Альтернативные зеркала (дзеркала) Golf 2 (Golf II)

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Kirby, 4 лип 2013.

  1. Kirby

    Kirby Початківець

    Авто:
    Golf 2 1.6 бенз
    Всем привет. Приобрел себе недавно Golf 2. До этого брал у тестя Hyundai Accent 06, и там стоят нормальные зеркала, и все видно, тут вообще никак. Только машины подрезаю постоянно. Выкрутил на максимум в лево, чтобы хоть что-то видеть.

    В общем вопрос таков: какие вы знаете альтернативные зеркала на Golf 2? Пусть даже с переделкой, накладками (безопасность дороже). Сам искал, но так и не нашел ничего стоящего/подходящего, может не попадалось..
     
  2. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Двері які стоять? Форточні чи вже з великим склом?
    Знаю існують асферичні зеркала, які зменшують мертву зону.
     
  3. Kirby

    Kirby Початківець

    Авто:
    Golf 2 1.6 бенз
    Двери стоят форточные. Т.е. разделитель. Golf 2 4|5 doors. Но зеркала стоят впереди, не возле разделителя.
    Зеркала по типу - http://img18.slando.ua/images_sland...sfagen-golf-2-aksessuary-dlya-avto_rev006.jpg

    Видел в инете еще такие - http://img.ria.ua/photosnew/general...kswagen_golf_ii_khetchbek_1989__14070988b.jpg
    Но не знаю на сколько они лучше.

    (оффтоп)
    Кстати, а эти форточки можно убрать, и полное стекло поставить?
     
  4. Kirby

    Kirby Початківець

    Авто:
    Golf 2 1.6 бенз
  5. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    То стоять звичайні форточні зеркала, тільки перенесені вперед. Чи існують асферичні шкла для таких зеркал не знаю.
    Якшо хочете забрати форточки, тоді вам треба замінити двері, Іншого варіанту немає. Зразу там ідуть інші зеркала, до яких існують асферичні шкла.
     
  6. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Можна поклеїти асферичні дзеркальця діаметром 3-4 см., яких валом на шроті різних форм, стилю та ціни. Номерний знак в них нероздивешся та ОКА(у) побачиш. і ціна питання від 20грн і 1хв часу на приклеювання, правда пів години для вибору місця:) приклеювання.
     
  7. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Я взяв такі за 10 грн, український виробник, не жаліюся. Приклеїв в зовнішніх верхніх кутах.
     
  8. Kirby

    Kirby Початківець

    Авто:
    Golf 2 1.6 бенз
    Да, за такие зеркала в курсе, спасибо. В общем придется наверное их ставить. Печаль какая-то с этими дверями, конечно...
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    В неті натрапив на таку фотку, зверніть увагу на альтернативні дзеркала, можливо вони сподобаються авторові теми (але як на мене - то колхозік)
    [​IMG]
     
  10. Kirby

    Kirby Початківець

    Авто:
    Golf 2 1.6 бенз
    Останнє редагування: 10 лип 2013
  11. gurufuel

    gurufuel Новачок

    Авто:
    Golf
    Тут брал норм зеркала себе. Норм цены. Правда от Accent 3.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)