ходовой и КПП.
----------------------------
сотовые оптом (http://www.nlgsm.ru/opt/)

RomanoProddi
10.10.2009, 20:06
ТЕМИ, ЯКІ ЧАСТО СТВОРЮЮТЬСЯ І ОБГОВОРЮЮТЬСЯ НА СHERRY AMULET - ФОРУМІ

1, - Сегодня прижал газ до 3000 оборотов, соответственно порвало радиатор от давления. Поставил новый, когда ставил пробил 3 дырки. Что делать???
- поставь от Фольксвагена, говорят подходит.
- Ок, спасибо!!!
на наступний день:
- мля, поставил радиатор от В3. сцука, лонжероны от его веса погнуло. Что делать?

2, Что делать??? На какую другую можно поменять шоколадку на генераторе???
- Чем тебе эта не устраивает???
- Два раза съезжу на баб на ночь ы все - сгорели щетки.
- поставь от Ford CVH 1.6, я видел на ВВ форуме один чел писал.
через день -
- что за хрень?? поставил щетки от Форда, так из генератора посыпалась медяная стружка!!!!!
- Разбери и посмотри
- Уже разобрал - щетки целые, якоря нету. Его щетки стерли, как фреза по металу.

3, - подскажите, - сегодня прихватило дверку. я ее чуть сильнее дерннул, так она у меня в руках и осталась. С петлями вырвал!!!! И со стойкой, что по середине идет!!!!
- дротом примотай. Один х.., что сваркой, что дротом, можеш Супер - клей попробовать... Отпишеш помогло ли??
через неделю
- приклеил!!! держится. клей брал для поклейки касатонов. Жидкие гвозди называется!!!!
- Ок. Спасибо, пойду свою приклею.

4,- Мля, ребята!! кто может одолжить на день два домкрата!!
- Что ты уже надумал??
- Та залил полный бак, так теперь жопу свернуло. Сунется по асфальту. Думаю бросить 2 мешка цемента в саалон и жопу придомкратить. Должно стать на место. Я по инструкцие читал...

5, Что делать?? Как быть??? вчера ехал из деревни домой. Вечер был. комарей куча!!!! Они сволочи побились об мой бампер и соответственно побили его!!!!!!! Поклейке не подлежит!!! Потому что еще влетела огромна пчела, так пробила бампер, радиатор и влетела в блок мотора и застряла в масляном фильтре!!!!!!!

ось так, панове, Бачте які серйозні теми, не те що в нас -

Де фари відкоректувати ??
Як лампочку замінити?? і т.д.

Vexler
10.10.2009, 20:11
Рома, в останнє про бампера і радітори слабо віриться)) бампера не з паперу ж)) змахує на першоквітневий развод))

RomanoProddi
10.10.2009, 20:13
Рома, в останнє про бампера і радітори слабо віриться)) бампера не з паперу ж)) змахує на першоквітневий развод))

це в нас бампера не з паперу)))))).
а в них - хтось тут писав, що світиться, точніше просвічується...))))))

А бджола була Чорнобильська, тому такої біди чоловікові наробила)))))

пі.ся. Я взагалі боюся їхати за тим Амудлєтом, бо боюсь що поцарапаю собі бампер, а йому дупу так задеру!!!)))
А як ззаді плентається - то фігня, хіба що ковпачок на фаркопі в мене злетить, то таке - я і так його замінити хочу, не дивиться він там)))))

Victorlas
10.10.2009, 21:10
пі.ся. Я взагалі боюся їхати за тим Амудлєтом, бо боюсь що поцарапаю собі бампер, а йому дупу так задеру!!!))) А як ззаді плентається - то фігня, хіба що ковпачок на фаркопі в мене злетить, то таке - я і так його замінити хочу, не дивиться він там)))))
Я теж боюсь)))

Їхав з моря, наздогнав Джили. Кажу свомї, мол обганяти буду бо зараз, щось відвалиться)))
І через пару секунд в неї на ходу багажник відкриваеться)))))))

