Аварійна зупинка у недозволеному місці

Тема у розділі 'Приклади і шаблони заяв із оскарження постанов ДАІ', створена користувачем kym, 8 лют 2010.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    пропоную текст скарги як зразок
    -----------------------------------------------------------------
    "Начальнику ВДАІ м.Львова
    м.Львів, вул..Городоцька,124

    від ПІБ скаржника
    проживаючого там то там то

    Скарга

    На постанову №постанови від ДАТА
    Винесену інспектором ДПС ВДАІ з ОАТ м.Львова та
    АТІ ПІБ інспектора
    У справі про адміністративне правопорушення,
    Передбачене ч.1 ст122 КУпАП України

    ДАТА року інспектором ДПС ВДАІ з ОАТ м. Львова та АТІ м. Львова ПІБ інспектора (прізвище ймовірне, оскільки написано нерозбірливо) стосовно мене було винесено постанову №постанови у справі про адміністративне правопорушення правил зупинки автомобіля, за що на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу ___ гривень. В постанові зазначено, що я керуючи автомобілем марки _____ ДНЗ ________ о __ год.__ хв. здійснив зупинку транспортного засобу ближче ніж за __ м. до посадкового майданчика для зупинки маршрутного транспорту, за що й на мене було накладено адміністративне стягнення.
    Вважаю, що адміністративне стягнення за цією постановою накладено на мене незаконно, а сама постанова винесена із грубим порушенням вимог чинного законодавства.
    ДАТА. я керуючи автомобілем марки ____ ДНЗ _____________ рухався по вул.._________ у м. Львові. Близько ____ год. через те що поламався двигун, я був змушений здійснити негайну аварійну зупинку. З метою забезпечення безпеки руху для інших транспортних засобів, я відтягнув машину у кишеньку для зупинки громадського транспорту, який у той час не працює. Згодом я виявив причину поломки та на місці почав її ліквідовувати. Близько ____ год. до мене під’їхали два інспектори ДАІ на службовому автомобілі. Не беручи до уваги моїх пояснень з приводу причин зупинки, один з інспекторів оформив протокол про адміністративне порушення, і на місці виніс оскаржувану постанову. При цьому мені не було вручено, копії складеного протоколу, на якому я давав свої письмові пояснення, а вручили виключно копію Постанови, в якій, в порушення вимог статті 283 КУпАП не зазначено нормативного акта, який передбачає відповідальність за виявлене адміністративне порушення.
    Відповідно статті 7 КУпАП: ніхто не може бути підданий заходам впливу у зв’язку з адміністративним правопорушенням, інакше як на підставі і в порядку встановленому законом. Провадження по даних справах здійснюється на основі суворого додержання законності. Застосування уповноваженими на те органами і посадовими особами заходів адміністративного впливу провадиться у межах їх компетенції, у точній відповідності з законом. Додержання вимог закону при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення забезпечується систематичним контролем з боку вищестоящих органів і посадових осіб, прокурорським наглядом, правом оскарження, іншими встановленими законом способами. Згідно з статтею 8 КУпАП, особа, яка вчинила адміністративне порушення, підлягає відповідальності на підставі закону. Я не можу бути притягнений до відповідальності, оскільки мої дії не були зумисними, а були скерованими виключно на забезпечення безпеки іншим учасникам руху при аварійній зупинці автомобіля.
    На підставі викладеного, керуючись ст..14-1, а також ст.287.289 КУпАП України
    Прошу
    Постанову №постанови від ______________. скасувати а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, а відсутністю у моїх діях ознак умисності вчинення такого правопорушення. Про прийняте рішення прошу повідомити мене по почті рекомендованим листом.
    ____________ 2010р.
    _____________
    -0-----------------------------------------------
    Кожен може підігнати під себе
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В даї ввели практику запрошувати на розгляд скарги. Можна йти, а можна і не йти. При розмові з інспектором не треба давати можливості збити себе з толку і твердо триматись позицій заявлених у скарзі. Офіцер старається влаштувати екзамен з прав дорожнього руху.Необхідно збивати його з теми і говорити тільки на тему описану в скарзі. В ще одному поясненні писати що справа виложена в скарзі і нічого нового немає.
    Серіал продовжується.............
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Прийшла відповідь з Городоцької,124. Скаргу не задоволено. Тепер черга за обласним ДАІ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. stas

    stas Початківець

    Авто:
    VW T4 2,5TDi 2003
    А чого-б зразу не в прокуратуру та суд !?
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ті інспектора що склали протокол ..вели себе по хамськи.... буду їм нерви псувати.
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Серіал продовжується......
    ___________________________________________


