Безномерний кузов.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем Monkey, 22 чер 2007.

  1. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Яких неприємностей можна очікувати від такого щастя, якщо його придбати?
    Тут один мужик запропонував за 9 тис. пасат Б5 2000 року безномерний. Мені сказав батьків приятель навіть не думати про таке. Що ви знаєте?:neutral:
     
  2. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Безномерний кузов.

    я знаю про то все в мене безномерний кузов!
    Машина чиста як шо все правильно зробленно, але зарас є такий закон в Україні шо безномерні кузова непереоформлюються тобто її можна купити тільки по дорученню, є варіант так кажуть Гаїшніки шо скоро той закон знімуть але на зарас маємо те шо маємо !
     
  3. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Безномерний кузов.

    Тобі треба поговорити з Травелом у нього Гольф взагалі безномерний. Я згідний що таку машину брати немає чого.
    1. Якщо тебе зупиняють менти - міенінгіту на 20 хв. точно, а то і більше.
    2. Цю машину продати майже неможливо.
    3. І незнати що на тій машині висить.
    Думай.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Безномерний кузов.

    як шо документи правильно зробленні то Гаї довго не тримає, звичайно як шо гаїшнік образований і знає всі закони !


    і я також би нерадив тобі купиувати ту машину!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    Відповідь: Безномерний кузов.

    Не варто брати, зараз на себе не зареєструєш. А потім невідомо що буде.
    Я чуть не купив собі Г3 92р з таким кузовом за 4.7
    Але прокосультувався з знаючими людьми, порадили не брати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Безномерний кузов.

    От і я так подумав. Халяви, в нашому житті, точно, не буває :) Дякую :)
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Безномерний кузов.

    Ну, панове, не знаю... є у мене товаріщ, у нього вже 4 роки Сієрра безномерна була (правда убита, хоча салон гарний :) ). Він її укатав майже в ноль! Проблем з ДАЇ в нього по цьому поводу не було ніколи. Дойшло до того що укатавши машину окончательно він поїхав на ній в Поляндію і пригнав собі близнючку в значно кращому стані, випаливши номера кислотою. Вот така історія.
     
  8. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    Відповідь: Безномерний кузов.

    Колись можна було реєструвати такі машини, зараз - ні.
     
  9. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Безномерний кузов.

    То нічого страшного, просто при купівлі звір в даї по номере мотора чи машина не в розшуці і тоді вони мають видати тобі документ що манина некрадена і бам безномерний кузов буде писати "Б/Н" принаймі мені таке розказувала людина яка взнавала то в мєнтів!!!
     
  10. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Безномерний кузов.

    Машина з б/н кузовом на облік не поставиться впинципі-це заборонено чинним законодавством. Тобто, на себе ти її не оформиш. Проблеми можуть виникати з коброю-в них бувають час від часу відпрацювання суто по виявленню б/н машин і порівняння їх з базою даних угнаних машин. Якшо попадеш в серйозний запльот, то на експертизі почнуть розбирати обшивки, і номер кузова таки виявлять (бо в Б5 він ше в двох місцях крім травенти, з якої його знищили), а тоді все залежить від того, чи такий номер числиться в угоні (тоді машину взагалізаберуть), чи ні (тоді просто попадеш в касу, нижче поясню чому).
    Безномерний кузов (як і будь-яка б/н запчастина) виготовляється на заводі по замовленню і офіційно купується-тоді на місці (місцях) де має бути вказано номер кузова стоїть //////////// або ХХХХХХХХ, причому по технології нанесення номера. Якшо там просто пусто (типу, запиляно болгаркою або витравлено кислотою-то це запал). На Б5 "номер кузова знищено природньою корозією", тобі навряд чи якийсь експерт напише в здравом умє і трєзвой памяти...
    Це все звичайно рішається і робиться, бо в нашій країні бабло перемагає зло, але я тобі виклав офіційну сторону медалі.
    Крім того, з практики розкажу тобі такий мінус: треба тобі якусь запчастину, машина нова, подзвониш в магазин, попросять номер кузова (це тобі не на Г2 з\ч замовляти), а ти скажеш б/н, і почнуться непонятки, будеш по п*ять раз міняти, бо "воно не таке"...Отака фігня малята, я б не брав собі такий мєнінгіт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Безномерний кузов.

    в мене на машині взагалі нема ніодного номера ні кузова ні мотора, процедура як я вже потім взнав виглядалатак: типу машина була бита до такої степені шо панель з номером розірвало на кускі і тоді була куплена панель як запчастина на Алексі (вони колись тими панелями торгували тепер вже ні) і поставлена на машину! Я того незнав поки мене не зупинила кобра яка протримала мане десь 20 хвилин і потім то мені розказала шов них в базі той гольф так і числиться як побитий і панельбула вварена кустарним способом як запчастина вот так мій гольф став б\н. крім того в мене техпаспорті є ідентифікаторі по ньому гаїшніки взнають все про машину. На моторі яано видно шо номер стертий або залитий кислотою але то вже не важно.
    І ше про інші номера на кузові мені розказував працівник Гаї шо вони ніколи небудуть звіряти ці номери бо там якийсь запльот (Я до кінця не зрозумів) шо та процедура коштує десь в середньому 600 у.є. і це має платити держава і їм суворо забороноли в усній формі звичайно запускати цю процедуру!
     
  12. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Безномерний кузов.

    я може буду брати б/н, це вигідно!
    машину можна купити яка коштує 20 штук припустим за 10-12!
     
  13. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Безномерний кузов.

    Можу дати номер того чувака,якшо хто хоче. Бо я , перехотів остаточно :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)