Денне ходове освітлення

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Vasintekc, 11 лис 2012.

  1. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Майже постійно їзджу з ближнім світлом і думав над встановленням ДХО (шкода ксенону). Сподобалась ідея використати в якості ДХО лампи дальнього світла http://www.silich.ru/drl.html. Поділіться думками та, можливо, досвідом встановлення та експлуатації цього чи схожих "девайсів".
     
  2. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Цікава штука. Я б собі таке поставив, якщо б ціна була адекватна.
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Майже постійно їзджу на машині. Думаю купити велосипед (шкода машини).

    Ідея дуна. Це в будь-якому випадку дальнє світло яке спрямоване вгору і не відсікається. Воно навіть при половині накалу буде заважати зустрічним. А також за це треба заплатити гроші. А ще ця китайська дурниця десь коротне тобі і попрощаєшся зі всім світлом в авто, а не тільки з ксеноном.
    постав собі додаткову релюшку і будуть тобі вмикатися ближнє відразу з заводкою. Не стільки коштують вже ті лампочки, щоб на них економити. А нє то постав собі звичайні лампи і все. Їх повністю мені завжди вистачає, що в пасаті, що в ауді.
    Або світлодіоди собі десь там вмонтуй у фару і все. Навіщо ті проблеми. габаритів вдень вистачає.
     
  4. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Я закон не бачив, дайте ссилку хто читав, але судячі з того що ми часто копіюєм "грошовиті" закони з росії, підозрюю що ввімкнені габарити не катять і потрібно вмикати саме ближнє світло чи протитуманки. Але я повністю підтримую Shaggy що краще вже купити світодіоди чи тіж самі протитуманки(хай і самі дешеві) і підключити їх до запалення та поставити реле щоб при ввімкнені світла ті світлодіоди чи дешеві протитуманки відключалися (щоб запобігти осліпленню зустрічки). По грошах те саме але Ви маєте додаткову с-му (нехай і сліпучу) на випадок виходу з ладу головного світла. А ставити с-му яка б "погіршувала" роботу основної ну це .....
     
  5. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    А що вже прийняли закон за яким тепер вдень обовязково їздити з ближнім світлом?
     
  6. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Щось я не до кінця розумію сути цієї теми...
    Я не майже постійно, а постійно їжджу з ввімкненим ближнім світлом - і влітку, і взимку. Які проблеми? Вставила ключ, завела, ввімкнула світло і - вперед. Зупинилася, вимкнула світло, заглушила мотор, витягнула ключ. Це - на автоматі.
    Для чого шукати собі менінгіт на здорову голову?
    Для чого закони чи інструкції, штрафи, якщо так диктує саме життя. За кордоном дороги "світяться" - там стільки світлоповертаючих елементів вмонтовано і горизонтально, і вертикально, що твоє ввімкнене світло дає тобі відчуття безпеки або принаймні контрольованости траси. У нас дорога - суцільна несподіванка. Навіщо самому ще додатково відбирати собі поле огляду? Найбільша небезпека, ІМХО, коли виходиш на обгін, а назустріч тобі - неосвітлений "летючий голландець", який економить на жарівці... Бо іншої причини не вмикати ближнє світло я не бачу...
     
  7. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    тоді термін "габарити" взагалі втрачає сенс.

    по місту їду завжди на габаритах, за містом - ближнє включаю, як тільки сутінки починаються. По машинах що оточують - це рідкість насправд, всі їздять з вимкненими навіть габаритами. - і ніхто нікого не пиняє ;)
     
  8. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Не втрачає, їх вмикають на залишеному авто в темну пору доби.
    На деяких авто (старі фари) і ближнього-то не видно здалека, не те що габаритів, але то вже хоч якесь світло.
    Підозрюю, що хто не вмикає світла, "типу" економить пальне. Але така економія може дорого обійтись.
    Найбільше я в шоці з деяких власників сірих і чорних джипів, котрі їздять взагалі без світла, коли вже майже повністю стемніло. Я розумію, що вони на танку, але...
     
