А поговоримо про масло

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Exoto, 12 тра 2017.

  1. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Нині брат розповів про масло від фірми "PETRO-CANADA", дуже його хвалив, десь вскривали двигун на ланосі то був чистенький, мо хтось чув про ту фірму?
    Також взагалі цікавить тема масел, хто що лиє і тд і тп
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Шоб не було сказано... лию ЛМ. Але після останньої заміни, думаю, продовжувати не буду. Знайшов оливу українського виробництва яка не гірше з ЛМ але в 4 рази дешевша буду лити її Temol. Зробив висновки після доливання половини обєму, а як буде далі подивлюся і відпишу. Бо зара той ЛМ виглядає бадягою, хоча і взятий в оф дистрибютора.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Я не можу собі дозволити експерименти. Інколи пробіги в мене доволі великі і якість масла стоїть не на останньому місці.
    Про той канадіан, шо мені казали, воно тільки під замовлення, ніде не продають щоб не було "пальонки". Може то байки, хзхз.
    За арал, той, що на зеленій, кажуть розливають в пустомитах...
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Колись я в пасат тіки той арал і заливав - було нормальне, але це було давно. Потім почав лити мобіл1, куплений в метро, надиво олива виявилася просто суперовою і цінник був навіть дешевший ніж на базарі. А оливи можуть виготовляти хоч в Пустомитах хоч де, все одно базову оливу (сировину напівфабрикат) роблять лише пару заводів в європі, і всім решта приходиться брати у них і лити вже свої присадки. Тому я думаю якщо є на ринку український виробник і у нього є сертифікати та ще й завод який не який є для розливу а не підвал, то можна брати і його оливу, дешева і підробляти нічого.
     
  5. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    В суботу залив собі Temol в гольф, здається нормальна олива. Має легкий приємний запах. Хз як буде, побачу. В більш дорогі автівки не став би лити. На форумі є окрема тема по оливах, давно усіма розмусолена. Правда уже трохи застаріла.
     
  6. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Тому і цікаво її "оновити". Я лив фухс тітан, не надто задоволений. Не розумію як, в каністрі може масло буде гарне, густе, а в літровці рідке майже як водичка?
    ДУмаю перейтина арал, чи вищезгаданий петрол канада
     
  7. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Колись дзвонив до оф жистрибютора аралу, то він казав що лише на зелену поставляють.
     
  8. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Куди саме на зелену?
    бо як я поняв є дві точки, хтось казав біля водоканалу і я бачив за кльцем дбк перед базаром
     
  9. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Біля ДБК той сервіс. Постійно ним користувався щодо заміни масла
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)