$ Автостудія "LevelUp". Сервіс додаткового обладнання і нестандартних рішень

Тема у розділі 'Комерційні пропозиції', створена користувачем LevelUp, 2 гру 2015.

  1. LevelUp

    LevelUp Початківець

    Авто:
    MB Vito
    Доброго дня! Представляю Вам Автостудію "LevelUp".
    Працюємо в наступних напрямках:
    -Побудова акустичних і мультімедійних систем.
    -Встановлення додаткового обладнання: паркувальні радари, борткомп'ютери, системи безпеки і комфорту.
    -Ксенон, лінзи, діоди.
    -Перетяжка салону, зміна форм, реставрація.
    -Вирішуємо нестандартні задачі.
    Працює стіл замовлень автозапчастин.
    Знаходимось: м. Львів, В.Великого 2
    Контакти: 0965ЗО412З
    e-mail: levelupauto@gmail.com
    www: Levelup.lviv.ua (в розробці)
    В цій темі або за телефоном з радістью відповім на всі ваші питання!
     
  2. LevelUp

    LevelUp Початківець

    Авто:
    MB Vito
    Під замовлення привезли наступний девайс: відеореєстратор прихованого монтажу, виконаний у вигляді датчику дощу, ззовні взагалі не кидається в очі, тому немає потреби знімати від гопоти. Знімає в Full HD якості. Має маленький кольоровий екран, але є відеовихід, тобто зображення і меню можна вивести на дісплей магнітоли або мультімедійного центру. Орієнтовний прайс з монтажем- 85-90$
     

    Вкладення:

  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Цікаво подивитись як він встановлюється. І які його ТТХ
     
  4. LevelUp

    LevelUp Початківець

    Авто:
    MB Vito
    Фото встновленого буде трохи пізніше- ще не дійшла черга.
    А ТТХ можу надати вже:
    -камера 3 МП
    - кут огляду 170 градусів
    -Розподілчя здатність: FHD 1920x1080 & HD 1280x720
    -кількість кадрів: 30ХHD1080P & 60xHD720P
    -формат відео сигналу на виході: NTSC/PAL
    -розмір дісплею: 1.5 дюйма
    -карта пам'яті до 32 Gb
     
  5. LevelUp

    LevelUp Початківець

    Авто:
    MB Vito
    Почав співпрацювати з виробником акрилового прозорого скла для фар і протитуманок. У каталозі більше 700 моделей авто. Середня вартість комплекту для 2ох фар- 600-800 грн. Працюють більше 5-років. По відгуку мого знайомого який 4 роки тому встановив прозорі фари і бі-лінзи на робочу Таврію- не мутніють, не змінюють колір. Все робиться під замовлення до 7 днів.
     
  6. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    А якщо лінзи на гольф 2, то яка може бути ціна за готовий комплект фар?
    Або може є окремо Комплектні лінзи?
     
  7. LevelUp

    LevelUp Початківець

    Авто:
    MB Vito
    Комплект біксенонових лінз коштує 70$. Пара прозорих акрилових ковпаків фар- 800грн. Робота по монтажу і підключенню лінз і заміні рідних склянних рефлекторних ковпаків фар на прозорі акрилові- 800 грн. Тобто сьогодні, при курсі 1$=25 грн., все під ключ получиться 3350 грн.
     
  8. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    А де там влізе біксенон? це ж по 2 лампи в одній фарі, правильно?
    А як на рахунок лінз з підйомними заслонками?
     
  9. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    То одна лінза з шторкою. Фару треба різати ззаду.
     
  10. LevelUp

    LevelUp Початківець

    Авто:
    MB Vito
    Лінза має шторку, яка перемикає ближнє і дальнє світло. Лампа в середині лінзи одна, переважно Н1, горить постійно, а положення світла регулює шторка. Тобто можна без проблем моргнути дальнім світлом.
    Відносно порізки фар. Ззаду нічого різати не треба. У 95% машин, скло фари кріпиться до корпуса фари за допомогою різного виду защьолок і клею, якій при нагріванні стає пластичним і дозволяє зняти скло, а потім при повторному нагріванні поставити назад. Після зняття скла лінза кріпиться в рідний цоколь, в якому стояла лампочка. Відповідно зберігаються всі функціі закладенні виробником: електрокорректор, якщо він є, механічне регулювання фари. Зрідка зустрічаються фари, в яких цей клей не є термопластичним і не піддається при розігріві. От тоді треба його вирізати і виковирювати по чуть-чуть. Грання з тим майстру на день як мінімум, відповідно і прайс стає нелояльним.
     
