Мій ГОЛЬФ 4 !!!

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем nazik261, 6 чер 2018.

  1. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    шановні клубчани, створювати тему не можу, тому нашкребчу сюди свою проблему.

    Гольф 4 (гольф штири) 2000 р.в.
    Передня ходова: стойки робочі, стойки стаба поміняв,втулки стаба - поміняв, наконечники рульової - поміняв, сайленти також свіжі (минулого року міняв)
    Скрипить при кочках та нерівностя...(Увага - шарова виключається з списку підозрюваних)
    Питання для знатоків - що скрипить( скрипитьмій танчик як колісниця)??? скрип гумовий, вже залізав під машину - скрип йде від втулок стабілізатора...
    Чи можуть скоби втулок стаба з віком послаблятись?
     
  2. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Навали туди силікону і побачиш чи скрип там. Про те щоб скоби якимось чином розтягувались/деформувались не чув.
     
  3. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    бризгав туди ВДешкою....скрип не пропадає....от коли БЛ@ть сиро на вулиці і паде дощ- скрип пропадає....щось мені сі здає що тут тра ворожку чи ЕКСТРАСЕНСА...
     
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    значить скрипить не звідти. Шукай далі.
     
  5. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    пошуки тривають...головна проблема у мене наразі - у Львові я не маю куди заїхати на яму чи естакаду - щоб самому залізти під машину і не маю помічника, який міг би погойдати передком...доводиться чекати суботи.
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Заїдь до @kym, у нього є пів естакади (для переду вистачить), і там си можеш глянути а мо він чим допоможе (ломика дасть?).
     
  7. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    а контакти ? номерок і як Його величність звати чи величати)))
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    На цьому форуміє приватні повідомлення. Створи таке для @kym і він тобі відпише ;)
     
  9. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    я кум, що треба?
     
  10. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Друзі, сталася трагедія для мене і для мого авто....
    Вчора міняв втулки стабілізатора (поставив діамнтром 20мм - встали як рідні) - поміняв, все було б ОК..і одне але!!!!!!!! Зірвана різьба кріплення стойки стабілізатора, нижнє кріплення, а саме, зірвана різьба не на болті, а в ричагу...фото додаю.
    IMG_20181009_200505.jpg IMG_20181009_200520.jpg IMG_20181009_200609.jpg
    Є ідеї:
    1. знімати ричаг, відрізати дану пластину, приварити до неї гайку, а потім цю ж пластину приварити до ричага. - мені самому не підсилу це зробити.
    2. всадити довгий болт чи шпильку через весь ричаг (на 3-ому фото видно частину даного ричага) - хоча сам не склоняюсь до даного варіанту, тому що є загроза деформації ричага в місці затягування даного болта після монтажу та затяжки стойки стабілізатора.
    Хто що підскаже, а ще краще, хто допоможе вирішити дану проблему...????
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    якщо у Львові, то заїдь на СТО (там БМВ ремонтуються), на Навроцького територія АТП там був матьорий токар, старший дядько. Можливо там вирішиш ту проблему.
     
  12. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Дякую за підказку, але сам токар там нічого не зробить
    P.S. освіту маю механічну, пропрацював в ремонтній службі 4 роки і ще 8 років інженер-конструктор (проектант по механіці)...
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А просто нарізати різьбу під більший діаметер(який там наступний після того що там зара є?) і вкрутити новий болт?
     
  14. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    а більший болт влізе у втулку стойки стабілізатора? га? або як більший болт впіхнути у невпіхуєме?
     
  15. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Для більшого болта тре більшу дірку у втулці. Та не настільки більшу, 1мм?
     
  16. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    мінімум 2 мм...а потім при кожній заміні стойки стабілізатора мучитись і сушити собі мозги?
     
  17. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ну я наїзджаю стільки що стойки стабілізатора мінятиму раз на 50 років;) Якщо ти так багато назїджаєш за рік, що тре міняти ті стойки, тоді легше важіль поміняти в даній ситуації, а якщо раз на 5 років, то можна заморочитись з розсвердлюванням нової втулки.
     
  18. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    за літо я вкатав 10тис... для когось то мало, а для когось - дуже багато...а зтось за все життя й стільки не викатує машиною.
     
  19. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    прийшла ідея...:bye2::facepalm:...а що , якщо нарізати й справді більшу різьбу під більший діаметр, але вкручувати туди так-звану перехідну шпильку з упором?????
    тобто, якщо там в ричагу різьбовий отвір М8, перенарізати під М10, а шпильку зробити з одного боку з різьбою М10 та упор мінімальний на 2-3мм і цю ж сторону шпильки закручувати в ричаг, а з другого боку нарізати на шпильці різьбу М8 і на цю ж сторону вже буде сідати СТОЙКА СТАБІЛІЗАТОРА))))....

    P.S. щось я не готовий зараз міняти ричаг на НОВИЙ з вартістю 1000-1500грн...і все тільки через якусь срану різьбу.
     
    Останнє редагування: 11 жов 2018
  20. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Як варіант - Helicoil , у львові Б.Хмельницького чи то Кукурудзяна.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)