Срочно !!! Как правильно заряжать аккум с помощью прикуривателя ?

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем abarinoff, 29 лис 2007.

  1. abarinoff

    abarinoff Active Member

    Авто:
    Seat Leon 1.4 TSI 2010р.
    Ситуация следующая: у друга разрядился аккум, просит вечером подзарядить с помощью прикуривателя. Вопрос: как правильно прикуривать ибо почитал что на машинах с инжектором, неправильные действия могут привести к плачевным последствиям...

    Подскажите плиз !!!
     
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Срочно !!! Как правильно заряжать аккум с помощью прикуривателя ?

    Обовязково глушиш машину, все виключаєш (особливо запалювання), не плутаючи полярності підключаєш спочатку +, потім - до акумулятора в машині, яка прикурює, перевіряєш шоб був хороший контакт і нічого ніде не замкнуло, тоді твій друг пробує завести свою машину (включивши перед цим нейтраль). Після того, як машина завелась, знімаєш спорчатку з свого акумулятора + дріт (стараючись при цьому не зачепити ним за кузов, двигун і - клєму), потім -, потім відєднуєш провода.
    Це все варто робити тільки в випадку крайньої необхідності, і тільки коли просто сів акумулятор. Якшо ж акумулятор в товариша, наприклад, замкнув (або згоріло пару банок), або якісь інші проблеми з проводкою, то є великі шанси шо від прикурювання запореться і твій акум також.
    Ше один нюанс: якшо акумулятор в товариша набагато більшої ємності ніж твій, то прикурювати довго не можна (типу попробував, не завелась-соррі), бо твій закипіти може від перенавантаження.
    Це з практики, є ше в нас товаріщ Пол, який поправить мне якшо шось не так або додасть шось від себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    Відповідь: Срочно !!! Как правильно заряжать аккум с помощью прикуривателя ?

    Сьогодні собі прикурював:
    1 Підєднав до + донора кабель потім до + свого акума
    2. Підєднав до - донора кабель потім до маси на двигуні своєї машини.
    3. Завели донора.
    4 Попрацював-зарядив.заглушив
    відєднання в зворотньому порядку.

    Донор - ваз 2108
    Пацієнт - Ауді 90
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Срочно !!! Как правильно заряжать аккум с помощью прикуривателя ?

    Я б так робити не радив-якшо в пацієнта акумулятор з великою ємністю і сильно сівший, (або замкнутий, або проблеми з проводкою), то в донора як мінімум вилетить реле зарядки, а може і генератор піти спати (діодний міст).
    Краще донора заглушив-пацієнта як описано вище підключив-завів-донора від*єднав.
     
  5. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    Відповідь: Срочно !!! Как правильно заряжать аккум с помощью прикуривателя ?

    В мене в ел колі все гаразд було, тому спалити нічого я йому не мав, різниця в ємності акумулятора була не велика, а свій я просто стартером зранку посадив ((
     
  6. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Срочно !!! Как правильно заряжать аккум с помощью прикуривателя ?

    бачу що запізно але надалі всі хто має машини ваген до 2000 року прикурюєм так:

    А всі в кого машини вище 2000року то треба дивитись що як керується взагалі неварто ризикувати. якщо прикурити так:


    то максимум згорить регулятор на гені. і то врядчи.
    а от якщо так:

    то можна потім потребувати прикурюватись самому.
     
  7. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Срочно !!! Как правильно заряжать аккум с помощью прикуривателя ?

    якшо в тебе добрий акум, то не прийдеться (ти ж тільки пд*їхав, в тебе прогрітий двигун, заряджений акум-в мене с пів-оберта заводиця). Бо якшо акум підуставший або недокінця заряджений-то взагалі нєфіг давати комусь прикурювати. Тай не згорить нічого.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)