Автоматичний карбюратор на Golf 1.8 - ХТО МОЖЕ ПОРЕМОНТУВАТИ?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем yura_yura, 18 гру 2016.

  1. yura_yura

    yura_yura Початківець

    Авто:
    Golf 4 Буда
    Доброго дня, товариство,

    Маю гризоту зі своїм Гольфом з карбюраторним 1.8. Авто погано тримає обороти на холостих, а в мороз годі завести. Мої гаражні майстри кажуть, що проблема в автоматичному карбюраторі. Радили поставити дев"яточний карбюратор і не паритись, але тоді треба викидати автомат. Порадьте, будь ласка, майстра, який міг би всю цю справу продіагоностувати.
     
  2. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
  3. yura_yura

    yura_yura Початківець

    Авто:
    Golf 4 Буда
  4. Rem1964

    Rem1964 Active Member

    Авто:
    VW JETTA 1990 года,двигатель 1,8 GU,механика
    Сам робив свій у Олександра, задоволений на всі 100%, звісно що прийшлося трохи походити пішки,але результат того вартий.
     
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    є, Андрій на Боткіна. Правда він зараз інжекторами зайнявся, але карби ше робить. як він не зробить, то вже не знаю, хіба карб міняти. Але там черга, часом треба пару днів почекати, щоб до нього попасти. телефон в приват можу дати, як цікавить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Андрій зробить - толковий майстер. Це конєшно коли є з чого зробити . Маю наувазі якщо Твій карб ще ремонто пригодний. З власного досвіду - якщо не Він мож інших майстрів навіть не шукати , бо тільки потратися а толку ноль буде.
    А той майстер що Тобі радить девяточний карб - скажи йому хай собі на куй поставить його і втікай подалі від нього.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Pasichnyk

    Pasichnyk Початківець

    Авто:
    VW Passat B2 1982r.
    Знаю одного хорошого карбюраторщика, він біля городка перед запрвкою окко, майстер своєї справи, мені до б2 робив, теж була проблема з холодним заводом і холостий взагалі не працював. Він все почистив, відремонтував і все почало працювати, тільки попередив на холодно може погано заводитись, бо механізм автоматичного підсосу зношений роками і деталей немає, щоб купити.
    Але нічого, перед тим як завести два рази нажав педаль газу, потім на пів і тримаю та кручу стартером, заводиться 20 сек почекав, газ відпустив і підсос тримає обороти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. yura_yura

    yura_yura Початківець

    Авто:
    Golf 4 Буда
    Можна контакт майстра?
     
  9. Pasichnyk

    Pasichnyk Початківець

    Авто:
    VW Passat B2 1982r.
    Кинув в приват. Подзвони і домовся, він тобі скаже якого числа приїхати, внього все по записах, чоловік пунктуальний і дотримує слова.
     
  10. Pasichnyk

    Pasichnyk Початківець

    Авто:
    VW Passat B2 1982r.
    Якщо карб ремонту не підлягає, і немає де купити деталей, бо в німеччині вже не виготовляють, а купляти менш вбитий карб, якому теж довго не лишилось немає змислу. То який вихід?
     
  11. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Продати мишину. Нафіга купляти авто до якого нема запчастин ?
    А якщо по серйозному і ця проблема тебе вже достала то ти мав би знати що є люди які реставрують без проблем ці карби.
    Кури інтернет і не пиши всяку ірунду.
    І колись бачив нові такі карби в продажі правда вроді замінники.
     
  12. Pasichnyk

    Pasichnyk Початківець

    Авто:
    VW Passat B2 1982r.
    Коли є хороша машина, то перед тим як купувати не будеш в неті дивитись по каталогу чи всі нові деталі до неї є, бо також знаєш що є ще шроти де можеш дістати то що потрібно. Але...!
    Є профі які реставрують, сам в такого свій відремонтував, але це якщо карб ще живий. Одна проблема з авто підсосом це він виходить з ладу і відремонтувати його невийде.
     
  13. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    ще є Славік на Пасічній. Я по черзі їздив до них, обоє знають свою справу.

    Стосовно реставрації карбів, є один дядько, пошукай в темі Green-а, він вроді з Одеси. Карб відправляєш,а він ремонтує, або має вже відреставровані.

    П.С. ще є один майстер на Демнянській, на гаражах, його також рекомендують на ЛТК. Але його не раджу, бо коли машина практично не їхала через переливи, він не захотів мене прийняти мотивуючи тим, що він не буде мене пхати в гараж і взагалі холодно, і він через мене не буде мерзнути)))
     
  14. yura_yura

    yura_yura Початківець

    Авто:
    Golf 4 Буда
    Був в Андрія. Все швидко і якісно. Без бігання і матюків. Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 4

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)