Спойлер Hella для джетта мк2.

Тема у розділі 'Запчастини і тюнінг', створена користувачем Jettix, 20 сер 2010.

  1. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    Є на продаж спойлер Hella був встановлений на моему авто так як не дуже полюбляю спойлери вирішив продати.Спойлер дуже еластичний ціна 350 грн переслати можу Євроекспрессом та Новою Поштою тел 0682075567 Сергій.Фото вигляду на авто можна подивитись тут http://www.golf-club.org.ua/forum/viewtopic.php?f=25&t=7602
     
  2. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    Якщо ціна не влаштовує готовий вислухати пропозиції.
     
  3. NOS

    NOS Active Member

    Авто:
    JETTA2(1.8 EV)
    Даремно ти відмовляєшся від "Хелловського" спойлера(((
     
  4. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    Чому ж даремно.В мене авто не в обвісі на вузьких бамперах не підходить він їй, да і не їде моя автівка стільки щоб спойлери на ній працювали. :morning1:
     
  5. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Класний спойлер! Я би залишив на авто!!!
     
  6. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    В двох клубах поціновувачів оригіналу 0.Схоже якщо так то скоро піде працювати на ваз схоже що люди там більш розбираються в речах.:pardon:
     
  7. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    ну і дарма прожає, сполєр я не думаю що має виконувати якісь функції крім зовнішнього стилю) А у тебеж був обвіс...куди дів? все продав?)
     
  8. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    Я спочатку як і всі загорівся було тим пластиком але потім моє джетто-сприйняття змінилося і обвіс я продав свою автівку бачу тільки з губою ЖТИ також будуть мілкі але ексклюзівні доробки як забір повітря з крила через спрінтеровський повітрозабірник і ще дещо але всіх карт поки не відкриваю спойлер якщо і буде то вже точно не на цій машині .
     
  9. Jettix

    Jettix Початківець

    Авто:
    Джета купе 85 року 1.3 нк
    Прошу закрити тему.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)