  11. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Прошу дати фото з встановленою лінзою в фару Гольф 2. Цікаво, як ви поміщаєте лінзу і кріпите в рідний цоколь не ріжучи задню частину. Можливо лінзи менші (коротші)?
     
  12. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Я знаю за лінзи зі шторкою,це такі, як на гольфі 4, геніальне рішення, можна моргати і переключатись скільки потрібно. Тому і питаю при чому тут бі ксенон, лампа ж одна.
    То яка ціна комплекту таких лінз, окремо без роботи?
     
  13. LevelUp

    LevelUp Початківець

    Авто:
    MB Vito
    Ці лінзи називаються біксеноновими бо забезпечують одразу і ближнє і дальнє світло. Ціна комплекту лінз з блоками розпалу, лампами, проводкою- 70$.
     
  14. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    мене цікавить скло передніх фар на Grandis,+лінзи(ближнє) +лед шнурки у фари з блоками розпалу також
     
  15. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Можна фото?
     
  16. LevelUp

    LevelUp Початківець

    Авто:
    MB Vito
    На Грандіс скло фари міняти не потрібно, воно прозоре і так. Міняти треба рефлекторне скло, як на Т4 або В3 наприклад. Ось фото нашої інсталяціі біксенонових лінз Морімото в фару Грандіса. Вартість такої інсталяціі разом з усіма компонентами- 2500 грн. Лед-шнурки я не ставлю по причині високого відсотку браку, тобто якщо вони почнуть вимахуватись- треба знов розбирати фару.
     

    Вкладення:

  17. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    1.Мене цікавить вартість скла!
    2. як варіант поліровка мого
    3. а які Лед шнурки якісні,щоб невимахувались?
    4. Які лампи входять у вище вказану ціну,яка їх потужність,довговічність як ламп так і лінз

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 22 гру 2015
  18. LevelUp

    LevelUp Початківець

    Авто:
    MB Vito
    1-2.Скла на Грандіс нажаль немає, так як його ніхто не замовляв ще, а виробництво стартує мінімум від 2-ох комплектів, вартість середнього комплекту 800грн, тобто вкладати 1600 грн недоцільно, тому доцільніше відполірувати рідні фари, це коштуватиме 200-250 грн. за обидві, залежно від їх стану. Відполіровані фари було б добре обтягнути прозорою захистною антігравійною плівкою, яка захистить від подряпин в майбутньому, та й суттєво посилить фару.
    3. Я таких нажаль немаю, ви можете підшукати їх самостійно і ми їх вмонтуємо. Просто я не хочу продавати комплектуючі в яких я не впевнений.
    4. В вказану вартість входять лінзи Morimoto Mini 2,5 дюйма, лампи Galaxy Н1 з температурою 4300-5000-6000К на вибір, слім-блоки Mitsumi, комплект проводки. На всі комплектуючі 1 рік гарантіі, на нашу роботу ми так само даємо рік гарантіі. Ресурс ламп- приблизно 2000 годин роботи, відсоток браку- 1.5-2%. Є кращий виробник ламп- Contrast Integra, пара ламп здорожчить комплект на 4$, але у цих ламп трохи нижчий відсоток браку, більший ресурс. Топові лампи- Contrast Favorit, при виробництві використовуються колби Philips, відсоток браку нижче 1%, світловий пучок сильніший на 500-600 люменів в порівнянні з дешевшими аналогами, але й здорожчення комплекту суттєве- на 20$, тобто комплект лінз з цими лампами виходить 90$.
     
  19. LevelUp

    LevelUp Початківець

    Авто:
    MB Vito
    Доречі на фото якраз відполіровані фари, затягнуті антігравйною плівкою!
     
  20. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    1Якщо чесно то останнє мені найбільше імпонує,і я так розумію ,що монтаж - демонтаж фари теж входить у вище обговорювану вартість +20$так ?
    2. Лед лампи цікавлять саме як лед лампи,а не полоси з міні чи мікро діодами по них я відповіді так і неотримав,і взагалі суперово було б як би в них же і поворот був додатково вмонтований

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)