Аудіо-система для квартири чи будинку

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем MARTINI, 20 гру 2016.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Чи хтось налаштовував собі єдину аудіо-систему для помешкання? Поділіться досвідом. Який принцип роботи? Які колонки? Який головний пристрій? Чи є в ньому інтернет, можливість розділяти аудіо-потоки в різних приміщеннях, встановлювати різну гучність, керувати цим всім зі смартфона тощо? Сигнал по дротах чи без? Ну і який бюджет такого задоволення?
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Колись, давно один мій знайомий тим страдав - хотів то зробити у 2 кімняатній квартирі. І наскільки я пригадую бюджет був такий, що за ці гроші можна було купити ресівери 5.1 з колнками в 4 кімнати і ще трішки б залишилось...
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    розкажи шо за ресівери, шо вони роблять і як з їх допомогою зробити те, що я питаю
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ресівериами в народі називають мультімедійниі пристрої, котрі мають в собі інтегровані купу функцій (програвач медіа дисків, радіво, мережа, віфі, відеопрогравач, підсилювач аудіо різних систем, і тд) все в одному ящику. І з ними зробити то можливо але гєморно, тобто їх тре обєднувати в одній мережі і кожен з них обслуговує одну кімнату. Лише декілька з них має опцію спільного керування і перенаправлення сигналу (дорогі що просто капець).
     
  5. Rem1964

    Rem1964 Active Member

    Авто:
    VW JETTA 1990 года,двигатель 1,8 GU,механика
    Як до цікаво,0975792811 Олександр,набери розповім,я займаюся цими цяцками.
     
  6. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Зробив дітям дивитися мультики систему на базі Raspberry PI (операційка OSMC/Kodi на базі Debian). Це міні-комп'ютер розміром кредитної картки. Керую (1) з клавіатури, яка підключена до самого пристрою, (2) з телефона Андроїд через Wi-Fi, (3) з іншого комп'ютера в мережі. Незважаючи на розмір пристрою Raspberry, це повноцінний медіаплеєр з можливістю грати музику в різних форматах, дивитися відео HD якості, слухати онлайн радіо і дивитися IPTV чи youtube. Підвішав на стіну великий монітор з виходом hdmi і супер.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  7. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    а можна детальніше як це реалізоване?
     
  8. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
  9. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Apple AirPort Express
     
  10. Rem1964

    Rem1964 Active Member

    Авто:
    VW JETTA 1990 года,двигатель 1,8 GU,механика
    Робиться на базі Control 4, керувати можна з смартфонів,планшетів, Андроїд,мак,різниці немає.Можна зробити повне управління освітленням, опаленням, також зробити звук у всіх кімнатах будинку,відео з домофону, відкриття вхідних дверей.Перегляд відео спостереження на смартфоні.Також домашній кінотеатр.
     
  11. Гонщик

    Гонщик Новачок

    Авто:
    Volkswagen Beetle
    Таки получилось сделать али нет, я не понял?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)