Придбання авто з Америки

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем Kinder, 9 тра 2007.

  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Привіт усім.
    Стикнувся з ідеєю купити авто з Америки (бажано биту трішки).
    Багато далеких знайомих витворяли подібні "викрутаси" і задоволені, я особисто не стикався з технологією і процесом.
    Хто може розказати сам процес від придбання і до постанови на облік?

    Що цікавить...
    1. Придбати люди в Америці (маю таких) придбають, а далі...
    2. Звідки треба там відправляти машину (порт/аеропорт)?
    3. Контейнер/просто під відкритим небом повезуть машину? Скільки вартуватиме транспортування?
    4. Куди в Україну приїде авто?
    5. Що потрібно по документах там, щоб я міг стати тут її власником, якщо там купить інша людина? (тобто як її там зняти з обліку і на кого поставити, щоб тут я сів і пригнад до МРЕВ)?
    6. Дурне питання, але... Скільки після пригону в Україну я можу її тримати в гаражі НЕ розмитненою (на випадок якщо бракне відразу грошенят на її ремонт, розмитнення і постановка на облік).
    7. Чи можна таку машину протерміновувати з постановкою на облік? і в який термін після приходу її на Україну я маю поставити на облік з розмитненням?

    Дякую.
     
  2. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    О-о! Я думаю це вже для багатьох стає актуальним. Хтось може що знає?
     
  3. Andy

    Andy Active Member

    Авто:
    Ford Fiesta 1.4
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Цікавився в свого колеги, який живе там. Пояснював наступним чином. Везуть контейнером. Найкраще в Польщу, здається Гданськ. Можна в Одесу, але дорожче і як завжди дикий укр бізнес, щось комусь треба давати і невідомо за що. Контейнер коштував коло 1.5-2 тис з NY. Зараз можливо і подорожчало, звичайні посилки точно знаю стали дорожчими. Є проблема туди гроші переправляти. Тобто треба знайти когось кому дати тут, або продавець чи його предстваник мав би приїхати. Можливо звернутися до людей, які цим займаються професійно - це дорожче, але менше мороки. І чув ще таке, що машини з США мають інші стандари, наприклад різьби інші, дюймова система - це може створювати непербачувані проблеми з найбільш банальними речима. А система ввозу таж сама, незалежно від країни походження.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    вроді ти мусиш зразу розмитнювати інакше машина потрапляє на митний склад, а це коштує десь 50-80 грн/день тобто тобі самому вигідніше скоро розмитнити.

    стосовно документів то потрібно мати два бріфи один великий другий малий
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    1 є фірми які займаються доставкою
    2 порт
    3 наскіки мені відомо контейенр коштує 4000 на 3 машини
    4 одеса
    5на всі інші питання сам шукаю точні відповіді, я написав то шо мені казали, нажіль мені ше ніхто толком не розказав як воно робиться і якізакони/нормативні акти то всьо регулюють, як хтось шось буде знати кажіть не стидайтеся
     
  6. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Кіндер, однозначно Гданськ, доки для розмитнення і реєстраціі при зустрічи, порт в Штатах я взнавала для себе краще Бостон. Вартість контейнера на 1машину,
    2100 дол, контейнер на 3машини в одному контейнері можна добре зекономити, не знаю точно ціну бо взнавала для себе за одну машину.Аукціон для купівлі краще юзити також Бостонскій, виключно цінова політика.
    Для полегшення переоформлення тут при знятті з обліку там у нові транспорт.доки краще вносити твоє ім"я зразу, не знаю правда як ти домовишся там з людьми, якщо це твої близьки знайомі вони тобі це зроблять. Коли ти її забиратиме з Гданська це зекономить тобі пару днів а відповідно певну суму, бо ти починаєш влітати з того моменту як тільки ТЗ згрузили на землю на Польщі.
    Ще тобі раджу передивитись каталоги пропонованого вторинного ринку любого їхнього аукціону, це зробить твій відбір більш цілеспрямованим.
    Не пам"ятаю що ти там ще питав, по ходу може ще щось допишу. Для приклада тобі лише напишу моя джетта(не бита) там би тобі обійшлася
    десь 7600-8200. Є також ринок битих з каталогами, поцікався цінами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    з грошима проблем би не було, людині в Україна батькам би залишив, з тим легше, але процес не зрозумів, окрім контейнера.
     
  8. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    коли вона прибуває в порт, що я не можу її загнати в гараж, а потім на митницю розмитнювати? я її з порту маю вести на митницю? :mrgreen:
    що за бріфи?
     
  9. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Там купити машину я не парю мозги, є однокласник який би цим займався, його самого цікавить як він там після купівлі цю машину буде "двигати" мені.

