Який розмыр автошин ставити зимою вузький чи широкий?

Тема у розділі 'Колеса', створена користувачем Miha, 5 вер 2010.

  1. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    Згідно напису на пробці бензобака мені підходять 2 розміри в 14 радіусі це:
    165/70 14
    185/60 14


    я зараз хочу купити 4шт нових зимових коліс і не можу визначитись з розміром..
    перегляньте ролик і скажіть чи погоджуєтесь ви з цією людиною.
    він говорить що тре брати самі вужчі з рекомендованих!

    а я щось недуже можу відважитись на 165/70 14
    мені здається що це я буду як на коньках...

    ось ролик перегляньте..
    http://video.ukrhome.net/watch/495/374/1591/2420330/Samaya-luchshaya-zimnyaya-rezina.html
     
  2. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    щоб тема стосувалась автобазару,
    підкажіть мені магазини де я зараз можу купити дешево 4 колеса.
    може хто знайомих має? цікавлять тільки нові!
     
  3. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Ролік не дивився, але погоджуюсь бо це правильно!
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я на зиму завжди ставлю трошки вужчу гуму
    Скажімо літом 205х50 а зимою 185х60
    На вужчій гумі машина не лише більш стійка на снігу , але й більш м"яка, що на наших зимовиз дорогах вельми важливо
     
  5. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    На попередній машині так само ставив на зиму 195/65 а на літо 225/55. Цілком згоден з роликом. Зараз на зиму буду ставити як і по паспорту 175/70/13.
     
    Останнє редагування: 6 вер 2010
  6. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Саме так! На коньках на леді ж краща керованість ніж на лижах :)
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Автобазар на Зеленій як заходиш - наліво в сам кінець. Там будка в куті.
    Магазин Шипшина на Городоцькій
    Ставити вужчу. Тільки вважай щоб вона на дисках не виглядала "доміком"
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я міняю зимову гуму на нову кожен другий сезон (на одній катаюсь дві зими, далі вона стає для мене літньою :)

    Вже два рази замовляв колеса в Петра (Автостоп), гуму привозить зза кордону за дуже хорошою ціною. Минулого року брав марангоні, а два роки перед тим фаєрстоун. Порівняно з базарними цінами мені тоді вийшло шо четверте колесо безплатне :) Рекомендую.
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Зараз мене будуть закидувати тапками, але я за широку гуму. Вузьку рекомендують лише тому, що вона безпечніша на глибокій слякоті причому лише на великій швидкості. Натомість на льоді та твердому снігу вона навпаки гірша і слизькіша. Я на зиму беру ширшу і маю щастя, виїзджаю там, де інші закопуються, і проїзджаю, де інші шліфують, не залежно від покриття. Можна довго аргументувати, але просто приведу аргумент - подумайте чому коньки вузькі і також чому всі снігоходи та машини, призначені для їзди по льоді мають дуже широкі колеса. Єдине, до чого потрібно бути готовим - більшому акваплануванню на слякоті, порівняно з вузькими колесами. Враховуючи львівські та київські умови скажу, що таке трапляється дуже і дуже рідко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    погоджуюсь з адміном в тому плані що ширшу потрібно . якщо я правильно мислю то старт легший на голольоді менше пробуксовує. не закопується в сніг якщо ширша гума. а от нарахунок того що кращу гуму на зад при любому приводі то правильно а то ставив гіршу на зад то 2 рази розвернуло а минулого року поставив на перід трохи гірші то не кидало так
     
  11. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Ну у мене особисто на літо 195/60/14, а на зиму 185/65/14 - я задоволений цілком. Вужчу на зиму.
     
  12. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    + 1 за вужчу на зиму. мабуть ще варто врахувати що вона ще й трохи вища виходить, ну а це по снігу деколи актуально.
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Якщо у когось буде бажання спробувати, можу взяти участь в експерименті, хто швидше рушить або загальмує на снігу або на льоді, можливо з першим снігом побавимось у слалом. Готовий сперечатися на пиво, що при однакових умовах (однакова вага а то й модель машини, а в ідеалі і виробник коліс) ширші колеса будуть рулити краще. Як варіанти, можу приїхати на 195/60/14" 245/45/17" або 185/70/13".
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Pavhom

    Pavhom Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.8 GU
    Клубна карта:
    000079
    вузьку (175/65 оптимально) зверніть увагу на ральійні авто яка в них гума вузька для снігу
    (там можливо 155 але з шипами)))))
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ага, а ще на 5-сантиметрові шипи на ній зверніть увагу ))) Вузька тому що високошипована, якби з такими шипами була широка - тертя та втрати енергії були б завеликими, а шипи не мали б достатнього тиску на поверхню. А ще одна причина вузькості зимової резини - то саме аквапланування - на швидкостях понад 150-200 кмг вода з-під колеса повинна виходити за (!) долі мілісекунд, в широкому колесі вона просто не встигає втікати, про що я писав вище. Тому висота, рисунок та ширина протектора мусять бути відповідні. Якби ралійні машини ганялись на цивільних швидкостях, все було б по-іншому :). Нам зимою важливий контакт з дорогою на швидкостях до 160 кмг та прохідність, для цього потрібно інші умови.
     
  16. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    +1 за широкі
    у мене що літня що зимова гума однакового розміру.
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    І ще декілька фоток коліс, що вважаються найкращими для снігу в серйозних умовах:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. gora

    gora Active Member

    Авто:
    Golf 4
    Щоб не створювати Нової теми !!! запитаюся і я

    Чи варто на зиму переходити із 15 " на 14"?
    Просто мені зараз пропонують за хорошою ціною диски із зимньою резиною (у хорошому стані) але 14", зараз у мене сьоїть 15".
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    .
    Ти перше перевір чи на Г4 стане р14 :)
     
  20. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    навіть як стануть, то буде дуже смішно виглядати.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)