Фарбування авто і підбір фарби.

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем Malyshka, 2 лис 2010.

  1. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Допоможіть з підбором фарби LA7W, будь-ласка. Мішав майстер десь у своїх знайомих. Два рази підбирали і виходить не те. На світлі замітна різниця. Каже, що не таке зерно. Сьогодні я був на Алексі. Думав може в них куплю, а вони фарби роблять, але не продають. Кажуть в них робити. В них одна одиниця коштує 1800 грн. Трохи дороговато для мене.
    Був на Дорошенка сьогодні. Там фарба фірми SIKKENS. Незнаю добре роблю, чи ні. Обіцяли підібрати, але я сильно чомусь сумніваюся в тому.
    Допоможіть мені, куди і до кого звернутися???
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Йдеш на базар (я питався на Перфецького), береш з собою кришку бензобака, і бабло, показуєш їм ту кришку і тобі через пару хвилин приносять тару заповнену ідентичною фарбою на всі твої гороші ;)
     
  3. olko13

    olko13 Початківець

    Авто:
    VW Passat B4
    також цікавить... де можна якісно підібрати фарбу для свого коня.... є декілька "ганчів" і треба підмалювати....
     
  4. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Так мій майстер зробив. Тільки фарба, якась, каже, спецефічна. Хто мав справу з моїм номером фарби?
     
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    То тре одразу писати що хочеш "саме таку" а не іншу фарбу.
    Але, я думаю, що можуть підібрати все, аби сказав що саме хочеш, бо фарби не лише кольором відрізняються, а ще іншими характеристиками.

    У мене - якась там перламутрова, та ще й під лаком (мені б довелося ще і лак підбирати, щоб блєск був такий самий).
     
    Останнє редагування: 2 лис 2010
  6. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Так всі вони зараз під лаком.
    Хлопці, де знайти хорошого спеца який може то підібрати?
    А хто робив фарбу на Дорошенка?
    Що хто знае про SIKKENS? Добра вона чи ні?
     
  7. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Malyshka, памятаю рік тому був в тій канторі. Хлопці роблять добре, а сікенс рахується вроді якісною фарбою...забув чий то виробник..склєроз(
     
  8. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Дякую за поради.
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Деякі фарби на 100% не можливо підібрати в принципі... може в тебе така. Є в мне два спеца ...але вони і малюють . Підбирати має той що малює.....а то вийде не добре для тебе... бо той що малює буде валити на того що підбирав і навпаки якщо щось не вийде. Якщо твій майстер не вміє підібрати то міняй майстра
     
  10. Malyshka

    Malyshka Початківець

    Авто:
    T5 (77kW)
    Він в дома не підбирає. Їздить до якихось спеців, каже що орендуе в них мішалку, але ті не можуть самі підібрати тому і послав мене на Дорошенка по фарбу.
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не роби так...ти привезеш фарбу а він скаже що не така.... Ти ж на цьому ніфіга не розумієшся...нехай все робить майстер...тобі буде краще. і надійніше
     
  12. @ndriy

    @ndriy Active Member

    Авто:
    VW Т4
    Підбирав фарбу на дорошенка! підібрали добре! другий раз їхав би до них!
     
  13. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    Доброго дня всім.Може хтось порадить хорошого і відносно недорогого майстра по фарбуванню авто.Треба бампер пофарбувати знайомому.
     
  14. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    В нас на гаражах є маляри. цін не знаю, але можу спитати. якість теж не можу сказати бо не спец по тому. хіба хай приїде і дивиться. дзвоніть 0667681397 Володя.
    (Стрийська - Максимовича)
     
  15. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    Дякую,а номер то того майстра?
     
  16. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    ні то мій, можу просто привести і познайомити...
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Робимо таке... бампер від якої машини...?
     
  18. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Ого! розширився?? ))) кіко буде коштувати помалювати мій обвіс і встановити??
    Стан обвісу 4+, нема деяких кріплень, фарбу купляєте/підбираєте ви.
     
  19. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    Ауді А4,96року.Бампер знятий і фарба вже підібрана.Цікавить ціна і терміни виконання.Дякую
     
  20. whatforl

    whatforl Active Member

    Авто:
    vw scirocco
    теж цікавить фарбування обвісу.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)