Двигун 1.8 GTI (Golf1)

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Ravel, 10 кві 2007.

  1. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Підскажіть,якщо все вийде,то надумав я поставити собі такий двигун,і є в мене питання,що мені потрібно буде міняти? окрім двигуна звісно,і з якими проблемами я можу зіткнутися ??? і ще може хтось шось роскаже про такий двигун,або про 1.6 GTI!!!
     
  2. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    він може туда не влізтися в підкапотний простір
     
  3. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    як же не влізе,якщо одинички GTI-шні йшли??? все там повинно влізти думаю
    я мав на увазі такий двигун с 1гольфа,а не з якоїсь іншої машини,тобто гадаю повинен стати...
     
  4. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    ой то я 1 гольфа з поло пререпутав, сорі
    бов перше поло 1.8 не влазить
     
  5. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    ну ця тема вже обговорювалась 1000 разів:) запхати можна майже будь шо під капот! тільки питання скільки речей переробляти тре буде!
    а якшо одинички робились з таким мотором то питань нема і грубо кажучи поміняти тобі тре буде:
    1.мотор з навісним
    2.коробку
    3.частково ходову
    4.електрику (якшо ставиш інжектор)

    найкраще пошукай по форуму теми про заміну моторів - там багато шо написано
     
  6. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    так,засунути можна будь що,я навіть бачив на одиничкі 4.2L,але проблема в тому,що я не маю бажання переварювати,наварювати кріплення мотору чи ще шось там,ось и запитую,чи стане,чи ні...
     
  7. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    2. коробку можна залишити без змін(я так собі і зробив)
    3. Ходова такаж само, може тільки пружинки зменіти. Але в ідеалі і тормозну б треба зменіти на більшпотужну(наприклад передні дискові вентіля поставити 239мм)
    4. Єлектрика не міняється, бо то механічний впроск. А тільки доповнюється проводка и реле на насос(це на випадок аварії і воно времінне, при включенні запалу насос накачує потрібний тиск у системі і зупеняється), ну й підкапотна проводка інжектора, але вона елементарна і можна зробити її самому. Схема є.

    Так, як я провів подобну процедуру, то пишу, впевнений на 100 відсотків.
    Під заміну:
    1. випускна.
    2. передня тормозна
    3. Не обов*язково, але можна і задню заменіти(у випадку заміни задніх барабанів на диски ще прийдеться замініти троса ручного гальма.)
    4. Паливні магістралі.
    5. Подушки двигуна.
    6. Непогано зробити ревізію усім системам. наприклад зменіти сальники на коробці і т.п.
    Треба поставити:
    1. 2 насоса високого тиску + паливний акумулятор.
    2. Не обов*язково, але потрібно поставити 2 стабілізатора поперечнього навантаження.
    3. Щось надумаю, допишу ще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    а мотори з одиничок GTI-шних інжекторні всі?

    1. 2 насоса високого тиску + паливний акумулятор.
    2. Не обов*язково, але потрібно поставити 2 стабілізатора поперечнього навантаження.
    ----- це для чого потрібно,а то я трохи не розумію?
     
  9. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    Так мотори усі впроскові. Префікс у назві GTI - Ingection. На Аудях той префікс завжди Е - Еinschpritz. Що в перекладі у першому випадку з англійської і у другому з німецької - ВПРОСК.
    1. 2 насоса - ставили штатно у МК1. (хоча є схема з живленням інжектора 1 насососм, але потрібен зовсім другий бак.)
    2. Стабілізатори на усіх GTI стоять с завода. Ти же думаєшь, шо то просто так? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    народ допоможіть розібратися,точніше зрозуміти що то за літери на моторі і шо то взагалі за мотор такий!!! Є мотор 1.8 об"ємом, перші дві букви в його номері EZ або FZ. Вже кругом дивився,ниде не можу знайти мотор під такими літерами и таким об"ємом.... буду вдячний
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    Двигун EZ має об'єм 1595 куб см (1,6)
    Степінь стиснення 9,0 атм
    Робоча компресія 9-12 атм
    Потужність 75 к.с. (55кВ) при 5000 тис. об.
    Робочий бензин окт.ч 91 і вище.
    Система живлення - Двокамерний карбюраторPierburg-2E2
    Роки випуску 1985-1992

    Двигун FZ на автомобілі ВАГу не постачався.
     
  12. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    В мене 1 (заднього нема і не було, хоча задні гальма дискові...)
     
  13. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    scirocco на самому блоці стоїть 1.8,тут я спутати не міг,це точно,а от букви міг,ось чого я і прошу допомоги.Не можу зрозуміти,якщо EZ тільки 1.6,то що тоді в мене???
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    EZ це тільки і виключно 1,6. А от 1,8 в лінійці ФВ було понад 20 різних двигунів, тому вгадувати навіть не беруся. Думаю, легше тобі буде протерти площину з нанесеним номером. І взагалі хоча б словом описати його - хоча б чи він карбюраторний чи інжекторний.

    P.S. З області "пальцем в небо" скажу, що є 1,8 двигун DZ (1781) ст.ст.10,0 пот. 112к.с. (82КвТ) при 5800. Їде на 98-му, на нього ставили виключно K-Jetronic. Випускався з 9.86 по 8.88. І ще є один, з яким ти міг наплутати - це EX. Об'єм 1781, СС 10,0, компресія 10-13, потужність 90к.с. (66кВт) при 5200. Пальне 95/98, карб 2-x камерний Pierburg-2E2. Роки випуску 83-93.
     
  15. xelaa

    xelaa Початківець

    Авто:
    VW Golf I GL 1.5 1983
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    У первого гольфа двигатели 1.8 были только с буквами EX, JH, 2H, DX. У вторых гольфов незнаю, смотреть нужно http://www.doppel-wobber.de/. А 1.8 на блоке ни о чём конкретном не говорит, может быть 1.8, а может 1.6.
     
  16. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    Так, у мене мотор ЕW - то 1,6 моторяка. А на блоці у нього - 1,8. Блок просто однаковий з діаметром 81 мм, а от робочий об*єм робили в залежності від коліна, поршней і шатуна. Тому і неважливо, що на блоці у тебе указано. А букви скоріш за все таки у тебе ЕZ. У доках на машину що за мотор і об*єм вказан? ;)
     
  17. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    цей мотор просто лежить в гаражі,ніяких документів нема. Вирішив дізнатись що то за мотор такий...і може довести його да ума...та поставити потім собі!
    Ну я так зрозумів,що треба шукати інфу на EZ 1.6
    Всім дякую за допомогу!!!
     
  18. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    Шукай тут інфу http://scirocco.ru/technics/tech-t2/ дивись мотор EW у нього такіж характеристики, як у твого EZ. А ще якщо будеш вскривати мотор, то дивись стан блоку. :) То дуже важливо! Якщо блок живий, то є варіанти по доведенню мотора до більшого об*ему/потужності. :)
     
  19. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    а більше про цей мотор можна десь знайти??? там тільки характеристики
     
  20. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    А що ще тобі про нього потрібно знати? Там усе є про твій двигун. Більшої інфи не буває!!!!!!!!!!!!!!!!!!! У той інфі все є. Діаметр і ход поршня, всі розміри і технічні данні. Що ще потрібно тобі узнати?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)