Продам доп прилади(Auto Gauge аля VDO)

Тема у розділі 'Запчастини і тюнінг', створена користувачем Олег М., 3 лис 2010.

  1. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Комплект Auto Gauge Вольтметер, температура масла, тиск масла та датчик тиску масла. Тиск масла та вольтметр мають червону лампочку (контрольку)
    Підсвітка біла, червона, зелена, жовта, без підсвітки, перемикається кнопочками.
    Прилади справні, стоять на моєму кабріку. Хочу 690грн за все. 06777З1177, 050 371 15 35
    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Новий день, нова ціна 550грн
     
  3. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    тиждень почекати, то й з доплатою забрати можна буде.
    (сорі за офф).... :)
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    ні не соррі!!! Під...вати саме тобі ніхто не давав права.
     
    Останнє редагування: 4 лис 2010
  5. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Це можна поставити на В3?
     
  6. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Звичайно шо можна
     
  7. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Що коштує поставити і де буде пасувати в салоні? Я щось не дуже уявляю де її можна присобачити. Але штука і гарна, і корисна.
     
  8. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Монтажом не займаюсь.
    Де присобачити сам не знаю :) В мене стоять на бороді.
    Під прилади дам рамку.
     
  9. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    За 490грн віддам, нагадаю сам датчик тиску коштує дуже не дешево.
     
  10. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    даю в презент планку під три прилади
     
  11. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Купити не така вже проблема. Проблема поставити... Чомусь життя вчить, що треба купляти або готове, або купляти в того, хто відразу ставить, запускає чи інсталює. А то в разі чого шукай потім крайніх. А грошики вже тю-тю... Без претензій. Якщо поставиш, то купляю. Місце розміщення придумаємо
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Повір - проблема!

    Олег - на який тиск розрахований датчик масла і який тиск показує прилад на дуже гарячому моторі?
     
  13. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Я маю на увазі, що за це все, що пропонується, хочуть зовсім невеликі гроші і при бажанні їх можна знайти. А от хто поставить? Хіба сам. Але для цього треба мати як мінімум гараж і пару вільних годин часу. Простіше заплатити дорожче і купити готове, чим купити гараж (позичати не люблю, бо не люблю коли час тисне) і що гірше - знайти час (тут вже точно ні купити ні позичити не вийде), щоб тим зайнятися :)
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Nick Wolf, я б на вашому місці розслабився і не парився... Нема куда в пасат Б3 запхати ті прилади. Ну запхати є завжди куди, але гарно сумніваюся шо вийде.
    Мені на думку спадає тіки місце з-під магнітоли, там можна гарно поствити в планці, але питання куди тоді магнітолу пхати...

    Температуру у вас ітак показує. Напругу можна тестером поміряти. А тиск масла, то є лампочка. Якшо шось не так то вона горить. То нашо шось туда ліпити ше?? В вас не спорткар шоб наставляти купу датчиків, ІМХО.
     
  15. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Магнітолу дійсно шкода якщо так.

    Температуру показує чого і де?

    Напругу міряти тестером - не вихід щодня по пару раз відкривати капот, виходити з машини під дощ сніг. Отже давно шукаю якийсь вольтметр, тому що машина не нова, а отже час від часу виникають проблеми. Точніше шукаю не вольтметр, а хто толковий поставить його. То акумулятор, то стартер, то генератор може барахлити. Це все ліквідовується, але пізніше, ніж показав би вольтметр.

    Лампочка працює, але проїхав десь 300 км по трасі, потім заглянув kym до масла, а масла по самий мінімум. Лампочка працює...

    Спорткар не спорткар, але гроші тягне, коли проблема запущена. А запущена через що? Масло ні разу так не брало, зараз знову все в нормі. На одному акумуляторі від'їздив 5,5 років, зараз новий стоїть, але вже був сів за два тижні стоянки. Причини - невідомі. Почистили генератор, все заміряли, все в нормі. Коли сів, чого сів - невідомо. А ти кажеш не спорткар :)
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну незнаю... В мене тьху-тьху-тьху таких проблем не виникає. Зрідка собі поміряю напругу якшо є якась підозра. масло так само перевірю зрідка))) І шось всьо гуд... за 2 тижні стоянки акум теж сідав. Але ніколи машину на стоянці не закриваю на сигналізацію, і якшо довго стоїть то знімаю клєму і все гуд.

    Але справа ваша. Згоде річ деколи буває просто необхідною, тут питання візуальне... Гарно ці прилади поставити в пассат навряд вийде.
    Є ще варіант в бороду під попільничкою, але сумніваюся що вони по ширині туди залізуть.
     
  17. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Якщо знаєш для чого тобі потрібні ті датчики, тоді питання відпадає !!!
    Якщо для краси - тоді "вуаля" як то кажуть.........
     
  18. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    6 років залишав авто під час відпустки з включеною сигналкою і не лише на два тижні, а навіть більше. Ніколи акумулятор влітку не сідав так, що стартер і раз не зміг прокрутитися. А тут сталося, акумулятору пів року, зиму відпрацював як годинник.

    Стільки написав, то вроді би знаю. Але завжди треба сумніватися :)

    А поставити мабуть таки дійсно немає куди. Якось все так зроблено в В3, що нічого зайвого. Ні 2ДІН магнітолу не поставити, ні наві нормально щоб не закрив щось, навіть просту трималку для мобільного і то важко придумати куди поставити.
     
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    ВАЗ 2109 тобі в помощь))) Там можна поставити всьо шо треба і не треба))
     
  20. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Мля! Ну чому галичани такі злі і не довірливі....
    Я сам галичанин, правда формувався 12 років в Києві і 6 в сибірі, останніх 1,5 роки живу на батьківщині - галичині і куєю без баяна.
    Таке враження що всі галичани одине одному не вірять, абсолютна більшість чекає шо десь хтось когось повинен на.:бати, в гарантію і гонорове слово давно вже ніхто не вірить...., якшо шо то легше по-за очі обісрати ніж віч-навіч вирішити проблему (як тут деякі на форумі) як далі жити???? Доказувати східнякам шо ми такі окуєні інтілігєнти, самий кращий нарід а самі готові один одного загризти....
    Соррі не витримав, прошу далі дискусію не розвивати.

    по темі.
    Прилади стоять ше на кабріку, можна подивитись, пощупати як працють.
    показник тиску масла (див фото) 0-7 бар. і відповідно датчик тиску під нього. В мене на холостих, коли прогрітий двиг показує біля 1, коли крутити двиг відповідно тиск збільшується і прямує до 7бар. Напругу показує завше біля 12 вольт віі знаю чому часто сідає акумулятор :) але руки не доходять вирішити проблему. Температура масла завше в районі 95, літом в жару доходила до 110, а коли драйвував то і до 120
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)