Polo sedan питання по виробнику.

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем kovbaska, 1 сер 2013.

  1. kovbaska

    kovbaska Початківець

    Авто:
    BMW
    Доброго дня. Дуже зацікавив поло седан 1.6. mpi, все ніби підходить і знижка цікава, та побачив що виробляється в Росії і це насторожило. Розумію що устаткування німецьке, але слов'янська звичка щось потягнути, або не доробити думаю там присутня. Цікавлять ваші думки, в інтернеті нема сенсу шукати, тому що майже всі статті заказні, а на форумах не знайшов.:dntknw:
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Біля заводу (таз), на галявинці бухають його нинішній директор(Н) і звільнений колишній(К):
    К: Ну як у вас справи, після того як вас викупили німці?
    Н: та... все тази випускаємо
    К: якже так???
    Н: та от запустили ми у виробництво BMW, а з конвеєра все одно таз виходить...
    К: ???
    Н: вже і весь персонал змінили, спеців з німеції попривозили, навіть корпус заводу знесли і побудували новий, а... все одно тази на виході з конвеєра :sad:
    К: о ти ба, німці, технології... а я ж казав що місце тут прокляте!
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я б вибрав поло хетчбек. Поло седан - це російська машина в повному розумінні. Її спроектували в Росії спеціально для Росії і виробляють її виключно в Росії. Продають в Росії і Україні, більш ніде в світі такої машини нема
     
  4. kovbaska

    kovbaska Початківець

    Авто:
    BMW
    Хочеться седан нормальний...прийдеться певно шукати альтернативу. :sad:
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну, може він і нормальний, то вже хай власники відпишуться. Але ота його російськість дійсно насторожує
     
  6. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Ціна не настільки адекватна, як на бюджетне авто того класу. якість матеріалв там гірша, багато чого зекономлено, порівняно з хетчом. В неті є навіть стаття, де їх порівнюють. Поло седан я б не брав імхо.

    нерозумію, чому б не глянути на Пежо 301 чи цитрамон C-Elysée: начинка, якість і зборка європейська + також позиціонується як доступне для СНГ авто. Переплачувати тільки за шильдик з рос. зборкою це брєд :)
     
    Останнє редагування: 1 сер 2013
  7. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Згоден. І при всій повазі до марки також не купив би Polo седан.
     
  8. kovbaska

    kovbaska Початківець

    Авто:
    BMW
    Не дивлюсь на інших європейців, тому що хочеться німця, або ж хоча б з німецьким корінням.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ще недавно був непоганий седан сеат кордоба, але вже зняли з виробництва, а на заміну в модельному ряді наразі нічого нема
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Векслер, я розумію, що ти по долгу служби зареєстрований на всіх автофорумах, але подивись де ти зараз знаходишся і зрозумієш, чому тут людина цікавиться саме тою машиною :)
     
  11. kovbaska

    kovbaska Початківець

    Авто:
    BMW
    Для мене очевидно що буде цікавий Шкода Рапід...але знову виповзає українська вже тепер збірка, хоч і крупновузлова, але людський фактор ніхто не відміняв. :sad:
     
    Останнє редагування: 1 сер 2013
  12. kovbaska

    kovbaska Початківець

    Авто:
    BMW
    Так, сеат також цікавий, але зараз в них седанів взагалі немає :sad:
     
  13. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Відпишусь трохи... :) Два місяці тому мій товариш купив собі Поло седан 1.6 на "Алексі" за 15300$. Версію взяв не саму бідну, але і не Хай-Лайн. Після покупки облазили з ним всю машинку вздовж і впоперек - ніяких "боків", які можна було б віднести на "словянську" безвідповідальність помічено не було. Так, дешевий пластик... тотальна економія на (практично) всьому, але це в порівнянні з більш дорожчими моделями цього концерну. В мене особисто є знайома, яка працює ведучим техніком (!) (жінка) на "ПОРШЕ УКРАЇНА" і яка запевнела мене, що все будівництво/розробка моделі/контроль на всіх етапах нічим не поступається самому виробництву в країнах ЄС. Так, модель розроблялась виключно для країн СНД - це на хвилі фанатичної любові наших автомобілістів до седанів. До слова, на "заході" продаж авто в кузові "седан" займає найменший відсоток статистики.
    З доробленого за 2 місяці:
    - обтягнуто алькантарою задню полиці (в оригіналі - пластик);
    - доставлено підлікотник ( в цій версії виконання авто його просто немає).
    Вже проїхано 4 т.км. і середній розхід склав 8.7л.
    Найбільші проблеми, пов"язані саме з седаном, можуть виникнути тоді, коли повстане питання необхідності заміни якоїсь кузовної деталі. :scratch_one-s_head:
    Задня дверка ("голий метал", кістяк) - близько 5 т.грн. і чекати до місяця часу. Тобто тут дійсно на шроти і на варіант привезення чогось з-за кордону відпадає.
    А більше я не бачу ніяких серйозних мінусів в цій моделі. Якщо порівнювати з запропонованим як варіант Сітроеном - обома руками "за" Поло !!! Конкуренцію йому може скласти дійсно хіба що Рапід від Шкоди, але по ціні він, здається, дорожчий. Хоча (ІМХО) вартує докласти трохи грошенят і купити таке авто, яке продається в Європі.
     
