Фантомне регулювання фар?

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем MARTINI, 4 жов 2018.

1. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Така історія. Фари регулюю вручну викруткою, бо, наскільки знаю, регулювання з салону в мене нема. Крутилок ніяких не знайшов принаймні за 6 років користування машиною :) І от віднедавна я зауважив, що коли заводити авто з включеними фарами, то вони роблять "кивок" вниз-вгору.

Ось як це виглядає:

Додам, що фари в мене не рідні. Стояли звичайні дефлекторні, а я кілька років тому поставив лінзований тайвань Sonar.

Тобто виходить там є якісь моторчики, які регулюють висоту світла? Якось тоді можна доліпити крутилку для регулювання з салону? Чи вона є, але я не знаю де? :)

2. bass

bass Аксакал

Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Значить у тебе стоїть коректор фар. Крутилку тре ставити якщо такої не знайшов. Але проводка повинна бути вже, раз коректори працюють. Так що кури тирнети і шукай де у тебе цей рагулятор повинен бути. Ну і аліекспрес потім в допомогу ;)

3. RaZoR

RaZoR No Smoke No Power Diesel

A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p Ше є)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Також є
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Нагадай VIN номер, гляну який регулятор в тебе стоїть...
    Якщо такий, то права крутілка - регулятор

4. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Такий, але права крутілка отсуцтвує, тільки регулювання підсвітки панелі. Ну але я нині ше раз перевірю :)

5. ZVER

ZVER Місцевий

Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Якщо стоять датчики/датчик положення кузова, то може бути автокоректор, тобто тої крутілки не треба, як варіант може бути, по віну мало би показати.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Shaggy

Shaggy Super Moderator

Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Якщо роблять кивок значить коректор є, тому що він знає яке положення ставити на фари. А це значить що скоріше за все автоматичний коректор і є. По він коду дійсно все пробивається.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. RaZoR

100% так і є!
    upload_2018-10-5_9-21-23.png
    Є автокоректор, тому перемикач без крутілки!

8. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    хм, цікаво чи є куди крутилку підключити
    бо шось не впевнений шо автокоректор дійсно працює

9. RaZoR

Ваг комом все перевіряється!
    Думаю шо не просто буде...

10. Shaggy

Shaggy Super Moderator

Якщо будеш чемний то якось як буду в центрі з ноутом заскочу чекну тобі чи працює))

• Подобається Подобається x 1
  11. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я чемний. Ти де?

12. kym

kym Аксакал

a 100
    Працює... бо при старті машини фари рухаються... Але коли ти викруткою збив заводські установки...то куда вони рухаются невідомо, от тому им і не бачиш роботи коректора. Ідь до Олега Городок у нього була приблуда для рег. фар... Але тепер тре знати як виставити так як на заводі щоб коректор правильно працював

13. Shaggy

Shaggy Super Moderator

шо там знати, майже на всіх фарах пише кут нахилу, на німцях це переважно 1%.
    міряєш висоту від дороги до центру лінзи і на вертикальну стіну -1%.

можна нампасічній на горислав заїхати або га бош на науковій вони всі мають стенд такий для регулювання фар. ціна питання на гориславі 100грн

14. kym

kym Аксакал

a 100
    То на "око". попробуй найди точно центр лінзи)))).Напевне тре відключити коректор, виставити по стенду а потім вкл. коректор.. Коректор дуже чуть чуть рухає фарами.... думаю не більше +/- 5мм. А взагалі тре оглянути саму фару там би мали бути якісь мітки, по яких на конвеєрі виставляють. Не думаю шо виробник тратить час на стенд

15. bass

bass Аксакал

Клубна карта:
    000073
    Та шо ви тут базар розвели. Ставиш машину на рівній поверхні...(інструкці в тирнетах море). В твому випадку автокоректор виставить в середнє положення бо машина горизонтально на рівні поверхні, все що відрізняється вверх\вниз тре регулювати крутілками положення дефлектора на фарі. Ітого рівна дорога, ворота чи двері гаража на відстані 2м, і крейда, чи кусок вугілля, або 100грн і горслав авто чи городок... ;)

16. Shaggy

Shaggy Super Moderator

Міток ніколи немає. Томущо при розборці-зборці морди фари можна ставити кожен раз по різному.

17. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    в мене ситуація усугубляється ше тим, шо права фара має одне обломане кріплення, а відтак не зафіксова на мертво

18. bass

bass Аксакал

Клубна карта:
    000073
    Для того щоб зафіксувати предмет в площині достатньо 3х точок... Тому твоя фара нікуди не дінеться навіть якщо одне кріплення поламане.

19. AndriY

AndriY Active Member

ВАЗ 21013 1.2 1984
    Не переживайте так. Це проста процедура регулювання фар. Є люди, в яких на одному болті фара тримається і вони щасливі)

20. Shaggy

Shaggy Super Moderator

А прикласти до того руки і приклеїти собі кріплення/напаяти тощо??? Га?

• Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)