ФОТО - ВІДЕО ФІКСАЦІЯ

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем semvladislav, 20 лис 2008.

  1. semvladislav

    semvladislav Новачок

    Авто:
    HONDA CIVIC
    Шановні!
    Як вважаєте чи потрбні інформаційні знаки, що ведеться фіксування порушень ПДД камерами, згідно ст 14-1 КпАП? Тобто метрів за 100 до камери поставити знак "Здійснюється відеоспостереження".
    Чи є у Львові менти у штатському, що знімають на камери, а потім щось роблять з цима знимками, але порушника не зупиняють?

    Я сам з Києва, у нас камер наставили, але знаків набагато менше. До того ж при "союзі" знаки були, та й за кордоном їх ставлять.
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Як а мене, є в цьому і плюси і мінуси:

    Плюси:
    в перші місяці люди можуть боятися покарання
    деякі ДТП не зможуть бути "купленими"
    Мінуси:
    -ніхто не має права мене знімати, коли я сиджу в своїй машині
    -скоро люди зрозуміють, що воно не працює і будуть порушувати як і раніше, а то ще більше.
    -неможливість громадського контролю над тим, кого саме штрафують, а кого ні.
    -якщо при присутності поста даї інспекторам треба було як мінімум червоніти, коли вони на очах у всіх пропускали порушників на лексусах з блатними номерами, то тепер все буде ще простіше.
     
  3. Vitaliy_V

    Vitaliy_V Початківець

    Авто:
    TransportetT2
    Будьте обережні: ведеться відеоспостереження
    червона 21099 на підйомі по вул. Панаса мирного ,
    синій фіат по вул. Стрийська за перехрестям стрийська-наукова
     
  4. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    ваз "десятка" на Кн. Ольги. там знак 40, але ніхто ще 40 там не їхав...
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    у нас парадоксальне місто, в центрі, де вузенькі вулички, практично нема знаків таких, тобто можна там літати 60-80 км/год безкарно.

    Натомість на багатополосних прямих дорогах із подвійною суцільною або взагалі із роздільним газоном (!) ставлять знаки 40. Ідіотизм.

    Пасічна, прямий кавалок дороги по 2 смуги в кожному напрямку - 40.

    Стрийська, пряма дорога ПО 3 СМУГИ в кожен бік, газон посередині (унікальна для Львова ділянка) - теж 40...

    Ну а щодо того, чи треба ставити попереджувальні знаки про зйомку і на якій відстані - то все в різних державах по різному. Десь не попереджають взагалі, десь за 100 метрів, десь більше чи менше. Словом де який закон приймуть, так і роблять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Увага
    Сьогодні, перехрестя Наукова-Стрийська, стоїть даєць з камерою(маю фото. але нажаль не можу закинути)
    Казав друг, що ще один полюбляє ховатися за машиною з камерою на Стрийські в районі ЛАЗу
     
  7. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    треба коли фоткає показувати пальця :rofl:

    ті знаки тамстоять тому що в центрі дуже нема куда розганятися.. дес во і виправдано ІМХО бо наприклад на пасічній постійно збивають людей на пішохідних переходах :sad:
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    на Пасічній дійсно з пішоходами біда, вони там так шастають, наче на цвинтар спішать. Навіть наявність пішохідного переходу не означає, що треба бездумно перти на дорогу. Особливо в темну пору, коли зустрічні машини засліплюють одна одну і пішохода просто не видно. І особливо взимку, коли машина не може зупинитися так швидко як на асфальті. Треба людям якісь інформаційні кампанії проводити про безпеку пересування містом пішки. Так, ти на пішохідному переході і будеш правий , якшо тебе зіб"ть, але чи грітиме тебе ця думка, коли лежатимеш на цвинтарі, а водій сидітиме в тюрмі?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. IgorEx

    IgorEx Початківець

    Авто:
    VW Vento 1.8 1992
    Клубна карта:
    000495
    + 1
    Пропоную розміщувати такі написи на кожному переході. Пішоходів дебілів розвелося неміряно. На те що не всі машини зимою на шипах, вони уваги не звертають.
     
