ДАІ введе нову систему штрафів

Тема у розділі 'Новини ДАІ', створена користувачем Shaggy, 4 кві 2015.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    У рамках реформування Державтоінспекції України буде введена так звана система балів і штрафів, самі штрафи будуть уніфіковані і мінімальні у розмірі.

    Про це на виїзному засіданні Кабінету Міністрів сказала перший заступник глави МВС України Ека Згуладзе, презентуючи ініціативи в рамках реформування органів внутрішніх справ.

    Це не батіг і пряники, це просто бали і штрафи,
    — сказала вона.

    Отже, на водіїв чекають такі нові правила зняття штрафів:

    1. Для перехідного періоду адаптації до нових правил пропонується після прийняття закону всім водіям нарахувати 150 балів. "Це як початковий стартовий пакет. Якщо правопорушення фіксується відеорадаром, знімаються бали. Коли вичерпуються бали, уже нараховується штраф", — сказала Згуладзе.

    2. За умови несплати протягом 30 днів нараховується пеня у подвійному розмірі штрафу, а при несплаті штрафу та пені протягом 60 днів — матеріали передаються виконавчій службі Міністерства юстиції.

    3. Адміністративне стягнення вноситься в автоматичному режимі і відправляється за адресою місця проживання власника автомобіля, "тобтоштрафуватимуть машину", а не водія.

    4. Передбачена можливість SMS-повідомлень про стягнення штрафу, у якому буде вказана адреса сайту, де водій за спеціальним кодом зможе подивитися ролик про своє правопорушення.

    5. Можна буде оскаржити штраф протягом 10 днів. Оскарження призупиняє термін оплати.

    6. Дещо відрізняється система штрафів, коли правопорушення фіксує патрульний поліцейський. Якщо правопорушник не оскаржуватиме штраф, у машині патрульної поліції буле електронний принтер, за допомогою якого водій зможе на місці оплатити штраф (лише карткою) та отримати квитанцію, тобто протокол правопорушення.

    7. Під час "фізичного штрафування" водій може позбутися прав на термін до 6-ти місяців. Цього моменту немає під час відеофіксації.

    8. Буде введена єдина сума штрафу за будь-які правопорушення на дорозі. Ця сума буде дорівнювати мінімальній сумі штрафу, яка існує на сьогоднішній день.

    Нагадаємо, начальник ДАІ України генерал Анатолій Сіренко написав рапорт про звільнення, а міністр внутрішніх справ Арсен Аваков задовольнив цей рапорт.

    Джерело: http://24tv.ua/news/showNews.do?dai...zmini_chekayut_avtomobilistiv&objectId=561782
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Єдина сума штрафу це цікаво звісно... Можливо не справедливо, але мені здається нормальним.
     
  3. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Цікаво як вони будуть взнавати місце проживання?
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну я так розумію місце прописки того на кого зареєстроване авто. Якщо ти їздиш по дорученню штрафи будуть йти власнику...
     
  5. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Якщо по місці прописки власника, то той пункт треба їм якось вдосконалити.
    Багато людей їздить по дорученню і якщо щей власник не проживає по місці прописки є всі шанси прострочити платіж, відповідно буде багато скарг.
    Наприклад я не проживаю по місці прописки там живуть завсім чужі люди і вирогідність що штраф попаде до мене процентів 50 не більше.
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну значить привяжуть номера телефонів до машин)) Прийде тобі смска що ти порушив, зайди на сайт і глянь)
    Я хз, звісно що система крива і малоефективна буде... Але полюбому потрібно рухатися в тому напрямку.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    В мене одна машина катається вже хз з яким власником хз де. Чувак, якому я її продав за дорученням ще в 2007 році, продав її комусь вже без доручення, бо їх зробили не обов"язковими. Шо робити? Подавати заяву шо машину вкрали? :)
     
