Розмитнення кузова

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем Newman, 6 вер 2006.

  1. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Доброго, шановні.
    Кожного дня бачу, як зі сторони Польші сюди везуть авто, а точніше "кузов" :smile: який потім оформляють тут на іншу старішу машину. Наскільки чув я, це дуже вигідно всім: і перегонщикам і замовникам. Тим більше якось наткнувся на оголошення уповноваженого який дає дозвіл та оформляє все тут, у Львові.
    Давайте тут обговоримо всі + та - такої купівлі.
    Також ДУЖЕ хотілось би взнати ВІДПОВІДНОСТЬ авто-документи, тобто шо можна пригнати під відповідні документи. :?:
     
  2. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: Розмитнення кузова

    Можна гнати машину наступної серії без проблем, через одну кажуть трошки проблемніше але тоже женеться :) Далі проблеми.. уявіть собі на гольф 1 зробити заміну кузова гольфа 4 :wacko:
     
  3. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Розмитнення кузова

    А ти шо збираєшся робити замін кузова :?: :!: :-D
    Наскільки я розумію робиться так:
    1. Машина з німців під польською границею розбирається і кузов на кордоні розмитнюється на переобладнання іншого авто. Мотор та все інше їде іншою машиною.
    2. Тут машина складається.
    3. Робляться документи, тіпа стара машина з кузовом таким-то буде тепер переобладнана кузовом №(новий). От і маєш документи на пригнану машину. Незнаю як підганяють об'єм мотора, але догадуюсь $$$ :-D А номер мотору зараз в техпаспорт не вписують.
    Ваші коментарі, пліз.
     
  4. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: Розмитнення кузова

    Все так як ти описав :)
     
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Розмитнення кузова

    То просто на словах, а так нервів не мало йде!
     
  6. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Розмитнення кузова

    Нерви то якшо сам робиш, а якшо через людей які вже напевно сотню машин так прогнали, то з їхніми контактами то швидко робиться.
    От тільки наскільки то буде дешевше по ціні від такої ж з базару, то вже друге питання, адже свіжа машина, імхо, то вже великий плюс.
     
  7. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: Розмитнення кузова

    справа вигідна, я так прикинув, шо якшоя під свої документи прижену голдьф 2, то я влітаю в 4 штуки і маю машину 90 року в сепер стані, яку в такому ж стані і за такі гроші купити нереально, основне знайти в німців гарну машину, а все решта справа техніки =)
     
  8. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Розмитнення кузова

    Так і робиться, об"єм мотора не грає ролі на це робиться дозвіл з Києва, сертифікат відповідності (У Львові робиться), що даний транспортний засіб придатний до експлуатації.
    Авто можна подивитись на:
    http://rus.autoscout24.com/index.asp?language=ger
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Розмитнення кузова

    Курва мать, які там машинки і за які гроші !!! Слюна тече як дивишся, і шляки трафляють як думаю шо за дебільні і антинародні закони панують в нашій славній Україні...
     
  10. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Розмитнення кузова

    А хтось розкаже про тарифи за таку роботу? Як поразувати кінцеву вартість у яку нам авто обійдеться?
     
  11. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Розмитнення кузова

    Я що новіше Гольфа-2 не вийде? Імхо, якшо гнати, то вже гнати шось новіше. :-D
     
  12. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: Розмитнення кузова

    ну шоб 4 гнати під ті документи то дуже напряжно, а третій чи другий то я ше думаю.....
     
  13. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Розмитнення кузова

    До вартості машини додай 100% вартості на німцях,з повним оформленням. Зараз дуже багато волочуть втоплених машин.
     
  14. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Розмитнення кузова

    Зато в нас розвивається вітчизняні автовиробники : ТАВРІЯ, Деу Сенс/Ланос і т.д
     
  15. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Розмитнення кузова

    Дивись були документи від першого гольфа а гнали третій
    кругом бігом 6000 у.є +- 200 у.є.

    потім миняти стойки ремні і таке всяке ще десь 300-500 у.є

    Тому десь в районі 6500 у.є.

    на базарі в такому стані машинка коштує від 7500у.є до 8500у.є

    алк це з мазгайобкою як що якомусь дятькові заплатити то мабуть буде дорогше.
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Розмитнення кузова

    Остап, глянь у свої приватні повідомлення, і скинь відповідь поскорше будь-ласка.
     
  17. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Розмитнення кузова

    Справа виглядає файно, але документи врто шукати заздалегідь. В мене вже нова машина в гаражі третій місяць переобладнується ;)
     
  18. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Розмитнення кузова


    а шо то в тебе за машина як що не секрет, може чимось поможемо , і які документи підходять???
     
  19. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Розмитнення кузова

    Є багато різних думок, але основна - розібрати - ввезти по запчастинам машину - зібрати тут - дужже афігітєльний конструктор виходить...
    По часу теж немало...
    Тому або, в якості хоббі, збирати самому пару місяців, або знайти нормального майстра на це...
    Також нема гарантій що всі запчастини доїдуть нормально - і не тре буде щось докуповувати і т.і.
    + порахуйте поїздку в бундес і назад, візи, київ, евакуатор чи що там щоб той кузов перевезти - а згодом і всі решта запчастин...
    + не пригадую - але здається мені що поляки перевіряють яку ти машину ввіз і чи ти виїхав на ній... можна і влетіти мабуть...
    Точно не скажу - але маю сумнів що "ігра стоіт свечь" як для себе..
     
  20. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Розмитнення кузова

    А ця машинка, що зараз на аватарі не могла мелькати в мене під вікнами на Лінкольна?
    Дводверна Джетта...
    ??? :?:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)