Двигун Golf

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Ravel, 24 вер 2006.

  1. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    В мене є питання, хто знає поможіть:
    чи стане двигун від 2ого гольфа в 1ий гольф, і якщо в когось є фото 2ого гольфа під капотом - киньте подивитись
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Двигун Golf

    мав би нормально стати
     
  3. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун Golf

    "мав би" - не влаштовує
    бажано б фото побачити
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    такі речі на фотках не дивляться - приїзджай на зльот, оглянеш.

    Сорі, побачив Суми :)

    Зупини когось на вулиці, глянь. Кріплення на подушки однакові, блоки і головки двигунів теж. До речі, ті ж блоки ставляться на фолькси ще і дотепер. А що на що міняти будемо?
     
  5. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун Golf

    хочу поставить движок со второго гольфа (136 л.с.), только боюсь что менять прийдется много чего,включая ходовую
     
  6. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Двигун Golf

    тобі прийдеться поміняти все окрім кузова бо в тебе 1.3 в якому вся ходова не така, тому збирай 1500 євро і вези собі двойку з німців з мотором gti і переставляй з неї все на свою 1. або краще вже під документи пригнати шось
     
  7. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: Двигун Golf

    ну перше добре подумай чи варто то все робити, чи то добра ідея, бо мороки з тим всім буш мати досить багато. якшо твоя одиничка в хорошому стані то не муч її всякими переробками, я б залишив її собі як авто на вихідні та на свята, а купив би ше одне в якому 136 коней.
    а ше мож собі одиничку ГТІ пригнати, тоді просто без ніякого напрягу все кидаєш на свій кузов, бо з 2 ходова чуть вже різниця, тре від 1...
    я думаю гнати під свої документи 3.. так можна троха зекономити, основне найти нормальну машину в бундесі
     
  8. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун Golf

    как я понял ты хочеш пригналь 3-го гольфа под документы 1-го ?? или как
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    Двигун стане, бери і не слухай. Твій кузов, ходова, подушки ітдітп витримає 136 коней з запасом. Дуже добре буде, якщо залишиш коробку від 1,3 - там, як правило, зближені пари, тому їхати буде ще краще. Єдина обов'язкова вимога - гальма повинні бути справними.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Двигун Golf

    Ну гальма повинні бути справними завжди, навіть на мопеді чи ровері
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    для багатьох справність-панятіє растяжимоє
     
  12. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Двигун Golf

    Друзі, так все ж таки - якщо притарабанити з німців двигун ТОГО САМОГО об'єму - то можна ставити його чи будуть проблеми з документами і перевіркою кобри? Бо скільки я не передивився інету - одні кажуть шо ставити і не паритись. Другі кажуть що все одно новий номер двигуна треба зареєструвати в мрео - і треба мати ДОКУМЕНТИ на новий двіжок. Треті кажуть шо ставиш і коли автомобіль переписуєш на себе - просто кажеш шо ти двигун не міняв - і він тут був - шо має пропустити то все.

    Чи знає хтось це напевно - порадьте шось, бо спати не можу, сняться гольфи з десятитисячними пробігами в бундесі.... :-D
     
  13. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Двигун Golf

    Якщо номер мотору вписаний в техпаспорті, а стоїть інший то штрафонуть на пару гривень (вроді ~ 30), а шоб було все пофігу треба зробити новий техпаспорт. А в новий техпаспорт вже № мотору не вписують взагалі :-D
     
  14. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Двигун Golf

    То шо проблем не буде з рядовим мінтиськом на дорозі - то ясно.
    Двигун не вписаний в паспорт, вписаний тіко об'єм.

    Але ось шо я чув - мол номер двігла все одно вписаний в базі мрео. І вони його там перевіряють на предмет УГОНУ і РОЗМИТНЕННЯ.

    Останній пункт дуже цікавить - як вони його перевірять на розмитнення????
    Просто подивляться всі мотори в Україні - і скажуть, мол, нема такого, значить не розмитнений????:evil:

    І які в дідька мають бути документи на мотор????:evil:
    Якщо я ніби то "купив" його на шроті???? (насправді наприклад поїхав в бундес і просто там його собі поміняв і вїхав на новому назад...):shock:
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    Угон і розмитнення дивляться по ВІН а не по номеру двигуна
     
  16. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Двигун Golf

    О, а детальніше пліз. ВІН - то номер кузова в техпаспорті???:shock:
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун Golf

    Саметак
     
  18. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Двигун Golf

    в мене питання таке. В мене безномерна панель, якщо я прижену інший гольф двойку переварю панель і все так як би питань не мало бути чи ні ???
     
  19. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Двигун Golf

    Тут два варіанти.

    1. Питань ні в кого нема, просто неспокійний сон.
    2. Тебе ловить кобра і довго з насолодою копає ногами як злісного авто крадія професіонала.:mrgreen:


    А якщо серйозно - то просто поїдь в мрео - і перевір свою ж машину на предмет угону і в експерта.8)
     
  20. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Двигун Golf

    Та я знаю шо машина не крадена, Питання в тому як що яприжену такуж двойку і не буду розмитнювати просто переварю панель - чи не буде проблем
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)