    Начальнику УДАІ Львівської області
    м. Львів, вул. Перфецького, 19

    __________ПІБ_________
    _______Місце проживання__________


    ПОВТОРНА СКАРГА

    На постанову ______________________________.
    Винесену інспектором ДПС ВДАІ з ОАТ м. Львова та АТІ
    ___________ПІБ_______________
    У справі про адміністративне правопорушення,
    Передбачене ч.1 ст.122 КпАП України,

    _______ДАТА_____ інспектором ДПС ВДАІ з ОАТ та АТІ м. Львова ____________ПІБ_______________ (прізвище ймовірне, оскільки написане нерозбірливо) стосовно мене було винесено постанову ___№ПОСТАНОВИ____ у справі про адміністративне правопорушення. Постановою мене було визнано винним у порушенні правил зупинки автомобіля за що на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі _____ гривень. В постанові зазначено, що я, керуючи автомобілем марки ________ ДНЗ ________ о __ год. __ хв. здійснив зупинку транспортного засобу ближче ніж за 30м до посадкового майданчика для зупинки маршрутного транспорту, за що й на мене було накладено адміністративне стягнення.
    Не погоджуючись із підставами накладення на мене цього адміністративно стягнення, ____ДАТА____. я оскаржив винесену по даній справу постанову до ВДАІ у м. Львові. ____ДАТА____. я отримав від ВДАІ простою поштовою кореспонденцією листа від ____ДАТА____. №________, яким мене було повідомлено про те, що моя первинна скарга залишена без задоволення, а винесена Постанова - залишена без змін. При цьому самого рішення про результати розгляду моєї скарги мені надіслано не було. Це суперечить вимогам статті 295 КУпАП, якою зобов’язується надіслати скаржнику копію такого рішення у триденний строк з моменту його прийняття. Крім того, із мотивами прийняття такого рішення я категорично не згоден, а тому прошу переглянути рішення нижчестоящої інстанції та повторно розглянути мою скаргу на зазначену постанову.
    Вважаю, що адміністративне стягнення за постановою накладено на мене незаконно, а сама постанова винесена із грубим порушенням вимог чинного законодавства.
    ____ДАТА____року я, керуючи автомобілем _______ ДНЗ ________, рухався по вул. _________ у м. Львові. Близько ____ години через те, що заглох двигун, я був змушений здійснити негайну аварійну зупинку. З метою забезпечення безпеки руху для інших транспортних засобів я відтягнув машину у кишеньку для зупинки громадського транспорту, який у той час не працює. Згодом я виявив причину поломки та на місці її почав ліквідовувати. Близько ____ год до мене під’їхали два інспектори ДАІ на службовому автомобілі. Не беручи до уваги моїх пояснень з приводу причин зупинки, один з інспекторів оформив протокол про адміністративне правопорушення і на місці виніс оскаржувану постанову. При цьому мені не було вручено копії складеного протоколу, на якому я давав свої письмові пояснення, а вручили виключно копію Постанови, з якої в порушення вимог статті 283 КУпАП не зазначено нормативного акта, який передбачає відповідальність за виявлене адміністративне правопорушення.
    Відповідно до статті 7 КУпАП: ніхто не може бути підданий заходам впливу у зв’язку з адміністративним правопорушенням, інакше як на підставі і в порядку, встановленому законом. Провадження по даних справах здійснюється на основі суворого додержання законності. Застосування уповноваженими на те органами і посадовими особами заходів адміністративного впливу провадиться в межах їх компетенції, у точній відповідності з законом. Додержання вимог закону при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення забезпечується систематичним контролем з боку вищестоящих органів і посадових осіб, прокурорським наглядом, правом оскарження, іншими встановленими законом способами. Згідно із статею 8 КУпАП, особа, яка вчинила адміністративне правопорушення, підлягає відповідальності на підставі закону. Я не можу бути притягнутий до відповідальності, оскільки мої дії не були умисними, а були скеровані виключно на забезпечення безпеки іншим учасникам руху при аварійній зупинці автомобіля.
    Користуючись правом на оскарження постанови, передбаченого статтею 287 КУпАП та керуючись нормою статті 7 КУпАП, вважаю, що рішення про відмову в задоволенні моєї скарги має бути анульоване вищестоящим органом, а постанова про накладення на мене адміністративного стягнення підлягає скасуванню.
    Оскільки лист _________ від ____ДАТА____року я отримав ____ДАТА____року, термін оскарження слід рахувати в десять днів з моменту відколи я ознайомився з результатами розгляду моєї скарги. Зважаючи на поважність пропуску строків на оскарження рішення про результати розгляду моєї первинної скарги, керуючись статтею 259 КупАП, прошу продовжити термін розгляду моєї повторної скарги.

