Антиреклама мийки на Садовій 2а.

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Pol, 11 лют 2008.

  1. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Напевно багато вже чули про Автомийку на садовій 2а. на території мерседес сервісу.

    Сьогодні приїзджаю на мийку на Садову 2а. 18.00 захожу в бокс3 там стоїть машина КІА чорна (внедорожник)
    запитую: хтось на черзі є,
    відповідають: ні нікого нема,
    запитую: то можете мені машину помити?
    відповідають: а шо за машина?
    кажу: поло
    відповідають: добре зараз ми домиємо і заїжай то десь 15 хвилин.
    стою чекаю 18.30 приїжає внедорожник Лексус виходить поважний дядько йде до них вони кажуть будеш за тою машиною і показують на мою, мужик сідає в лексус і чекає.
    18.30 приїжає ше один внедорожник мерседес (чорний) мужик не виходить стоїть і чекає,
    18,35 приїжає БМВ 5 (червона) виходить мужик шось з мойщиками поговорив, а далі найінтересніше.
    18,37 виїжає з мойки КІА вся помита чиста
    дальше вривається в бокс Мерседес, а за ним БМВ захожу я і заходить власник Лексуса якого також кинули, питаєм шо теке?
    мойщик один опускає голову і йде в каптьорку другий оправдовується що вони оба записані і шо мойщоки нам казали шо приїдуть машини.
    Власник лексуса акуратно посилає їх і розвертається і їде, я також розвернувся і додому.
    От так то можна потратити час і не помити машину на Автомийці на Садовій 2а.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Golf dva

    Golf dva Active Member

    Авто:
    VW Golf ІІ
    Відповідь: Антиреклама мийки на Садовій 2а.

    справа тут у тому що є так звані сраколизи і вони всюди, вони побачили бмв, а щей до них вийшов той тіп, можливо він у них не перший раз. Тому така херня, ну тут нічого незробиш, тре шукати постійну мойку з нормальними чуваками .
    чесно кажучи я врайоні 700,річчя ще незнайшов.
     
  3. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Антиреклама мийки на Садовій 2а.

    так але ж я там також мився часто, а Лексус то ж не запорожець і я завжди як мився то на 45-50 гривень, але більше я туда ніколи не поїду.
     
  4. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Антиреклама мийки на Садовій 2а.

    Рекомендую мийку Нептун на Чорновола (700 річчя). Жива черга. Перед мийщиками всі рівні як перед Богом, неважливо Лексус в тебе чи Запар. Заїхав у бокс і піднімаєшся нагору у кафе, а там на тєліку спостерігаєш як твоя красуня віддалася у ніжні руки мийщиків :-D.
     
  5. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Антиреклама мийки на Садовій 2а.

    далеко їхати мені зручно в районі Дурки. напевно треба їздити на кульпарківську на нову заправку на автомойку. Миють погано але справедлива черга.
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Антиреклама мийки на Садовій 2а.

    Насторожує :) Звідки висновок?
     
  7. Golf dva

    Golf dva Active Member

    Авто:
    VW Golf ІІ
    Відповідь: Антиреклама мийки на Садовій 2а.

    доречі а де у нас мойки з голими дівчатами.?? і кіко то коштує, хтось собі так гнав?
     
  8. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Антиреклама мийки на Садовій 2а.

    Дякую Пол за репорт. Скажу плюс тої мийки. Колись позвонив туди в 15-00 і домовився на 20-00 що приїду. В 18-30 позвонив (за свої гроші!) пацан мийщик і ввічливо попросив вибачення мол "Каналізація забилась" і мити вже сьогодні не будуть. Той факт мене доволі обрадував що він позвонив і сказав! Міг же не позвонити і закрити мойку а я потратив би час на їзду туда-сюда.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Антиреклама мийки на Садовій 2а.

    Хороша мийка на Пекарській біля медінституту. Можна записатися на певну годину, приїдеш і будеш митий без всяких пригод. Причому вони чергу записують з інтервалом в пів години, а мойщика там цілих три працює і справа поставлена на конвеєр. Тому деколи вдається проскочити поміж чергою. Наприклад нині я приїхав, а там якраз почали мити вишневий Еос, а через пів години записана Фабія. Еос заїхав, керхером змили, намилили шампунем, знову керхером, тоді воском, згрубша щітками позмивали і машину відганяють трохи далі, де вже ретельно витирають насухо, пилесосять салон, протирають скло, панель і салонний пластик. А за той час поки Еос витирали насухо і Фабія ще не під"їхала, я вже заїхав і мене почали мити. Поки мене мили, Еос виїхав, я посуваюся по конвеєру далі, і якраз за мною по своїй черзі Фабія заїжджає. Так шо чуваки за годину легенько роблять 3 машини, хоча в черзі записано дві. Правда ціна в них 50 грн (зовнішня мийка, пилесос, натирання панелей і скла зсередини), але миють файно, просторе приміщення, зробено гарний заїзд і парковка. Знаєш шо в любу погоду виїдеш із мийки не в калюжі чи болото і не в пилюку. Ще би кофейний автомат там поставили, була б найкраща мийка у Львові :)
     
  10. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    Відповідь: Антиреклама мийки на Садовій 2а.

    9.02.2008 у 9 ранку то саме:-D
    мився мерс и 99. хлоп з рацiэю :shock: сказав . що треба почекати 20 хв.
    потiм приiхав попель i ще щось (очi кров заляла) i заiхали поперед.
    залишилось тiльки послати:oops: i поiхати на роботу:twisted:
     
  11. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Антиреклама мийки на Садовій 2а.

    І хімчистка в них хороша (30 грн за сідушку)
    :idea:Непогана ідея! Треба організувати клубні з'їзди з миттям автомобілів голими дівчатами:shock:. Всі дружно шукаємо кандидаток! Миття можна влаштовувати на озерах у весняно-літній сезон :mrgreen:.

    Додано через 1 хвилину
    Висновок із спостереження по тєліку :grin:
     
  12. автосервіс

    автосервіс Новачок

    Авто:
    Рено кенго
    З голими дівками можна мийку авто відложити на деякий час
     
  13. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    висновок - продавай гівно-поло, купляй кваттро ауді :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)