  9. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Вважаю цей пристрій дурнею.
    Нові дорогі і дешеві авто вже мають в базову комплектацію вбудовані діодні світла, наприкладу Мерседес, Ауді, Пежо 106. Вмикаючи двигун воно вмикається автоматично. Габарити згідно нового життя не втрачають актуальності, а слушним буде коли на обочині стоїть авто чи ти пішов по цигарки чи горівку в магазин.
    Економити на лампочках чи акумуляторі це трохи банально як на мене!
    На протитуманках також не рекомендують їздити в день (без туману), принаймні поляки штрафують тих хто вдень просто їздить на увімкнених протитуманках (чому я не знаю).
    Не на тому економимо!
     
  10. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Габарити або протитуманки не варіант. Діоди на старих машинах виглядають як з іншої планети.
    Ідея з дальнім не нова - вона використовувалась штатно на деяких "американцях".
    В мене встановлені китайські білінзи, ресурс яких, думаю, не надто великий, а заміна трудоємка. Так, як в лінзі реалізоване і ближнє і дальнє світло, то дальній галоген (в Б4 це окрема лампа) суттєвої ролі не грає.
    В пристрої, на який я дав посилання, реалізовані такі функції, як автоматичне ввімкнення світла після заведення двигуна, а не після вмикання запалення, вимкнення при стоянці (через стояночне гальмо) і т. д.
    Чи потрібно воно - кожен вирішує для себе. Хотів почути відгуки тих, хто використовував цей, або схожий пристрій.
     
  11. krilov

    krilov Active Member

    Авто:
    scirocco 86 2.0 16v
    так а в чом проблема
    вобще уже давно в продаже имеются установочные комплекты ДХО
    сделаные на базе сверх ярких диодов
    у меня в продаже есть комплекты фирмы осрам с блоками управления
    цену могу завтра узнать

    и видно хорошо и акумулятор не убивет и не откровеный китай
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    тим паче, що від їзди зі світлом акумулятор не сідає :)
     
  13. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Так не сідає, але двигун споживає на більше пального (навантаження на генератор то йде). Я однозначно за те що якщо необхідно то краще включити ближнє чи протитуманки ніж їздити на габаритах, на те вони і габаритні вогні щоб визначати межі автомобіля в погано освітлених місцях, а не надати інформацію про наближення авто. Зір людини устроєний таким чином що ми незамічаємо мало контрастні речі (габарити вдень) нас вдень навіть дальнє світло зустрічки не роздражає, а от ближнє чи протитуманки (ходові вогні) в день добре видно а отже ми на них звертаємо увагу, саме щоб бути помітними на дорозі ми включаємо світло а не для понтів:). Як на мене то габарити вдень це: вроді і зробив щось за для помітності, але помітно лише ззаду.
    Я завжди вмикаю протитуманки в похмуру погоду чи коли сонце б"є в задньє скло , головне світло в темну чи сумрачний час доби, габарити лише при стоянці на узбіччі.
     
  14. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    тільки не кажи, що ти це робиш у місті...
    мені останнім часом попадаються такі красавци. - нема нічого гіршого, ніж стояти в корку за дорогим джипом зі світодіодами на "тормозі"
     
  15. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    доречі габарити вдень взагалі нічого не позначають і уваги не привертають. тому це як мертвому припарка, а дехто(особливо на тазах) навіть в сутінках ще на них їде
     
  16. Netmisha

    Netmisha Початківець

    Авто:
    Passat B4
    Може хтось знає де можна у Львові подешевше:
    1. Купити
    2. Встановити
     
  17. krilov

    krilov Active Member

    Авто:
    scirocco 86 2.0 16v
  18. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    абсолютно з Вами не погоджуюсь. в похмурий - кардинально міняють ситуацію (хіба оптика гауано), а в ясний - і ближній не видно.
     
  19. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    каже те що бачу. і ближній в ясний день чудово видно, а коли сонце зустрічне то взагалі шикарно
     
  20. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    Для себе вибрав щось попотужніше за габаритну лампочку і дешевше від ДХО - 28 світлодіодів в одній лампочці Т10. Яскпавість більша від габаритів в 2-3 рази але до ДХО їм троха далеко.

    http://www.ebay.com/itm/221063992683?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
    Це не реклама, але я якраз в нього і купив. Їжджу з ними завжди, хочу підключити до запалення але руки не доходять.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)