Заміна бендікса

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Yra Golf3, 29 жов 2008.

  1. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Хочу поміняти бендікс. Хто підкаже як це зробити.
    Маю на увазі чи є тут якісь особливості, чи просто зняв стартер поміняв шо треба і поставив на місце.
    пораду поїдь на сервіс я і сам знаю.
     
  2. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Тільки шо забрав стартер з ремонту, правда з вантажної машини.
    Міняли якраз бендікс, потім ще його висталяли, так шо думаю має міняти спец.
     
  3. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Та може то так складно на грузових тільки.
    А де нормально і дешево поміняти можна, тоді хтось підкажіть.
     
  4. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Робив на Зелені, народу всякого різного і з грузових і легкових, вирішуй сам
    Для прикладу потратив 210 грн, правда бендікс вони поставили свій, оцінили його в 120 грн. тобто робота 90 грн,ще там якісь втулки міняли.
    Коротше... в них ще є техніка для тестування стартерів.
    А займаються ремонтом і стартерів і генераторів
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Я свій стартер розкурочував десь разів зо 5 Щоб зняти сам бендікс абсолютно ніяких проблем немає. Просто щоб зняти стартер ото треба знати де під мотор підставляти домкрат чи якусь колодку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
  7. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    А для чого під мотор щось підкладати???
     
  8. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    два рази звертався до них один раз із старером другий раз з генератором враження якнайкращі. Може то шо з тобою сталося одиничний випадок ?
     
  9. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    я просто не знаю як в тебе а в мене в 2 гольфі одна із шпильок стартера заодно тримає і подушку мотора.
    І ше на рахунок бендіксів Я тоже з ним навозився дай боже!!! Короче в мене стартєр ( як зняв сам не повірив ) Hitachi made in Japan. Такого бендікса я не знайшов звісно ніде... Прийшлось попшикати(все шо догадався бо він був якийсь весь в маслі) його очисником для карбів:crazy: і поставити намісце. І він запрацював...( на пів року ) Потім довелось повторювати процедуру... Вже рік їжджу... Правда сам стартер знов приходилось недавно знімати для заміни щіток і втулок
     
  10. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    Недавно міняв бендікс,то сам бендікс коштував 150грн,а робота 100.
     
  11. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Може бути, я не спорю.
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Volodumur - де міняв? Залий координати плз бо мені теж тре 2 стартера міняти
     
  13. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Якшо тра то на тобі координати
    "Бендікс"

    графік 10:00 - 18:00
    суб. 10:00 - 14:00

    Вул.Січинського 7
    2703453
    80984882658
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    На Шевченка-3 є майстер по стартерах і генераторах. Якщо йому привезти знятий стартер і бендікс, втулочки які треба і тд, то його робота коштуватиме гривень 50, принаймні так було десь пів року тому.

    Це зразу за церквою Святої Анни, заїжджаєш в ворота, а там якісь гаражі, сервіс, автомийка... Спитати там чувака по стартерам - підкажуть.

    ПС: Зйом стартера дійсно має супроводжуватися підпиранням мотора, оскільки болти, якими прикручений стартер, тримають кронштейн передньої подушки. У мене колись в гольфі ті болти якимось макаром відкрутились то я чуть мотор не загубив :)
     
  15. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    80972963894 Тарас ,майстерня знаходиться на новому львові
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rоман

    Rоман Початківець

    Авто:
    Sharan TDI & Transporter TD
    "Бендікс" згідно моєї статистики це найкращий варіант. Працюють тільки з "іномарками", жыгулі ігнорують - на відміну від Васів-Пєтів-Миколів, які працюють в основному з жыгулями, і або посилають за запчастинами, або самі везуть на "Бендікс".
    Після "Бендікса" той стартер навіть приємно взяти в руки - вони його відмивають-відмальовують до стану нового. Це до-речі свідчить.
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    а із мого досвіду, вони хочуть виключно шоб ти привіз знятий стартер чи генератор, а крім того у них черга велика, можеш кілька днів чекати
     
  18. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    На гольфах бендікс засмічується і перестає працювати(пересуватися). Я зняв стартер і помив вісь і бендикс(нерозбираючи) і вже 2роки працює. Яка причина заміни бендікса?
     
  19. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Коли заводжу, всі ознаки вказують на бендікс, і зараз вже заводиться з 10 разу, надоїло. Коли заводжу деколи такий щолчок чути, і шось там клутиться в стартері, але мотор не крутить. Це ж бендікс, чи ні? Якщо ні то що б це могло бути?
     
  20. dido

    dido Active Member

    Авто:
    AUDI А6 С4 Quattro 2.5 TDI, VW Passat B4 Variant 2,0 AGG 1996 ГБО - був!!!
    99% буксує бендікс
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)