Автогуртовні

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем McAr, 21 тра 2009.

  1. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Закупляв запчастини, зауважив,що всі продавці дивляться по якійсь базі якоїсь автогуртовні.
    Питання -чи є ще у Львові, чи області автогуртовні крім Ф2000?
    Заграло в одному магазині купляєш колодки в іншому масло , щоб закупитися треба обїхати пару магазинів, а оригіналу нема або чекай 2-3 тижня , може є якісь гуртовні , глянув через інтернет, є в наявності, приїхав, заплатив, поставив.
    Екзіст не пропонувати, не подобається повна предоплата а потім чекай і що робити як запчастина виявиться некондішн.
     
  2. olko13

    olko13 Початківець

    Авто:
    VW Passat B4
    Підтримую...!!!
     
  3. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    я маю щдин магазинчик де знаходив майже все що мені потрібно.
    він знаходиться біля гот.Гетьман. якщо знаєш де ЗА готюГетьман є маленька заправка так зразу знайдеш.з дороги вона прямо по курсу.написано запчастини до VW.там досить дешево.
     
  4. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Був, знаю, знаю де дешевше і краще.
    Щодо базарів дістало, ідеш зі списком і продавці як ті кури на Пустомитівській птахофабриці, висунуть голову зі своїх буд і ----Шо вам треба----, після 10 пояснення і відповіді , під замовлення, відповідаю- не скажу.
    В продавців стає ступор і є можливість перейти до іншої буди.
     
  5. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    125% погоджуюсь!!! Ще жодного разу, зайшовши в магазин чи на базар не вийшов звідти з повним переліком необхідних запчастин. Сідаєш на телефон і обдзвонюєш: там ремінь дешевше, там ричаг дешевше а потім по всьому місту....
     
  6. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    На Стрийській 36 і 45 є два нормальні магазини. Впринаймні продавці дуже шарящі.
    А на рах програми, то може вони просто по CARsу дивляться ?....
     
  7. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Хто із "львівських" брав запчастини через "Екзіст"?
    Хочу там замовити для проби задні стойки стаба, із замовленням ясно ,цікавить їхня пересилка (чим,куди, яка ціна з Києва до Львова і хто за то платить).
     
  8. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Що то за програма?
     
  9. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Я замовляю частенько, возять Нічним Експресом, Автолюксом. Платить отримувач. Ціни взнавати треба в курєрів.
     
  10. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    А можна докладніше , куди привозять(вулиця-будинок і час).За доставку я маю домовитися чи мій персональний менеджер. Приміром за дві стойки стаба яка ціна буде?

    Взагалі вартує звязуватися, вибір в них огромний, але на автофорумах всі "носами крутять", а чому?
     
    Останнє редагування: 15 лис 2009
  11. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    При замовленні вказуєш якою службою тобі зручніше доставити, можна навіть до порогу дому. Все узгоджуєш з перс. менеджером. На нічному експресі в середньому 7 грн. за доставку з Києва, це за невеличку бандерольку 15х5х5 см і вагою 200 грам. Детальніше в самій курєрскій службі спитаєшся, від екзіста то вже не залежить. Я в екзісті мелочушку всяку замовляю, вже 2 роки працюю. Одним з недоліків є те що часто міняють персонального менеджера і з кожним приходиться наново всі умови співпраці обговорювати. По цінам в принципі демократично, сам вибираєш замінники за ті гроші котрі готовій викласти, ніхто тобі не впарює, як в магазинах. ЩЕ в них є проблема, коли замовляєш багато позицій котрі приїзжають до них на склад в різні дні, то екзіст може відсилати кожну деталь окремо, ульот по грошам є тоді. Тому варто постійно робити примітки і писати менджеру як ти хочеш отримувати товар, все зразу чи по мірі прибуття до них на склад.

    http://www.nexpress.com.ua/view_repr.php?id=15 - Нічний експрес
    http://www.euroexpress.net.ua/set.php?s=17 - Євроекспрес
    http://www.autolux.ua/russian/represent - Автолюкс

    ЩЕ можна запропонувати адміністрації клубу звернутися до exist.ua зпропозицією про співпрацю. Вони можуть надавати автоклубам значні знижки. Магазин цей надійний, беруть передоплату, але не морозяться коли щось не то приїзжає, контактуєш з менеджером і він ту проблему розрулює. Вибір там дійсно великий, по фольцам шо хош є. Якщо якусь крупну деталь тре замовити, або рідкісний оригінал, то маячу Бейлісу на Науковій, в нього також недорого, і за курєра не тре платити.
     
    Останнє редагування: 16 лис 2009
    • Подобається Подобається x 3
  12. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Ще питання- приміром взяв я замінник Лімфорд. його ціна залежить від терміну доставки, чим довше тим дешевше. Але знизу списка та сама деталь за 188,32 грив(номер той самий або додано 01) коштує в 2-3 рази дорожче-555,09грив,як це розуміти, чи то набір типу з болтами прокладками ітд, всеодно задорого?
     
  13. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Може бути набір, наприклад набір прокладок двигуна верхній, тоді ціна велика бо там дофіга всього. Але набори в примітках розписані, що там йде до комплекту. Або в самому низу списку йдуть найдорожчі постачальники - оригінали або підоригінали (компанії котрі фактично виготовляють ту деталь для VW)
    Дай номер тієї деталі
     
  14. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    8D0505465 стойка заднього стаб. за Лімф-14595

    В передніх стойках стаб(150грив) є дві гайки, задній так само кріпиться 2 гайками.

    Задній по ціні Екзіста з доставкою 1-2 дня виходить біля 200грив, тут 250 і чекати тиждень,на двох економія 100грив,думаю для проби заказати
     
    Останнє редагування: 16 лис 2009
  15. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Той що за 200 грн. (в мене рівень цін опт1, тому ціна 163 грн), його залишилось тільки 1 штучка на складі, тому така ціна. Ті що за 500 грн, то чекати 11 днів, значить їде від дуже далекого постачальника, або взагалі немає, ті деталі котрі мають термін постачання 11 днів не вартують уваги, за звичай їх немає взагалі.
    Lucas/TRW JTS 105 [​IMG][​IMG][​IMG] Стойка стабилизатора заднего 3 дні 146,87 грн.
    є такий ще товарчик, на складі в них 2 штуки.

    Lemforder тільки по 333 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Лукасовські стойки пластмасові і летять на ура і відносно не дешеві,хоча продавці їх розхвалюють.

    В мене таке вибиває


    [​IMG]

    Стойку і треба 1ліву і 1 праву, але по ціні 333+пересилка то задорого, з німців виходить 250грив, тоді не бачу змісту в тому Екзісті. Цікаво де наші бариги ті запчастини беруть, якщо продають за 250, то купляють за 100, може якось вийти на пряму?
     
  17. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Спитай у Бейліса, оригінал він точно напряму возить, може щось порадить
     
  18. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Продавці беруть гуртом (різниця по ціні дуууже велика), і при доставці з тої ж Поляндії знімають ВАТ, от і продають тут за ті ж гроші або трохи дорожче, ніж ти сам привезеш собі з Польші.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Керівництву екзіста відправлено пропозицію зі співпраці, чекаємо на відповідь
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    А Олег М. вже домовився про перший "стовчик" знижки... ну принаймні для сірокко.ру:mocking:. Сірокко банда, нє??)))
    а Ви на яку знижку заявку дали?
     
    Останнє редагування: 16 лис 2009

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)