Стартер потрібна допомога

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Юрчик, 13 кві 2008.

  1. Юрчик

    Юрчик Початківець

    Авто:
    VW Passat B3 GT 2.0 1989
    в мене така непрємна річ: мій автомобіль відказується заводитись:cry:!!! провертаю ключ замка запалювання, всі лампочки загоряються, всі реле цокають а стартер нібум-бум, напряму пробував: стартер крутиться. а від замка нехоче, вже все перемацав, і нічого неможу вдіяти, підкажіть що може бути!!! В мене вдуші шось підказує що може це сигналізація вимахується!!!
    Допоможіть будь-ласка розібратись в цій проблемі!!!
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Люди добрі допоможіть!!!

    Почерговість відповідає ймовірності

    1. контактна грума замка запалювання: проста перевірка - зміна натиску та кута повертання ключа, складна - продзвонювання тестером контактної групи)
    2. реле стартера або втягуюче реле: висока ймовірність визначити його роботу на звук або його відсутність в момент вмикання стартера ключом.
    3. Розрив або поганий контакт в проводці грубого плюса (між акумулятором та стартером), щоправда, воно часто супруводжується нагріванням чи димом.
    4. Розрив в проводці між замком та втягуючим реле: бадається тестером або контрольним його вмиканням напряму від маси.
    5. Сигналка тут ніпричім, вона максимум може заблокувати запалювання, але якщо лампочки світяться, можеш зітхати з полегшенням.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Люди добрі допоможіть!!!

    Скоріш за все тобі допоможе заміна високовольтних дротів і очистка клем. Мав таку саму біду.
     
  4. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Люди добрі допоможіть!!!

    поганий замок запалення.

    Додано через 1 хвилину
    нема в тебе реле стартера.

    Додано через 3 хвилини
    високовольтні дроти тут нідочого, а от дроти грубі масові і плюсові саме те шо треба перевірити.
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Люди добрі допоможіть!!!

    атсуда пападробнєй пжалста
     
  6. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Люди добрі допоможіть!!!

    прошу
    вирізка з схеми пасата в3-в4 до 94го року
    [​IMG]

    Додано через 1 хвилину
    шина 30 -постійно є напруга
    дріт 50- +12 вольт при стартуванні
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Люди добрі допоможіть!!!

    Було в мене таке. Димом не супроводжувалось аж доки я ключ не потримав в положенні "старт" біля 10-ти секунд. З поганого дроту пішов дим. Дріт поміняв і все ок.
    Це треба зробити в першу чергу. Зачистити і нормально затянути.
     
  8. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    Відповідь: Люди добрі допоможіть!!!

    У меня сигналка блокирует стартер ( при этом все светодиоды горят)
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Люди добрі допоможіть!!!

    немодна сигналка.
    а в профілі стоїть
    , який має звичайне втягуюче реле над собою. Крім того на схемі бачу реле (в коробочці з назвою "стартер"), але то інша тема.
     
  10. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Люди добрі допоможіть!!!

    2 scirocco
    нагадую В3 (88-96) В4 (96-2000), але схема стартера наведена належить ВСІМ пасатам В3 і Пасатам В4 з96 по 94рік, Юрчика авто якраз відповідає тій схемі, я навів вагомі аргументи шоб мені повірити, а от ти
    називаєш стартер реле, то може ти поможеш так запросто розібратись з тим реле.
    ти наведи мені краще схему пасата 89го року де намальовано реле.
    Ти ж сам просиш не офтопити і сам офтопиш.
    Дідовщина якась.
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Стартер потрібна допомога

    ЧИМ?!

    Pol, я з тобою не згоден, і вважаю помилковим твій допис:
    Я на це вказав, чітко, маючи на увазі саме Юрчикову машину, не оффтоплячи. Якщо ти можеш заперечити доказами, буду вдячний за науку. Але наскільки мені відомо, Пассат Б3 має реле стартера на всіх моделях 1989 року. Ось фото стартера від Пассата,
    [​IMG]
    де чітко видно втягуюче реле. На принциповій схемі воно теж присутнє, я вище писав де. Якщо ти вважаєш це оффтопом, я з тобою не погоджуюся, адже в автора теми цілком ймовірна поломка саме втягуючого реле.

    До речі, на твою думку "відсутнє релє" в Юрчиковій машині чомусь присутнє і в ЕТЦІ і має свій номер по ВАГу 085911287, і називається Реле втягивающее стартера
     
  12. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Стартер потрібна допомога

    Хто бачить різницю той може дальше не читати.
    Орест ти сам робиш суперечку безглуздою так як сам себе заперечуєш а може ти просто недочитуєш мої дописи чи просто любиш поспорити.

    Додано через 2 хвилини
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Стартер потрібна допомога

    Ти що куриш? Я заперечую твої слова а не свої :) І взагалі - давай ближче до теми, якщо вважаєш, що поломка в людини не могла бути викликаною реле стартера, чи це реле не передбачено конструктивно - доведи.
     
