Білий mk4 від djuma

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем djuma, 17 кві 2013.

  1. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    Довго хотів додати сюди свого Гольфика, але ніяк руки не доходили. Захоплювався mk4 вже давно, і от після продажі старенької Вектри вирішив здійснити свою мрію. Чув про них багато позитивного, але ніц толком незнав, з чого то почати. Вибирав чесно кажучи дуже довго, думав шо шось мені пороблено і вже майже розчарувався з тих поїздок "нізачим". Шо на базарах, шо по телефону боліли вуха від слів "машинка працює як часіки", "не бита і не крашена", шо кожного разу спростовув сервіс:cry:
    Майже з опущеними руками їхав дивитись і на цього, і якнедивно ліг він мені до серця, чим сі дуже втішив:D Ну зразу скажу, що чогось ахті від машини не хотів, так як вожу тільки себе любимого в межах міста, тому і комплектація в ньому з тих бідніших:D, а саме
    Рік випуску 1999, бензиновий двигун 1,4, механіка, АБС, центральний замок, кондиціонер, ксенон, замок на КПП, гідропідсилювач керма.
    Катаюсь на ньому вже близько двох місяців і задоволений повністю.
    Замінив вже: подушку мотора, передній лівий підшипник(залишилось ще до заднього добратись). Цього тижня на Комфорті були поміняні усі фільтра, ролики, ремні, свічки, масло-за що окреме спасибі за допомогу Олегу М:good:
    В планах по кузову змін ніяких не передбачається, хочу привести в порядок що маю: кинулась мінімальна ржавчина на обох порогах спереду, а один із них файно бардюр якийсь зловив. Праве крило теж треба гарно вивести, ато десь було притерте і арку виводили певно на гаражах в понеділок:ireful1:. Також вже чекаю на вітрове скло, яке явно проситься заміни. Походу хочу побавитись ще з комплектацією, щось натицькати туди-але тільки по оригіналу. Тому буду вдячний за поради і можливо буде у когось що прикупити.
    Вроді і усьо, старатимусь знимкувати в процесі ті "пєрємєни" і заливати в дану тему. Маю намір цього тижня врешті добратись на зїзд(робота все псує), такщо надіюсь приймете в ряди клюбу. Ну і пару фото

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    гарний гольфик :) приїзди на з'їзд
     
  3. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Гарний гольфик. Білий колір +
     
  4. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Гарний вибір авто! Нехай радує!
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Гарний. Люблю білі автівки.
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Гарний гольфаціо, тепер любіть один одного та не зраджуйте!
    Білий колір йому личить, ну шейхи в еміратах також полюбляють білі авто :)
     
  7. yoursen

    yoursen Active Member

    Авто:
    -
    Клубна карта:
    000104
    Файна автівка, основне не колхозити...
     
  8. Slavik

    Slavik Active Member

    Авто:
    Golf 3 Variant 1.8 '94, Golf 4 Variant 1.9 TDI '04
    Клубна карта:
    000024
    Гарне авто! Приєднуйся до активного клубного життя!
    Головне, що машинка без колхозу і щоб так і залишалося!
    Приїжай на зїзди! :)
     
  9. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    так і буде:) питання-там на ЕСП є номера якісь? якщо є, може знаєш-шо там іде по оригіналу??? і на електрозеркала
     
  10. zzz

    zzz Початківець

    Авто:
    VW Golf IV
    Гарне авто, хороший вибір!!! і в мене колись таке було!!!
     
  11. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    авто класне і вживу особливо, молодець що прибув на зїзд,наступні рази нескромничай так
     
  12. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    та, розказуй анекдоти про пляшку в дит садку :)
     
  13. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    дякую) та робота весь час до 19.00, тому і не виходило:cry: купа людей,машин-то шось аж розгубився шо і до чого) на анегдоти память в мене погана-тому тіки слухаю:pardon:
     
  14. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    заміна чохла на ручку КПП

    нарешті дійшли руки поміняти мій затертий від старості чохол. новий не мав бажання купувати, і тазівські перешивати не хтів-тому в рух пішла стара шкіряна куртка і шоколадка сусідці, яка по розмірах зробила новий. можливо комусь стане в пригоді, зробив пару фоток.
    отже, виглядав він так
    [​IMG]
    відігнув його навиворіт і зняв з куліси, де він кріпиться металевим хомутом(кільцем). міцно назад вже не закріпиться, тому дав на те саме місце стяжку.
    [​IMG]
    потім приклавши 100500 паскаль тиску зняв чорне металеве кільце,що притискає сам чохол. знімається воно дуже важко, боявся зламати-хоча воно доволі еластичне.
    [​IMG]
    далі все в зворотньому порядку і результат
    [​IMG]
    ну і моя новенька магнітола теж попала в обєктив:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Гарно вийшло.
     
  16. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    маладца 5 балів
     
  17. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    літня резина і новий розмір коліс з нетерпінням чекають завтрашнього дня:dance:[​IMG][​IMG]
     
  18. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    [​IMG]
    і на машинці виглядають гарно. доречі для Baksiusa і кому цікаво про проблемні місця четвертих гольфів-поїхав я перемалювати свої пороги,так як вилазила іржа в районі стику з передніми крилами. справдились найгірші прогнози і знявши шар фарби і добре пошкуривши знайшов 4 дирки=( такщо бажано з тим не затягувати
     
    Останнє редагування: 6 чер 2013
  19. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    народ, підкажіть. в мене двигун AKQ-який розхід масла в ньому?? їжджу зараз дуже рідко і тільки в напрямку Кульпар-Рясне2 кільцевою(швидкість до 140), і від заміни масла судячи зі щупу рівень поступово знизився(потьоків ніде не видно).. читав на тих росіянських форумах, що 1.4 жеруть масло-та все ж цікавить яка межа?? бо цифри різні фігурують,а з двигуном впоряку все(чисто для профілактики заїжджаю інколи на діагностику) і по машині не відчуваю шо щось не так
     
    Останнє редагування: 18 лип 2013
  20. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    взагалі в мануалі німак допускає 1л на 1000км, тим сами знімаючи з себе відповідальність:) але це стосовно 1.6
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)