Чері Амулет

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем Travel, 9 лис 2007.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Краш-тест VW Golf 2

    тепер уяви як буде виглядати той Амулєт при такому зіткнені!
     
  2. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Краш-тест VW Golf 2

    Ну я думаю, що Вишневий Гамлєт до 20 років не доживе, хіба в китайському музеї. І ще цікаво чи втрачає свої властивості метал кузова Golf II після 20-ти років експлуатації?

    Додано через 2 хвилини
    Та я вже надивився на той краш тест Амулєта. Там водійського місця взагалі не залишається, як і дверки водія. Ті китайці свій автомобіль з фольги від шоколадок роблять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
  4. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Краш-тест VW Golf 2

    Довелося мені з Орестом проїхати тим амулетом по нічним дорогам Київа в якості пасажира. Так ось що я хочу сказати. Хоч його і малювали з Сеата Толедо, але то не машина вийшла, а суцільний мотлох!!!! Окрім того, що кузов у неї іграшковий зварений я не знаю з якогось дуже тонкого металу і він вібрує увесь коли їде, так ще й щілини по салону такі, що вітер по салону гуляє. Ніколи і нікому не раджу купувати той мотлох.
     
  5. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Краш-тест VW Golf 2

    я не розумію на що люди сродіваються купуючи за такі гроші машину з комплектацією топ класу. Чудес в світі не буває. Доречі цікаво би було почути думку Свістуна про його нову машинку.
     
  6. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Краш-тест VW Golf 2

    Ну як я і казав. Вони той Черрі роблять з фольги від шоколадок а панелі, гуму та іншу хімію з перероблений китайських кедів та пластикової одноразової посуди )))))))). Їхав я в таксі Черрі Амулєт. Шо я вам можу сказати....., їде м'яко, але в салоні стільки всього труситься і вібрує, а запах - у-у-у-у суцільний канцероген. Ця машина свого господаря як не в ДТП "приземлить" так років через 5 онкологією домучить. Раніше я думав шо то тільки в Дачії Логан такий "красівий" салончик з дешевих та вонючих матеріалів, але нєєє, східні друзі придумали цей візочок для кондиціонера.
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Краш-тест VW Golf 2

    а ще прошу не забувати, що там дує зі всіх дірок, в тому числі з дверних. Тому не варто забувати про грип, ОРЗ, ангіну та продування м'язів. Може не смертельно, але перспектива все життя ходити перекошеним або моргати одним оком теж не тішить :)
     
  8. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Відповідь: Чері Амулет

    я бачив таку машинку в сім'ї з чотирьохрічною дитиною.... як мені сказали що тільки міцяць назад купили ... я думав її мініму років 5, салон вже весь обшарпаний, все трясеться, та передній панелі видно сліди дитячих ручок... які вже не відмиваються... Я думаю так буде виглядати гольф2 після 40 років юзання в забитому селі :)
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Чері Амулет

    Дауж, замочили машину по-повній. Може прийде svistun і скаже щось на захист своєї ласточки?
     
  10. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Чері Амулет

    А що, якщо він щось скаже, то то гів...о у щось краще перодиться??? :lol:
     
  11. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Чері Амулет

    можна мати банальну повагу до Свістуна, і хочаб не називати так, машину на якій він їздить...
     
  12. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Чері Амулет

    Це твоя машина ГЕНІЙ без букви Е, машина нормальна. У будь якій машині (навіть якщо вона нова), потрібні допрацювання. Те що ти бачив (краш тест) це повна фігня, я бачив його в аварії на швидкості 50 в зад іншій машині, те що я бачив мене потішило. Те що ви дивитесь це наглий наклеп. Scirocco ти їхав в мене за рулем, розкажи людям реальні враження.

    Додано через 10 хвилин
    Хто як дивиться за машиною, так вона і виглядає. Який хазяїн така і машина.

    Додано через 11 хвилин
    Хто як дивиться за машиною, так вона і виглядає. Який хазяїн така і машина.
     
  13. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Чері Амулет

    Свистіти ти вмієш, нічого не скажеш, нік оправдуєш на 100 відсотків. :lol: Але для себе я вирішив, що краще мати 20 річного сірка, ніж то китайске лайно. У НОРМАЛЬНІЙ машині ти можеш зробити доробки, але й БЕЗ НИХ у неї не будуть ніяких протягів у салоні, а протяг з під ручки відкриття двері - то ШЕДЕВР конструкторської думки(!!!), про вібраціі кузова при швидкості 80 км/г і т.п. я краще промовчу. :lol: Машина малювалася з Сеата Толедо, невже так тяжко було все досконаліше змалювати??? Машина сира повністю. Хоча й малювалася с Толедо створенного у кінці 80хх років 20 сроріччя. Я теж вживу бачив зіткнення в лоб з "запорожцем" того Амулета. Скажу, що відносно запорожця той Амулет виглядав повним мотлохом. Він не підлягає ремонту, а запорожець витримав те зіткненя на відмінно, тому що властника Амулету увезла швидка, а власник запорожця зостався давати пояснення працівникам ДАЇ. Дорога тому Амулету пвсля зіткнення тільки на свалку. А ти продовжуй тішити ся думкою, що Амулет - машина файна!!! Китайці таких українців, хто тішится з їх машин, дуже люблять!!! :lol:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Чері Амулет

    Вібрація відсутня як після 80 так і при 150 км/год. А свою думку тримай при собі. Ти в нових Камреях їздив? Там також протяг з під ручок, то що це означає що це погана машина? В теперішній час майже у всіх машинах в дверках відсутній паралон і клійонка ( які можна назвати обезшумкою дверо) це спричинено самим ринком, оскільки придумали шумо і вібро ізоляційні елементи. І ніхто не каже що недобре мати 20 річну машину, я ще поки що свого Пасата неспішу продавати.
    П.С. Це не тільки мій НІК це ще й моє прізвище.
    :mrgreen: А от ти якраз навпаки свому невідповідаєш!:mrgreen:
     
  15. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Чері Амулет

    свістун скільки в чері коней?
     
  16. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Чері Амулет

    По паспорту 94. Реально неміряв.
    Спеціально для зїздів і різних заходів готую свого пасата.
     
  17. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Чері Амулет

    нееее, я хочу з тобою ще разок стати на драг. але весною. такшо ти не продавай ту чері.
     
  18. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Чері Амулет

    Непродам, Тільки думаю що зробити з коробкою? Хочу зробити довшу третю передачу. Москалі вже практикують таке, а наші ще непробували.
     
  19. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Чері Амулет

    Вібрацію чув не тільки я, а й ще 2 співфорумчанина. Протяги в Камрі??? Не вірю!!! :) І ти читати вмієш, чи тіко до слів моїх колупатись? Для мене показник файності машини поперед все - то безпека водія і пассажирів у ній. Впевнений, що у нової Камрі з тим показником все гарно! Про Амулет читай попередні дописи. :)

    Додано через 4 хвилини
    Так, не відповідаю. Призвіще моє від Сарича - птаха родини орлиних і вона є Саричев, а прадіди мої були мисливцями з тим птахом. Ну а від того птаха до вітру у вухах один крок! :)

    ЗІ Сорі, якщо образив тебе і твій Амулет, але я говорив не за твою машини, а за усю серію цієї автівки. :)
     
  20. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Чері Амулет

    Нарахунок безпеки - якщо в голові немає клепки то і Volvo тобі недопоможе? А якщо людина взяла авто щоб перевіряти його на міцність то нехай їздить на танку в полях.
    А на рахунок вібрації як будеш у Львові сядеш зі мної і попробуєш.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)