Дякую тобі за....

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем MARTINI, 6 лют 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    На форумі появилася нова фішка. Під кожним постом є кнопочка "Дякую".

    1. Якщо Ви задали запитання, і хтось на нього змістовно і вичерпно відповів, задовільнив вашу цікавість, допоміг вирішити Вашу проблему, або просто чийсь допис виявився корисним для Вас чи для суспільства загалом, не забудьте натиснути цю кнопочку.

    2. Не тисніть її просто так, щоб штучно піднімати один одному показники. Не варто клікати на "Дякую" тільки за те, що я подякував Вам вчора у іншій гілці, або просто тому що кльовий чувак і вчора пив з Вами пиво. Адміністратор буде видаляти такі "подяки", а для особливо заповзятих марнодякувальників придумаєм якесь покарання (а ви що думали? ми такі).

    Під дописом, що отримав подяку, відображається список тих, хто подякував.

    У профілі учасників міститься інформація , скільки разів учасник подякував і скільки подяк він отримав.

    Наразі воно сире і не перекладене з англійської. Трошки згодом я цей прибамбас окультурю і придумаємо, на що мали би впливати ці циферки.

    Я дуже сподіваюся, що введення цієї функції змусить усіх нас задумуватися перед тим, як щось писати, чи потрібно це комусь, чи несе корисну інформацію і таким чином допоможе хоч трошки позбутися флуду, якого у нас на форумі хоч відбавляй. Форум - це насамперед ядро колективного клубного розуму, концентрація досвіду кожного з нас, він повинен бути корисним для тих, хто сюди приходить.

    Теревені про жизнь, тьолок, шутки-прибаутки і всякі сміхуйочки - це також важлива частина клубного життя, але давайте намагатися не вести їх у технічних розділах, у гілках, де люди задають конкретні практичні запитання. Я і сам цим грішу іноді, але обіцяю виправитися і чекаю того ж самого від усіх.

    PS Роботу нової функції обговорюємо тут, все тільки відлагоджується, тож прошу питати, коли щось не ясно чи глючить
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Дякую тобі за....

    однозначно правильно! треба трошки порядку більше! підтримую!
     
  3. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Дякую тобі за....

    :lol: :lol: :lol: Тут замість дякую підійшло б блимання аварійкою!!!:lol: :lol: :lol:
     
  4. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Дякую тобі за....

    ну давайте я готовий приймати подяки :-D
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Дякую тобі за....

    Кажуть ще є скрипт "Тьфу". Спробую знайти і встановити. Поруч з "Дякую" буде ще одна , погана кнопочка для несвідомих елементів :)
     
  6. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
    Відповідь: Дякую тобі за....

    Вот вот. Только хотел написать, что надо и обратное делать. Это и будет т.с. наказанием за абсолютно ненуждные посты, бред и флуд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Дякую тобі за....

    Поясніть шо то за рейтинг,і як його взяти я тільки побачив а всіх вже 15-20-0-30ітд.
     
  8. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Дякую тобі за....

    від яких критеріїв залежить рейтинг?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Дякую тобі за....

    Від того, наскільки твої пости викликають бажання натиснути плюс чи мінус
     
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Дякую тобі за....

    а стартово чого у всіз різні рейтинги, від чого вони до натискання плюс чи мінус залежали?
     
  11. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Дякую тобі за....

    я так понял шо там ше старий рейтинг зберігся
    і я так дивлюсь шо в мене тут само більший рейтинг - очень даже приятно
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Дякую тобі за....

    Так, у нас кілька днів колись рейтинг фунциклював, потім накрилося. Колись набрані бали нікуди не пропали, тому у всіх різний
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)