Дискусії про швидкісну їзду

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Shaggy, 11 бер 2013.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та я махав зранку по тим пробкам стояти сьодня)) По зустрічній катався. Та й повертаю ж там))) Чувак на зустріч мене вчасно помітив)))
     
  2. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    хочеш попасти в тему виродки на дорозі???))))
     
  3. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    а він ше не там ? оО
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Хочу попасти в тему: купіть нормальну гуму і їздіть. А не шліфуйте по 2хв на світлофорі на літній гумі шоб проїхала тіки одна машина.
    Зранку на сихівському мості всі шліфували. Я зупинився. Волга стоїть. Літня росава, лиса майже... Дивно, чого б то затори були...

    А по зустрічній їхав, то тіки по Зеленій кусочок, об я завертаю на парковку біля роботи, а не стою на світлофорі і на перехрестя далі.

    А чо б мені там бути?)))
     
  5. Golevgen

    Golevgen Active Member

    Авто:
    Golf 1,6 D
    Я зупинився. Волга стоїть. Літня росава, лиса майже...


    То ж Волга.
     
  6. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Хоку про волгу)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    То зрозуміло. Але як можна потім говорити про "виродків на дорозі", типу як я. Бо я махав стояти через отаких по заторах.
     
  8. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    а хтось махав їхати за смердючим жигуликом 80 км/год і сіганув через дві суцільні, хтось інший, задовбавшись дивитись на біксенони - ставить сафарі і теж має всіх в сраці, хтось спеціально тисне пішеходів (котрі не на зебрі) і сигналить і матом криє.


    Шег, це абсолютно не виправдовує тебе.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Виправдовую. Сам так роблю деколи. Це нормально, якщо я переконаний, що ніхто на зустріч не їде чи нема інших перешкод і т.д. Ну не в місті, а на трасі. Якшо я їду 120, то обгін забере в мене секунду.
    Коли таке роблять на слабеньких моторах і тягнуться ледве ледве і пихтять. А потім стануть перед тим кого обігнали і їдуть на 2км/год швидше - рагулізм.
    Я обганяю і їду дальше моментально, нікому не заважаючи. Коли мене обганяє через 2 суцільних тойота секвоя 5,7 літра, я їду 140, а вона 180 - то нема проблем. Їде собі хай їде. Порушує то порушує, але мені не заважає і не міняє мій рух.

    Ну це не про мене, я не прихильник ксенонів. Мені подобаються звичайні галогенки і навіть в пасаті мені звичайного не лінзованого світла на звичайних лампочках вистачало за очі...

    Але і не робить з мене довбодятла. Я завжд ивсіх пропущу, дам дорогу і т.д. Поганяти люблю і правила порушую, але так щоб нікому не заважати.
     
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    я цього й не казав. Хз, в мене стосовно цього якась позиція переживання за тебе, а не наїзду. Ну типу, мені абсолютно пофіг як ти їздиш, лиш би все було добре.

    "в машині як в сексі, головне не шкодувати грошей на хорошу гуму!"

    п.с. в мене скол на лобовусі, після твого шліфування передімною.
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Тобі відшкодувати?
    В мене після останньої поїздки в Коломию 2 скола на лобовусі від форестера який передімно буксанув і кинув камнями і подерте крило і двері задні. Я дибіл чи інші?
    Влада і дороги - то в плані каміння яке викидується з-під коліс, ніхто не застрахований від пробуксовки.
    А про двері і крило - то знов ж таки ті, що думають що вони їдуть потихеньку - значить самі чемні, а той шо їде 120 - то вже придурок. Не важлвио, я моргав фарами і сигналив і включив поворот. Хто винен мудаку, шо він в дзеркало не дивиться??? Бо він думає, шо тут ями і ніхто скрше їхати не буде.
    І чим закінчилось, нічим. Сів в машину і поїхав далі.
     
  12. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    чи думає, що там суцільна ? :D

    відшкодувати ? ахахах, тобі доведеться продати своє відро, щоб тільки уплатнітєль новий мені купити :diablo:
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну він жеж її теж переїхав, якщо вона дійсно суцільна)))

    Яке? В мене два відра, пластмасове і металеве в підвалі валяється. Яке на продаж виставляти?))))
     
  14. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    [OFF]те шо має шильдік, з чотирма, відкритими писками: "ОООО" :D



    пі.сі. лінь шукати тему і гуглити:

    об'їзд / проїзд перешкоди. водій зобов'язаний бла-бла, до ПОВНОЇ ЗУПИНКИ автомобіля. а якшо яма дуууже глибока ? маю право виїхати на зустрічну смугу ? чи розвернутись і поїхати назад ?[/OFF]
     
    Останнє редагування: 12 бер 2013
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    • Подобається Подобається x 2
  16. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Друже Shaggy ти щось як пересів на потужнішу машину - змінився. Зявилася логіка як в мажорів на потужних бричках - в мене машина позволяє здійснити різкий маневр, то чому я маю стояти зі всіма чи їхати по правилах за тихоходом. Це не правильно імхо.:nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Та... то більшість себе так поводить, потім натішиться і заспокоїться)))
     
  18. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Мав недавно ситуацію, яка трохи зачепає цю тему потужних авт. Отже їду по дорозі, одна полоса в один бік і одна в інший. Розділяє суцільна лінія. Дорога не дуже і в моїй полосі є досить великі ями, які необхідно обїхати, щоб добре не влупити машину. Завчасно включаю лівий поворот і починаю обіжджати, а мене доганяє мене машина і починає блимати і сигналити, шо я не пропустив, бо вона летить.
    Так от питання, хто знас двох довбодятл? Чувак на потужній машині, який хто-зна стільки летів, порушував правила і ледь в мене не впичатався? Чи я, що їхав свої 70-80 км, бо більше дорога не позволяла, обїжджав ями по-зустрічній і не пропустив того льотчика?
     
    Останнє редагування: 13 бер 2013
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Друже, ENERGY, я завжди їздив так. Обганяв якщо була можливість і пер тих сами 150-160 по трасах. Питання стояло в тому, що для безпеки інших водіїв і власної безпеки, мені треба було потужніший апарат, щоб здійснити даний маневр без напрягу і нікому не заважаючи.
    Ще раз говорю, порушую чи не порушую - справа виключно моя чи інших водіїв. Головне бути ввічливим і не наражати інших на небезпеку чи робити аварійні ситуації.
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Перед тим як виїхати на обгін, треба переконатися, що нікого нема на обгоні, а не включити поворот і виїжджати. Якщо хтось вже на обгоні, тоді ти змушений його пропустити, не важливо яка в нього швидкість. Він може їхати на 5км/год швидше ніж ти, але пропустити ти його маєш.
    І зрозуміло, що їдучи 90Км/год в момент обгону можна розігнатися і до 140 і вище, щоб нормально обігнати, а не тягнутися збоку машини яку обганяєш і не давати їй вільно дихати в соторони і собі.

    Коли їду пассатом, то їду спокійно, не виходячи на зустрічну смугу і ледве обганяти. Бо знаю, що не зможу зробити це безпечно.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)