Выпускной коллектор равной длины из нержавеющей стали

Тема у розділі 'Запчастини і тюнінг', створена користувачем vtimon, 27 сер 2010.

  1. vtimon

    vtimon Початківець

    Авто:
    BMW 520
    Добрый день уважаемые одноклубники.
    Продам РАВНОДЛИННЫЙ КОЛЛЕКТОР из НЕРЖАВЕЙКИ на VW Golf 1
    В паспорте указана такая информация
    Golf 1 8V ohne Kat Typ: 17K Bj: 74-83 Scirocco 1,8 8V ohne Kat Typ: 53B Bj: 74-

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    неоднократно привозил на другие автомобили, море позитивных отзывов, под капотом красотень, звук приятный, на верхах оборотов машине легче дышать , небольшая прибавка мощности

    цена 200 у.е.
    небольшой торг
    0506465295
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Млін. і сюди добрався цей не зрозумілий товар.
    Ти спочатку на інших форумах дай відповідь як його (той шо на фото) втулити на машину з двиглом 1,8
     
  3. vtimon

    vtimon Початківець

    Авто:
    BMW 520
    прочитай внимательн на том форуме где мы с тобой уже встречались , и тебе всё сразу станет ясно, там один из админов внёс ясность
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001


    Почитав щойно уважно. Відповідь його не правильна (або не точна), бо не було на Scirocco серійно (!) двигунів 1,8 8-ми клапаних з вихідним колектором вперд. А саме такий колектор ти пропонуєш:

    Цей колектор може стане на двигун 1,1-1,3
     
    Останнє редагування: 28 сер 2010
  5. vtimon

    vtimon Початківець

    Авто:
    BMW 520
    в таком случає буду благодарен если ты поднимеш эту тему на обсуждение, для того чтобы помочь мне всё-таки выяснить и розобраться
     
  6. vtimon

    vtimon Початківець

    Авто:
    BMW 520
    пацаны зачем этот флуд, вы все такие умные, а сказать толком никт о ничего не может
    если тебе не понятно куда ставить так спроси а если тебя не интересует сей девайс пройди мимо и не флуди...
     
  7. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Классная штука! Если бы на мой бывший Г2 такая продавалась то я бы купил!
     
  8. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Так біда в тому, що цікавить, але я не бачу як його можна втулити в моє авто. Це по-перше
    по-друге - я ж постійну піднімаю твою тему :)
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    У мене глибока підозра, що це не vw, просто хтось поплутав паспорти. Як на гольфи так і на Сірки не ставили двигунів з переднім випуском, зрештою, якщо придивитися, розташування отворів для болтів не фольксівське. Підозрюю, що це міг бути нечесний продавець, який продавав дешеве дорого. Як вихід - пропоную створити тему на на форумах на загальноавтомобільну тематику, типу тюнінг-клубу, автоюей ітд з прозанням по посадковому місці знайти модель машини. Мені здається, що колись дуже подібну компоновку болтиків бачив на Міцубіші Галант 9х років, але швидше за все помиляюся.
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Він говорив не до тебе
    Ставили, Читай Олега вище.
    1.1 1.3 1.4 1.6(не всі) йшли з випуском вперед

    2 vtimon
    стукни Borman'у в приват. Есть вероятность что на его двиг станет и он у тебя купит
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Scirocco? G1? Ти нічого не плутаєш?
     
  12. vtimon

    vtimon Початківець

    Авто:
    BMW 520
    to Sasa - спасибо , сейчас попробую его найти и предложить
    к стати говорил с одним мотористом на днях так он подтвердил что встречал малолитражные моторы на Г1 с передним выпуском
     
  13. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    [​IMG]
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Штука вроді класна.... блистить як псові я...ця. Тільки не завидую тому майстру який візьметься то поставити. Ми он САШІ тільки скоби на вихлоп поміняли на нові (бо старі згнили) і то три години мудохались...підгинали крутили пиляли....блін
     
  15. vtimon

    vtimon Початківець

    Авто:
    BMW 520
    на самом деле установка практически никаких переделок не требует, коллектора изготавливаются на специализированном заводе с помощю професионального оборудования и всё вищитываеться практически до милиметра. Буквально дня 3 назад звонил один из последних моих клиентов, правда коллектор брал на бмв. Звонил с благодарностью, под впечатлением, сказал что установка заняла около 2 часов и мастера установщики взяли с него 250 гривен
     
    Останнє редагування: 30 сер 2010
  16. aidsua

    aidsua Active Member

    Авто:
    VW Scirocco 1.6 WV 75 л.с. 5ст КПП; VW Scirocco 1.8 90 л.с. 5ст КПП
    За дві години у мене зняли з машини залишок від резонатору, відрізали від нього кріплення та приварили до нового. Ще й часу вистачило для прирізки труби для приведеня її до необхідної форми.
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Переробок не потрібно потрібно тільки підганяти все. На нову машину встане все може і добре , але на ненову в якої покрутило від температури труби, погнуло від того що мотор крутиться на подушках і т.д. цю штуку треба підганяти і то дуже добре, а нержавійка ох як погано гнеться.
    Це зовсім різні речі... відрізати і приварити.... а прикрутити щоб дірки співпадали, і вставити в другу трубу щоб по дорозі коліна нікому не мішали.
     
    Останнє редагування: 31 сер 2010
  18. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Хлопці як варіант: взяти колектор, прийти в магазин запчастин, попросити прокладку під колектор від двигуна 1,3, та прикласти її до колектора. Якщо отвори співпадають то клієнти одразу з"являться, для наглядності зробити фото з прикладеною прокладкою та серійним номером. Це моя думка.
     
  19. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Не відомо ще чи вона зможе обігнути картер і не волочитися по землі
     
  20. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    дятько мені треба на 2 гольф , він на 4 шпильки , 1.3 мотор якщо в когось таке десь завалялося , чекаю дзвінка , 0939652974
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)