Адаптивне освітлення не працює

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Eizerman, 10 кві 2018.

  1. Eizerman

    Eizerman Початківець

    Авто:
    VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
    Фольцваген тігуан. Вискакує чік адаптивного освітлення і постійно моргає. Лампочки в порядку. Освітлення поворотів працює. Ксенони не повертаються, але світять. Рестарт знімає проблему, але через певний проміжок часу чік вискакує знову. Буває по різному. То можу їздити і 2 дні і все нормально то буває проїду 5 км і лампочка заморгає. Може хтось щось знає. Дякую
     
  2. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Для початку зробіть діагностику, у Вас проблеми з блоками у фарах. Комп.діагностика покаже, що треба робити.
     
  3. Nazikey

    Nazikey Початківець

    Авто:
    Passat b6 2.0 FSI
    може один блок глючити і другий працювати не буде. треба кинути на комп і буде видно чого вони хочуть.
     
  4. Eizerman

    Eizerman Початківець

    Авто:
    VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
    Буду вдома заїду хай глянуть. Помітив що в міському режимі їзди нормально, лиш трохи піддам газку так і заблікає сигналка. Блок ремонтується? Чи заміна? Яка ціна?
     
  5. Nazikey

    Nazikey Початківець

    Авто:
    Passat b6 2.0 FSI
    треба дивитись бо є плата управління може вона глючити.
     
  6. Eizerman

    Eizerman Початківець

    Авто:
    VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
    Вчора їхав в дощ 6 годин і все було нормально. Вже думав що все нормалізувалося. (Температура +12). Як приїхав де сонце (+25) і без доща, машина обсохла і лампочка оп‘ять заблікала. Може щось з датчиками нахилів?
     
  7. Eizerman

    Eizerman Початківець

    Авто:
    VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
    Тігуан має адаптивне освітлення + адаптивну підвіску. Просто не знаю чи датчики нахилів є спільними в ньому для обох цих систем.
     
  8. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Зробіть комп'ютерну діагностику, інакше - міняйте просто авто. По цим симптомам можна реально пів-авто поміняти. Проблема може бути в блоках, проводці, і ще в багатьох речах.
     
  9. Eizerman

    Eizerman Початківець

    Авто:
    VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
    Все таки мої здогадки мали сенс. В суботу заліз під машину і виявив зламану тягу переднього правого датчика. Склав до купи і добре зафіксував ізолентою. Їжджу вже 2 дні і все нормально. Ще поспостерігаю і потів відпишусь
     
  10. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Якби Ви відразу підключили комп і подивились - у Вас би була помилка і Ви знали куди лізти відразу...
     
  11. Eizerman

    Eizerman Початківець

    Авто:
    VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
    Я розумію Вас, але я був за кордоном а там така процедура досить дорого обходиться. Так що так. Добре що все вже добре. Надіюся що так буде й надалі. Дякую всім хто відгукнувся.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)