Допоможіть знайти авто/власника!

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Gartex, 14 лип 2016.

  1. Gartex

    Gartex Початківець

    Авто:
    VW GOLF IV
    1.6 SR AKL
    Вітаю, шановні форумчани!
    Сьогодні трапився у мене інцидент в дорозі, в якому винен я, точніше моя неадекватна реакція на дії іншого водія (він не робив нічого протиправного, просто посигналив мені на підйомі, я хотів припаркуватись, тому повз шукаючи вільну шпаринку, але не включив покажчик повороту, людина напевно поспішала, а там тільки одна смуга для руху), просто поганий день з самого ранку, зірвався на рівному місці, визвірився на нього і т.д. Буває в житті, що спочатку щось робиш, а потім думаєш, а не навпаки. Тепер от в мене залишився осад на душі, оскільки інший водій сильно образився на мене, все відбувалось дуже швидко, навіть не вийшло нормально вибачитись і перепросити за свої дії.

    Авто срібного кольору, пассат b6 седан або джетта, номерний знак ВС0770ЕН (або ЕК), не встиг записати/сфотографувати, пригадую по пам'яті.

    Яким чином можна знайти власника, бо в мене це перша подібна ситуація, не хочеться, щоб людина затаїла на мене зло чи вважала якимось придурком :sad: Можливо хтось десь бачив це авто у Львові і знає, де його можна знайти, а там би і власник знайшовся. Чекаю порад і пропозицій.
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    )) та ладно, звідки знаєш, що він образився? не побились - і добре ) то нормальне явище, ібо нєфіг сигналити )
    хіба що причина пошуку водія насправді зовсім інша ;)
     
  3. Gartex

    Gartex Початківець

    Авто:
    VW GOLF IV
    1.6 SR AKL
    Ну, він руками помахав трохи, бійки звісно не було, він сам напевно трохи нарваний по життю, але з виду людина адекватна, його реакція була спровокована моїми нецензурними жестами і висловлюваннями в його сторону... :pardon:
    Я просто нормальний водій, не знаю, що найшло сьогодні, кажу, ж перший раз такий випадок на моєму водійському досвіді. Я його реально образив, по суті на порожньому місці, тому і хотів вибачитись, не люблю залишати якісь погані враження чи спогади про себе в інших людей...
     
  4. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    напиши на фейсбуку офіційні вибачення в якійсь спільноті, там народ поширить, може і до власника дійде )
     
  5. автосервіс

    автосервіс Новачок

    Авто:
    Рено кенго
    Скоріш за все пошук власника зовсім інший ніж вибачення. Хочеш вибачитися напиши тут, можливо і він прочитає
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)