Audi Allroad v.2

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Shaggy, 29 сер 2020.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ітак, багато хто просив завести новий БЖ. Тому маючи 10хв вільного часу вирішив це зробити.
    Особливо "матчасть" розписувати не буду. Вникаю з тим всім для себе, для свого розвитку і задовільняючи своє, так би мовити, хоббі. Якщо будуть цікаві подробиці, то буду описувати конккретно по питаннях.

    Вийшло так, що до всіх своїх бажаних авто я доходжу з 2го разу, бо кожен раз щось відлякує від бажань, зваживши їх з реаліями. Так було з двома А6С4, так тепер сталося і з олроудом. Колись побоявся брати бітурбового, і чот псіханув і взяв дизель, хоч ніколи його не любив. Тепер дизель не люблю ще більше і це точно була перша і остання моя дизельна машина))
    З досвіду підтверджу фразу "дизель не економить - дизель дає в кредит". Можливо вона стосується більш педантичних і вибагливих автовласників як я, бо багато хто на півмертвих їздить. Але ми говорим конкретно про мої захцянки.

    Довго шукав, довго вибирав зі всього гавна на ринку гавно яке не такк смердить. Реально, я передивився понад 10-12 авто - всі вони мертві, або присмерті, або заколхожені до ужаса.
    Шукав однозначно щось ексклюзивне і дуже хотів на МКПП, а таких просто немає на ринку. Їх і з заводу було випущено одиниці. Але вдалось знайти. Стан такий собі, не найгірший, головне що була не заколхожена.
    Реальний пробіг авто - 250000км на момент купівлі. В 2010році пригнана з США з пробігом 200000км і дядько далекобійник за 10 рокків наїздив майже 50тисяч. Відповідно в машині просто нічого не робилося - це основна проблема. Хоча в мому випадку воно може і на краще.


    Ітого що ми маємо.
    - Audi Allroad 2.7 Biturbo (APB двигун) 254к.с./350Нм.
    - Оригінальна американка. На сьогоднішній день це очевидно, але С5 кузов американки дуже велика рідкість і власне якісь американські "плюшки" ккоштують просто в рази дорожче за європейки.
    - Оригінальна заводська 6ст МКПП.
    - Всі підігріви сидінь, кермо з підігрівом, люк, всі дзеркала з автозатемненням, шторки, пам'ять обидвох передніх сидінь, сервотронік, вебаста і тд і тп...
    - ГБО немає і не буде.

    Фоток поки що не накліпав. Тому хіба такі з інстаграму Quattroness (@quattroness) • Instagram photos and videos

    A1.jpg A2.jpg A3.jpg
     
    Останнє редагування: 29 сер 2020
    • Подобається Подобається x 2
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ітак після купівлі відразу дизельна (далі Д) і бензинова (далі Б) загнав на СТО і повішав на сусідні підйомники.
    Так як Д ітак була на сумнівному ходу в зв'зку з кончиною АКПП і в планах було продавати як є то з неї знімалося все що було мною відновлено і ставилось на Б.

    Повністю переставлено пневмопідвіску (балони + аморти), супорта передні і задні, задня підвіска повністю + ступиці. На Б все було дуже закисше, заржавівше і задубівше від довгого стояння авто.
    Оптику передню теж розбирав і там і там, переставляв свої Хелла 3 біксенонові лінзи з Д на Б.
    Повністю перекинутий свій салон (сидіння, дверні карти, кермо). Д продав без передніх сидінь і керма і без коліс. Передні сидіння буду розбирати і переробляти пам'ять на свої Recaro, кермо з підігрівом лишив собі на зиму))) Колеса теж лишив бо 2га пара коліс постійно потрібна була.

    Ну і далі понеслась технічка... Щоб довго не розписувати просто додам скріни замовлень, що вже поміняно.
    Всі важілі по переду, тяги, наконечники, гальмівні диски, колодки, ДТОЖ, клапан N75, клапани байпасу, всі фільтра, бензонасос, всі рідини тощо.
    Масла в коробці, торсені, задньому редукторі.
    Також весь ГРМ включаючи фазорегулятори і ланцюги.

    До того ж була замінена рульова рейка на типу "реставровану" за якихось космічних 4000грн з обміном на стару. Хоч стара і була мертва повністю, але з цією є проблема, що вона перетягнута, або просто дефектна... І з тим питання ще буде вирішуватись, кермо реально дуже туге наразі. Поки їжджу, не маю часу приїхати вкачати люлєй тим реставраторам... Та й не знаю як поки вирішити це питання.

