Чорні мітки VW-клубу

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем scirocco, 17 бер 2008.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Цією темою початкую традицію "похоронів" непорядних мастрів та СТО. Якщо хтось побачив, що його обманули, обікрали чи непорядно поступили - вивішуємо таких героїв тут, аби їх знала вся країна. Думаю, що один тутешній допис зможе суттєво допомогти сотні людей, зекономити і час і гроші.

    Аби уникнути безпідставних звинувачень чи особистих розборок, звідси викидатимуться дописи типу "вася-казьол", а залишатимуться тільки конкретні факти, що сталися з авторами дописів. Тому авторів прошу бути мінімально емоціними та чітко пояснювати випадок та вину майстра, СТО ітд. Дописи від третьої особи (знайомий розповідав...) теж тут неприйнятні, якщо вони не підтверджені фактами. Якщо хтось дозволить собі наклеп і нам вдастся доказати це - буде бан.

    Отже, поїхали :)

    Особа 1. Ігор-коробочник, працівник СТО на Підзамче (територія "Райдуги"). Вчинив непорядність по відношенню до моєї машини - взяв 500 грн за установку мотора, мав на це 2 тижні, але не скористався ними і після отримання грошей кудись пішов (було 8 березня, можна здогадатися куди), віддавши машину у неробочому стані. По телефону сказав, що прийде, але не прийшов і навіть не подзвонив. В результаті я мусів вдягнути робу та 6 годин з маляром Остапом з ями дозбирувати машину, аби вона завелася. Коли я виїхав з СТО, виявилися його недопрацювання, через які сидів у себе в гаражі в ямі до 04:20 ранку, бо наступного дня тре було їхати. Серед них були дрібні а були і такі:

    - недокручені патрубки (в результаті вилився весь тосол)
    - незафіксований шланг гідропідсилювача
    - незакручене колесо (мало не відлетіло)
    - вирвані дроти датчиків

    І ще одне відкриття - коли я давав свою машину на ремонт Ігорю, він сказав мені, що треба прокладку штанів. Я купив її за 45 грн. Коли я збирав машину, я побачив свою прокладку в нього на столі. Він її не поставив, тобто фактично вкрав, не сказавши мені ні слова. Згодом я побачив, що він встановив на мій колектор стару прокладку, знаючи, як майстер, що вона одноразова.

    І останнє про нього - він ремонтував дві мої КПП, і дві вийшли з ладу. Одна через місяць, інше через 5. Можливо це збіжність, але чомусь він не дає гарантії на відкапіталену кпп більше двох тижнів, при тому, що київські майстри дають гарантію до 2 років.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Чорні мітки VW-клубу

    +1. робив коробку на Скірокко, давав гарантію чуть на 100 тис., 2 міс. експлуатації-клин коробки, розсипалась шестерня 5-ї, попандос в 250 баків, заплачених йому за роботу і з/ч. Він стоїть на свому "на шестерні і ін. деталі які не міняв-гарантії недаю". А нах тоді взагалі та гарантія?
    Будем з ним найближчим часом серйозно спілкуватись, якшо не дійдем до розумного консенсусу-не виключено шо місяць-другий він буде відпочивати.
     
  3. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Чорні мітки VW-клубу

    СТО на Буйка 6.
    Віддав машину щоби помили зробили хімчистку і поміняли водяну помпу бо протікала.
    Результати мийки і хімчистки поцарапаний поріг і молдінг (побачив вже потім бо машину коли показували роботу поставили потертим боком до стіни) хімчистка ніби то нормально але коли побачив шо її робили діти шкільного віку сильно засумнівався в її якості думаю просто протерли салон якоюсь х-нею.
    Результати заміни водяної помпи яку я сам і купив:
    Рахунок в 300 грн з "дуже докладною" випискою виконаних робіт

    розборка і зборка автомобіля = 150 грн.
    Заміна водяної помпи = 150 грн.

    Сервіс радянських часів все в маслі і треба ходити за майстрами шоби подивились в решті решт на машину.
     
