baksiusa Г4

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем baksius, 18 лип 2013.

  1. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    а що, "китай" в великих мостах не круто говорити? ))
     
  2. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Шо смієшся? То я так шифруюсь. Бо тут як почують слово "китай" зразу засилають на німці яблука збирати.
     
  3. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    сам хоч зрозумів що написав?)
     
  4. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Вибач! Попутав яблоки з конденсаторами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    великі мости рулять)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Шо є - то є. Не спорю. В той час коли однолітки вчились і виходили з рівня "великі мости" занімався зовсім іншим, хай Бог простить то чим занімався і дякую що направив на потрібний шлях і не дав загрузнути в тому болоті. І не треба кожен раз коли щось дописую в бортовику тикати граматикою, за собою дивіться.
     
  7. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    ти сьогодні святкував день захисника вітчизни?
     
  8. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ні.Я поминав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Продовжу.
    Підкумарили мене ті шмати провисші на картах двепей. Купив на Хмельницького метр чорного велюру на підкладці з поролону, ширина його 1,8м . Він чудово розтягується, що якраз потрібно для такої роботи

    IMG_20181018_134022.jpg

    Мав ось такий клей

    IMG_20181018_133834.jpg

    Зняв карти і зрізав запаяні кріплення. Здер шмату, а точніше вона сама відслоїлась від старої поролонової основи.

    IMG_20170401_153526.jpg
    IMG_20170401_145140.jpg

    Пам'ятаю тут хтось хотів зняти ту стару шмату попрати і назад приклеїти. Як бачимо ніфіга би з того не вийшло.
    Той старий поролон зачистив руками і розчинником змив залишки. Нову тканину, щоб не було складок, починоєм клеяти з самої вищої точки і розтягуєм по сторонах до низу.

    IMG_20181018_133701.jpg

    Прорізав потрібні отвори. Запхав кріплення назад на свої місця і паяльником запаяв знов.

    IMG_20170401_170910.jpg

    Короч вийшов от такий результат

    IMG_20170907_191358.jpg

    Навсьо - провсьо дві години часу на одну карту.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Красунчик! Красунчик! x 3
  10. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Друже, стикнувся з такою ж проблемою, але ГениК ще не світиться, просто оберти іноді також підскакують до 1000об/хв., прогазовка не допомагає,тільки глушити і заводити заново. ВАГком не показує ніяких помилок, звертався до Назара. Стосовно розходу палива - важко сказати, тому що в мене ще й 2-ий ЛямбдаЗонд не робочий....
    Чи можеш мені сказати де ти робив свого Гєника, аби я свого протестував у них, бо щось не всиляє надій....
    Доречі, в тебе також Бортовий сигналізує про Генератор, коли влітаєш в калюжу?
     
  11. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    А де саме?
     
  12. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Б. Хмельницького 172 чи 172 б. Той ряд магазинчиків де гуртовня "Соняшник", один з них, десь по середині, по автотюнінгу. Там всякі автоприбомбаси і автотканини є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Другий лямд не впливає на приготування суміші.

    Робив як по Київській трасі їхати поворот на Дубляни. Вони там зразу при трасі перед поворотом по лівій стороні.

    В мене нема бортового. А якщо ти маєш на увазі значок акума на приборці то ні, не було такого. Аж коли вкляк повністю тоді засвітилось.
     
  14. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Лямбда зонд (надалі будемо називати його датчиком) перетворює в електричний сигнал дані про те, скільки у вихлопних газах міститься кисню.
    Датчик подає електричний сигнал в той момент, коли він зафіксував зміни в змісті кисню. Сигнал передається на контролер, який приймає сигнал і порівнює отримані дані з закладеними у пам'яті показниками.
    При розбіжності отриманих даних з оптимальними значеннями (для поточного режиму), блок управління змінює відповідним чином тривалості упорскування. Це робиться для досягнення максимальної ефективності роботи двигуна, економії палива та зменшення кількості шкідливих викидів.
    Сигнали від цих двох датчиків повинні відрізнятися, тоді блок управління регулює тривалість вприскування згідно з отриманими сигналами. Але якщо один з датчиків вийшов з ладу або власник автомобіля видалив каталізатор (як варіант – замінив його полум'ягасником), сигнали з двох датчиків почнуть за своїм значенням збігатися, що буде сприйнято блоком управління як аварійний режим.
    Контролер у цьому випадку вибере усереднені параметри для управління уприскуванням, що призведе в результаті до збільшення витрати палива з одночасним зниженням потужності двигуна та його нестабільну роботу на холостому ходу.
     
  15. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ясно. Бо курив колись форум гольфклубу то там місцеві гуру писали що другий датчик не впоиває на суміш.
    Як там в тебе з датчиком температури?
     
  16. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    да хз...температурний ніби норм, ВАГком не показує проблеми з ним....
    Тільки от мене щось починає напрягати збільшений розхід ітак с..у..ка не дешевї бензини, ще й на холостому якесь ледь відчутне подьоргування, не стабільний холостий...знову ж таки - ВАГком не показав проблем...млять...от сиджу за компом на роботі - і гвалтую той Гугл з інтернетом....

    В тебе 2001 р.в. і нема бортового?....хм....я чогось не второпую....в мене 2000р.в. і вже з бортовим
     
  17. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    То вроді від комплектації залежить а не від років.
     
  18. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Добрий вечір. Хтось знає де таке можна якісно вилікувати і ціну приблизно?
    IMG_20181215_134133.jpg IMG_20181215_134138.jpg
     
  19. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Я таке саме в себе на такому ж кольорі не лікував. Можеш саму дрібну поліровочну пасту на шматку і круговими рухами сполірувати. Все не забереш, але буде майже не замітно. Бюджетно і просто.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Та на не помитій машині я того не бачу. Страхува винуватця виплатила я хочу то зробити, але якісно щоб в колір і без облізань.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)