Довбодятли

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем scirocco, 29 жов 2008.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Починаю цю тему, щоб кожен зміг розповісти про особливо небезпечних водіїв на дорозі, особливо блондинистих білявок, особливо золоту молодь. Можливо, в майбутньому знання машин з особливо обдарованими водіями допоможе уникнути неприємностей. А може і дозволить знайти серед читачів гілки спільних знайомих, які зможуть пояснити, що безкарність це тільки в уяві.

    Отже, маю першого супер-водія з подвигом, який достойно зветься "вершина водійського дибілізму", а саме навмисне непускання при обгоні. Машина Рено Кенгу, білого кольору, номер ВС4600АТ. Добре, що в мене сірко, натиснув газ, поїхав далі, але якщо би було щось 1,3 - 1,6, міг би суттєво підставити. Тому вважайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    ну тож треба так припаркуватись!
    [​IMG]

    одним жугуликом менше.

    21 жовтня 2008р 10г 25хв
     
    Останнє редагування модератором: 3 лис 2008
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Панове, ця гілка створена для того, щоби хтось міг почерпнути від неї користь. Тому правильним буде писати номер машини та суть порушення, яке свідчить про те, що водій потенційно небезпечний, потенційно необізнаний з ПДР, чи просто потенційно особливий. Люди зможуть таких обїжджати а хто захоче - зможе провчити. Маю на увазі провчити усно, якщо знайомий з таким довбодятлом, не упускаючись до провчань на дорозі.

    Якщо людина вдається до серйозного порушення або робить його хронічно, номер не складно запам'ятати. Той, хто хоче допомогти іншим зможе запам'ятати 4 цифри. Проблеми з пам'яттю - робимо фото мобільником. А розповідати тут про "які машини приблизно" не призведе ні до чого крім засмічення гілки. А той, хто знайшов нагоду вчергове словесно попоносити, буде в колекторі.
     
    Останнє редагування: 3 лис 2008
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    ВАЗ211 з номерами 0221... букви не пам"ятаю... Сьогодні по вулиці тургєнєва виробляло такі "чуда" їзди, що я давався диву... Летів десь під 120, пішоходи, торозити не встигає - на тротуар. далі на червоне, з лівого ряду різкий поворот вправо без поворотів. Я жахався. Не бачв шо там за водій, бо не насмілювався під"їхати ближче ніж на 30метрів...
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Нині пізно ввечері від Петрушевича виїжджаю на вул Франка і їду в сторону Сахарова. Перед тим побачив як по Франка проїхала Ауді ТТ. Люблю я гарні машинки порозглядати. От, думаю, гарна машинка поїхала, але вже мабуть полетіла собі за горизонт і розглянути не встигну. Але буквально метрів за 200 я ту ТТ догнав , хоча й сам їхав досить спокійно. Я нікуди не спішив тож далі спокійно плентався по Вітовського і милувався сексуальною кормою ТТ, вирішивши, шо чувак або так береже підвіску на бруківці, або штрафів нових боїться. Так їхали ми довго, я номер навіть запам"ятав 7779 (формат таблички американський). Під"їжджаємо до перехрестя біля СБУ, там червоне світло і вже поруч стоять дві машини (одна в правому ряду біля тротуару, друга ліворуч на рейках).

    Аж тут ТТ , що їде перед мною у правому ряду, робить несподіваний маневр - різко дає вліво і стає на світлофорі у "третій" ряд, на зустрічних рейках. А тут назустріч йому із Сахарова вирулює трамвай. Загоряється жовте і той ТТ топить газ у підлогу, але втиснутись між правою машиною і зустрічним трамваєм він не встигає, мала відстань, тому бере ще лівіше і об"їжджає трамвай, притиснувшись до лівого тротуару :) При цьому він продовжує давити на газ бо все-таки хоче на Сахарова в"їхати скоріше за авто, яке на світлофорі стояло правіше від нього. А дорога в тому місці жахлива, а ще дві пари трамвайних рейок треба пересікти, ото той довбодятел церез це все на повному газу з гуркотом перелетів (машина жорстка і резина низенька) і повалив собі наліво на Сахарова. Я зрозумів, що насправді він ні штрафів нових не боїться, ні підвіски йому не жалко, просто з головою непорядок, тим більше, що жодна із машин, що стояли на світлофорі навіть не збиралися бавитися із ним у стрітрейсинг :)

    Так що побачите цю красуню - будьте обережні поруч із нею :)
     
  6. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Ну хто не знає рейсера- Сабана, до АУДІ в нього було Субарру, їздив так само.Ще згадалася єдина серйозна аварія на скнилівських перегонах, коли субара зіткнулася з міні, як думаєте,чия то була субара?
     
