Заміна свічок накалювання Т5

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Malyshka, 25 січ 2010.

  1. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Добрий вечір,
    підкажіть будь-ласка, якщо хтось мав практику із заміною свічок накалювання в Т5.

    1. Як правильно підготувати робочий простір для заміни, тобто що потрібно зняти щоб був кращий доступ до свічок?

    2. Як правильно викрутити ці свічки, щоб їх не зламати в корпусі двигуна?

    3. Чи потрібно зробити якісь додаткові заходи перед вкручуванням нових свічок накалювання?

    Дякую за швидкі відповіді.
     
  2. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Не можу повірити, що ніхто з форумчан не міняв сам свічки накалювання.

    Був я недавно на "Дизель сервісі", вул. Нвроцького. Там мені порадили брати лише фірми Bosch. Хто щось порадити може по цьому питанню.

    І взагалі, які відгуки про той "Дизель сервіс", чесно мені не дуже сподобався їхній підхід до роботи.
     
  3. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Свічки замінено. Назву фірми не запам'ятав. Буду на вихідні вдома, то обов'язково напишу. Дякую за ваші поради.
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Сарказм зайвий)))

    Ти сам написав:
    Якщо хтось мав! практику в Т5! Значить ніхто не мав практику в Т5)
     
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Соррі, теми раніше не бачив.
    В Т-5, на відмінну від Т-4 дуже поганий доступ для заміни свічок, потрібно розбирати морду.
    Скільки заплатив за заміну?
     
  6. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Міняти на моєму 1,9 на багато краще, між на т4 2,5. Якщо вмієш користуватися дзеркалом, то нічого розбирати не треба.
    112 грн свічка (1) і заміна 40 грн.
    Вибачте за сарказм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Adler

    Adler Початківець

    Авто:
    VW Bora BFQ
    В Т5 1.9TDI нічого розбирати не потрібно,для моториста з досвідом там роботи на 30 хв.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)