куплю гуму 205/60 R15

Тема у розділі 'Колеса', створена користувачем Alexandrut, 26 січ 2010.

  1. Alexandrut

    Alexandrut Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B3,1993р.в.,ABS 1.8,комплектація CL
    Куплю гуму розміром 205/60 R15, бажано Goodyear Eagle F1 GS-D2? Тoyo Proxes T1-R? Nokian Hakka V чи H, чи щось аналогічне. Можна б/у, але у гарному стані! Попередньо дякую за відповіді!
     
  2. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    http://bfshina.com.ua/contacts/ - купував Good Year Ultra Grip Extreme 215/65/R16. Шинами задоволений, прохідність просто супер.
     
  3. Alexandrut

    Alexandrut Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B3,1993р.в.,ABS 1.8,комплектація CL
    дякую за пораду, але щось у них зараз вибір не дуже на літню резину! Напевно тогорічні завози закінчились, а цьогорічні ще на проводились!
     
  4. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Саме так вони мені відповідали десь на початку грудня про зимові шини. В цей час і зимова в них закінчувалась. Важко було на той час знайти шини в моєму розмірі. То коли в них знайшов, той ціна мені вже не важлива була. Зате як починаю їхати на автомобілі по засніжених вулицях то від цих шин отримую велике задоволення.
    Я думаю, що в них можна замовити все, що тобі потрібно. Так і зими ще місяця два, як мінімум.
     
  5. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Alexandrut готує воза взимку, а сани літом. і правильно робить (я так само роблю), бо ж відомо - літня гума дешевша зимою, а зимова, відповідно, літом.
    я вже також придивляюсь-прицінююсь до літніх коліс, шукаю де дешевше, ну і шоб якість була хороша.
     
  6. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Все правильно, хлопці, я Вас теж підтримую. Я просто нарешті купив свій власний автомобіль в грудні і термінову мав поїздку Львів - Дніпропетровськ, а без добрих шин в таку дорогу їхати ніяк не можна.
     
  7. Alexandrut

    Alexandrut Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B3,1993р.в.,ABS 1.8,комплектація CL
    Минулої весни купив собі легкосплавні диски BORBET R15 7J ET35, і коли перевіряв їх в шиномонтажі на станку на наявність овалу, придбав там гуму 195/60 Continental ContiEcoContact 2. Прокатавшись на ній весь сезон, я зрозумів, що вона завузька для таких дисків та жосткувата для наших доріг, однак гума досить надійна та стійка до зношування. Поки ще зима хощу перекрасити диски, а для цього гуму всерівно потрібно знімати, тому й хочеться придбати щось краще!!!
     
  8. Alexandrut

    Alexandrut Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B3,1993р.в.,ABS 1.8,комплектація CL
    Доречі, може комусь потрібно, можу продати свою гуму 195/60 R15 Continental ContiEcoContact, гуль, проколів та жодної латки немає, протектора ще на сезон вистачить це точно (якщо цікавить зроблю фото, або можу скинути фото свого авто на цій гумі)?
     
  9. Alexandrut

    Alexandrut Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B3,1993р.в.,ABS 1.8,комплектація CL
    Ніяких пропозицій? Ну й добре буду замовляти з Польщі!!!
     
  10. Alexandrut

    Alexandrut Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B3,1993р.в.,ABS 1.8,комплектація CL
    Хлопці, тема досить актуальна?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)