  7. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    ти шось трохи помоєму не в темі. міні заїхав в зад субари а не навпаки.
     
  8. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    26 листопада Шевроле Авео голубе ВС 5384 ВВ! Везу дитину з роддому! Біля 7-ого відділення міліції з правого ряду повертаю направо на Городоцьку. Зліва мене об'їжджає цей мудак, ріже кут і при цьому говорить по мобільному телефону. Я йому сигналю, бо він майже мені в крило в'їжджає. Той довбодятел тормозить, я проїжджаю. Перед левандівським мостом він мене обганяє, підрізає і різко по гальмах. Якби не дитина в машині, в мене була б інша поведінка, а так думаю "хай їде, йому по-любому "воздастьса""
     
  9. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    доречі якийсь мудак на голубому авео (номерів не запамятав) і мене підрізав на тургенєва позавчора. правда як потім я побачив за рулем була якась баба. я їй посигналив, пару разів блимнув фарами.. вона з того всього потім ще й на світлофорі заглохла :))
     
  10. яринка

    яринка Початківець

    Авто:
    VW New Beetle 2.0
    Щойно на дорозі трапився довбодятел на Чері Амулет ВС 7448 ... беживого кольору.
    Схоже, водій не знає, що крім нього на дорогах є ще учасники... та й навіщо забивати свою дятелькьку голівку такими дурницями, як дотримання своєї полоси, вмиканням поворотів, коли міняєш ту полосу чи загляданням в дзеркало заднього виду...
    :)
    будьте обережні!
     
  11. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    ... а ще один довбодятел їздить на зеленому Фіаті 125п (старенький "Малюх"), сцука! Сьогодні під Арсеном на Науковій не дотримується правила правої руки, а ще любить зад підставити :ireful1: пощастило, що не в"їхав я йому :ireful:
     
  12. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    металік ауді ТТ номера 777 11 таке чудить на дорозі... все так, щоб не по правилах. на ближніх дистанціях небезпечна... бачив там за кермом блондинку. а раніше мужичка... що одне - що друге... спостерігав довго за авто. вроді чемно веде себе, а потім щось як "вижене"... при чому не просто в газ втопить, а ряд поміняє і різко притормозить на переході на пр. Свободи і т.п.
     
  13. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    А ше соромно казати бачив одного красеня на темні КОРІ ВС 7050 ВХ, може трохи і в номері помилився, але нулі на місцях то точно, шумів по кільцевій на тижні, якшо то з наших нехай покаїться:diablo:
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Чи то секрет, що він накоїв?
     
  15. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    По моєму так не їздять коли поважають інших учасників, такими методами можна хіба в лікарню поспішати, або до рідних які в небезпеці:diablo:
     
  16. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Так, і хто за собою грішок відчуває ааа?
    ОК. Коротко... їду по кільцевій 79км/год, населений пункт Скнилів, якшо хто знає там ще суцільна, обганяє КОРА, причому влазится перед зустрічним, спихаючи переді мною ідучого практично у фосу(обочину), і не зупинившись на досягнутому продовжує забаву у "шашки" далі, люди що їхали на зустріч крутили біля віска. Що саме цікаво, що я їдучи абсолютно чемно навіть не відстав від нього більш як на 200 м.
    Наголошую, що крім нас "профіків", на дорозі ще повно людей, що купили авто і права, але ще не купили "їздити", і можливо не мають добрих навиків і реакції, а на це необхідно зважати.
    Як казав один лисий Мочанов, "Треба їхати, так наче тобі належить твоя машина, а не вся дорога"
    Як казали римляни "Юпітер мій друг, але істина дорожча"
    Якшо мій звіт недостатній, то продовжуєм запитувати, буду відповідати
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Якщо червоний корок, то це був Ігор. Мені, як адміністратору VW-клубу вже два рази дзвонили та жалілися на нього, казали крейзі. Від себе скажу, що його ніц не перевчить. Як не навчила аварія на сірку, який в нього був давніше і на двигуні від якого я їзджу.

    Всім іншим нагадую, що перед тим як писати тут треба дивитися правила теми на першій сторінці.
     
  18. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Зустрічав ту ауді... наглості немає меж....
     
  19. Taras М

    Taras М Новачок

    Авто:
    Гольф 2 GTI (KR)
    Сьогодны з ранку біла вісімка з цифрами на номері 9198 валила на Пасічній в сторону Личаківської по зустрічній смузі обїзджаючи зустрічних з права
     
  20. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Не можу збагнути як це?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)