    Дякую.
     
  10. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Кіндер скажи правда так лекше писати ніж вирізати і вставляти :haha:)
     
  11. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Про "там купити" ти по моєму нас якраз у цій темі і просив мозги пропарити.
    Купляти однокласнику, а розгребати потім тобі. Важливо все, навіть статус "битості" (damageUS) з витікаючими з нього різними допусками користування у різних странах.Це називається потім "отримати сертифікацію" якщо ти будеш перший після Америкі її власник тут.Ти сам написав що деяки твої знайомі вже подібні придбання провернули, запитай в них, послухай нас, с цього і створиться твоя думка. Ну і поконцовкє може потім і сам з нами досвідом поділишся:) А то дивно якось, замутив тєму а потім "то пішитє, а то нє пішитє.."
     
  12. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    там я писала "доки(документи) про переоформлення і транспортацію ітп при зустрічі", я мала на увазі не при зустрічі тобою контейнера, а я тобі можу дещо з наритой мною інфи показати..при зустрічі, сорі за каламбурчик, у вічній спішці! плізс..
     
  13. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Хотіла було створювати нову тему, але краще тут пропишуся:razz: І мені приємно і Кіндеру назло;-)
    Хочу ознайомити вас тут з підрахунками зробленими пару місяців тому.
    Хотіли придбати у Німеччини вживане авто. Око лягло на VW Polo 2000 SDI Kombi Euro2 з першим допуском у 2000 році, дизельним двигуном об"емом 1896 куб. см. Заплатити там треба було 3500 Євро продавцеві. Й на цю суму при ввезені в Україну "накручуються" такі видатки:
    - ввізне мито - 875 Є
    - акцизний збір - 3800Є :shock:
    - митне оформлення - 15 Є
    - ПДВ - 1635 Є :shock:
    - транспортний збір - 34 Є

    Загалом виходить 6359 Є :cry: . Плюс до цього ще майже 100 Є піде на оплату сертифікаціі.Тобто украінець має викласти за один автомобіль стільки ж, як німець за три. Все зроблено нашею державою в підтримку гасла "свій до свого по своє". Любі друзі,купуйте автомобілі вітчизняного виробника. Але як не крути, а шестирічний VWPolo таки кращий навіть за нове українське авто..
    Штати чи Німеччина а видатки ті самі, радила б тобі Юр оприділитися точніше що ти конкретно там купуєш і підрахувати тоді у що ти ще + тут влітаєш.
    Може хтось може порекомендувати доброго юриста міжнародника?
     
  14. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Думаю в цьому випадку треба юриста-митника:)
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    не знаю про що ти
    привіт
     
  16. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Читай мій перший вступ і перше питання...
    Цитую: "1. Придбати люди в Америці (маю таких) придбають, а далі..."

    ти не уважна.
     
  17. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Придбання авто з Америки


    1. Дивно почути від людей фразу "на зло" :???: , але раз ти так кажеш, значить знаєш за що.
    2. Не рівняй США і Німеччину, дві різні країни.
    3. А чого ти дивуєшся з твоїх підрахунків на Поло, таке Поло у нас мабуть 10 000$ вартує.
    4. Не спонукай мене до купівлі "Таврії" чи "Славути" - НЕ дочекаєшся!!!:mrgreen:
    5. Конкретно з США я хочу таку ж Джетту як в тебе тільки з іншою коробкою передач.
    6. Підрахунків не маю звідки взяти, не маю формул.
    7. Доброго юриста не можу порекомендувати.


    + з німеччини контейнера не треба, тому виходить простіше, але цікавить з Америки, бо там авта дешевші ніж в бундесі, чому?, розказую..., в Німцях є багато кантор які ці биті авта роблять і женуть там же на продаж в Німеччині, в США легше можна надибати бите і нероблене авто, тому й дешевне вийде. В Україні його відремонтувати можна значно дешевше.

    Знайомі, котрі придбали собі авто з США в мене їх 2є і не можу розшукати, контакти загублені.
    Ага, МАРТІНІ має знати такого одного, це Юрко (його колишній співробітник), який придбав собі зі штатів Мазду 323.
     
  18. ShahRai

    ShahRai Новачок

    Авто:
    Toyota Camry
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    А не простіше купити документи на стареньку машину і зробити заміну кузова? Доведеться розібрати драндулєтку в Польщі і скласти докупи вже в нас.. Хіба про цей варіант ще не всі знають???:shock:
     
  19. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    ти вже таке робив?
     
  20. ShahRai

    ShahRai Новачок

    Авто:
    Toyota Camry
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Регулярно цим займаюсь =))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)