Carlsson: Skoda A5... Ex Audi A6C5, Passat B5

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Carlsson, 18 лис 2013.

  1. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Дякую.
    Шукав майже пів року, багато де. І в Києві, і Вінниці і в Франику. Знайшов в Новояворівську.
    1,8Т. А6 за шість))))
    Так!!! Чиста РС-ка)))))))
    Дякую!!!
     
  2. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    ооо вітаю!
    Салон крутий, люблю я в них світлі салони). І двигун що треба, 1.8Т, мабуть найоптимальніший варіант)
    цікавить яка зараз ситуація в нас на авторинку, якщо не секрет, яка початкова ціна була?
    Дивився недавно, то і по 10к стоять такі а6, ясна річ останні роки випуску і тд
     
    Останнє редагування: 22 жов 2016
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Правильна тенденція в клубі на ауді переходити))
    Вітаю з обновкою.
    Ззаду колеса по приколу стоять чи виконують свою функцію?)))
     
  4. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Дякую. Ринок на ауді 99-01 року коливається від 6 до 7,5. При тому що стан за 6 може бути кращим ніж за 7,5. Все залежить від "хотєлки" продавця. В мене брат брав свою за 10 2 роки назад і не може догнати шо за 8 не реально її зараз продати, хіба починати з 7... Я просто вчасно спихнув б5, і вийшло шо купив авто класом вище, на 2 роки новіше і дешевше. Тобі теж треба було віддавати літом за 6,5 шо тобі давали, бо тепер більше 5,5 навряд візьмеш. Коштувала моя 6,4 я сказав шо якщо все норм то заберу за 6. Він погодився, машина майже рік стояла бо батько поїхав за кордон. Така легенда, чи правдива вона не знаю. Мене влаштувало що тех стан та кузов в гарному стані. Тільки на даху над лобовим є сколи і маленька вмятина на задній дверці. Це поправим. Крім того панель під заміну бо її поплавило/покрутило і перешити піджопник вод сідушки. Мені ці недоліки показались несуттєвими при всіх плюсах цього авто. Мотор чистий, обороти нормальні, при кікдауні валить покруче пассата мого з тим же мотором. Коробку сказав шо робили десь 1,5 роки назад. Та й машина з 2003 в одних руках і з таким виглядом, то вирішив що все таки за нею доглядали. Я просто подзвонив перший, за мною в черзі ще 4 стояли на огляд, в що я охотно вірю.

    Шег, дякую запривітання, але про колеса не поняв...
     
    Останнє редагування: 23 жов 2016
    • Подобається Подобається x 1
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    малось на увазі чи не кватро ))
     
  6. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ні, кватро категорично не розглядалось. Не хотів зайвих мінінгітів, тим більше що в нас умов для її потреби нема. Мав 2 машини з заднім і це вже третя з переднім приводами. Проблем ніколи не виникало
     
    Останнє редагування: 23 жов 2016
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ех... Чому всі завжди кватро розглядають тільки як варіант десь проїхати по болоті)))
    Воно ж їде зовсім по іншому і відчуття їзди зовсім інше)

    Ну але такеоє, вибір в кожного особистий) А чо С6 не брав? Чи фінанси піджимали?
     
  8. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Хз... Не пробував як ауді їде, тільки на донорі свому катався 2 дні, то великої різниці не відчув. Може не шукав, а може просто треба бути фанатом повного приводу. Мусиш покатати)))
    На c6 треба ше трохи попрацювати, але якщо чесно то зовсім вона не подобається. В тому ціновому сегменті я б взяв мерса 211.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Можливо і треба було. Але бажання тоді не виникало)
    Я шукатиму собі 02-04 року, 2.5 тді, або також 1.8. Але поки катаюсь на своїй, продавати не спішу)
    І хочу кватро)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    а я хочу ауді )) все, робимо ребрендинг клубу )
     
  11. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    На днях планую з братом поїхати поробити пару фоток. Колись робили з двома мерсами, зараз хочемо повторити з двома ауді. Якщо хтось виявить бажання приєднатись - Велкам. Було б класно зібрати ще декілька ауді С5-х або Б5-х пассатів. DSC_0356.JPG DSC_0402.jpg 1.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Хлопаки, ану підскажіть. Такі диски відреставрувати і полірнути реально? І приблизна ціна (якщо в курсі)... 404867920_4_644x461_diski-audi-r-17-transport.jpg 404867920_5_644x461_diski-audi-r-17-kievskaya-oblast.jpg
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Можна, але тре буде аргоном наварювати багато. Кожна точка наварки буде приблизно 80-100грн. От і рахуй чи то тобі вигідно, а потім ще й піскоструй\поліровка і лакування...
     
  14. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ну полірнути можна самому. Тут питання ціни реставрації тих двох косяків. В 500 грн вкладусь?
     
  15. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Якщо це лише ці два косяки, то,думаю, так - вкладешся у 800.
     
  16. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ок. Дякую
     
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Їдь на вул.Винницю до Назара (ziro-cool) на тюнінг клубі. Реставрує бомбезно!
     
  18. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ти свій диск ремонтував. Кіку дав?
     
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Не памятаю. Менше ніж 500грн, але без покраски. Він гарненько відкатав його і підварив шо я і фарбувати забив, ітак всі диски треба буде малювати скоро.

    Візьми номер в нього, скинь фотки в вайбер, він тобі дасть орієнтовну ціну.
     
  20. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Хто поділиться номером Назарка?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)