    На підставі викладеного, керуючись ст 14-1, а також ст.287, 288, 289 КпАП України

    ПРОШУ:
    Постанову ___________ від ____ДАТА____. скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях ознак умисності вчинення такого правопорушення. Про прийняте рішення прошу повідомити мене по пошті рекомендованим листом.



    ____ДАТА____ ____________
     
  7. stas

    stas Початківець

    Авто:
    VW T4 2,5TDi 2003
    Так якраз прокуратура їм розкаже що і по чому !! Ну СВБ можеш підключити.
    Ми писали зразу в прокуратуру і суд. Прокуратура видала заперечення проти протоколу, потім підтримав і суд. Тепер самий раз взятися за їх нерви! Є офіційні папірці...
    А дайцям писати - марно час витрачати...
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В прокуратуру буде після обл.ДАЇ. На кожну, скаргу інспекторів, що згадуються в скарзі викликають до начальства і роблять розборку.... знімають шкіру чи ні але рядовий не знає чого його на килим тягнуть, а як ще допустив юридичні промахи при складанні протоколу то беруть на внутрішній облік, хоть на зовні тримають честь мундира.
     
  9. stas

    stas Початківець

    Авто:
    VW T4 2,5TDi 2003
    Ну якщо часу є достатньо тоді так ! Завалити їх папером! І на кожну їх не відповідь на заяву вчасно (до одного місяця) писати заяву ПЛЮС ЩЕ в прокуратуру про порушення ще-й закону про звернення громадян з проханням на це відреагувати...

    УСПІХУ !!!

    Як би так (або хочаб якось) діяли-б усі, гадаю, що вини-б здавалися ззразу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Та часу ніколи немає достатньо. Але його і не дуже треба. Заготовки готовить мені адвокат.. кидає електроннкою, я провіряю, друкую. пакую в конверт і на почту. Максимум півгодини.
     
  11. stas

    stas Початківець

    Авто:
    VW T4 2,5TDi 2003
    .... або знайомий безкоштовний адвокат...:D
     
  12. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Я також одно разу зупинився в кишенці, було то на Науковій. 2 умніків на неслужбовій ауді бочка підїхали, оформили протокол. То був перший і єдиний штраф, який я оплатив))) Судитись не мав настрою, бо по суті порушив, хоча в протоколі написав що можна було обійтись усним попередженням...вцілому дайці вели себе культурно, тому я нічого не мав проти.....раптова поломка двигуна - це вихід, але мабудь довести важко, особливо коли інспектор прийде на судове засідання і почне кіпіш робити і качати права...
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    До суду діло не дійшло.Після повторної скарги в обл. ДАЇ + паралейно в прокуратуру протокол відмінили в обл.ДАЇ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. mina JR

    mina JR Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.6 8v
    ну я так розумію що у вас насправді була поломка з двигуном чи просто так гарно розказуєте що я вірю ))
     
  15. scirocco'85

    scirocco'85 Початківець

    Авто:
    vw scirocco'85
    А чи обовязково зявлятися в суд, от я не зявився двічі і мою скаргу залишили без розгляду, що мені тепер робити?
     
  16. Andrey77

    Andrey77 Новачок

    Авто:
    Україна
    Підвищуйте свої правові знання у боротьбі з беззаконням ДАІшників.

    Зразки позовних заяв, порядок оскарження, як протистояти подвійному штрафу на http://oshtrafovali.net.ua/ - дуже цікавий сайт, рекомендую.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)