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Чорні мітки VW-клубу

    Покличите коли будете йти спілкуватись, теж маю парочку аргументів і частину з них описав на форумі тільки не забудьте плз! :evil:
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Чорні мітки VW-клубу

    Мені стає страшно. Я вже майже рік їжджу на перебраній ним коробці :)

    І трохи гризе совість, це ми з Орестом тут давали рекомендації на цього Ігора ... :sad:

    Коробка моя їздить (постукав і поплював три раза :)), але сам уже також маю декілька дрібніших інших приводів щоб вважати того Ігора дилетантом, оскільки майже рік періодично у нього обслуговуюся. Щастя , що моя Кора наразі не стала його жертвою, і тепер навчений чужим досвідом , я до нього не заїжджатиму.

    Охочим влаштовувати з тим Ігорем якісь розборки, я чисто для інформації і для роздумів зазначу, що брати з нього особливо нема чого. У нього недавно сталася біда - його дружина лежить паралізована, дядько працює на лікарства. Шкода його з одного боку, а з іншого, кожен має займатися в житті тим, до чого має хист. Правило "не зашкодь" стосується не лише лікарів, а людей усіх професій. Він працює на автосервісі, халтурна робота тягне за собою не лише збитки для людей, але й може нести небезпеку для їх життя і здоров"я.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Чорні мітки VW-клубу

    інформація неперевірена, востаннє коли я з ним говорив, він казав, що батьки лежать в лікарні а він сидить в приймальні, на що шеф СТО усміхнувся, піддавши це сумніву. Я нічого не доводжу, а просто констатую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Чорні мітки VW-клубу

    Зауваження суттєве. Але коли він мені про це говорив, то він від мене не ховався, нічого мені не був винен і ніякої видимої причини пробивати мене на жалість у нього не було. Я просто кілька тижнів тому заїхав тоді до Остапа і трохи поспілкувався з Ігорем за жизнь... не знаю...
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Чорні мітки VW-клубу

    Лот №4 - СТО у місті Стрий, зване "шротом". Хлопці дурять людей. Користуючись тим, що я не зміг контролювати роботи, взяли гроші за роботу, якої не робили. Зокрема я заплатив 950 доларів за "капремонт двигуна", а насправді вони замінили тільки кільця та розточили колінвал. Коли я висловив незгоду, почали відверто хамити і шантажувати користуючись тим, що в них моя машина і доки я не віддам гроші, її не отримаю. Коли я наполягав на своєму, казали, що збільшать ціну. А ще казали, що в них всі куплені і їм все пофік. Коли у мене буде час, займуся ними і познайомлю з податковою, санепідемстанцією, пожежниками і можливо з журналістами. Але наразі раджу нікому туди не заїзджати, аби не тратити купи грошей та нервів.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Чорні мітки VW-клубу

    Дай адресу або приблизне місцезнаходження їх в Стрию, проб*ю шо з ними зробити можна. Або спалим нафік 3.14дарасів.
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Чорні мітки VW-клубу

    Місцезнаходження - як їхати від Львова по об'їзній, після заправки ОККО, моста, піднімаємося на гірку, перед переїздом поворот направо вниз, 200 метрів по грунтовці і по правому боці СТО або шрот. У них ще є магазин Пассат, в центрі, недалеко від базару -я приїхав туди з грошима і чекав на касирку 50 хв. Коли на 30-й хвилині очікування я попросив зв'язатися з нею по мобілці мені сказали "мужчєна, вийдіть звідси" :). Рідко зустрінеш шахраїв і хамів в одному :)
     
  11. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Ще одна чорна мітка VW-Клубу!!!!!!!!!
     
  12. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    На жаль, автосервіс Рік-авто, що біля Південного, де я не один рік обслуговувався, і був про нього доброї думки, заробляє від мене чорну мітку.
    При виставленні розвалу-сходження майстри підставили лапу підйомника під підлогу (а не під лонжерон чи силову площадку) і прогнули її всередину так, що вона розійшлась по шву....Довелось здирати безшумку, рихтувати і варити.
    Так що будьте уважні і не відходьте від машини, коли шось там будете робити.
     
