ГБО на мех. інжектор

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем bodya999, 8 лют 2017.

  1. bodya999

    bodya999 Active Member

    Авто:
    AUDI 80(B3) 2.0(½ 3A, ½ AAD) '91
    Привіт!
    Підкажіть хто і де може встановити ГБО на мех. інжектор на Ауді 80 2.0(AAD) KE-Motronic
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Маю такий самий двигун і планую ставити ГБО. Є тільки одна проблема з комплектацією. Не можу знайти змішувач газу під дросель АДД плюс антихлопковий клапан і треба маленьку схему на ЕРГД щоб відключати бензин Все решта стандартне, як на звичайний карбюратор. Схему на відключення зробити не проблема... а от з змішувачем і антихлопковим клапаном трохи проблема. От зараз експериментую як то зробити.
     
  3. Manjul

    Manjul Active Member

    Авто:
    Был Passat B3 9a, сейчас Tiguan
    Мужики, а чего ж вы молчите, у меня есть такой б/у смеситель, лежит на полочке ждет вас ) на дроссель от 9а, pl, kr но думаю моторы ауди тоже подойдет. При необходимости сделаю точные замеры.
    У меня на 9А без антихлопка - главное подачу газа не душить, ХХ до 900 поднят и при нажатии педали газа что бы не душилась и все будет норм. Бензин отключал просто отсекая питание на бензонасос. Стоп-КЕ в принципе продается в районе 600 грн, но в нем были и свои минусы, правда какие хоть убей не помню, кажется он все равно пропускал бензин.
    А в остальном все просто как на любом карбюраторном двигателе.
     
  4. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    kym, Ви ж писали, що ГБО - то зло для двигуна, що йому прискорюється кінець )) а тепер собі ставите?
    бо я вже був вирішив не розглядати авто з гбо як альтернативу....
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Кожна штука має свої плюси мінуси.. Газ палить в ГБЦ міжклапанні перемички. Особливо це скоро проходить на новіших багатоклапанних моторах. На двигунах випуску 90-96 газ буде довше робити. Там ще не економили метал. Але газ все таки дешевший і нема на то ради
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Дросельна ААД і 9А трохи інакші. Дай може розміри і фото щоб подивитись на то все. Насос відключати трохи не добре , бо при переході газ - бензин іде провал на пару секунд. Через ЕРГД простіше. Треба подати на нього струм 100 міліампер і буде штатне відключення бензину
     
  7. bodya999

    bodya999 Active Member

    Авто:
    AUDI 80(B3) 2.0(½ 3A, ½ AAD) '91
  8. Manjul

    Manjul Active Member

    Авто:
    Был Passat B3 9a, сейчас Tiguan
    Согласен провал есть, нужно подгазовывать в момент перехода либо установить переключатель в салоне в среднее положение, что бы переключение на газ произошло при определенном количестве оборотов (внутри кнопки есть подстраеваемый резистор).

    ОГО 640 грн за смеситель ? я за 200 грн отдам, сегодня скину размеры и фото смесителя.
    Редуктор с компенсацией, у меня стоит Бигас М20 до 140 л.с. у него на задней стенке дырка под компенсацию, крышку сняли и наварили трубку на нее шланг и подключили к лопате.
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Виглядає трохи "загрубий". Там є ще проблема з довжиною гумового повітряного патрубка від лопати до дроселя. Чим грубший змішувач тим більше натягнутий патрубок і тим скоріше він порветься, а патрубки в дефіциті і дорогуваті. Я взагалі думав змішувач ставити на саму лопату і потім гумовий патрубок на змішувач, але поки не ясно що робити з залишками газу у просторі до дроселя при зупинці двигуна
     
  10. bodya999

    bodya999 Active Member

    Авто:
    AUDI 80(B3) 2.0(½ 3A, ½ AAD) '91
    Може якийсь адсорбер встановити через електроклапан?
     
  11. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук
    Краще встановити на нормальному сервісі. Щоб дали гарантію на всі комплектуючі і на свою роботу. На http://profigas.ua/ustanovka-gbo собі встановлював і залишився дуже задоволенним. Там можно вибрати від най дешевого пакету комплектуючих, до самого кращого і дорогого. Я собі ставив 4е покоління з опереджувачем запалювання, щоб машина втратила жвавість та динаміку. А вам скоріше за все підійде 2ге, але це слід ще з'ясувати.
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Хтось обіцяв фото і розміри
     
  13. Manjul

    Manjul Active Member

    Авто:
    Был Passat B3 9a, сейчас Tiguan
    Сори, как обычно времени нет совершенно, сегодня вечером все сделаю.
     
  14. Manjul

    Manjul Active Member

    Авто:
    Был Passat B3 9a, сейчас Tiguan
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Щось я не ніфіга не зрозумів.а як вона і куда кріпиться чим стягується щоб не було підсосів
     
  16. marickkk

    marickkk Active Member

    Авто:
    Scirocco
    вона надівається на дросельку
    збоку є болтики для кріплення
    + можна її поставити на герметик (це якшо треба герметичність через розходомір)
     
  17. Manjul

    Manjul Active Member

    Авто:
    Был Passat B3 9a, сейчас Tiguan
    Все верно, надевается на дросель стороной (1,2 фото), а на сторону (фото 3,4) одевается воздушный патрубок с расходомера. У меня смеситель без болтиков - он настолько туго одевается, что по сути и болты не нужны, в этом смесителе есть дополнительные болтики. На своем авто я все соединения герметиком промазал на всякий случай.
     
  18. bodya999

    bodya999 Active Member

    Авто:
    AUDI 80(B3) 2.0(½ 3A, ½ AAD) '91
    повітряний патрубок, скорочували, відрізали ?
     
  19. Manjul

    Manjul Active Member

    Авто:
    Был Passat B3 9a, сейчас Tiguan
    Нет. Ни чего не укорачивал, натянул на дросель смеситель а за тем одел гофру. Единственное нужно быть внимательным, у меня дроссель с АКПП поэтому именно этот смеситель не подошел, так как у него один из патрубков вниз смотрит а на моем дроселе там датчик для акпп стоит.
     
  20. bodya999

    bodya999 Active Member

    Авто:
    AUDI 80(B3) 2.0(½ 3A, ½ AAD) '91

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)