Розмитнення

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем godzza, 6 лют 2007.

  1. godzza

    godzza Новачок

    Авто:
    AUDI 100 2.3 1987
    Підскажіть будь-ласка, чи є різниця в розмитненні VW Transporter T4 вантажного від пасажира (авто до 8 років). Власне тре розмитнити вантажний, чи буде дешевше коштувати?
     
  2. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Розмитнення

    Рахуй тут. http://www.autoconsulting.com.ua/custom.php Там зверху вибираєш тип трансп. засобу. Вартість розмитнення грузового і автобуса з 10 і більше місць виходить дешевше. Але у випадку з грузовим нововведена "перша реєстрація" коштує дорого навіть при 5-8 роках.
    Але врахуй шо це платиться після входу в СОТ. Ми ще не там :!:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Розмитнення

    Треба, щоб в техпаспорті було зазначено що це вантажна машина. Крім того на митниці є каталог і в ньому вона має рахуватись як вантажна!!!Тому краще наперід взнати!!!Візьми копію техпаспорта і нехай на митниці скажуть як машина буде розмитнюваись!!!Я гнав Сузукі Гранд Вітару яка в Голандії вважалась вантажною на митниці сказали що будуть розмитнювати як пасажирську. Тому треба точно взнати на митниці.
     
  4. godzza

    godzza Новачок

    Авто:
    AUDI 100 2.3 1987
    Відповідь: Розмитнення

    Я думаю Transporter з переділкою та без задніх рядів сидінь класифікується як вантажний?, і яка приблизно різниця між розмитненням пасажира та вантажного?
     
  5. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Розмитнення

    всеодно самому не зробити.
    краще спитай у митних брокерів вони тобі все точно скажуть і допоможуть, правда не за просто так.
     
  6. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Розмитнення

    я питав про ту тему казали шо розмитнення вантажного значно дешевше ніж пасажира а коли тут переробляєш на пасажира то та процедура (документальна) коштує шось 200 баків отак мені сказали !
     
  7. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
    Відповідь: Розмитнення

    Стоит по моему даже дешевле чем 200 у.е.
    Вобщем привезти сюда грузовой и переделать полностью под пассажира с документами полюбому дешевле выходит - это 100%
     
  8. godzza

    godzza Новачок

    Авто:
    AUDI 100 2.3 1987
    Відповідь: Розмитнення

    - Так мені пояснив autovoz (bmw.kiev.ua). Рахуемо по www.autoconsalting.com.ua (розмитнення авто):

    " -для легковых автомобилей, микроавтобусов до 10 мест
    -для грузовых автомобилей
    -для автобусов с количеством мест 10 и более

    нажимаем и рахуем
    при грузовом варианте 20% мыто+ 20 ПДВ
    при грузопасс + ряд сидений, или просто окна на боках
    + акцыхз умнож на обьем мотора
    при легковом варианте ( PKW) как за машину и сыто и акцых и пдв ..

    + в МРЕО за первую регистирацию до 8,2л мотор, грузовик :
    до 5лет - 50гр за каждые 100 см3
    старше 5лет - 800гр за каждые 100 см3 "

    Виходить, за вантажний бус акциз не платиться, і молодше 5 років - інакше - перша реєстрація.
     
  9. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Розмитнення

    Про шо я і писав тобі ще ТИЖДЕНЬ назад. Уважніше читай пости!
     
  10. l4567

    l4567 Початківець

    Авто:
    Golf 2 (був....), Рено Трафик
    Підскажіть суму розмитнення, поставки на облік.. авто каді 2004 р., 2,0 дизель, грузовий, у Польщі коштує 4200 євро?
     
  11. stabil

    stabil Початківець

    Авто:
    nema
    Розтаможка приблизно 1000євро. + транзити+ роздати митникам + брокеру+за номера, тех паспорт і ін. десь приблизно вийде 8000у.о. це я так приблизно.
     
  12. l4567

    l4567 Початківець

    Авто:
    Golf 2 (був....), Рено Трафик
    Дякую stabil. МДа 8000 дол., на базарі таких цін немає.... пропонують за 9600 дол....
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ну а як ви думали, на базарі ж тре людям запобити, у збиток собі продавати, це ж не логічно, погодьтеся.

    Якщо маєш вихід на митницю (принаймні знаєш через кого або кому дати на лапу) тоді вперед - можна зекономити 1.5-2К уо, а якщо ні - то навіть і не пробуй.

    Я б пошукав людей які тим професійно займаються, я маю на увазі, перегоном і розмитненням, тобто - під ключ.
     
    Останнє редагування: 17 лют 2011
  14. stabil

    stabil Початківець

    Авто:
    nema
    можу допомогти! якщо шось пиши в пп.
     
  15. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    НЕ ТАК ВЖЕ Й ВИГІДНО. Подивись скільки тобі потягне перша реєстрація, автомобілю вже більше 5 років.
    Скажіть де такі ціни? Обовязково собі зроблю. Мені в МРЕО сказали 500 у.о. тільки за документи
    Забув додати 14000 грн. за першу реєстрацію
     
  16. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    Привіт всім...
    Цікавить розмитнення буса, наприклад рено мастер, нісан інтерстар 2007 р.в., 2,5 dci, 88 квт. Хто має номери телефонів людей які займаються розмитненням, планую привезти авто сам. А і ще одне цікавить розмитнення на фізичну особу. Пишіть в приват. дякую
     
  17. Grey

    Grey Початківець

    Авто:
    Гольф2 1.6Д
    Мій знайомий недавно пригнав собі каддіка 2008р 2.0 бензин з заводською газовою установкою. З його слів всі витрати(машина+розмитнення+перша реєстрація) йому вийшло 10000 у.о. Такі машини в нас коштують 14-15 тис. Але 10 тис це ціна за грузовий варіант, а його переробити на пасажира: поставити вікна, оригінальний салон, а не рагульський ковролін+доки думаю це ше 2-3 тисячі. От і виходить шо економиш 1-2 тисячі зелених, а мінінгіту багато. Зате машина з реальним пробігом їздила по нормальних дорогах і обслуговувалась на нормальному сервісі.
     
    Останнє редагування: 5 тра 2012

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)