  10. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    так там дійсно якесь село переселили в місто, і непояснили що куда і до чого, вони ж думають що тільки кум і сват там їздить.
    ага і ще за то штрафи платити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    а ось і доказ з камерою в центрі світлини
    [​IMG]
     
  12. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Якщо їдеш по місту, ше й в темну пору доби, тре враховувати, що десь може бути пішохідний перехід, і відповідно їхати з меншою швидкістю. По друге, перед пішоходним переходом тре скидувати швидкість не коли вже побачиш пішоходів на ньому, а коли тільки побачиш дорожній знак про наявність переходу, тобто тільки пересвідчившись, шо на ньому нікіого нема продовжувати рух. Пішоходи ж жодних екзаменів не здають, і спросу з них ніякого, а ми керуєм засобами підвищеної небезпеки і маєм обережно відносно інших ними користуватись.
     
    Останнє редагування: 7 січ 2009
  13. ArniXXX

    ArniXXX Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.6 Бензин 1990
    Люди. Величезне прохання. Всі кому приходять додому штрафи з вашим фото, писати в Приватні Повідомлення мені.


    Ми збираэмо подібні факти для однієї хорошої справи.

    Дуже, всім хто допоможе, буду вдячний !

    Всі фото з штрафами, фото зроблені вами коли інспектори когось фотографують і.т.д. Все це потрібно.
     
  14. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    варто озвучити у приват хорошу справу ті хто погодяться.
     
  15. ArniXXX

    ArniXXX Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.6 Бензин 1990
    Власне в інтернеті створюється проект. Це планується акція протесту проти свавілля правоохоронних органів і влади в цілома. З вашим Адміністратором я на цю тему вже розмовляв. Домовились поки про те, що по завершенню робіт повернемось до цієї теми.

    Оскільки вже всі приготування майже завершино, то ми (організатори проекту) збираємо матеріали. Вже маємо досить гарну підбірку, але треба ще. Повірте цікавого буде багато.

    Саме тому, мені потрібні подібні матеріали. Якщо хтось виявить бажання залишитись аноімним, то затирання імен, даних, номерів, це не дуже важливо.

    Ще нас цікавлять фото, на яких видно що інспектори теж порушують правила. Тут уже бажано детальніше. Номер авто, обличча і.т.д.

    Власне коротко все. Якщо ваш форум, а в першу чергу Адміністратори, погодяться виступити на підтримку проекту, то вже скоро самі все побачите.
     
  16. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    а чи є якісь спеціальні навороти відеофіксації в машину не дорогі, щоб писало собі все підряд, а потім лишнє стираєш..
    звертаю увагу на ключове слово "недорогі".........
     
  17. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Зустрічав в рекламах "чорний ящик" для автомобіля, ціна явно негуманна.
     
  18. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    а самому якось зліпити щось смішне? чи є якісь ідеї? воно ж явно часто в пригоді може стати як для задоволення, так і для перегину повноважень ГАЇ там типу пішоходу помішав, який ще на той момент не знав, що він буде дорогу переходити і т.п.... а на відеофіксації це ж буде видно, що він в носі в той момент колупався...
    так, до слова
    в кінці 90-х років сидівши на парах в політесі в 10 корпусі на Устияновича бачив як студенти з політеха бабло хоч і маленьке, але заробляли стоячи на переході. провокували перехід, а далі стояли ДАІ, ну і звичайно доказати щось було .........
     
  19. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    http://videoport.com.ua/index.php?productID=291

    (бачив його в неті по 550-600грн)

    ну і модніший-дорожчий з жипиесом
    http://www.x-driven.com.ua/

    коротше шукай в гуглі "автомобільний відеореєстратор" і буде тобі щастя.
    Самому спаяти камеру, жосткий диск, автозапуск і т.д. думаю не вийде менш ніж за 100 баків..., і з жипіесом менше ніж 400 теж навряд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Напиши мені про що мова
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)