Чері Амулет

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем Travel, 9 лис 2007.

  1. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Чері Амулет

    Ой братику не раджу черріком на таких швидкостях їздити....!
     
  2. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Чері Амулет

    Макс. шв. на якій я їхав "черріком" 180, далі страшновато. А то що ти нерадиш, обгрунтуй своє твердження.
     
  3. ArniXXX

    ArniXXX Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.6 Бензин 1990
    Відповідь: Чері Амулет

    Слухай, та ніхто ж не спорить що машина підривна. Сам бачив що ті китайці дають жару нормально. Але питання в тому що машина не перевірина часом, і більшість до них ставляться скептично. Як ти гадаєш, китайці робили їм такі тест драйви я це робить Вольксваген чи Мерседес чи інші пристойні марки? Як сам оцінюєш надаійність кузова? Товщину бляхи з якої зроблені балки, якість шарових опор і.т.д. Хоча можна й поспорити ще що краще, тепереші жигулі чи ті чері, але я по цьму питанню сказати нічого не можу.

    З приводу покрасок чері, поцікавтесь самі у тих хто цим займається, щось вам добре скажуть?

    Як приклад, в Чернівцях таксовочна фірма взяла 10 шт. Уже через 4 місяці машини спродали. Це про щось говорить?
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Чері Амулет

    Хай живе Диво Лайнос! :) Краща машина таксистыв!
     
  5. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Чері Амулет

    Як приклад, в Чернівцях таксовочна фірма взяла 10 шт. Уже через 4 місяці машини спродали. Це про щось говорить?[/QUOTE]
    та говорить про те що таксисти на китайчиках жваві хлопята за 4 місяці виїздили весь моторесурс матсубісівського мотора і сеатовського кузова.
     
  6. ArniXXX

    ArniXXX Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.6 Бензин 1990
    Відповідь: Чері Амулет


    Ні, зараз в них в моді Шевроле Авео :-D
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Чері Амулет

    Так, це доволі суттєвий тиск для 1см^2. Проте це тиск в самому шлангу/пістолеті, і аж ніяк не кінцевий тиск який попадає на метал оскільки площа розсіювання буде складати не менше 100см^2.
     
  8. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Чері Амулет

    чув шо в амулета бензобак з пласмаси, то правда?
     
  9. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Відповідь: Чері Амулет

    В мене тоже бак з пластмаси, але то нічо неозначає, а навіть девчому плюс.
     
  10. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Відповідь: Чері Амулет

    а шо тут дивного, гольф 2-джета2, Т-4 , теж мають бак з пластмаси.:shock::shock::shock:
     
  11. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Чері Амулет

    Черри "Амулет" - машина-убийца


    Хочу предложить столь любимую мною тему китайского автопрома: Ctujlyz на СТО при прохождении ТО своего автомобиля обратил внимание на "подвешенный" "Cherry Amulet". Я пообещал менеджеру, что сделаю фото лишь автомобиля, но без указания станции ТО.
    [​IMG]

    Представленные фото показывают "то, что мы не видим" снизу. Автомобиль вывешен на подъёмнике и проходит предпродажную подготовку.
    Мы твердо знаем, что на "нормальном автомобиле" одной из степеней безопасности и защиты жизни и пассажиров являются поперечные "ребра" и "брусы" жесткости. Они массивны и привариваются к днищу. Что же мы видим в "Амулете"?.
    Какой-то небольшой швеллер, ПРИВИНЧЕННЫЙ к днищу четырьмя болтиками "на 12"!!!
    [​IMG]

    [​IMG]

    Поразил пластмассовый бензобак! А как же на АЗС вывешено предупреждение, что топливо "не отпускается" в пластиковую и стеклянную тару?
    Получается, что "Амулет" нельзя вообще заправлять?
    Интересно расположение бензобака - не под задними сиденьями, а под багажником. Представьте, въезжает сзади какой-то автомобиль, легко сминает бампер (из папье-маше??), и в бензобак. И как у группы "Манго-Манго": "Как ярко горит бензобак!".
    А спереди - еще интереснее. Подвешен какой-то полиэтиленовый мешочек с гайками. Слесари недоумевают, это запчасти или недовинченное на заводе?

    [​IMG]

    [​IMG]

    Опять же спереди: Картер двигателя ниже на 6 см, чем защитная балка. Поэтому обязательно двигатель оторвется при попадании на кочку.
    Ржавчина на ступице колеса. Авто - НОВОЕ!

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ржавчина и дряной металл - сопровождают везде. Вот, как сгибается некачественный металл при подъеме автомобиля. Похоже, что это - фольга. И ржавчина, ржавчина, ржавчина... Дешева юшка - пoгана юшка..

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Відповідь: Чері Амулет

    ужасссссс. в пасаті Б-3 тоже бак пласмасовий.
     
  13. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Відповідь: Чері Амулет

    Мішечок з болтами 5 БАЛІВ!!!:mrgreen: ржавчина на порозі також заворожує:shock:, а на рахунок решта фото нормально, як у всіх.
     
  14. dido

    dido Active Member

    Авто:
    AUDI А6 С4 Quattro 2.5 TDI, VW Passat B4 Variant 2,0 AGG 1996 ГБО - був!!!
    Відповідь: Чері Амулет

    В мене на Б4 теж бак з пласмаси
     
  15. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Чері Амулет

    Чуваки! Купляйте Черрі класна тачка!!! - гній возити!!!:mrgreen:
     
  16. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Чері Амулет

    не не підходить , пробував, тяжко вигружати запаска мішає.
     
  17. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Чері Амулет

    І у Г2, 3, 4, 5 баки пластикові! А ще Чері з Толедо малювали, А Толіка - спеціалісти ВАГ. :)
     
  18. ArniXXX

    ArniXXX Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.6 Бензин 1990
    Відповідь: Чері Амулет

    Те що він пластмасовый це супер. Але велике значення має якість пластмаси. Баки на б3 відїздили роки! І ділом довели свою надійність. А от як через пару морозів бак в чері скаже трісь? То щасливий власник певно скаже ОЙ!


    Особисто мене вже ніхто не переконає. Чері це гуно!
     
  19. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Ну хлопці машина перевірена часом, До сих пір їжджу і так як їздив, і що ви тепер скажите? Гній возити будите у своїх, якщо маєте бажання, мені гній возити не потрібно, якщо щось маєте проти обгрунтовуйте хочу чути. А якщо хочете гноюпишіть адресу, за окрему плату можу доставити але не машиною.
     
  20. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Моє скромне ІМХО- для перевозки дупи машина нормальна. По надійності може бути, хоча наша криворука укр. зборка дає свої плоди, бо ориг. китайське Чері і наше Чері - то дві різні вишеньки!
    Мій вердикт - їздити можна,і як перше авто - тоже непоганий варіант.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)