Намагався зняти на відео, але вийшло погано, а їхати за нею, чтоб зловити момент злякався)))))))

black73
22.05.2010, 12:53
Всім великий привіт! Я от недавно попав на цей форум і побачив, що тут дуже гадять китайські автомобільчики!!!!
Скажу так, що я повністю підтримую тебе "svistun"!!!!!! В мене наприклад теж є Черрі Амулет!!!!! Вже на протязі 2 (двох) років. І я хочу сказати, що ця машина мене дуже здивувала з ХОРОШОЇ СТОРОНИ!!!!!
От вже на протязі ДВОХ років - ЖОДНОЇ ЯКОЇ НЕБУДЬ ПОЛОМКИ у моєї машинки НЕБУЛО!!!!!!!
Хочете вірте, хочете ні. Хоча я коли її купував думав чесно Вам скажу, що буде набагато гірше, і був ДУЖЕ ПРИЄМНО ЗДИВОВАНИЙ!!!!!!!!
Ні по ходовій, ні по кузову я нічого не робив і поки ще не збираюсь. І це не тому, що мені не діють на нерви різні брязкання і т.д., а тому, що ще все ціленьке.
Так можливо в цієї машинки і є недоліки, але я вам скажу, що свою ціну вона повністю виправдовує. Бо була в мене колись ще і ВАЗ-21120 - нічим вона не краща, а коштує дорожче і комплектація набагато гірша. А ще попав я якось на ВАЗі в яму і видуло правий стакан амортизатора, а на Амулеті вже "влітав" два раза в такі ж самі ями і крім прокатки диска - НІЧОГО!!!!!!!!!!
Не гоніть будь ласка на ці машинки - вони нормальні!!!! Китайці після перших двох років випуску цих машин трохи підняли якість - бо було багато рекламацій на них.
Дякую за увагу. Всім велий привіт!!!!

black73
22.05.2010, 12:55
Значить він не їздить на ньому а бєшено носиться по нашим ДУЖЕ КЛАСНИМ ДОРОГАМ!!!!!!!

Rock
22.05.2010, 14:00
Всім привіт,
на мою думку стан авто залежить від його власника

але на рахунок китайців скажу так це звичайно засіб пересування який коштує порівняно дешево, таку машину беруть люди яким дійсно треба машину з комфортом за невелику ціну а надійність на другому плані

я особисто китайцям не довіряю і хай там хто не розказує про байки мов китайці це надійні машини 2 роки катаю і нічого, раз на раз не попадає і в кучі хламу можна найти надійну річ :D
людина яка не має охоти тратити на машину постійно думає впершу чергу про надійність потім про комфорт(адже накой чорт той кандюк коли в тебе машина заглохла по серед дороги)
звідси і вислів:
скупий платить двічі, дурний платить тричі, л*х платить постійно,

вибираючи машину люди ведуться на заманливі пропозиції дешева і комфортна, а потім думають чому то машина не засіб пересування а засіб лишніх і неоправдованих фінансових затрат

Все має свою ціну/якість в китайців це ціна

Wheelmann
22.05.2010, 19:08
Ні по ходовій, ні по кузову
Який пробіг за 2 роки?
А що є випадки коли в дворічній машині вже є проблеми по кузову? :D

Victorlas
22.05.2010, 19:21
Всім великий привіт! Я от недавно попав на цей форум і побачив, що тут дуже гадять китайські автомобільчики!!!! Скажу так, що я повністю підтримую тебе "svistun"!!!!!! В мене наприклад теж є Черрі Амулет!!!!! Вже на протязі 2 (двох) років. І я хочу сказати, що ця машина мене дуже здивувала з ХОРОШОЇ СТОРОНИ!!!!! От вже на протязі ДВОХ років - ЖОДНОЇ ЯКОЇ НЕБУДЬ ПОЛОМКИ у моєї машинки НЕБУЛО!!!!!!! Хочете вірте, хочете ні. Хоча я коли її купував думав чесно Вам скажу, що буде набагато гірше, і був ДУЖЕ ПРИЄМНО ЗДИВОВАНИЙ!!!!!!!! Ні по ходовій, ні по кузову я нічого не робив і поки ще не збираюсь. І це не тому, що мені не діють на нерви різні брязкання і т.д., а тому, що ще все ціленьке. Так можливо в цієї машинки і є недоліки, але я вам скажу, що свою ціну вона повністю виправдовує. Бо була в мене колись ще і ВАЗ-21120 - нічим вона не краща, а коштує дорожче і комплектація набагато гірша. А ще попав я якось на ВАЗі в яму і видуло правий стакан амортизатора, а на Амулеті вже "влітав" два раза в такі ж самі ями і крім прокатки диска - НІЧОГО!!!!!!!!!! Не гоніть будь ласка на ці машинки - вони нормальні!!!! Китайці після перших двох років випуску цих машин трохи підняли якість - бо було багато рекламацій на них. Дякую за увагу. Всім велий привіт!!!!
Пробіг в студію!