    В найближчих планах - промивка форсунок, опресовка впуску, перевірка тиску пального, перевірка роботи актуаторів турбін. Якщо все ок - вдути їй 1бар орієнтовно на 300+ сил. В стоці турбіни дують не багато десь 0,5-0,6 надлишку. А після "вдування" звісно вирішувати проблеми які виникнуть, скоріш за все, типу порвані пайпи, інтеркулери і тд... Ну я думаю і до ремонту турбін з часом докотимся. Поки їм наче нічо не бракує, але вони ж не вічні. А от там вже почнеться зняття мотору і вся "вєсєлуха"...

    Screenshot 2020-08-29 at 23.57.57.png Screenshot 2020-08-29 at 23.58.19.png Screenshot 2020-08-29 at 23.58.28.png

    Кароч прикинути можна, що глобальне хороше ТО такого авто після купівлі винесе орієнтовно 40000грн ну і це тіки запчастини. Більшість робіт я роблю сам, тому таке. Але на 2000$ після куплівлі апарату полиняти точно прийдеться кожному для більш менш хорошого тех. стану.


    Є ще проблеми по салону які треба вирішити, але це час просто мій. В планах перетягнути стелю в чорну (якщо хтось знає хто це може зробити дайте чути). Заміна петель водійських дверей, кінцевиків в дверях і купу всяких дрібниць.

    P.S. Яккщо хтось побачить в місті С5 А6 або олроуд в універсалі з квадратною рамккою заднього номера доганяйте і беріть номер телефону, кажіть що кукплю ту бленду за великі гроші))) Річ рідкісна найти не можу ніде...

    A4.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  3. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Стосовно стелі
    098 070 0865 Дмитро, в Суховолі. В мене відклеїлась обшивка люка, декілька людей радили його. Поки ше не робив.
    а чому не 4.2? Звук в8 просто бомба)
     
  4. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    в мене на а4 обвисла стеля, думаю самому спробувати переклеїти, але от вагаюсь з кольором, бо вона сіра і стійки сірі, хоча весь салон чорний. чорна стеля з сірими стійками буде норм дивитись? чи ти стійки теж плануєш перетягувати?
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Не то пальто. 2.7тт поїде краще за 4.2. Але 4.2 то зовсім інша машина і унікальна. Там інший кузов, капот, крила, підрамник привода і тд... якщо що на шротах не найти, по мотору 2.7 теж не найти нічо, але кузов як і в 2.5
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Так, все планую перетягувати. Думаб може то самому зробити.
     
  7. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Якщо, цю машину довготривало використовувати, то вона буде надійною чи ні?
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ті 2.7 доволі капризні...вимагають всього доброго і частого обслуговування їх випустили доволі обмежену кількість і відмовились
     
  9. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Дякую за відповідь, а, які є альтернативи?
     
  10. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    чувак, без обід, але ти вже раз 100 запитав про авто для новачка. і тобі 100% відповіли які авто краще дивитись...
    моя порада практична - береш сумму на авто, яка є доступна, відніми хоча би 1/4 від тої сумми, а може і більше. відповідно, те що залишилось - то твій бюджет на тачку. решта - в поправлення косяків і ремонт, бо старі авто ніколи в ідеалі не ідуть. ніколи не вивалюй на машину всі гроші.
    на що дивитись - також тобі вже сказали - німці, якщо говоримо про 20-25 річне авто
     
  11. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Так, ви праві, якось захопився темою. Дякую велике за відповідь.
     
  12. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    я не про рс, я про алроад з 4.2. Там хіба кузов інший?
     
  13. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Думаю що такий самий, принаймні ЕТКА так каже...
     
  14. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Нема нічого складного, зараз якраз цим і займаюсь в себе..
    рекомендую вибирати схожу палітру, бо якщо переклеювати в чорний/темний тоді всі ручки, кнопки, плафони і.тд які є світлими рагульсько виглядають на фоні того чорного.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Скажи : А нашо?
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну щоб зберегти повністю американську автентику)
     
  17. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Чим це є хорошим?
     
  18. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Оригінал є оригінал, все має бути чіча ляля))). Є гроші і бажання нема проблем).
    П.Си. Він вже купив)))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Так, тут погоджусь теж тому, що так краще.
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Подобається як виглядає на олроудах квадратний номер. Тому що там ціла бленда інша, а не просто квадратна рамка.

    Вже й поставив.

    viber_image_2020-09-28_22-53-08.jpg


    Найшов ще за смішні гроші електричну рульову колонку з памяттю повний комплект. То ж теж буду ставити скоро)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Красунчик! Красунчик! x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)