  14. kovbaska

    kovbaska Початківець

    Авто:
    BMW
    Дуже дякую, хороші у вас тут люди, доброзичливі.
     
  15. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    :drinks:
    Грошей всерівно ніхто не позичить... :cool:
     
  16. kovbaska

    kovbaska Початківець

    Авто:
    BMW
    Так це ж не розвод, це реальний спосіб заробити. :) Муки вибору доїдають мене, рапід геть бюджетний, все всередині дешеве. :sad:
     
  17. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Ти рівняєш з БМВ ? Ну тоді мені тебе шкода... Я оглядав Поло і оцінював його з позиції людина, у якої вже третій Б6 підряд (всі в Хай-Лайні 2+) і радив товаришу його не купувати, але.... Потім "спустився на землю", згадав як колись їздив на Славуті, тверезо оцінив, що це авто в ТРИ рази дешевше від мого і він представ перед мною в іншому вигляді !!! :) А коли ще один товариш купив Сітроена Е-лізі (здається так воно пишеться українською) - Поло взагалі кращий. :cool:
     
  18. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    З німецьких авто просто найдешешвшим апріорі це має бути VW, SEAT, SKODA. але перший вже давно не "народний " :), а 2 останніх теж по цінах підросли, найдешевша пропозиція це від 176 000 грн Лєон без кондиціонера і фактично стільки ж Октавія.
    Розумію, що тут VW форум, але толку купляти німецьке і радіти від дубового пластику)) Авто має подобатись =) Хоча кожний залишеться напевно зі своєю думкою))) Я б краще розгялнув Пижик 308, особливо дизель, якщо цікаавить економне авто і в рік наїжається 20-30тис.
     
    Останнє редагування: 1 сер 2013
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    автор шукає малий седан, а це повнорозмірні хетчі. Досить дивна зацикленість на седані, при тому що хоче мати європейське авто :) Європейське авто - це хетчбек або універсал! До речі, досить цікава пропозиція Ibiza ST (універсал) http://www.seat.ua/?mid=1166. По моєму, там найбільший багажник в класі. Симпатична машинка, правда бюджет напевно більший, ніж акційний поло седан
     
  20. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Дуже смілива заява стосовно французьких авто :)... як і італійських... як і корейських.... :)
    Повторюсь: двоє моїх товаришів купили з різницею в місяць нові авто - Поло і Е-лізі. Повірте в неупередженість - "француз" вбиває кострубатістю виконання... :hang1:
    Я сам не є фанатом Фольксвагена (дуже люблю БМВ, але на даному етапі свого життя не можу собі це дозволити), але ніякого аналогу в теперішньому світовому автопромі модельній лінійці ФВ я не бачу. Я вже виріс з того віку, коли кидаються на короткі спідниці, феєричні дизайни і ультрамодні інтер"єри - приваблює збалансованість, гармонійність ліній і усучаснена класика... Ого як написав - аж сам офігів... :cool:
    Все ІМХО.
    P.S. 20-30т.км/рік це зовсім і далеко не підстава для купівлі дизельного авто. Для цього потрібно пробіги від 60т.км/рік - менше вважаю недоцільно. Дизель не любить коротких пробігів і режиму старт/20-30хв. їзди/стоп. З тієї ж причини в мене вже третє авто підряд бензинове: їздити 5-7 років на одній автівці я не можу (максимум 2-3), в рік наїзджаю 20-25т.км і явно не "відіб"ю" на економії палива різницю в ціні між дизельним авто і бензиновим.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)