Пригогонка авто без розмитнення

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Solaris, 21 жов 2007.

  1. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    хочу собі пригнати донора з німців.. підкажіть як це зробити..
    найбільше цікавить варіанти перевезення його через границю до нас :idea:
    зустрічаю багато оголошень що продають старі гольфи не розмитнені.. може в когось є знайомі які таким займаються:?:
     
  2. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    Маю класний сайт де можна подивитися на автомобілі та їх ціни у німетчині щоб орієнтуватися http://ru.automobile.de
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    маю ще кращий :cool: http://mobile.de/ :lol:
     
  4. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    Ловиш під границею з польської сторони нашу фуру яка вертається порожняком,заганяєш авто в кузов,завалюєш якимось хламом,щоб зразу в очі не кидалось,шукаєш потрібних людей на кордоні,кажеш,що везеш для себе і автомобілями не торгуєш і швиденько провозиш.Варіант 2-шукаєш подібну машину до своєї,ставиш на неї свої номера і своїм ходом переїжджаєш кордон.Варіант 3- просиш поляка проїхати на Україну і робиш довідку про ДТП і машина ніби іде на шрот. І 4-самий кримінальний-поляк приїжджає на Україну і авто ніби уганяють.Попереджаю!!! Всі способи кримінальні і караються законом.
     
  5. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    було би ше непогано дізнатись орінтовочні ціни.. бо можна по запчастинах і без кузова легально все ввезти, але то трохи не то..
     
  6. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    а номер кузова тут нічого спільного не має?
    то більш правдоподібно
    а поляк не може просто переїхати і залишити авто? що обовязково дтп робити чи уганяти ? чому не можна просто заїхав і залишив в колеги.?? А??
     
  7. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    • Подобається Подобається x 1
  8. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    Цей варіант вже давно не проходить!!!!
    Бо кордон веде базу даних в'їзду та виїзду машин!!!! При в'їзді попадеш зразу за грати!!! Бо з такими номерами машина не перетинала кордон, відповідно як вона може вертатися з польщі?
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    Варіант номер 2 - найшвидший і найтупіший спосіб попасти в каталажку :) Простіший спосіб це хіба що підійти до райвідділу міліції і дати черговому в морду :)
     
  10. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    ІМХО, простіше поїхати в Польшу, там купити донора і на місці все перекидати? А найнеобхідніше/найдорожче забрати в багажник?
    Тоді ніхто примахуватись небуде.
     
  11. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    наскільки відомо кузов траба розмитнювати, а всякі там запчастюльки ні, тому варіант NEWMANа найпростіший і діючий.
     
  12. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    ти собі уявляєш скільки це займе часу і коштів??? хіба з собою везти бригаду механіків яких також треба годувати і ложити спати..

    мені брат каже шо найкращим варіантом буде поїхати з причепом туда зняти все з кузова на якійсь розборці що ганяють кузова загрузити на причеп і перевезти без проблєм.. але я хочу шоб був збір ане купа запчастин..
    просто зустрічаю оголошення що продають гольфи нерозмитнені.. якось ж вони їх везуть!!! говорив з мужиком який ганяє тачки з розборкою, то він сказав шо раз таке віз і заплатив за ту парашу на границі стільки як за машину і шей знайомі митники кіпіж підняли ніби взагалі о***в навіть нерозбирає нічо пипу :)) але скільки давав не спитав бо спіхом та розмова була..
    звичайно як там треба дати 1000$ то нах той кузов :)
     
  13. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    Везуть дуже просто - якщо є довідка про місце роботи за кордоном, чи якась подібна хня - то ти на 2 тижні можеш вїхати в Україну легально. Певно дають сотеньку-другу хабаря - і штамп в паспорт, шо ввезена машина, не ставлять. Поправте як помиляюсь.
     
  14. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    підтверліть хтось цю інфу..
    я просто маю знайомого німця :cool:
     
  15. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    Має бути так, бо за більше можна просто паспорт новий зробити та і всьо.
    А то шо вїжджають сюди без проблем - то точно. Як хочеш я поцікавлюсь якими документами вони світять коли границю пересікають. Мій сусід вже рік їзде вентою з Австрії без всяких проблем.
     
  16. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    та той німець тоже в карпатах відпочиває і хату тут має, але можливо дешевше дотерти на місці з митником ніж німцю потім відмазуватись..
     
  17. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    А ще легально в'їжджають на 2 тижні машиною, а потім на кородоні за хабар роблять, що машина буцімто покинула україну в "невідомому напрямку" :) . При наймі в мене дворідна сестра 100% так зробила. Купила в Італії Гольфа-2, ним привезла свої речі в Україну, Гольфа здала на шрот і за 200 баксів зробила фіктивний виїзд машини з України.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    говорив щойно з мужиком який ганяє тачки.. він казав шо таких донорів він на бмв ганяє а на гольфа воно невартує тих грошей і нервів.. казав привезти розібрати біля границі решту продати там же :)
     
  19. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    Щось вони всі одне і те ж торочать... Не вартує грошей... :twisted:
    І то вже не перше я таке чую. Яке ж тому мужлану діло чи вартує то грошей чи нє... :twisted: Получив свої там 500-1000 долярів за перегонку - і вали собі, а нам гольфа віддай. :twisted: Хіба ні? А вони гордо кажуть - "та я таке навіть гнати не буду". Певно тому шо коли женуть беемеве, то крадуть собі троха грошей, а саму машину дешевше виторговують. А на гольфі не дуже і поторгуєшся - він кілька сотень коштує в німцях. (то середня ціна).

    Фтопку таких перегонщиків! :twisted:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. GTR

    GTR Новачок

    Авто:
    FORD PROBE
    Відповідь: Пригогонка авто без розмитнення

    Я ЧУВ ШО ЯКШО МАШИНА ПОДАРОВАНА ЗАКОРДОНОМ ТО ЇЇ МОЖНА НЕ РОЗТАМОЖУВАТИ.ЯКЩО ХТОСЬ ЗНАЄ ШОСЬ ПРО ЦЕ НАПИШІТЬ
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)