Дивний стук спереді

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем SPetro, 6 жов 2014.

  1. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Доброго дня всім! Замучив мене нестандартний стук спереді авто. Пассат Б3-2Е з гідропідсилювачем. Проявляється після пробігу порядку 10 км і далі по наростаючій... Все передивились, перещупали-загадка якась...Буду дуже вдячний порадам або пропозиціям в діагностиці ...
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Стукає лише коли їдеш чи коли потім зупиняєшся теж стукає?
     
  3. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Тільки при їзді і не обов"язково по ямках.Враження, що щось відкрутилось або відламалось.Підозра на рульову але не віддає на рульове колесо. Сайлентблоки ричагів цілі, стабілізатор,втулки на місці...Питання-як це з пробігом 10 км все повязати ? Зранку завів, поїхав-повна тишина...
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Можливо треба глянути, чи крила (передні) прикручені (знизу один болт на кожному крилі). Це не прікол, в мене таке є, загубився болт знизу на одному крилі і тепер стукає (причина: після переборки - не закрутили).
     
  5. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Крило-теж варіант , але як з пробігом повязати ?І стук ніби знизу,не в саме днище, а типу в балку.Хочу на днях сайлентблок рульової поміняти-трохи гуляє,може допоможе...
     
  6. Andriy Skorovsky

    Andriy Skorovsky Початківець

    Авто:
    Passat Variant b4
    Дивися банально чи прикручині колеса і отвори на самих колесах добрі бо в мене схоже було самі болти були погані і зірвані різьби на ступицях які ніби закрутив а по факту вони відкурчувались самі по собі!!
     
  7. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    яким звуком стукає? як монети між собою? чи глухий стук? в мене як монетами тарабаний також все обдивився, а виявилося що пильник стойки, там є шайба і вона від пилиника відклеїлась от і звук звітиля.
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Тут є два факти:
    1. Лише при їзді - ходова
    2. Проявляється лише після певного часу - повязано з нагріванням чогось.

    Тобто, тут тре звязати ці два факти і знайти проблему.
    ІМХО, щось зі шрусом не то, чи з півосями (підшипник наприклад).
     
  9. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Думаю над питанням ШРУСів теж- вже давно при правому повороті спрацьовує типу трещоткі, але не сильно.Вже півроку так і не збільшується.Ходовики списують це на розбиті карданчики рульової колонки...
     
  10. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Колеса зараз провірю на всяк випадок, хоча недавно міняв їх...
     
  11. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Стойки прямо хочеться зняти і оглянути...Була раніше похожа ситуація коли одне кільце зверху пружини відламалось і торохкотіло...
     
  12. Andriy Skorovsky

    Andriy Skorovsky Початківець

    Авто:
    Passat Variant b4
    Ще можна оглянути шарову вона тоже може розбовтатися і стукати і дьорганнти її на ямі не поможе нічого видно не буде її треба викрутити з ричага і попробувати руками подьоргати. А ще я так думав шо можуть стукати шруси в них погане масло набите якае розігрівається і починає стукати але то мало імовірно!
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    по-ідеї, тут щось нестандартне, бо автор в першому пості зазначив, що
    А якщо проблема в тих, хто оглядав, то - пряма дорога до інших, компетентних майстрів-дефектовщиків.
     
  14. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    На днях поміняли одну шарову і гідроподушку двигуна. Стук тільки підсилився...:mocking:
     
  15. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Буду радий знайомству з компетентними майстрами-дефектовщиками...Заодно і рульову продіагностують...
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    рекомендую будь-яке СТО (2-3), а далі роби висновки.

    А взагалі, тут є на форумі Олег М., тут є кум вони компетентні, тому - їдь до них, нехай дивляться, бо інакше хіба на кавовій гущі гадати.
     
  17. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Дякую за пораду. Олег М. трохи далеко, а кум
    трохи по інших справах,хоча днями планую бути в нього - послухаєм диво-стукіт...)
     
  18. Alfa 75

    Alfa 75 Новачок

    Авто:
    Alfa Romeo 75////2.0twin
    А де саме стукає з ліва права посередині....
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ну це дуже важко визначити сидячи в салоні. Всім відомо, що коли чуєш якийсь звук з-під капоту, то майже впевнений що він зліва а виявляється що... навпаки...
     
  20. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Згоден повністю. Я чую вроді зліва , а пасажир справа...)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)