  14. Юрчик

    Юрчик Початківець

    Авто:
    VW Passat B3 GT 2.0 1989
    Відповідь: Стартер потрібна допомога

    Дякую всім, що допомогли рішити проблему! А проблема була в контакній групі, купин іншу (б/у) поставив, і машини працює як годинник!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Стартер потрібна допомога

    довожу:
    1 втягуєче реле знаходиться на стартері.
    2 реле стартера відсутнє так як втягуюче реле бендікса і реле стартера то різні речі.
    3 реле стартера - окрема запчастина яка призначена для того шоб розвантажити нормальнорозімкнуті контакти ключа запалення.
    4 Втягуюче реле - це катушка яка призначення для втягування вилки стартера яка тиштовхує бендікс стартера, а також в кінці фази втягування замикає силові контакти самого мотора стартера.
    Стартера без втягуючого неіснує і втягуюче без стартера неіснує, це складова стартера. (це як колесо воно має диск і резину, на диску не поїдеш без резини і на резині не поїдеш без диска.)
    5
    6 значить або Юрчик неправильно підключав напряму або всетаки стартер в нього робочий, а отже і втягуюче робоче.

    2 Юрчик тільки ти можеш розяснити ситуацію.
    береш тестер або просту лампочку 12вольтову і підключаєш її до фішки стартера (тонкий дріт), пробуєш крутиш ключ запалення якщо лампочка засвітилась значить орест правий, а тобі дорога в ремонт стартерів, якщо лампочка незасвітилась, то розбераєш захисні кожухи під рульом і добираєшся до замка запалення. І міряєш на 30му дроті +12, і на 50му дроті повинно появитись в момент повертання ключа.

    Додано через 5 хвилин
    так довго писав шо запізнився з дописом.
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Стартер потрібна допомога

    цього ніхто не перечив
    Присутнє. Втягуюче реле по своїй суті це саме звичайне реле, в блоці з яким стоїть ще й втягуючий соленоїд.
    Це тотожні речі. Реле бендікса це тобою придуманий термін. Гугл не знайшов жодної фрази "реле бендікса", зате на запит "реле стартера" видав 285 000 відповідей прямої відповідності. Також етка називає це реле стартера а не бендікса. Та і якщо подумати - бендікс це звичайна шестерня, їй реле не може бути потрібним. Сподіваюся, ти визнаєш свою неправоту.
    Навіть якщо уявити, що в якомусь Пассаті 89-го року (насправді такого завод не ставив, бо не було потреби) може бути додаткове реле на замок воно ніколи не стане реле стартера, бо стартер має своє реле. Це буде правильно називатися "реле втягуючого реле".

    Додано через 8 хвилин
    В десятку :)
     
  17. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Стартер потрібна допомога

    Орест ти крі гугла ше шось прочитати вмієш?
    то погана риса доказувати шо чорне біле і навпаки, надалі користуйся сам своїм гугл, і своїм реле стартера, деавай неправильні поради людям.
    сам офтоп і сам забороняй іншим офтопити, багато кому можна не дивуватись но тобі.!!

     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Стартер потрібна допомога

    За це повідомлення Пол був забанений на ненадовгий термін. Мені прикро, що першим забанений учасником такий поважаний зокрема мною учасник, пропорція дуже корисних дописів якого мабуть одна з перших на форумі. Проте правила є правила, вони діють для всіх. Адже у нас оголошено тиждень без флуду. Причини бану:

    Безпідставне звинувачення іншого учасника форуму замість контраргументації

    P.S. Мені прикро, що допис стосувався теми, де одним з учасників дискусії був я. Але запевню всіх, що тут немає нічого особистого, Пола я дуже поважаю, як спеціаліста і як людину і не відчуваю жодних негативних емоцій по відношенню до нього. Ця ситуація доказує, що правила одні для всіх. Навіть якщо це комусь не подобається . Закон є закон і тільки його дотримуючись у нас буде порядок.

    Додано через 56 хвилин
    Хто бажає обговорити бан - вам сюди.
     
  19. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Стартер потрібна допомога

    то різні речі
    [​IMG]
    31 номер шо там неписано? подивись по схемі шо то втягуюче реле чи всетаки реле стартера?
    ця схема не є від пасата, але в ній є реле стартера, отже я написав
    нема в тебе реле стартера.
    ось ще як воно виглядає не на схемі.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    а тепер дл я тих хто незнає шо таке втягуюче рале
    [​IMG]
    ось ще одне щоб ясно було.
    [​IMG]
    під 5 номером.
    саме це реле я назвав втягуюче реле бендікса
    хоча воно називаєсьтя втягуюче реле стартера
    ось кінематика
    [​IMG]


    саме з першого твого допису стало видно шо ти вкурсі шо існує
    2. реле стартера або втягуюче реле
    просто ти не знав що то всетаки різні речі.


    п.с. Будеш шераз банити?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Стартер потрібна допомога

    По моєму тепер Орест повинен сам себе забанити. Ось сюди клікни
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)