  13. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    шиномонтаж біля гаражів на Рясне-1.
    Шини латають неякісно, погано налаштований насос - з шини на диск почала витікати чорна рідина - мучився з миттям дисків 3 години, накачали колеса по їхнім показникам на "2", поїхав через два дні до свого майстра, виявилось, що 3 - 3,2 атм.
     
  14. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    Знаю цей сервіс, мій колега Петро - його співвласник, так він скаржився, що не може знайти хороших майстрів на сервіс, постійно робить своїм зауваження
     
  15. NOS

    NOS Active Member

    Авто:
    JETTA2(1.8 EV)
    На СТО Райдуга Ігорем непахне вже близько 2-х років. Після його зникнення, я рік часу доводив його клієнтам що відношення до нього ніякого немаю, займаюсь виключно ход. і геометрією. Роздавши власникам залишки від їхніх КП, ера Ігора закінчилась. :yahoo:
     
  16. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    ой знаю то СТО, воно теж називається "Пасат". Правда зараз розширились небідово, чув що мають добрий "патронат", в Стрию тільки в них можна пройти ТО для ДАІ. Монополісти. А враження про саме СТО - ніяке, вважаю що немає там добрих спеців. А Шрот то окрема тема, ціни друть великі, в основному з "стелі". Про сам магазин: враження 50 на 50. Одного разу купляв запчастини для 1.3 МН - то був задоволений, а для Мерса - ні. Ну і обслуговування :nea:
     
  17. MyTaHT

    MyTaHT Початківець

    Авто:
    Пішкарус
    Доброго часу доби всім. Хочу зі свого боку дати чорну мітку для сервісу "Вояж" на Джерельній, 65 у Львові. Зокрема Віті, котрий варив мені машину (кріплення балки до кузова). Похабно виконана робота -- не наварено, а на№рано, крім того балка стоїть не рівно, а косо і машину тягне в правий бік. Замість закрутити болти на гайки в кріпленнях він приварив шпильки. Крім того, не дав кронштейна від коробки передач, а просто прикрутив до кузова подушку і її вирвало після 300 кілометрів їзди, від чого ті самі кріплення балки до кузова, що він робив відірвало знову. Переробляти свої "бока" за свій рахунок не захотів. Головною мотивацією було -- "я не знаю як ти їздив". От зараз буду робити в іншого майстра, котрого порекомендували і який дає гарантію на свою роботу.
     
  18. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Сервіс по тонуванню вікон на стоянці гот. "Гетьман", вул. В. Великого. Саме тонування майже без зауважень, але на словах давали гарантію на вигарання 5-10 років. Через 1,5 роки частково вигоріло. Під час розмови з ними на днях, вже давали гарантію 2 роки, а відповідь на моїх 1,5 роки сказали, що поїзд поїхав, і заспокоювали, що скоро стане одгого кольору(тобто рівномірно вигорить). Жалію, що домовлявся через знайомого, і чеків немаю.
     
  19. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Чув також погані відгуки про тих тонувальників шо вони розводять клієнтів шо ставлять якусь супер американську плівку якою в НАСА тонували свої шатли шоби сонце не сліпило космонавтів ну відповідно і коштує вона дорого :haha: Насправді ж там тулять тупо китайський фуфел за копійки.
    Інфа від колишнього працівника того сервісу який там був на простому ремонті і бачив як розводять автовласників з грошима.
     
  20. шейк

    шейк Active Member

    Авто:
    гольф 3
    я вже писав в іншій темі про "інжектор сервіс" що на вулиці щирецькій 22
    робили діагностику інжектора (100грн), і міряли тиск який дає бензонасос (80грн) все б нічого але наполегливо радили замінити бензонасос (1100грн) який давав нормальний тиск
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)