Де можна поміняти маховик на ауді 100 с4???

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем JohnDoe, 5 гру 2010.

  1. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    Добрий день! Тільки купив машину (104 км) як сталась біда: перестала заводитись. Знайомий шо розбирається в машинах казав і показав шо тре міняти маховик. Може хто знає недорогий сервіс де можна то зробити
    мотор 2.3 інж АКПП
     
  2. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Маховика не маю. А які симптоми, і що старому маховику бракує? Зубів?
     
  3. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Якщо треба, то поміняем, але для спочатку треба подивитися, може не у ньому справа
     
  4. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    Так точно. Скрегоче стартер, не крутить мотор. В п"ятницю по обіді в польші робили стартер (бендикс + планетарка), питаю майстра чи маховик нормальний каже шо так. в неділю дивився машину сусід - показав мені через вікно на кожусі щеплення (в москвіча воно так сі називає, як у ауді з акпп не знаю) шо зуби з"їджені + деяких нема.
     
  5. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    і ще одне: ціну питання скажіть (може для новонаверненого Ауді-вода буде знижка якась????:girl_angel:)
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Навіть з поганим маховиком повинна хоть через раз через два заводитись. Зїсти зуби на маховику до кінця практично неможливо..... хоча можливо все...))))))
    можем поміняти..
     
  7. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    Мені рекомендували не цикати стартером намарно щоб ще раз його не робити. А яка ціна роботи????
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    З АКПП трохи більше роботи...В тебе напевно двигун пятициліндровий ААR треба дивитись на місці скільки і що мішає зняти коробку... в районі 300-400 грн. А маховик є ...? там звичайний не піде тільки з АКПП.
     
  9. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    ОК дайте якісь ваші контакти. ще одне: лавету маєте? Або може знаєте когось шоб дешево завезти до вас машину??
     
  10. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    мотор в мене 5-цил. ААR
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тел 097 544 68 49 Юра. Лафету можна ..тільки лафета тобі обійдеться дорожче ремонту ...вони подуріли з цінами. Тобі треба ... або завести один раз стартером...або відключити півосі і на шнурок.... а надіюсь в тебе не квадро....
     
  12. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    Перепрошую, але ви трошки запізнились - машина вже розібрана на сервісі. Щас маховик шукаю:bad:
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    я нікуди не спішив.._)))))))) Роботи аж забагато.)))) Тільки спочатку треба було маховик знайти ...я писав тобі про це, а це непроста штука.. бо маховик іде разом з АКПП і окремо не дуже хочуть продавати. Крім того ААРи ішли сюди в основному з ручкою і на шротах їх не дуже є... і тепер сервіс з тебе за простой буде деньгу тягнути. Завжди треба слухати що кажуть.
     
  14. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    Сьогодні знайшов на шроті в Дублянах, але він не підійшов ((((((( повернув назад......
    продали маховик без проблем. вчіплений він був НА МОТОРІ, а не на АКПП
     
  15. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    А шо на позиції N буксирувати машину не можна?????
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Так той що був на моторі то звичайний. За звичай АКПП продають з маховиком у комплекті ... там же ж зчеплення як такого нема а є всякі демпферні штуки і хто розуміється той бере з маховиком... Але шукай у нас можна все знайти. Багато такого типу машин було на розборці коло МРЕО у Зеника.. Правда його там вроді арештовували вроді ні... зараз не знаю чи працює і ціни він гнув як за рідну маму... з ним тре торгуватись і то довго бо інакше втри дорого продасть
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не можна. Машина з АКПП тільки на лафеті або відєднувати коробку. Тягати щоб завести теж неможна
     
  18. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    нєа, він був від сігари 2.3 інж з АКПП .....
    мотор з вигляду такий самий, маховик на мій колінвал стає а до патісона (чи помідора) на коробці не підійшов......((((((((((
     
  19. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Можна по принципу 40Х40 :)
    або 50Х50
     
  20. JohnDoe

    JohnDoe Початківець

    Авто:
    Audi 100 c4
    А що це означає?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)