Продається Г2 з жирами на з/ч!

Тема у розділі 'Запчастини і тюнінг', створена користувачем Vexler, 19 гру 2010.

  1. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Випадково мені попався у "ВМ" Г2, без доків, який продається повністю, але думаю, якщо ми з клубу скажемо господарю що будемо забирати його по трошки, що кого цікавить, то він піде на з/ч...Принаймні його така версія зацікавила.

    Те, що я встиг дізнатись: 1.8RP, 3 дверний, мяка торпеда, приборка з тахомером, широкі бампера...решта треба дивитись. Машина зі слів продавця жива, без ржавчин і т.п.

    Комусь таке цікаве? :)
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Головне ціна?
     
  3. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Фото би машини і можна було би подумати.
     
  4. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    950$ за весь....фоток немає, спілкувався по тел....зі слів, стан має бути на "5"
     
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    ага, знаю їх слова...
     
  6. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    задний широкий бампер, подвеска-если заниженая, если обычьная-задние стойки. ответ пжалста побыстрее, все это надо на вчера
     
  7. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    viTOk,
    тел власника
     
  8. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    у них цены дороже чем на новое
     
  9. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Олег був правий, там відро з гайками, по запчастинах не продають, ціна за весь 850$ так що закатуем губи обратно :D

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Саня, дякую, що уточнив все! :)

    Трохи не в тему, але може хтось шукає задній широкий бампер оригінал

    (067) 3715338 ціна 700грн, можливий торг
     
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Шукали моєму співробітнику Г-2, аж в Тернополі навіть шукали, головне щоб був кузов живий. Таке враження що продавці з глузду з'їхали... трупи цінили 4 і більше тисяч., Я завше продавця попереджав що працюю на сервісі і всі недоліки побачу, так здивувало що продавці на це не реагували все-рівно говорили що машина в чудовому стані не бита не гнила і т.д., коли приїжджав дивитися реально -
    , а точніше решето з гайками, тому тепер я усвідомив логіку галичан і зрозумів що словам можна вірити на 5% і не більше.
    Бля шо за народ!!!! До одного долбодятла аж в Тернопіль ганяв, ціна 4200 не бита не фарбована і т.д., реально - 4 вида червоної фарби!!! задня кляпа була на сидінні водія... нахєра звіздіти!?
     
    Останнє редагування: 22 гру 2010

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)