Олег М.
23.05.2010, 12:31
Гнила тема комусь щось доказувати...
років 15 тому колєга мав ТАЗ 2106, а я Форд фієсту, так он він казав приблизно наступне "ніколи б не поміняв на Форд", пройшов час все ж таки поміняв на Г-2.....
тепер каже "який я був тоді дурак, але Г-2 ніколи ні на шо не поміняю"...

Vexler
24.12.2010, 13:49
http://www.autosite.com.ua/news_article_17161.html
geely доволі міцне авто виявилось....

Aknod
19.01.2011, 15:15
ОБЕРЕЖНО !!! --- ЧЕРІ АМУЛЕТ!!! сьогодні мав чудову нагоду побачити в живу анекдот :D:D:D хочу і вам це показати,внаслідок того, що вирвало шарову,спрацювали подушки безпеки )))2 роки машині судячи по вікнах:D
http://volkswagen.lviv.ua/forum/imagehosting/2011/01/19/8084d36d5932b1f0.jpg (http://volkswagen.lviv.ua/forum/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=4561)
http://volkswagen.lviv.ua/forum/imagehosting/2011/01/19/8084d36d5ced4332.jpg (http://volkswagen.lviv.ua/forum/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=4562)

Адріан
19.01.2011, 16:28
Ну що тут скажеш, безпека в чері на вищому рівні:D

ЙурКь
19.01.2011, 17:18
добре що подушками не повідривало голови)

Victorlas
19.01.2011, 19:54
Як в фільмі Таксі)

scirocco
19.01.2011, 21:09
Таке враження, що подушки безпеки китайці закуповують в супермаркеті у відділі "постіль".

FasT
19.01.2011, 21:35
А от мені цікаво, від чого ж так шарову вирвало???

Адріан
19.01.2011, 22:58
Можливо якийсь різкий маневр робив, який не передбачає інструкція:D

Aknod
19.01.2011, 23:27
Можливо якийсь різкий маневр робив, який не передбачає інструкція:D
ніяких слідів маневру,і місце там для такого не підходить:D:D:D

RaZoR
20.01.2011, 00:04
Ну ходова там чи то гольфа 2, чи 3, вони майже ідентичні, і на скільки ми Всі знаємо - надійні. Тому, мені, здається, що має місце просто нехлюйство водія, який вчасно не зробив діагностику ходової і не замінив необхідні деталі!

Aknod
20.01.2011, 00:20
Ну ходова там чи то гольфа 2, чи 3, вони майже ідентичні, і на скільки ми Всі знаємо - надійні. Тому, мені, здається, що має місце просто нехлюйство водія, який вчасно не зробив діагностику ходової і не замінив необхідні деталі!
там зкопіювали ходову з гольфа 3,але це неозначає що якість запчастин ідентична,тому....варіантів багато:D

MARTINI
20.01.2011, 00:58
та машина біля санта-барбари стоїть, нині бачив

Victorlas
20.01.2011, 01:51
Проблема не в кострукції, а в матеріалах з яких все виготовлено.

Шульц
20.01.2011, 01:59
жесть...)))

LapAnd
20.01.2011, 10:05
там зкопіювали ходову з гольфа 3,але це неозначає що якість запчастин ідентична,тому....варіантів багато
Та ні Aknod Чері Амулет скопійований з Сеат Толедо, і ходова там така як в Гольф 2

Aknod
20.01.2011, 11:23
Та ні Aknod Чері Амулет скопійований з Сеат Толедо, і ходова там така як в Гольф 2
не буду спорити,але суть не міняється...