  8. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Той хто катається і порушує - отримує на місці протокол і платить його. Якщо ні, то коли захоче продати - прийде в мрев і збалдіє. Тоді або платить, або таз на органи.... Питиання тут в другому. Склали протокол на авто, прислали його власнику авто по ТП. Якщо машина продана по довіреності і він не захоче платити штраф за когось - протокол вже з подвійною ціною попадає в виконавчу службу. По закону, виконавча служба дає 10 днів для добровільного погашення і якщо оплати нема, воно множиться знову на 2. Якщо штраф 250 не сплачений за 60 днів - маємо вже 500 і ДВС. Через 10 днів маємо вже 1000. І тоді.... Накладається арешт лише на авто чи на все майно ВЛАСНИКА АВТО? Оце буде цікаво, якщо хтось порушив на де-юре твоїй машині, а ти не можеш продати своє авто, навіть при тому що ти не знав про протоколи... але хочеш продати - плати 1000
     
  9. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Доручення дійсне не більше 3х років, якщо окремого не обговорено в самому дорученні але все одно не більше 10 років. Так, що коли пройшло 3 роки, той чувак мав зняти машину з обліку або передоручити від свого вмені, всі доручення є в реєстрі, тобто прийдеться йти до нотаріуса, платити гроші йому, щоб він по реєстру знайшов на кого виписане останнє доручення - от будеш шукати цього чувака який тобі заробляє на штрафи (я теж доречі так само "продав").
    Який вихід - йти до того нотаріуса, і відкликати доручення(анулювати) і подавати машину в розшук.
     
  10. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    На перший погляд дуже не досконало, питань більше ніж відповідей, але треба рухатись в тому напрямку.
     
  11. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Уявляю, як зарухаються мобільні шахраї. Ось досі надсилають всім смс про виграш авто, хоча тупа акція від самі знаєте кого давно вже закінчилась, так і не розпочавшись нормально. А скільки вірусів на електронки людям приходять, які починаються зі слів - Вам нараховано штраф, ось лінк на відео чи на протокол чи на рішення суду чи ...
     
  12. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Нотаріус не надасть тобі інформації такої, хіба що той нотаріус, який тебе добре знає...
     
  13. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    М-да, треба Джетту знімати з обліку, ато буду бідний від того "Шумахера".
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Мені шоб гольфа зняти з обліку, треба певно приватного детектива наймати. Хер його знає де він тепер і хто на ньому їздить :)
     
  15. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Пиши заяву про відчуження майна чи утилізацію ТЗ і актуальний власник сам тебе шукатиме
     
  16. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Це типу як? Якщо їм захочеться то вони візьмуть за мінімальну суму штрафу, якийсь самий більший штраф, що був (для прикладу штраф за водіння в не тверезому стані) і будуть його нараховувати всім, що би вони не порушили, типу порушив рядність штраф 3000 грн, пяний, штраф 3000 грн, не пристебнув пасок безпеки, штраф 3000 грн, жити стане веселіше)))) особливо буде класно тим, хто продав машину по довіреності на багато років, буде сивіти від кожного смс.
     
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Нє, ну написали мінімальна сума штрафу яка є на сьогоднішній день. То ж я сподіваюся на то шо буду їхати 200 на Стрий і платитиму 51грн офіційно штрафу! От тоді точно хабарництво пропаде в ДАЇ!
     
  18. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Ви не зрозуміли про єдиний штрвф. Зараз є вилка, від і до, наприклад ха перевищення від 250 - до 350, чи як. а буде одна сума. 300 наприклад. за пасок 100, наприклад, і так далі.
    бо брали хабар, за те щоб виписати "мінімалку", а не максимум, наприклад.
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Так, Шег, ти скоро взагалі в маштну сідати не будеш. Бєнза і газ ростуть в ціні, і ще з амбіціями "200 на Стрий" тобі світить кредит вже на штрафи в банку брати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я просто віддам права роки на 2 і заживу щасливо :D
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)